•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Миргород

Автор Повідомлення
печень

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2010, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий вечір , може й поспілкувався би , але як його знайти. Все одно тільки розмови- діяти треба.
Миргородський Анархіст

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2010, 07:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний "Печень" Хочеш дій тоді дзвони (050)6635711 Валєра.

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2010, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

0535546072 Олександр, м. Миргород, в. Гоголя 158/15
куркуль

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2010, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні! Свободою в Миргороді займаються нетільки жиди та москалі, а навіть "душогуби", які приторговують наркотичними препаратами! Нарешті в Миргороді зявився (гідний) голова!!!??????? Зараз, проти якого, ведеться кримінальна справа! Це просто якісь жахи!
пантера

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2010, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно жахи!!! Що воно робиться?
пуля1987

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2010, 20:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні куркуль і пантера! Будь ласка, навчіться писати без помилок і не дійте по принципу: чув дзвін, але не знаю, де він. Перестаньте оббріхувати голову миргородської організації.
куркуль

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2010, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А Ви ( Пуля), мабудь дуже багато знаєте - де дзонять дзвони! Мабуть в Миргороді кожна людина знає, чим займався новий голова партії!!! А про мене, краще зробити граматичну помилку, чим продати совість і прислуговувати брехливим поводирям. З часом, все стане на свої місця і час нас розсудить!
печень

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2010, 19:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий вечір всім! Люди добрі чого ви все сваритесь, ворогам на радість чи що, краще підтримуйте одне одного. На жаль попереднього голову я особисто не знав, а з Анатолієм мав розмову (цікавий співрозмовник) тому порівнювати не маю змоги. Відносно помилок у текстах, то краще не звертайте уваги бо наше населення дуже русифіковане, а в Миргороді ще й цурається того що вони українці. Найкраще почніть з того щоб самі ви почали називати місяці року українською мовою, бо в Миргороді це велика проблема, та всіляко підтримуйте все українське. Несіть з гідністю те що ви є українець.
куркуль

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2010, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний, що за лист був Вами відправлений ( 14 жовтня ) на форум? А також сьогодніщній лист, щось Ви пан незрозуміло пишите!!!
печень

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2010, 20:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго вечора Вам Куркуль (дивне доречі прізвисько) в своїх думках я не бачу нічого незрозумілого, можливо тому що я не з Миргорода (я військовий служу в авіачастині), родом з Василькова Київська область. В Миргороді з 2001 року. Можливо в мене склалося таке враження тому що спілкуюся тільки з військовими (до речі там мене вважають бандерівцем та фашистом за підтримку СВОБОДИ), можливо моє враження помилкове було б дуже приємно поспілкуватися з вами наживо, якщо вас чимось образив - вибачаюсь. Мій телефон 067 973 54 75
куркуль

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2010, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий день печень! А у Вас призвісько недивне? В центральній пресі міста було опубліковано результати презеденських виборів, то дійсно проголосувало 12чоловік в авіомістечку! А до цього небуло ніяких результатів по Свободі! Можливо авіомістечко завжди було під комуністами та регіонами? Це тільки зараз люди почали прислухатися хто є хто і реєструватися на форумі! А Вам потрібно було раніше виходити на звязок, і цікавитися життям міста! Ви нічим мене не образили, можливо поспілкуємося з Вами!
печень

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2010, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго вечора всім! Люди читаючи цей форум мені стає соромно та сумно за ваші суперечки. Не шукайте не існуючих ворогів та проблем а краще об"єднуйтесь у спільних ідеях піднесення України, почніть з себе-говоріть лише українською, не смітіть на вулицях, не пийте алкоголю та будьте ввічливі одне до одного. Раз ви віднайшли цей форум то ви вже небайдужі до України і потрібно об"єднувати свої зусилля для боротьби. На мою думку справжній українець повинен тримати в одній руці жовто-блакитний прапор, в другій - вила у вигляді тризуба і щоб вила не заіржавіли треба надіти на них моцкаля і щоб моцкаль не завонявся потрібно кожного дня чіпляти свіжого. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
куркуль

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2010, 12:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні! Пане печень, особисто мені, ваш заклик незрозумілий! Я повинен своїх друзів із Росії, в яких так склалося, що вони живуть і працюють зараз там, тепер на вила вішати? Маячня якась! Випийте чаю і заспокойтеся! Мені здається Ви провокатор!
печень

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2010, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий вечір! Вітаю всіх зі святом святого Миколая бажаю всім щастя, здоров"я, удачі. Дякую шановний куркуль на запрошення до чаю, якщо хочете дізнатися мою позицію дзвоніть - поспілкуємось телефон свій я вже викладав. Нічого проти вас та ваших друзів я не маю.
печень

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

доброго вечора всім! чи буде щось 9 березня відбуватися в миргороді на честь дня народження кобзаря. якщо буде кажіть - що, де, коли. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,