•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ВО Свобода в Білій Церкві

Автор Повідомлення
Євген з ММ

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2010, 08:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адмін, не видаляй пліз. Дай людям перейти...

Активісти Білої Церкви, патріоти - реєструйтесь на новоствореному форумі
http://BP.streetangels.com.ua/

Дякую!

Редаговано: Євген з ММ (16 січня 2011, 20:06)
Вогнемир

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2010, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нажаль "Не вдалося знайти віддалений сервер".

А чи є ще якісь координати "Свободи" в Білій Церкві?

любіть у годину негоди.
Автостоп

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2010, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вогнемир написав:
А чи є ще якісь координати "Свободи" в Білій Церкві?

Вулиця Шевченка. Як їхати з центру, після дитячої лікарні магазинчик колись був, зараз там представництво.

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2010, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А, це в колишній магазинчик у приватній оселі?

любіть у годину негоди.
Автостоп

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2010, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2011, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/018490/ свободівці в депутатських комісіях міськради і в міськвиконкомі надіюсь вирішать питання Леніна, савєцьких назв вулиць, і що нарешті настане кінець неефективному господарюванню в місті над Россю. Якби ж то! З переобраним Савчуком та його злодійкуватою командою діла не буде, нове вино не заливають в старі міхи. Чи варто входити в міськвиконком, знаючи що прийдеться працювати по правилам злодійкуватої компанії, чи може весь зміст політичної діяльності і перебування в Свободі й зводиться до прориву до бюджету місцевої громади?

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2011, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радісно читати повідомлення про діяльність депутатів свободівців в місцевих радах, однак не Білої Церкви. Під час голосування за міський бюджет 2011 замість того щоб виступити проти розписаного під злодійські схеми бюджету, керівник міської організації Марченко не прийшов на сесію, вбив двох зайців--і не голосує за бюджет, бо відсутній, і не протидіє прийняттю, бо відсутній знову ж таки! І друзі-злодії в міськвиконкомі задоволені і простаки виборці вкупі з Свободою нічого не скажуть, однак навколо не дурні, як думає хитрий Марченко, і відповідні висновки роблять.

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2011, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю!
То я відкрив форум, щоб білоцерківські патріоти змогли спілкуватись. Форум функціонував на сервері проекту bts.ms. Проект завершив свою роботу. Якщо зараз знову є інтерес до подібного форуму - можу відкрити форум знову з відновленням постів.
Хто "за" - пишіть тут.
Якщо хто допоможе трохи грошима - можна відкрити взагалі окремий сайт.. типу (bilotserkivs`ki patrioty) - bp.com.ua..... чи щось подібне...
Хламейзер

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2011, 00:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

націоналістичний форум Білій Церкві потрібен, патріотам взагалі потрібно мати побільше якісних медіа ресурсів. Голова міської організації людина не бідна і я думаю варто звернутися до Марченка з пропозицією профінансувати це, чи принаймні спробувати.
Євген з ММ

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2011, 08:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Через людину в мене є вихід на Марченка, але особисто я його не знаю. А от про нього мені вже кілька людей розповідали і ніби як він "персонаж" не дуже, хоча звісно поки сам не познайомлюсь....

Можна звісно з Марченко сконтактуватись, так він прижме розміщати рекламу свою на наступні вибори, чи/і свободи, а я хочу щоб це відбувалось вільно. А то виходить якось дивно. Не всі ж патріоти в свободі чи та й взагалі в якійсь партії чи го. Тож це варіант і дійсно реальний! За нього дякую. Але сподіваюсь що Марченко погодиться підтримати це без умов.
Євген з ММ

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2011, 08:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Головне - люди, не пропадайте!
Залишайте свої контакти - пишіть смс на 097 110 9338, щоб коли щось створилось чи якісь новини, зустрічі - я міг сповістити про це.
Хламейзер

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 16:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хтось щось знає, що в Білій планується до Дня Соборності?
Євген з ММ

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2011, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є в мене людина, думали щось замутити, але подивимось. Як щось вирішимо то інфу в себе на сайті кину. Може щось типу невеличкої зустрічі й зорганізуємо.
Хламейзер

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2011, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розмістіть адресу Вашого сайту, будь ласка.
Автостоп

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2011, 18:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Євген з ММ написав:

Активісти Білої Церкви, патріоти - реєструйтесь на новоствореному форумі
http://www.patriot.bts.ms/

Не працює

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь