•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Польща

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2017, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я завжди вважав, що Случ працює на Вальцмана. Зараз я вже сумніваюся. Може, Вальцман так щільно працює на кацапів? Бо інакше - незрозуміло.
грего

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 09:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нічого не маю проти росіян, але чесних росіян, які кажуть: я росіянин, моя батьківщина Росія, і я служу їй. Полак який розроботае для Німеччини протів Польщи або украінец який розроботае для Російи протів своій батківщине він - звичайна свиня.
Случ знаєш хто ти, але я скажу тобі, чому ти не виграєш. Я був кілька днів тому в школі. В той час як були святкування 11 листопада. Наше національне свято. І знаеш ли ти що там бачив? Ну, кілька десятків дітей підготували шоу. Вони займалися танцями, співали патріотичні пісні з повним захопленням. Серед них були діти з українських, шотландський і навіть в'єтнамський сімей. Це було приємно дивитись на них. Ти як дурна собака гавкаеш на течії річки. Від гавкання річка не зупиниться. Той, хто хоче інтегруватися в Польщу, отримує прийняття. Тисячі українських дітей у польських школах інтегруються. І ти галасуєшся. Це твоя роль :D

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Случ написав:
Польща виправдала чоловіка, який на марші орлят кричав «Смерть українцям!»
Случ я розумію що ти совецка людина. Тебе важко зрозуміти що суд мае винногоу засуді але невинного випускати. Якщо у суду є сумніви, також випускати!!!Такі правила римського права!!! In dubio pro reo.
Якщо ти хочеш правила: "Нема ніяких невинних, тільки погано допитувани" йти на Північну Корею або на Московію.

Ти краще скажи мені таку просту річ. Якщо польська система справедливості така чудова і не стороння, то де злочинці, які зруйнували 15 українських пам'ятників в Польщі на камеру? Питаю де? Не знайшли? Не змогли?
Та нікого і не хотіли знайти і покарати... бо руйнували українські могили...якби польські, то вже давно б сиділи в каталашці...

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 21:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Я нічого не маю проти росіян, але чесних росіян, які кажуть: я росіянин, моя батьківщина Росія, і я служу їй. Полак який розроботае для Німеччини протів Польщи або украінец який розроботае для Російи протів своій батківщине він - звичайна свиня.
Случ знаєш хто ти, але я скажу тобі, чому ти не виграєш. Я був кілька днів тому в школі. В той час як були святкування 11 листопада. Наше національне свято. І знаеш ли ти що там бачив? Ну, кілька десятків дітей підготували шоу. Вони займалися танцями, співали патріотичні пісні з повним захопленням. Серед них були діти з українських, шотландський і навіть в'єтнамський сімей. Це було приємно дивитись на них. Ти як дурна собака гавкаеш на течії річки. Від гавкання річка не зупиниться. Той, хто хоче інтегруватися в Польщу, отримує прийняття. Тисячі українських дітей у польських школах інтегруються. І ти галасуєшся. Це твоя роль :D

Та тут нічого дивного. Поляки завжди раділи полонізації українців. Ми ніколи не будемо з вами, бо у нас різні інтереси. Ви хочете полонізації, ми хочемо, щоб українець залишився українцем, де б він не жив...

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН
Впевнений, що ти працюєш на поляків проти українського інтересу...

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:

Ти краще скажи мені таку просту річ. Якщо польська система справедливості така чудова і не стороння, то де злочинці, які зруйнували 15 українських пам'ятників в Польщі на камеру?
Хто казав що чудова? Я казав що наша система справедливості е заснована на канонах права римського, не більшовицкого. Якщо не потрибно довести провину, система справедливості більш ефективна. Ось чому я раджу тебе йти в Росію. Ми звикли до іншої системи, менш ефективний.

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Случ написав:

Ти краще скажи мені таку просту річ. Якщо польська система справедливості така чудова і не стороння, то де злочинці, які зруйнували 15 українських пам'ятників в Польщі на камеру?
Хто казав що чудова? Я казав що наша система справедливості е заснована на канонах права римського, не більшовицкого. Якщо не потрибно довести провину, система справедливості більш ефективна. Ось чому я раджу тебе йти в Росію. Ми звикли до іншої системи, менш ефективний.

Я тобі раджу йти на хуй з українського форуму. Візьми ще з собою зрадника ГАККЕН-а.

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2017, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
грего написав:
Случ написав:

Я тобі раджу йти на хуй з українського форуму. Візьми ще з собою зрадника ГАККЕН-а.

Запрошуєш у гості?
грего

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2017, 07:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:

Я тобі раджу йти на хуй з українського форуму..
Якщоб мені усе не подобалося на українськім форуме (як тобі у Польщі) так я давно пішов б на хуй замість плакати як мені тут погано.
З іншого боку: це форум націоналістів, а не ліваків. Йти на хуй. :D

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шантаж України: у президента Польщі пригрозили, що Європа може обрати Москву, а не Київ
Про це у інтерв'ю журналу Sieci заявив глава канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляє TVP Info.
http://vgolos.com.ua/news/shantazh_ukrainy_u_prezydenta_polshchi_prygrozyly_shcho_yevropa_mozhe_vybraty_moskvu_a_ne_kyiv_292156.html

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На одному з недавніх ефірів Латиніної є згадка, про те, як зовсім недавно російські медія генерували на всі сторони ненависть до Польщі і поляків. Як то несподівано з'явилося, і так само несподівано стихло. Бо то все робиться, як свіжозварена кава, на потребу дня, на замовлення, за передоплатою. Хоч у Москві, а хоч, за гроші - деінде.

https://youtu.be/IAQ6V2VyuE4

Приблизно на 12' 55'' .
Случ

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2017, 08:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
ненависть до Польщі і поляків..

яке ж ти сука, кончене...

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2017, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
ГАККЕН написав:
ненависть до Польщі і поляків..

яке ж ти сука, кончене...

Алєнь, не хвилюйся так, ти - справжня лошать!
Случ

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2017, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2017, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

«Він буде слугувати примиренню з українцями» - у Польщі встановили пам’ятник жертвам "Волині"
Пам’ятник жертвам Волині постав у Волинському сквері (сквері жертв Волині) в Любліні, біля перехрестя вулиць Глибокої, Академічної та Раабе.

На пам’ятнику написано: «У честь поляків з Волині та Південно-східних кресів, жертв геноциду, вчиненого над польським населенням українськими націоналістами у 1939-1947 роках». Згори пам’ятника — герб довоєнного Волинського воєводства. На пам’ятнику вирізані людські обличчя, а також православні й католицькі хрести. Автор монумента – Вітольд Марцевич.
http://forpost.lviv.ua/novyny/8484-vin-bude-sluhuvaty-prymyrenniu-z-ukraintsiamy-u-polshchi-vstanovyly-pamiatnyk-zhertvam-volyni

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,