•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Бойовий Гопак

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2010, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

варят написав:
жінка фізично та фізіологічно НЕЗДАТНА ефективно протидіяти у реальній сутичці противнику, якщо її противником є не така ж як і вона жінка, а здоровий чоловік.
Ще й як здатна. Дурниці пишете.
варят написав:
І ніякі хитромудрі "прийоми" і т.п. тут не допоможуть.
Навіщо вигадувати велосипед - влучний удар в пах всіх здорових мужиків одразу заспокоює Image. Про удари двома руками по барабанних перетинках і пазурі в очах я вже й говорити не буду Image.
Ви так переживаєте за різницю у вазі, мабуть не знаєте що професійні бійці вміють використовувати вагу свого супротивника проти нього самого.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 00:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю,Ви мій товариш.
Вбити можна навіть пальцем,тільки тре знати больові точки.
А ще було б добре,якби хтось цьому навчив...

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 01:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

О так, бачив по телебаченню, як один спец, одним незначним ударом зупиняв серце, а потім натискав там і тут і серце починало знову битися. Якось навіть моторошно стало.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 09:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Вбити можна навіть пальцем,тільки тре знати больові точки.
А ще було б добре,якби хтось цьому навчив...

Ну не все зовсім так, але я пропонував в іншій темі зібратись для більш детального обговорення схожого питання, нажаль ніхто не відкликнувся. Прикро.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 17:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Електронний відлякувач? :)))
Нє,ну ви точно ніколи не мали справи з шпаками.

карочє ! :))))

Ловите одного шпака, вмикаєте в компа мікрофон і у вінді запис звуку, лівою рукою тримаєте шпака за талію перед мікрофоном, а правою висмикуєте у нього з хвоста кілька пір"їн по одній.
Потім виставляєте в саду динамік (або навіть два, щоб отримати стерео:))) і періодично вмикаєте воплі того шпака.

Можете повірити - таким чином можна розігнати всіх шпаків північної півкулі.
Хоча, якщо не знайдете функцію звукозапису вінди, або мікрофон, то можете спробувати порепетувати шпачиним криком сама.
В будь-якому разі це гуманніше, ніж стріляти і після недовгого тренування має вийти у Вас непогано.
Це ж не те, що борщ зварити.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 18:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Усе нормально,особисто я,з двох своїх шикарних черешень
з"їла плодів усього пів-відра.
Зараз на черзі третя черешня-піздня.
І ,Вам як захистнику птахів-хочу повідомити,
я багато років день-у-день годую пташок.
А,чим я гірша за свого Мурчела,який ловить і з"їдає тільки голову,
а тушка лежить-валяється.:)))

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 18:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

То ваш Мурчел тушки залишає для ваших хотдогів.
Вважає, мабуть, що ви з одних черешень занадто худа.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шкода написав:

То ваш Мурчел тушки залишає для ваших хотдогів.
Вважає, мабуть, що ви з одних черешень занадто худа.

Барабасе,ну чого ви постійно з мене стібетесь?
Я зараз іду виховувати сусідського стаффа,
ви думаєте що страшніший за нього?
Барабасе,я навіть вирішила заспівати вам веселу пісенку.
-Ти казала,що помру,
Я приніс тобі труну,
Я,прийшов,а ти жива!
Підманула! Підвела!

Ти казала на кроваті,
Не сказала,в якій хаті!
Я прийшов,тебе нема!
Підманула-підвела!
Тиж мене підманула,
Тиж мене підвела...

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2010, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Годуєте, а потім розстрілюєте ImageImageImage
верба

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 10:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:

Ви так переживаєте за різницю у вазі, мабуть не знаєте що професійні бійці вміють використовувати вагу свого супротивника проти нього самого.

Чомусь в змаганнях і в боях без правил, де немає поділу по вазі, "мухачі" не перемагають.
Легший може мати одну перевагу- першим атакувати і досягти успіху зразу, або вимотати противника переслідуванням при своїй втечі.
Це хороший прийом при переважаючій кількості. Переслідувачі розтягуються і цим втікач має скористатись.
"Заборонені" удари в готового до цього противника в 90% не дадуть ефекту.

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 10:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

"Заборонені" удари в готового до цього противника в 90% не дадуть ефекту.

Доречі, всі інші удари ще менш ефективні по відношенню до готового до них противника. ;)

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 16:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Чомусь в змаганнях і в боях без правил, де немає поділу по вазі, "мухачі" не перемагають.
Ми тут говорили про бій між жіночою і чоловічою статтю, чи підготовлені чи ні - то вже інше. Але ж може жінка перемогти і це факт.
Щодо чоловіків - в суммо, маленькі по вазі часто перемагають...
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Народ, замість того, щоб балакати, подивіться це відео http://vkontakte.ru/video-17364026_145615824
і там побачите наскільки БГ ефективніший за інші бойові мистецтва!!!

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак написав:
Народ, замість того, щоб балакати, подивіться це відео http://vkontakte.ru/video-17364026_145615824
і там побачите наскільки БГ ефективніший за інші бойові мистецтва!!!

Не спеціалісту тяжко без коментарів зрозуміти чому БГ ефективніший за тайський бокс, в якому є ефективні удари коліном в заблоковану руками голову противника.
Колись в училищі ППО (ПВО) говорили про 75 % вірогідність влучання в літак при стрільбі ракетною зенітною установкою, в той же час при підготовці військових пілотів говорили про 25 % при тих же умовах.

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2010, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Ми тут говорили про бій між жіночою і чоловічою статтю, чи підготовлені чи ні - то вже інше. Але ж може жінка перемогти і це факт.
Щодо чоловіків - в суммо, маленькі по вазі часто перемагають...

При чому тут стать. Часом зустрічаються жіночки, конфлікт з якими дуже небезпечний.
В сумо маленькі - це 100 кг?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"