•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Россіяни за Україну!

Автор Повідомлення
Просто Я!

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Давно назріло.
Вітаю,шановне не байдуже панство!
Можливо,кому дана тема видасться дикою.але!
Хто мешкає на Україні?Чи лише українці?Чи лише українці мерзли у схронах та боролися з совєтами?Ні.Россіян серед УПА було не менше.
Чи всі россіяни москалі?Ну,добре,нехай назвете мене москалем,але шановні-навряд чи кожен з вас зможе так само гарно оволодіти українською як я...Маю доста сумнівів.А тепер,власне,по суті.
Низка останніх подій досить добре показала,що над НАШОЮ Батьківщиною нависла небезпека.Якщо,хто не зрозумів,то реальна.Імперія бориться з тим,аби не розпастися-ось й маємо в "подаруночок" президента...Невже в ваших головах ждумки,що ми,південно-східняки всі тому раді?Та ні,а що поробишь?Ну не дотлемкалися наші депутати зробити виборчу базу,щоб ані трошка не зрілі студеї,ані маразматичні пенсіонери не мали права голосу,як в цивілізованих країнах.а то,виходить,шановні,що правила гри тим хто заробляє грошики диктують ті,хто на нашій шиї сидить!Не знайомо?Але так й є...(((
Задля чого ця тема-поясню.Коли розпалася імперія Союзу(пишу все ж таки з великої-оскільки як не крути країна така була),то був певний тиск на країни Прибалтики,через те,що там жили россіяни й ніби мали "зутиски" з боку всіх решта...Це тривало доти,доки самі россіяни Прибалтики не відказали "батьківщині",а не задовбали вже ви-бо ми через вас страждаємо...а що в Україні?Те саме.мене,наприклад,обурює те,що "большая Родина" лізе там де не потрібно,з якого біса я маювірити в казочки про злих "бандерівців" які воювали з ЧА???Й мають примиритися(виникає питаннячко.а чого примирятися ЯКЩО ВЗАГАЛІ НЕ ВОЮВАЛИ????)"Ой під Львівським замком ПАРТИЗАН лежить,короче,до 45 партизани,пізніше "бандерівці"...Й жодного свідчення про бій з ЧА...Шановні,в нас на півдні,дурнів давно не має!пояснення просте-а чому,це там де "бандерівці" робили "бєзпрєдєл" їх люблють та шанують?О!..
Що я хочу.Потрібно,створити чи організацію россіян,чи просто нас об"єднати-тиїх хто "За Україну!",для того,щоб при бажанні Кремля "попіклуватися" про нас-ми могли адекватно відповісти,"а чи не пішли б ви й не заважали нам жити!".
Взагалі,в невеликійц хаті легше навести порядок.Тобто,добре є ,що Україна незалежна держава.Багато +++ є ,насправді,про які,ми навіть не здогадуємося.Все в нас є,й багато,чого ми можемр-що потрібно?Єднання,потрібна ІДЕЯ...Її ж,на жаль,не має.Погано,що є націоналістична ідея,треба шукати ідею саме "ЗА ВЕЛИКУ ТА МОГУТНЮ УКРАЇНУ!"-ось,що нам потрібно нині..Саме не впаде,можливо,навіть доведеться поборотися(в межах дозволенного-не викопуйте кулемети,полийте клумби маслом;-))))!.
Закликаю,НЕ байдужі россіяни,якщо нас набереться,хоча б 100 чоловік в інтернеті,зібратися й написати відкритого листа п.Медвепукіну,а чи не пішли б вони в чукотьскі гори захищатися від китайців,аніж нас на Україні!Й хай нас,россіян,тут лишуть у спокої-ми так само хочемо ростити дітей,ми так само патріоти СВОЄЇ держави Україна,так як й решта національностей.
Хай нам щастить всім й Господь пошле зірку щастя нащій країні!
Хай живе УКРАЇНА!

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010, 02:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені приємно чути про існування таких особистостей, як ви. Моє шанування.
Приязний

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010, 07:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серед росіян України зустрічаються люди, які люблять Україну і яким не подобається путінська політика Росії по відношенню до України. Публічно виказати свою думку було б не погано навіть для тих росіян України, які бездумно голосують за Янука, бо так колись наказала путінська команда.

Я підтримую таку ініціативу!
Вектор

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 00:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

В мене родичів в Раші неменше ніж в Україні. В своїх проукраїнських поглядах навіть я перед ними ліберал ))
І фамілія в мене як би російська. Чомусь російською її називають.

Спокій

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто Я! написав:
...потрібна ІДЕЯ...Її ж,на жаль,не має. Погано, що є націоналістична ідея, треба шукати ідею саме "ЗА ВЕЛИКУ ТА МОГУТНЮ УКРАЇНУ!"-ось,що нам потрібно нині.
Хай нам щастить всім й Господь пошле зірку щастя нащій країні!
Хай живе УКРАЇНА!

Ідея є - націоналістична ідея, що не виключає співжиття з нацменшинами.
Це ідея - "За Українську Соборну Самостійну Державу!"
Приєднуйтеся.

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 23:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось не зрозумів,приємно комусь чи ні а столиця наша мала назву Київська Русь.Не требо забувати свою історію,і в Українскій мові залишилося більше славянських слів ніж у Росії(наприклад назви місяців)У нас общя біда,назвіть руські фамілії тих кто робив голодомор наприклад,чи багато ви знаете Українських чи Російських банкирів,мільонерів.Помаранчеві казали що вони націаналісти,а на гривні намальовали масонську символіку.Антропологічно ми відрізняемось від Російського народу??????Віник легче ломати по одній хворостині.У нас забрали історію,віру і зараз намагаються знищити взагалі.У вас вороги це колгоспник Іванов,та слюсар Петров які мешкають у Новгороді чи Пскові?
Орел

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2010, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Віні-пух написав:
... У вас вороги це колгоспник Іванов,та слюсар Петров які мешкають у Новгороді чи Пскові?

У Іванова й Петрова з кацапстану "хазяїва" тіж самі, що і в нас, українців.

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віні-пух написав:
Щось не зрозумів,приємно комусь чи ні а столиця наша мала назву Київська Русь.

Приємно це комусь, чи ні, а столиця наша мала і має назву - Київ. А Русь Київською ніхто і не називав, бо і їжаку зрозуміло, що іншої Русі не існувало. Прохання не плутати Московщину з Руссю.

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 09:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віні-пух написав:
Антропологічно ми відрізняемось від Російського народу??????Віник легче ломати по одній хворостині.У нас забрали історію,віру і зараз намагаються знищити взагалі.

А як на мене, то краще вже бути однією хворостиною, ніж расєйським віником. Бо є велике побоювання, що дуже скоро Російський народ антропологічно взагалі не відрізнятиметься від Китайського народу.

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віні-пух написав:
.Антропологічно ми відрізняемось від Російського народу?????

Ви що з дуба впали?
енергетик

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маю знайомих Росіян, що схвалюють і підтримують ідеї української незалежності. Вони розуміють що імперство знищує самоідентифікацію народу. Можливо Росія ще має шанс...

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так тоді требо і Україну розьеднати бо самоідентифікація киянина з Київською Русі не така як у Львовянина.Да і сусід мій ніяк мені не подобаеця,і вулиці требо відділяти.
Віні-пух

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Віні-пух написав:
.Антропологічно ми відрізняемось від Російського народу?????

Ви що з дуба впали?
Ні,то вас мабудь при родах не утримали врачі і трошки плюхнули.
Віні-пух

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Енергетик,ви щеб сказали що самоідентифікація Кримських татар з вашою однакові:)
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2010, 15:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віні-пух написав:
Так тоді требо і Україну розьеднати бо самоідентифікація киянина з Київською Русі не така як у Львовянина.Да і сусід мій ніяк мені не подобаеця,і вулиці требо відділяти.

Самоідентифікація жителя Києва, або Львова, якщо вони українці, може бути лише однією - українець. Одеси це також стосується, а Київську Русь залишим для істориків.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,