•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Доний считает идеологией регионалов русский национализм

Автор Повідомлення
Лев

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 00:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До теми:

Доній - дебіл.

"Русскій націоналізм" -- такий самий абсурд, як і "американський".
Для націоналізму треба би, як мінімум, аби була нація (а не мішанина націй та народностей). Гусскій може бути хіба що імперський шовінізм (дебільні ліберасти типу Донія різниці, ясно, не вловлюють:). А в Партії Регіонів -- одна ідеологія -- нацарювати 100 рублів і втекти.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 02:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лев написав:
До теми:

Доній - дебіл.

Для націоналізму треба би, як мінімум, аби була нація (а не мішанина націй та народностей). Гусскій може бути хіба що імперський шовінізм (дебільні ліберасти типу Донія різниці, ясно, не вловлюють:). А в Партії Регіонів -- одна ідеологія -- нацарювати 100 рублів і втекти.

Лев,Ви мене випередили,я по-суті,про російський
націоналізм хотіла написати теж саме.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лев написав:

Гадаю, це лише словесна еквілібристика. «Русскій націоналізм» – поняття з тієї ж категорії, що й «Вєлікая отєчєствєнная война», яку ми називаємо другою світовою.

Просто словосполучення «імперський шовінізм» ріже кацапам вухо, тому вони вживають більш приємне «русскій націоналізм». Самі ж поняття тотожні як буряк і свєкла.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:

Оскільки, ми справжні свідомі патріоти, літератури собачою та окупантською мовою не читаємо, то нам важко зрозуміти, що стилістика М.Гоголя-Яновского це мова, якою писав М.Гоголь-Яновський ( в ХіХ ст.):)) Зважаючи на своє псевдо, думаю він і надалі так писатиме.

Добре, що хоч не взяв псевдо "Нестор Літописець".

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Доній був норм чел, поки не пішов в велику політику
Ще на рахунок мови і патріотизму:
Всім відомо, що всі українці мріють бачити Україну сильною, а українську націю єдиною і консолідованою.Також всім відомо, що наші вороги намагаються цього недопустити,в т.ч. такими методами:
М.Гоголь-Яновский написав:
Враг, так как и дебил, старается посеять вражду и неприязнь между украинцами на почве языка.

Тільки складається враження, що їм для цього не треба нічого робити - судячи з деяких дописів, можна подумати, що патріоти все вже зробили за нього - а саме поділили українців на дві категорії:
1.ураїномовні - справжні, щирі українці, патріоти і націоналісти
2.російськомовні - "здичавілі",всі поголовно кацапи, москалі,запроданці, які не шанують країну,яким не можна довіряти і краще не мати з ними жодних справ
(звісно, серед них і справді є ще достатьно шовіністичного бидла, але, ІМХо, не більще 1/3)
Таке до них всіх ставлення аж ніяк любові до України, в т.ч. і до мови її і бажання нею користуватися, викликати не зможе((
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2010, 08:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:

Таке до них всіх ставлення аж ніяк любові до України, в т.ч. і до мови її і бажання нею користуватися, викликати не зможе((

Ставлення може бути будь-яке. Можна сперечатись, навіть ображати один одного, але яке все це має відношення до любові до України. Україна над сутичкою. А то так можна дійти до того, що ставлення до України залежатиме від рівня зарплати, або прихильності начальника на роботі.

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2010, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин, будь-яке ставлення до добра не доведе.Вектор вже писав про це:
"Східняків (ті що омоскалелись) потрібно якось інтегрувати в Україну. Зараз час "м'якої сили". Подобається нам російськомовні чи ні, головне ЩОБ ЗАРАЗ людина була патріотом. Буде патріотом з часом вивчить і мову. Доводилось багато спілкуватись з "несвідомими" зі Сходу, все там настільки "тонко", що непотрібно їх відлякувати гаслами "вчи мову, або йди геть".)) ІМХО."
Марибор

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2010, 21:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорноморець написав:

а для того что бы что то делать надо мову изучить обязательно?воюют мовой?
Я украинский знаю хорошо.Но ввиду отсутствия у меня на компе украинского алфавита пишу по русски.Да и в школе знаешь как то не учили украинскому у нас начиная с 33 года,это тебе так для справки...А то шо пишу по русски это еще не означает что я кацап рязанский если ты об этом.

От таких людей є доволі багато, не варто їх всіх ідентифікувати, як москалів-запроданців, і стверджувати, що вони ніразу не патріоти тільки тому, що юзають російську мову
Варнак

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2010, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свого часу,у,славної пам'яті,ДСУ,яка йшла разом з СНПУ у виборчій кампанії-98 у блоці "Менше слів",була маса російськомовних.А ДСУ була поправіше теперішньої "Свободи".Чи може вони також були "недоукраїнцями" за логікою деяких форумчан.

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 04:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Багато вумних слів, але я так і незрозумів. ЧОМУ ХТОСЬ, ХТО НАЗИВАЄ СЕБЕ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ НЕ РОЗМОВЛЯЄ УКРАЇНСЬКОЮ
Який з варіантів вірний?
1. Впадло, бо я крутий (що в перекладі значить: закомплексований бик з зацофаного хутора хоче показати що він кореш Кіркорова.)
2. А зачем мне ето нада? ( що в перекладі значить: ну тупий я, неможу вивчити бо родився дебілом!)
3. В школе не учіл, а ща руки не доходять (Перекладаю. Теж тупий, а до того ж аноніст. )
Висновок: Ні кореші Кіркорова, ні дебіли, ні тупі аноністи нікому не потрібні. Україні - теж.

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 07:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шляк написав:
Багато вумних слів, але я так і незрозумів. ЧОМУ ХТОСЬ, ХТО НАЗИВАЄ СЕБЕ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ НЕ РОЗМОВЛЯЄ УКРАЇНСЬКОЮ
Який з варіантів вірний?
1. Впадло, бо я крутий (що в перекладі значить: закомплексований бик з зацофаного хутора хоче показати що він кореш Кіркорова.)
2. А зачем мне ето нада? ( що в перекладі значить: ну тупий я, неможу вивчити бо родився дебілом!)
3. В школе не учіл, а ща руки не доходять (Перекладаю. Теж тупий, а до того ж аноніст. )
Висновок: Ні кореші Кіркорова, ні дебіли, ні тупі аноністи нікому не потрібні. Україні - теж.
.
Відповідь ще простіша , ледаче (трутень) , а трутні Україні не потрібні.
Да , в мене в школі на Вінничині розмовляли російською і основною була кацапська , але чомусь не полінувався і розмовляю Українською і пишу , є помилки але це виправимо .
Хто якою мовою розмовляє і тої країни син . С.(у).кин син .

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут декому потрібно на клавіатуру з укр. буквами скинутись. Бо виходить що в усьому винна клава.
БВВ777

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, не только эти причины не позволяют говорить українською мовою.
Я, в свое время, 15 лет проработал в идеологической сфере.
Был в определенном смысле референтом - писал доклады, всякие выступления руководству.
И если мне хочется сказать что-то общее, то я можу без проблем висловитися українською. Но когда я хочу высказаться как можно точнее, более емко по содержанию, то я говорю на том языке, на котором думаю. Мне не хватает словарного запаса.
Правда є словник, але мене він не влаштовує.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хвальки-герої, поживіть на Кубані чи на донеччині і подивимось якою мовою будуть ваші діти розмовляти.

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2010, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що стосується Партії Регіонов, то я їх сприймаю виключно як Предатели Родины.
И Ющенко в том же ряду. Потому что я не понимаю, как можно в должности Президента Украины заявлять, что он подписал меморандум в сентябре 2006 года с Януковичем, так как он готов продаться кому угодно ради интересов Украины.
И сделал все для того, чтобы Янукович во главе с Кремлем встал у власти.
Настоящие патриоты за Родину жизнь отдают, а не продаются.
Хотя пан Ющенко дуже добре володіє українською мовою.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,