•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Нюрнберзькі закони - дослідження

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 11:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Націонал-соціаліст написав:
Цитата:
Підзаконний акт - це не коментар. А коментар - це коментар.

Тобі ще раз повторити що в Третьому Рейху коментар = підзаконний акт? :)) Коментар розкривав саме те, що не розкрито в законі ("особи спорідненої крові"). Але це не має значення, бо останнім я наводив саме підзаконний акт, можу ще раз навести, якщо не доходить:

А ти повторюй якусь зализану туйту - всерівно це не аргумент. Дай посилання на юриспруденцію Третього Райху, де чітко написано, що "коментар = підзаконний акт". А поки такого нема, то лишеється те, що лишається - коментарі до закону, які юридичної сили не мають, хіба пропагандиську - що б бидлу, як свому так і чожому голову задурити.

Цитата:
Якщо враховувати, що як і в кожній державі було кілька сфер впливу, то цілком зрозуміло, що партійці говорили одне, військові - щось інше, розвідка - ще інше, в процесів того всього організовували один на одного замахи, шікали як зовнійшніх та і внутрішніх союзників, і ніхто не міг знати, що буде через 3 роки. А обіцянка - цяцянка, дурному радість.

Ти про що взагалі говориш? :)

А що, читати не вмієш? Наприклад зокрема про те, що Канаріс, про якого ти так розпинаєшся, який також "давав", "передавав", "оголошував", "коментував" та "обіцяв" був організатором замаху на Алозійовича. Відповідно говорити про якусь офіційну позицію з коментарів діячів держави, де постійно ідуть інтриги - абвер проти гестапо, СС проти вермахту тощо - говорити навіть смішно.

Цитата:
А закон - це закон. А те, що мало статися, але не сталося - вилами по воді писане.

Що казав і як діяв закон я тобі навів. А що ж таке мало статися і не сталося? :)

Ні, що він казав - то навів я, не плутай. І виявилося, що текст закону кардинально відрізняється від того, що ти хотів би в ньому бачити.

Цитата:
Але при потребі однозначно будеш на них посилатися? :)

Той коментар і підзаконний акт які я навів вже більш ніж достатньо. Навіть по тексту видно як вони схожі: і в коментарі і в акті згадуються датчани і поляки.

Ти навів тільки коментар фізичної особи. Підзаконного акту не було. Не треба ля-ля.

А це так - просто чогось захотілося написати. На до складу, не до ладу, так би сказати:

Львівська ВО Свобода щороку вшановує пам'ять жертв гітлеризму, а саме розстріляних членів апарату уряду Стецька. Зокрема, міністрів уряду. Могила знаходить на місці розстрілу - колишньому пустирі в урвищі за Янівським цвинтарем, тепер - відразу за межами Янівського цвинтаря у Львові.

Київська ВО Свобода щороку вшановує пам'ять загиблих українців - в своїй більшості членів ОУН - в Бабиному Яру.

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Славчик

Цитата:
Мене не цікавить, що було у Югославії, мова йде про народи СРСР.Докази повинен ти представляти для підтвердження своїх гіпотез, а не я. Не один раз повторював і повторюю, що німці вели себе, як окупанти (див. попередні пости). Докази є у працях істориків, про які я тобі писав у попередніх постах.

Ха-ха, я навів документи згідно яким в СССР мало бути те саме. Ти нічого не навів. Які праці гісториків, про що ти? :))

Цитата:
Я раніше продивлявся цей ресурс. Такі заходи були дуже запізні,, тоді коли німці вже драпали на захід.

Такі плакати були ще з 1941 року.

Цитата:
Немає значення, ти також не історик, але це тобі не дозволяє
робити такі далекосяжні висновки. Донцов жив в цей час і цікавився тим питанням не менше ніж ти, бо дурниці би не хотів писати.

Коли Донцов був на утриманні ОУН то йго змушували писати багато фігні, так само виправляли з його дозволу його старі праці ("Націоналізм" наприклад).

Цитата:
І взагалі,ти про Донцова тут часто пишеш різні небилиці,
виглядяає, що ти його не читаєш...

Які небилиці?

Цитата:
До твого відома, Донцов був русофобом - у своїх творах він протиставляє расово вищу Україну бидлячо-азіатській Росії. Жидів у негативному контексті він згадує не більше ніж інших чужинців, проте основна негативна увага у Донцова сконцентрована на мокалях, саме москалів він він порівнює з чортовинням.

До чого це? Про жидів Донцов писав майже більки негативно.

Цитата:
Себе так називай, бо ти сам не розумієш, про що ти пишеш. В тебе таке захоплення н-с, подібно, як захоплюється 15-ний підліток якимось хоббі, ти цей н-с сам як слід не осмислив, а повчаєш інших... Коли з тобою далі не хочуть сперечатися, то це не означає, що хтось прийняв твою позицію. Просто надоїдає на тебе тратити час.

У-тю-тю, Славчик, у тебе немає аргументів по темі і ти з'їхати з теми?

Цитата:
Ще раз повторюю: мене насамперед цікавить Україна і пізніше
доля інших народів СРСР, а не Словенія та Хорватія.

Ще раз повторюю: я тобі вже навів документи в яких написано про долю України та інших народів СССР. Інших документів чи доказів немає.

Цитата:
Але ти не дав посилання на ресурси, які висвітлюють інші цікаві речі, як, наприклад, зустріч Коновальця з Гітлером.

Про Конвальця з Гітлером пише його вбивця Судоплатов в книзі "Спецоперации". Про Канаріса з Мельником Бондаренко в статті "Історія, якої не знаємо".

2 Чорний

Цитата:
А ти повторюй якусь зализану туйту - всерівно це не аргумент. Дай посилання на юриспруденцію Третього Райху, де чітко написано, що "коментар = підзаконний акт". А поки такого нема, то лишеється те, що лишається - коментарі до закону, які юридичної сили не мають, хіба пропагандиську - що б бидлу, як свому так і чожому голову задурити.

Хахаха, зомбі множаться, однако. Те що це підзаконний акт написано в книзі Организация национал-социалистической немецкой рабочей партии. - Рига, 2002 - с. 638. Макаємо ще раз:

"Германская кровь не образует своей расы. Германский народ состоит из представителей разных рас. Но всем этим расам свойственно то, что их кровь взаимно совместима и смесь этих кровей в отличие от крови, которая им не родственна, не создает препятствий и напряжений. К германской крови можно, без сомнения, приравнять кровь тех народов, расовый состав которых родственен немецкому народу. Это относится ко всем народам, населяющим пространства Европы. Кровь, родственная немецкой, одинаково рассматривается по всем направлениям. Поэтому гражданами Империи могут стать представители живущих в Германии меньшинств, например, поляки, датчане и т. д.”

Те що обмежувальні норми Нюрнберзьких законів не розповсюджувались на слов'ян доводять елементарні приклади. Так росіянка Ольга Чехова мала імперське громадянство і була наділена Гітлером званням "Державної Акторки Німецького Рейху". Ось Ольга Чехова і Адольф Гітлер. Макаємо ще раз:

http://www.nso-korpus.info/images/nsoi/061122-01hitcheh.jpg

Якби слов'яни вважались неарійцями, то елементарно по закону ані Чехова, ані тисячі інших представників слов'янських народів не мали б громадянства Рейху.

Це підтвердження того, що закон реально працював саме так як написано в коментарі і підзаконному акті.

Цитата:
А що, читати не вмієш? Наприклад зокрема про те, що Канаріс, про якого ти так розпинаєшся, який також "давав", "передавав", "оголошував", "коментував" та "обіцяв" був організатором замаху на Алозійовича.

У тебе істерика? :)) Звідки ти взяв що Канаріс "давав", "передавав", "оголошував", "коментував"? Я такого не писав, ти сам придумав. :)) Він був всього-навсього представником Гітлера і говорив з Мельником від його імені.

Цитата:
Відповідно говорити про якусь офіційну позицію з коментарів діячів держави, де постійно ідуть інтриги - абвер проти гестапо, СС проти вермахту тощо - говорити навіть смішно.

Була офіційна позиція - це позиція Гітлера і підзвітного йому Міністерства.

Цитата:
Ні, що він казав - то навів я, не плутай. І виявилося, що текст закону кардинально відрізняється від того, що ти хотів би в ньому бачити.

Як кардинально? В законі написано: "споріднена кров". Це і є всі білі народи, а що йолопи це розуміли про це був написаний комнетар та підзаконний акт, які я навів.

Цитата:
Ти навів тільки коментар фізичної особи. Підзаконного акту не було. Не треба ля-ля.

Як негарно. Я навів і коментар і акт. Що ж, макну ще раз. :)

Коментар:

"Если кто-либо из меньшинства населения проявляет способность служить германскому рейху и лояльно выполняет свои гражданские обязанности, например проходя службу в вооруженных силах, то такому представителю близких по крови расовых групп: датчанам, полякам и другим арийским (белым) народам — предоставляется имперское гражданство".

Штуккарт Вильгельм, Ханс Глобке. Комментарии к расовому законодательству. Мюнхен; Берлин, 1936.

Підзаконний акт:

"Германская кровь не образует своей расы. Германский народ состоит из представителей разных рас. Но всем этим расам свойственно то, что их кровь взаимно совместима и смесь этих кровей в отличие от крови, которая им не родственна, не создает препятствий и напряжений. К германской крови можно, без сомнения, приравнять кровь тех народов, расовый состав которых родственен немецкому народу. Это относится ко всем народам, населяющим пространства Европы. Кровь, родственная немецкой, одинаково рассматривается по всем направлениям. Поэтому гражданами Империи могут стать представители живущих в Германии меньшинств, например, поляки, датчане и т. д.”

Джерело: Организация национал-социалистической немецкой рабочей партии. - Рига, 2002 - с. 638.

І ще: "фізичні особи" в Третьому Рейху не писали коментарі до законів, це робили виключно працівники державних органів з двіповідними повноваженнями.

Цитата:
А це так - просто чогось захотілося написати. На до складу, не до ладу, так би сказати:
Львівська ВО Свобода щороку вшановує пам'ять жертв гітлеризму, а саме розстріляних членів апарату уряду Стецька. Зокрема, міністрів уряду. Могила знаходить на місці розстрілу - колишньому пустирі в урвищі за Янівським цвинтарем, тепер - відразу за межами Янівського цвинтаря у Львові.
Київська ВО Свобода щороку вшановує пам'ять загиблих українців - в своїй більшості членів ОУН - в Бабиному Яру.

1. Кого саме з апарату Стецька було розстріляно? Де підтвердження?

2. Якщо так, то чому Бандера надалі співпрацював з "катами"-німцями? Непринципово. :)

3. Які саме члени ОУН були розстріляні в Бабиному Яру, крім Теліги і Огльжича? Останні два по наклепу бандерівців проходили як більшовицькі агенти, я стріляли їх не за їхній український націоналізм.

4. Ви ще часом не вшановуєте пам'ять 250 тисяч (а може мільйонів) жидів вбитих в Бабиному Яру?
Чорний

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хахаха, зомбі множаться, однако

Справді, дивно. Фірер давно подох, зомбі таки множаться :)

в книзі Организация национал-социалистической немецкой рабочей партии. - Рига, 2002 - с. 638

Це відколи закони Рейху видавалися на території іншої держави, собачою мовою та ще й запізненням в півсотню років?

Якби слов'яни вважались неарійцями, то елементарно по закону ані Чехова, ані тисячі інших представників слов'янських народів не мали б громадянства Рейху.

Винятки - це не тенденції. коло знимки Чехової це чіпай знимку такого собі Еміля Моріса - людину жидівської крові, який не тільки сидів поруч, а навіть був прийнятий до СС (того, що орден, членський номер один з перших) - бо був колєгою гітлера. І здаєть одружився з якоюсь родичкою Гітлера. За твоєю логікою я повинен зараз написати, що це означає, що жиди також трактувався арійцями. Або напиши, що це жидівські вигадки ЗОГ, що захопила владу в світі, а насправді в тебе є інші документи :)

Цитата:
А що, читати не вмієш? Наприклад зокрема про те, що Канаріс, про якого ти так розпинаєшся, який також "давав", "передавав", "оголошував", "коментував" та "обіцяв" був організатором замаху на Алозійовича.

Звідки ти взяв що Канаріс "давав", "передавав", "оголошував", "коментував"? Я такого не писав, ти сам придумав. :)) Він був всього-навсього представником Гітлера і говорив з Мельником від його імені.

Він говорив від імені держави. І не факт що Гітлер про всі переговори знав. І знову з таки - факт є факт, а обіцянки - обіцянки. Каже нарід - дурному радість. В пакті Молотова-Рібентропа пункт про ненапад також був, і що з того?

Цитата:

Коментар: Штуккарт Вильгельм, Ханс Глобке. Комментарии к расовому законодательству. Мюнхен; Берлин, 1936.

Ніхто не заперечує, Рік, географія та особи збігаються :)

Цитата:

Підзаконний акт: Организация национал-социалистической немецкой рабочей партии. - Рига, 2002 - с. 638.

А це що за фігня? Це з тих таких гарних глянцевих книг, які розписують про ікебану, 40 найвідоміших шльондр світу та продаються в підземних переходах для перехожих інтелектуалів "на вагу"?

Чорний написав:

1. Кого саме з апарату Стецька було розстріляно? Де підтвердження?

Ну наприклад, по памяті - там лежить міністр уряду Стецька, здається лісового господартва. Прізвище Пясецький. Підтвердження - могила.

2. Якщо так, то чому Бандера надалі співпрацював з "катами"-німцями? Непринципово. :)

Це наприклад як? Коли в констаборі сидів?

3. Які саме члени ОУН були розстріляні в Бабиному Яру, крім Теліги і Огльжича? Останні два по наклепу бандерівців проходили як більшовицькі агенти, я стріляли їх не за їхній український націоналізм.

були знищені голови районних управ нашого міста: професор Махиня, Євген Форостівський з дружиною, Рудь, Чеверда, інженер Романов, професор Лазоренко - директор Київського медінституту, представники громадських організацій Києва: Іван Рогач — головний редактор газети Українське слово, Ганна Рогач, Іван Ірлявський (Рошко), інші українські письменники і поети, яких об'єднала у Спілку Олена Теліга. Є версія, що сама вона покінчила життя самогубством у гестапівських лабетах, про цей факт зазначено в опублікованих матеріалах тогочасного Голови Київської міської управи. Тіло її, ймовірно, вивезено до Бабиного яру. 1942 року у гестапівських мурах та у Яру загинули діячі української культури: Іван Кошик, Василь Кобрин, Юрій Ігнатенко, Роман Біда, Петро Олійник, Ярослав Оршан-Чемеринський — редактор націоналістичної служби преси, інженер Сиченко, Голова ВУКО Спілки Перевертун, проректор Київського політехнічного інституту Теодосій Чередниченко, Голова Київської облспоживспілки Бондаренко з дружиною і дітьми. А провідник ОУН Домазар-Діброва, закатований, на стіні камери у Лук'янівській в'язниці власною кров'ю написав: «Спливаю кров'ю — не зраджу тайни друзів!» Скоріш за все, тіло його також вивезено до Бабиного Яру. що у цьому трагічному місці розстріляно 621 особу - членів ОУН, а також Голову Києва В.П.Багазія, який рятував від голоду немічних старих і хворих діячів української культури, архіви та книги з бібліотек Києва.

4. Ви ще часом не вшановуєте пам'ять 250 тисяч (а може мільйонів) жидів вбитих в Бабиному Яру?

А ти перепитай ще раз. Стане тобі одним форумом менше байки розказувати. Гарантую.

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Славчик
Ха-ха, я навів документи згідно яким в СССР мало бути те саме. Ти нічого не навів. Які праці гісториків, про що ти? :))

Я раніше тобі писав про праці Мірчука, Косика, працю групи істориків АН України, думку Д. Донцова.

Напевно ти спеціально вдаєшся до відвертої брехні і демагогії, тренуєшся, щоб стати Геббельсом у майбутній н-с державі...

Цитата:
Цитата:
Немає значення, ти також не історик, але це тобі не заважає робити такі далекосяжні висновки. Донцов жив в цей час і цікавився тим питанням не менше ніж ти, бо дурниці би не хотів писати.

Коли Донцов був на утриманні ОУН то йго змушували писати багато фігні, так само виправляли з його дозволу його старі праці ("Націоналізм" наприклад).

А тебе часом не змушує російське ФСБ поширювати всяку херню?

Цитата:
Цитата:
До твого відома, Донцов був русофобом - у своїх творах він протиставляє расово вищу Україну бидлячо-азіатській Росії. Жидів у негативному контексті він згадує не більше ніж інших чужинців, проте основна негативна увага у Донцова сконцентрована на мокалях, саме москалів він він порівнює з чортовинням.

До чого це? Про жидів Донцов писав майже більки негативно.

Ось приклад, як ти підло ведеш дискусію . Я ж нігде не стверджував, що Донцов писав щось позитивне про жидів,мова була про що інше, а саме про те, що більше негативу Донцов писав про москалів, а жидам він приділив у своїх творах стільки уваги (негативу) , що і іншим чужинцям.

В попередньому пості ти написав, що РОА були ненадійні і втікали.
При цьому ти "забув" додати, що ці дезертирства були після
того, коли власівці побачили всю суть гітлерівського "визволення".

Також, ти там збрехав, що німці не озброювали "визволені" народи по
причині , що не вистачало зброї. Але насправді німці в першу чергу
відчували нестачу у живій силі, в кінці війни їм приходилося рекрутувати дітей і дідів.

Ще хочу, щоб кожен, який читає цю тему задумався над таким: Чому
російська білоеміграція підтримала у війні їй ненависний сталінський режим, а не "визволителя" Росії Гітлера.

Рабою московських катів!
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Націонал-соціаліст"]

Щодо тональності ведення дискусії та лексикону Вас попереджали? Попереджали, я особисто попереджав.

Аж ось бачимо:

Цитата:
Хахаха, зомбі множаться, однако.

"Аднака"--це з арсеналу чукотських анекдотів.

Цитата:
Що ти верзеш, зомбі (можна тебе так називати? :))

Невмотивована образа учасника форуму.

Або ж:

Цитата:
У тебе істерика? :))

Це ще одна образа учасника форуму.

Цитата:

А це невдала спроба здаватися дотепним.

Фтопку, унтерменш.

Редаговано: Нахтігаль (09 лютого 2007, 22:37)
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2007, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:

Ще хочу, щоб кожен, який читає цю тему задумався над таким: Чому
російська білоеміграція підтримала у війні їй ненависний сталінський режим, а не "визволителя" Росії Гітлера.

Задумуватись над цим можна, але оскільки це окреме і дуже складне питання, яке, до того ж, прямо не пов"язане з темою, слід обмежитись нагадуванням: до 1939 року російська біла еміграція, особливо військова, була майже повністю розкладена радянською агентурою після вбивств авторитетних керівників РОВСу генералів Міллєра і Кутьопова.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тут і я насмілюся встромити свої п'ять копійок.

Щодо російської еміґрації - менша її частина (коло генерала Денікіна) підтримала совєти під час війни. Більша частина виступила на боці Гітлера. Зокрема, такий авторитет, як Д. Мережковський вітав Гітлера як визволителя Росії від большевицького гніту. Російські військовики активно співпрацювали і з Вермахтом, і з Абвером, з російської еміґраційної молоді було створено декілька збройних формувань, зокрема батальйон "Варяг" і бриґаду "фон Штумпфельд" (що воювала в Сталінґраді). Під керівництвом генерала Шкура були створені військові формування з "казаков". До того ж, російська еміґрація надавала німцям численні кадри для розвідувальної, диверсійної, пропагадивної роботи на теренах СССР.
Міт про "любов білої еміґрації до батьківщини-Росії, якою б вона не була", було вигадано вже по "відлиги" 60-х років, коли совєтський комунізм залишив марксівсько-большевицькі ідеї виключно на ролі декорацій.

Щодо Олени Теліги та Ольжича-Кандиби. Кандиба був страчений ґестапом зо два роки після загибелі Олени Теліги, так що не треба змішувати ці дві події. Репресії німців проти київських мельниківців (як, утім, одночасно й бандерівців) були виклакині не "наклепами бандерівців", а тим, що ґестапо мало іформацію про зміну ідеологічного напрямку ОУН-М від співпраці з Райхом на створення самостійних українських структур, в тому числі - нелеґальних збройних формувань. Унаслідок цього, до речі, полковника Мельника так само було ізольовано в Заксенґавзені, як і Степана Бандеру.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А звідки ти так впевнено про це знаєш?

Рабою московських катів!
Джміль

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 15:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вмію читати.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А думати?

Рабою московських катів!
Джміль

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 08:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А думати я вмів уже тоді, коли ти, хлопчику, ще в пелюшки дзюрив.

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як ти, хлопчику, вмієш думати демонструють результати твоєї діяльності.

Чи тебе взагалі тоді було ще на світі, коли я дзюрив...

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (27 квітня 2007, 01:20)
Джміль

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 12:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже радий, що ти освідомлений про результати моєї діяльності, може це якось вплине на те, щоб ти відірвав свою дупу від крісла і перейшов від теревенів на форумах до якоїсь практичної роботи, хоча б і такої, як моя.

За суттю питання. Чи ти можеш навести тут прізвища хоча б двох-трьох відомих і авторитетних діячів російської «білої» еміґрації – крім А. Денікіна – які б у конфлікті Европи і СССР підтримали СССР?

А Німеччину підтримало з десяток не просто діячів або заанґажованих політиків (штибу лідера Російської Фашистської Партії Івана Солоневича), а людей з всесвітньо відомими іменами: Мережковський, Ільїн, Шмельов; з середовища військових: генерали Краснов, Семьонов, Туркул, Скородумов; з середовища духовних осіб: Антоній Храповицький, Митрополит Російської Православної Церкви Анастасій, Архієпископ РПЦ Серафим (тобто вся вища гієрархія Російської Православної Церкви). Це тільки найбільш гучні імена, навколо яких групувалася величезна кількість російських еміґрантів, які прагнули боротися з большевизмом у лавах німецьких і союзних армій.

Генерал П. Краснов на початку війни Гітлера проти Совдепії від імені воєнної російської еміґрації зробив офіційне звернення до всіх російських політеміґрантів, де зокрема зазначив: «Я прошу передати всім… що ця війна не проти Росії, але проти комуністів, жидів та їхніх приспішників, які торгують російською кров’ю. Хай допоможе Господь німецькій зброї і Гітлерові! Хай здійснять вони те, що зробили для Прусії росіяни і імператор Олександер І у 1813 році».

Генерал Г. Семьонов, під час першої війни з большевиками командуючий Далекосхідними казацкими війсками, Військовий отаман Забайкальського казацкого війська офіційно заявив: «Нам… потрібно глибоко усвідомити відповідальність моменту і не заплющувати очі на той факт, що в нас немає іншого шляху, як тільки чесно й відкрито йти з передовими державами… Японією та Німеччиною».

3 липня 1941 року у Парижі Генеральна казацка Рада склала звернення із закликом до російських військовиків-еміґрантів «залучатися до справи боротьби з большевизмом». Багато колишніх старшин і вояків антисовєтських військових формувань часів 1918-22 років вважали справою честі знову взяти в руки зброю: одних лише генералів, що зголосилися після цього звернення до німецького війська, було понад 60 осіб, причому деякі погодилися через брак вакансій служити рядовими вояками).

Треба зазначити, що ще навесні 1942 року з членів еміґрантської організації «Бойова спілка російських націоналістів» та російських добровольців була сформована Бригада СС «Дружина» під командуванням графа Б. Хольмстон-Смисловського. Це формування стало в подальшому основою т.зв. Першої Російської національної армії (аналогу нашої Української національної армії, УНА). У вересні 1941 року за ініціятивою начальника Російського еміґраційного бюра в Юґославії генерала М. Скородумова у Сербії було сформовано Російський Корпус, який бився проти сербських терористів. (До речі буде зазначити, що після початку совєтсько-німецької війни 1941 року серби, які знаходилися під впливом комуністів, почали масове нищення російських «білих» еміґрантів, яких взяла під захист німецька окупаційна влада).

Окремо треба зазначити позицію справжньої Російської Православної Церкви, яка теж знаходилася у вигнанні (не треба плутати зі створеною Сталіном і НКВД 1943 року т.зв. РПЦ «Московського патріярахту» - й до сьогодні вірною прислужницею совєтської влади, філії московської ҐБ). Її Архієпископ Серафим Берлінський зробив у червні 1941 року таку заяву: «…Караючий меч Божого правосуддя упав на совєтські владу, на її приспішників та однодумців. Христолюбивий Провідник німецького народу закликав своє переможне військо до нової боротьби, до тієї боротьби, якої ми давно жадали – до освяченої боротьби проти богоборців, катів і насильників, що засіли в Московському Кремлі… Воістину розпочався новий хрестовий похід в ім’я спасіння народів від антихристової сили… Нарешті наша віра є виправдованою! Тому, як Первогієрарх Православної Церкви я звертаюся до вас із закликом: будьте учасниками в новій боротьбі, адже ця боротьба є ваша боротьба; це є продовження тієї боротьби, що було розпочато ще 1917 року, але на жаль закінчилося трагічно… Кожен з вас зможе знайти своє місце на новому антибольшевицькому фронті… Настав останній і рішучий бій. Хай благословить Господь новий ратний змаг усіх антибольшевицьких бійців і дарує їм на ворогів перемогу й подолання! Амінь».

Така значна фігура в середовищі російської еміґрації як великий князь Владімір Кирилович Романов (якого багато хто вважав законним наслідником трону російських царів і чия думка була вельми авторитетною) 26 червня 1941 також зробив офіційне Звернення, в якому підкреслював: «В цьому страшному часі, коли Німеччиною і майже всіма народами Европи оголошений хрестовий похід проти комунізму-большевизму, котрий підбив і гнобить народ Росії впродовж двадцяти чотирьох років, я звертаюся до всіх вірних і відданих синів нашої Батьківщини із закликом: сприяти по мірі сил і можливостей скиненню большевицької влади й звільненню нашої Вітчизни від страшного гніту комунізму».

Гадаю, що все це добре характеризує настрої в середовищі російської «білої» еміґрації під час війни Німеччини проти Совдепії, про які ти, як видно, не маєш жодної уяви.

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 13:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дай посилання на тобою приведені матеріали, а я постараюсь підняти
те, що я колись читав, і тут привести.

Деяку уяву я маю, бо читав, що А. І. Денікін - один з найбільших авторитетів серед білоеміграції, і німецьке командування намагалося створити навколо нього центр антирадянської діяльності. Він відмовляв гітлерівцям навіть в переговорах.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2007, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я навів цитати не з електронних, а з друкованих джерел:
1. Хазанов-Пашковский С.А. Знаменательный юбилей // Русская монархическая идея, сборник, СПб., 2002
2. Садовой С.В. Эмиграция и русское освободительное движение // Сборник памяти КОНР, без места выхода, 1999

Переклад українською мій.

Інформація наявна і в Мережі, але вона розпорошена. За бажанням можна її отримати, якщо шукати спеціяльно. На жаль, багато сайтів, які викладають подібні матеріяли та копії відповідних документів, закриваються без будь-яких пояснень.

Щодо Денікіна, то він, дійсно, був авторитет, але зі значних діячів т.зв. "білого" руху він був одиноким випадком підтримки Совєтів. Я зустрічав і таку версію, що Сталін хотів був перевезти по війні Денікіна до Совдепії, в якості символа відновлення колишньої Російської імперії, але Денікін відмовився виїхати з Парижа. Більше того, після того, як красная армія перейшла кордон Европи, Денікін висловлював антисовєтські погляди. У травні 1946 р. в одному зі своїх листів полковникові Колтишеву він писав (надаю мовою оригіналу): "После блестящих побед Красной армии у многих людей появилась аберрация... как-то поблекла, отошла на задний план та сторона большевицкого нашествия и оккупации соседних государств, которая принесла им разорение, террор, большевизацию и порабощение... Советы несут страшное бедствие народам, стремясь к мировому господству. Наглая, провокационная, угрожающая бывшим союзникам, поднимающая волну ненависти политика их грозит обратить в прах все, что достигнуто патриотическим подъемом и кровью русского народа... и поэтому, верные нашему лозунгу - "Защита России"... мы не смеем в какой бы то ни было форме солидаризироваться с советской политикой - политикой коммунистического империализма".

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,