•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Польща

Автор Повідомлення
грего

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2018, 16:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ТА НЕ ЛЯКАЙТЕСЬ ТАК ДУЖЕ !
Дякую за добрі наміри, але я не лякаюся. Я живу в одній з найбезпечніших країн Європи. Це не Польща знаходиться в небезпеці. Мене турбує небезпека загрожуюча сусідам. Бо незважаючи на те, що я тут читаю, думаю, що Україна та Польща можуть жити в тривалим мире та у дружбі.

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2018, 17:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Цитата:

ТА НЕ ЛЯКАЙТЕСЬ ТАК ДУЖЕ !
Бо ті яструби потрібні йому тільки для того,
щоб відвернути увагу від семиголової звірини,
яка за допомогою змієподібного фантика управляє
не тільки всіма державами, але й усіма переляканими головами!

Та так добре управляє, що з перестраху ті голови не здатні вже навіть

БОГА МИРУ
від кровожадного убожества війни ВІДРІЗНИТИ !!!

Дякую за добрі наміри, але я не лякаюся. Я живу в одній з найбезпечніших країн Європи. Це не Польща знаходиться в небезпеці. Мене турбує небезпека загрожуюча сусідам. Бо незважаючи на те, що я тут читаю, думаю, що Україна та Польща можуть жити в тривалим мире та у дружбі.

Незважаючи на те, що Україну осатаніло грабують, вона є у більшій безпеці від Польщі, бо не уявляє себе двоголовим орлом.
І не просить, щоб їй списали позики ... навіть перебуваючи у стані війни з іншим двоголовим орлом.

То настільки лякає семиголову звірину, що вона, забувши про елементарний етикет, вимагає негайного повернення боргів.
Хоча, справедливості ради, спершу потрібно вимагати виконання гарантій, під які видурили в України ядерну зброю ...
Або хоча б відшкодування збитків, нанесених невиконанням тих гарантій ...
І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО МОЖНА ВИМАГАТИ ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ.

Але воріженьки України з переляку забули про елементарну порядність.

Як і пан про "політичну коректність" :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=286605#286605

Тому і кажу - НЕ ЛЯКАЙТЕСЬ ТАК ДУЖЕ - бо то вже негарно пахне ...

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2018, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польська армія збирає дані про cвоїх громадян не польського походження
http://www.nasze-slowo.pl/news/polska-armija-zbiraie-dani-pro-cvoih-gromadjan-ne-polskogo-pohodzhennja/

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2018, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ostap Kozak поширив відео наживо.
Щойно

Польський Instytut Pamięci Narodowej презентував звіт по розкопках у Грушовичах. Брехня і маніпуляції. У похованнях знайдено Французьку і австрійську монети із міжвоєнного періоду 30-х років, а не з XIX-XX ст як повідомив п.Швагжик. Російських монет не було взагалі! Були радянські 1935-39 років! Череп одного із скелетів вивернув на початку робіт ескаватор, а п.Швагжик каже, що один із скелетів був без голови і він не знає, куди вона поділась ))) А ще судовий медик!!! Робить глибокий висновок!!! Що у похованнях не було членів УПА!!!!

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2018, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
UA:Українське радіо був (була) в ефірі.
у середу ·
Стежити
Чи закінчиться українсько-польська «гробова» війна? Інститут національної пам’яті Польщі передав українській стороні доповідь у справі археологічних досліджень на цвинтарі у Грушовичах.
Гість: Павло Подобєд, співробітник Українського Інституту Національної пам"яті.

https://www.facebook.com/Ukrainianradioua/videos/543880306007208/?hc_ref=ARSewauSSSseLqZZB90AHpp7UXlmf5K8tYxOq4Zdt4LIKak8M380-Rb5-u8Q8Cqml8g&fref=gs&dti=692390397519121&hc_location=group

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,