•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Патріот, нація, національність, націоналізм як категорії

Автор Повідомлення
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2016, 02:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ImageImage
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2016, 03:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм-це не належність до певної нації і не фарисейське дотримання ритуалів ,та використання антрибутів і гасел.
Націоналізм-це ОБОВ"ЯЗОК служити своїй НАЦІЇ,це ПРИРЕЧЕННЯ і ПОСВЯТА свого життя цьому служінню.

Націоналізм – ідеологія державного устрою

http://zakarpattya.net.ua/Blogs/94487-Natsionalizm-%E2%80%93-ideolohiia-derzhavnoho-ustroiu


“Націоналізм як релігія: приклад Дмитра Донцова”

http://ucu.edu.ua/library/751/

Доповідь виголошена на науковому семінарі:
“Християнський універсалізм та націоналізм:
Греко-Католицька церква та український націоналістичний рух”


ImageImageImageImage
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2016, 00:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм в Україні і в інших країнах Європи

http://www.radiosvoboda.org/a/27929390.html
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2016, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Націоналізм — саме те, що потрібно Україні

http://day.kyiv.ua/uk/article/den-planeti/nacionalizm-same-te-shcho-potribno-ukrayini
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2016, 16:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розбудова Нації починається з розбудови особистості.
Якщо ви не бачите навколо себе достойних людей – це не означає, що їх нема, можливо, ви не там шукаєте.
Кількість ніколи не замінить якість.
Націоналізм повинен асоціюватись не з непевними істотами у засмальцьованому камуфляжі, а зі спортивними, освіченими й та гарно вдягненими людьми: подібне тяжіє до подібного. Наші орієнтири - сила та інтелект!

https://site.ua/yuriy.lvivskiy/3786-nashi-orientiri---sila-ta-intelekt/


----------------------------------------------------------------------------
Гірше від «Failed state» (країни, що не відбулася)-може бути тільки народ,що не відбувся,як НАЦІЯ....

Горе тому, хто з Творцем своїм свариться, черепок із земних черепків! Чи глина повість гончареві своєму: Що робиш? а діло його: Ти без рук!
Ісаї 45-9.
Хто очолює провід того системного(паркетного)націоналізму?
Та ж інфільтровані в середовище націоналістів особистості,які виконуючи роль баранів-провокаторів,водять нас манівцями по пустелі історії...З кого тоді спитати за тую економічну програму?
Інші політичні сили,для прикладу,за роки незалежності,якими економічними досягненнями можуть похвалитись?
-------------------------мій комент до допису таваріща Пекара з Хвилі Романєнка...


Валерій Пекар
26 хв. · Kyiv, Kiev ·
Зараз зазіхатиму на святе — на український націоналізм.

Традиційна проблема українського націоналізму — відсутність економічної програми. Десятиліттями вона зводилася до однієї ідеї: коли Україна буде вільна, то вона розквітне. Можливо, саме тому протягом ХХ сторіччя так і не вдалося побудувати навколо націоналістичної ідеї широкої суспільної коаліції, яка призвела би до перемоги визвольних змагань, до перемоги в антиколоніальній боротьбі.

І нині знов українські націоналісти втрачають ґрунт під ногами, концентруючись, у кращому випадку, на питаннях української мови. А в гіршому — стверджуючи: «Коли Україною нарешті стануть керувати українці, то все буде в нас гаразд».

Розумієте, для них це достатня умова. Все решта станеться само собою: проблема чесного суду, проблема ефективного управління державною власністю, проблема залучення іноземних інвестицій, проблема корупції вирішаться самі собою.

Ну а якщо не вирішаться, то, значить, ці керівники-українці також виявилися несправжніми українцями. От прийдуть справжні, і все буде гаразд. Шукатимемо справжніх, без домішок чужої крові.

Часто цей середньовічний націоналізм спускається навіть глибше, до зовсім вже печерної ксенофобії: чужинці нам поробили, і тому нічого не виходить.

Водночас, практика життя доводить, що найзатятіші корупціонери розмовляють чистою українською мовою, носять вишиванки і сумлінно співають «Ще не вмерла…». А як буде треба, то не лише вишиванки, а й шаровари вдягнуть та пострижуться на оселедець.

То що, відкинути український націоналізм як безнадійний?

В жодному разі. Навпаки. І є для того дві причини.

Першу з них вказала у знаковій статті 2014 року всесвітньо відома журналістка Ен Еплбаум. «Націоналізм є саме те, що потрібно Україні», — написала вона, стверджуючи: країна зруйнується, якщо громадяни не будуть певними, що її варто захищати.

Другу причину вказав Каха Бендукідзе. Лише націоналісти роблять реформи, неодноразово підкреслював він, аналізуючи світовий досвід.

Український націоналізм нарешті мусить вирости із дитячих штанців і запропонувати програму реформ, які не стануться самі по собі. Замість звернення до минулого, запропонувати програму майбутнього. Не ділити громадян на сорти, а запропонувати такий націоналізм, де б кожному захотілося би стати українським націоналістом.

Тільки я не бачу у націоналістичному русі лідерів, які прагнули би цього.

_________________
ImageImage
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2016, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Dmitro Borisyuk

2 год ·
Лише перемога української національної революції. Те, що було на Майдані, то не революція, а бунт. Бо революція повинна змінювати еліти, які мають бажання і політичну волю змінюватись самим і змінювати країну а не зміна дупи на золотому унітазі. Революція - це зміна підходів в державотворенні. А те що зараз робиться - це лише спланований олігархами хаос з метою отримання преференцій та доходів. Сама ідея федералізації - це феодалізація та розподіл України між олігархами. Україну вже розп'ято між Кримом та Донбасом, тепер залишилось останнє ганчір'я зняти з України та розподілити за жеребом.
Мені на це відповідають, що революція це зміна політичних орієнтирів і тому Майдан – це революція.
Не можу погодитись бо політичні орієнтири – це річ ефемерна та незрозуміла по суті. Зміна курсу на Євроінтеграцію, та входження України економічно та політично в Європейське співтовариство та Світову спільноту? Мені це незрозуміло, особливо зараз, коли вже наочно бачиш, як саботують процеси реформ перетворюючи все на фарс.
Які політичні орієнтири можуть бути у олігархів? У них один політичний орієнтир - це гроші. Вони як ті щури, які використали народний бунт для своїх особистих інтересів. Тому для мене "Революція гідності" - це міф, який був створений олігархічними політиканами з метою приспати українців.
І саме головне, що революція – це не бунт, а зміна свідомості нації, та формування своєї національної мрії. Революція ще попереду. І я вірю в це.

_________________
ImageImage

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET