•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи може росіянин (русский) бути українським націоналістом?

Автор Повідомлення
Кіготь

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2011, 20:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу висловити свою думку так. бути народженим українськими батьками не є підтвердженням того , що людина є справжнім українцем. Українцем може бути той, хто впитав в свою кров, в свою душу наші українські ціності; культуру, мову та небайдуже ставлення до майбутньго України. Можно народиться десь на Галичині, але бути негідником і сволотою, а можно народитися навіть у Росії чи Донбасі і стати відданим націоналістом патріотом батьківщини. Хочу нагадати панам, що писали тут на форумі різне, що у тієї ж Запоріжській січи казаками були вихидці з різних країн і різних віроподобань. Але прийшовши на Січ, вони прийнімали провославну віру і вчили мову. Зрештом вони були хвацьки вояки і віддані козаки, хочу наголосити вони були не найманці. І це звичайно не всі приклади. Один тут писав, бути негром, знати мову та інше не є бути українцем за покликом, але я не згоден, бувають приклади, але на жаль дуже рідкісні. Тому і є справа націоналіста відрізняти, що є біле, що є сіре і врешті , що є чорне.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2011, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже до нігерів добалакались, цирк на дроті:)
Подивіться з іншого боку: людина, котра з якось дива
відмовляється від своєї батьківщини і стає "щирим"
патріотом іншої країни-чи не безглуздя це? і чи можна
такій людині довіряти?

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2011, 22:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
такій людині довіряти?
Все дуже просто, є люди, які навчалися чи робили в Україні, а потім з різних причин залишились тут, закохались у наше українство і з часом стали патріотами країни, але наголошую негрів таких не може бути богато. Суть всього у тому, що не потрібно усіх людей одним гребенем мести. Так склалося по різним причинам, що в Україні мешкає багато різних націй і якшо вони щиро підтримують ідеї українського націоналізму - їх треба долучать до нашої спільної праці на благо України. Справжнім українцем по перше є той, хто любить Україну за те, що вона Україна, тобто мати рідна, а не за те, що тут можно гарно заробить, що тут родюча земля та інше.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2011, 23:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кіготь написав:
Шкода написав:
такій людині довіряти?
Все дуже просто, є люди, які навчалися чи робили в Україні, а потім з різних причин залишились тут, закохались у наше українство і з часом стали патріотами країни, але наголошую негрів таких не може бути богато. Суть всього у тому, що не потрібно усіх людей одним гребенем мести. Так склалося по різним причинам, що в Україні мешкає багато різних націй і якшо вони щиро підтримують ідеї українського націоналізму - їх треба долучать до нашої спільної праці на благо України. Справжнім українцем по перше є той, хто любить Україну за те, що вона Україна, тобто мати рідна, а не за те, що тут можно гарно заробить, що тут родюча земля та інше.

Коготь, хай Бог милує!
Ви хоч усвідомлюєте, яку дурню пишите?
Дуже не хочу Вас образити, бо розумію що Ви тільки на початку шляху.
Не ображайтесь. А,більше читайте, прислуховуйтесь,
і усе у нас буде добре:)
Питання на засипку до Кігтя.

"Все дуже просто, є люди, які навчалися чи робили в Танзанії, а потім з різних причин залишились там, закохались у нашу танзанію ,з часом стали патріотами країни, забувши про свою Батьківщину-Україну.
Як вам таке?.

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2011, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода я розумію вас, але і не намагався особисто вас переконати. Я висловив свою думку і якщо ви вірите, що малою купкою чистокровних українців можно вирішити якісь праведні завдання, то бог вам на допомогу і мені за вас шкода.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2011, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо є українці які ненавидять Україну,то може є і росіяни які люблять Україну.Але,якщо,чесно мені такі не зустрічалися,навпаки,рускіє і з України намагаються зробити Россію,а наші хохли аж пищать від радості.

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Шкода!
Хохляцьке бидло, геть позбавлене українського менталітету і хворе на комплекс національної меншовартості залюбки житиме де завгодно, де йому запропонують дешевшу ковбасу: хоч в Ізраїлі, хоч в Московії, хоч в Танзанії...

Пане Кіготь!
Цілком маєте рацію - ще в сиву давнину до роду, як виняток, приймали осіб чужої крові за умови прийняття ними всіх духовних цінностей роду і його способу життя. І якщо така людина протягом певного "випробовувального" терміну виявляла зазначені якості, волхви і рід давали згоду на її входження в рід, і ця людина ставала повноправним членом роду.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 11:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
такій людині довіряти?

От-от !

До того ж чи є патріотом України людина, що за будь-якої нагоди мріє чкурнути у відпустку подалі за кордон, аби вихваляти після того дистрофічну болгарську чи там турецьку кільку і їхні ж дешеві шмурдяки ?

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І..я за нього тут хвилююсь, ночами можна сказати не сплю!
А від вас така вдячність:)

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2011, 14:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
І..я за нього тут хвилююсь, ночами можна сказати не сплю!
А від вас така вдячність:)

Та ж нічого особистого - я ж тільки концептуально підтримав Вашу думку !

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 11:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

встиг скопіювати невеличкий текст москальською до того, як його видалили.
Вважаю вартим уваги : http://barabas-open.livejournal.com/130109.html

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 11:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой дякую...насміялася:)

" Слово "Галичина" приводит кацапа в неимоверный ужас - он не знает, что это, но ему дедушка нквдшник рассказывал, что это что-то типа ада на земле для кацапов, "
Клас!

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 20:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Слобожанський написав:
Чи може людина, котра є за національністю росіянином, котра має російське прізвище, та яка розмовляє російською мовою бути українським націоналістом? Але при цьому ця людина народилась в Україні, та як мінімум три покоління її пращурів народились теж в Україні.

Вітаю! Потрібно вивчити українську! Та бути повноцінним громадянином України! Знати свої права та обов`язки!

Вважаю, що навіть не знаючи українську він може приносити користь своїй державі! Та бути її патріотом!

“По плодах їх пізнаєте їх”(Мф. 7,16-20).

Без знання мови, культури, звичаїв та історії України. Українським націоналістом він стати не може.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 20:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"
Вважаю, що навіть не знаючи українську він може приносити користь своїй державі! "
"
Без знання мови,"..він не українець ".
бла-бла-бла. визначтесь:)

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
"
Вважаю, що навіть не знаючи українську він може приносити користь своїй державі! "
"
Без знання мови,"..він не українець ".
бла-бла-бла. визначтесь:)

пані Шкода, приємно бачити розуміння з вашої сторони.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,