•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національна ідея, неможлива без національної диктатури!

Автор Повідомлення
Сальний

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2010, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тільки національна диктатура спасе Україну.
Відчуваю,що в де -кого вищесказаний вислів для тих хто є ворогом
України, на підсвідомому рівні викликає обурення:"Как так можно! Мы же демократы! ..." Саме така позиція і призвела до сьогоднішньої, політичної ситуації в країні..Саме національна диктатура і приведе до нормалізаціїї політичних, а звідси і всіх інших процесів в країні. Треба відзначити,що національна диктатура відрізняється від червоного терору , що в самій назві диктатура і терор різниця.Лексичне значення (реальний зміст) цих слів на співпадає.Для українців в більшості випадків не характерне жорстоке поводження.Так в 1921р. на повсталій Полтавщині повстанці роззброювали окупантські загони та в більшості ,знищивши голову- гідру загону комуністів та комсомольців, рядових , набивши зад ,-відпускали, що не можна сказати про членів КП. Коли Нестору Івановичу Махно більшовики дали наказ іти на Польщу, то Махно, зібравши своїх хлопців і порадившись з ними не пішов виконувати наказ Лєніна, бо Українці завжди захищали своє.МИ не лізли до Москви та інших країн.(А що можна було там взяти?)Не може бути нормальної країни, де при владі будуть представники тієї держави, котра на протязі всього існування збільшила свою територію, загарбавши земельні та людськи ресурси сусідів задля своїх шлункових інтересів, вбивши в народу його гідність,забравши в народу його історію,його національну церкву(УГКЦ) та підмінивши її комуно-фашиським православієм- фактично філією спацслужб іншої держави.
Національна диктатура відрізняється від терору тим,що вона не знищує ворогів без попередження та даючи національним меншинам(росіянам, китайцям, та ін )жити на території України, але нацменшини повинні знати своє місце.Тому в Верховній Раді України вони повинні мати дільки дорадчий голос.Володіння Українською мовою - обов'язкове.
З Азарова ,коли він намагається говорити укр. мовою смїється весь світ
Запорізька Січ - була демократичною республікою(так назвав її Леві Мордохай,відомий під призвиськом Карл Маркс), але коли хто прийшов на Україну - визнавай мову, віру, та звичаї України.Це були принципи національної диктатури, які спирались на національні та загально людські риси. У всих країнах карних злочинців не допускають до певних посад.А тут люди обрали людину зі стійкими карними рисами головою держави.! Мозок перекручений на 180.В такій ситуації , де понівечено мишлення - демократія принесе тільки шкоду.Національна диктатура повинна опиратись на Українські національні військові сили , які повинні певний патріотичний вишкіл, примблизно такий як був в УПА. Досвід і література Є.

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2010, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сальний написав:
Тільки національна диктатура спасе Україну.

Українська національна диктатура врятує українську націю, яка збудує українську Україну.

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2010, 09:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:
Українська національна диктатура врятує українську націю, яка збудує українську Україну.

А що їм заважає зараз будувати "українську Україну"?
Сальний

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2010, 17:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний друже Люмену! Питання дуже цікаве і я б сказав влучне. Чому ми не маємо України, або хто заважає.Я б хотів знати що Ви думаєте з цього приводу.З якого року Ви займаєтесь і чи займаєтесь відродженням України. Чи були ви покарані антидержавними органами які зараз ( та і раніше )при владі.Я в політиці з 1989 року: ще не було України я розносив листівки,пікетував, звільняли з роботи за політичні переконання, розпускали плітки про мене, тиснули морально. Та я знав , що ворог сильний, хитрий ,має досвід у створенні провокацій.Заважають спецслужби, які борються з патріотами за допомогою самих патріотів,інколи дурних, інколи продажних, інколи наївних..Одна з причин,що у нас в Україні стільки патріотичних організацій - робота відповідних структур.В свій час Берія та Бандюга Джугашвіллі зрозуміли, що не можна розстріляти всіх Українців.Земля народить героїв і томуБандюги з Кремля, вирішили поставити НКВДешника, або стукача(причому начеб -то наш) на чолі кожної організації.Я знаю як в Луганську була розвалена організація УНА-УНСО. Плітки про керівника розпускала людина дуже шановна в Українському козацтві, та підтримувана керівництвом області.Скільки сліз про неї пролито було в газетах , коли вона померла.Та тесть і теща , які знали його ще з часів Союзу знали його, розповідали мені, що він ненавидів Україну , УПА та мову, а після проголшення незалежності став раптом патріотом, та про нього говорили і його вчинки - остаточна мета.Задава собі питання :"Кому вигідно чи самій цій особі, чи ворогам України. "ЦЕ критерій оцінки дії таких патріотів.Це одна з причин , а їх багато.Всі вони в сукупності і дають те , що маємо.Хто ще заважає?Ви розумна людина. Гляньте на обличчя Верховної Ради, та її поведінку. Це що типові українські риси.Отак прийдуть люди до організаціїї, а там , те що нагорі стримує працю, або провокує на незаконні дії. Створюють ще організацію там знову ставлять приблизно такого ж і все повторюється з початку.Прикладів безліч.Це не є просте головотяпство. Сценарії приблизно одні .Таке ж саме приблизно і в церкві. Менти та афганці вступають до Колегії Патріарха Мстислава,(УАПЦ Ісіченко), а патріота України корінного Українця, реприсованого КПSS, людину з головою потомственного священника в чотирьох поколіннях не приймають. ТО хто заважає? Думаю,що питання риторичне.Чи наприклад священник УАПЦ , який вважав і ставив себе Бандерівцем(службу проходив в Кремлівськім полку з погонамиСБ) священнику УГКЦ,який служив ще з підпілля кричав:"ТИ, Бандера забирайся геть", цьому священнику вірять і він поливає брудом патріотів, перед керіництвом вдаючи, що стоїть не екуменічних позиціях.

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2010, 19:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сальний написав:
Шановний друже Люмену! Питання дуже цікаве і я б сказав влучне. Чому ми не маємо України, або хто заважає.Я б хотів знати що Ви думаєте з цього приводу.З якого року Ви займаєтесь і чи займаєтесь відродженням України. Чи були ви покарані антидержавними органами які зараз ( та і раніше )при владі.Я в політиці з 1989 року: ще не було України я розносив листівки,пікетував, звільняли з роботи за політичні переконання, розпускали плітки про мене, тиснули морально. Та я знав , що ворог сильний, хитрий ,має досвід у створенні провокацій.Заважають спецслужби, які борються з патріотами за допомогою самих патріотів,інколи дурних, інколи продажних, інколи наївних..Одна з причин,що у нас в Україні стільки патріотичних організацій - робота відповідних структур.В свій час Берія та Бандюга Джугашвіллі зрозуміли, що не можна розстріляти всіх Українців.Земля народить героїв і томуБандюги з Кремля, вирішили поставити НКВДешника, або стукача(причому начеб -то наш) на чолі кожної організації.Я знаю як в Луганську була розвалена організація УНА-УНСО. Плітки про керівника розпускала людина дуже шановна в Українському козацтві, та підтримувана керівництвом області.Скільки сліз про неї пролито було в газетах , коли вона померла.Та тесть і теща , які знали його ще з часів Союзу знали його, розповідали мені, що він ненавидів Україну , УПА та мову, а після проголшення незалежності став раптом патріотом, та про нього говорили і його вчинки - остаточна мета.Задава собі питання :"Кому вигідно чи самій цій особі, чи ворогам України. "ЦЕ критерій оцінки дії таких патріотів.Це одна з причин , а їх багато.Всі вони в сукупності і дають те , що маємо.Хто ще заважає?Ви розумна людина. Гляньте на обличчя Верховної Ради, та її поведінку. Це що типові українські риси.Отак прийдуть люди до організаціїї, а там , те що нагорі стримує працю, або провокує на незаконні дії. Створюють ще організацію там знову ставлять приблизно такого ж і все повторюється з початку.Прикладів безліч.Це не є просте головотяпство. Сценарії приблизно одні .Таке ж саме приблизно і в церкві. Менти та афганці вступають до Колегії Патріарха Мстислава,(УАПЦ Ісіченко), а патріота України корінного Українця, реприсованого КПSS, людину з головою потомственного священника в чотирьох поколіннях не приймають. ТО хто заважає? Думаю,що питання риторичне.Чи наприклад священник УАПЦ , який вважав і ставив себе Бандерівцем(службу проходив в Кремлівськім полку з погонамиСБ) священнику УГКЦ,який служив ще з підпілля кричав:"ТИ, Бандера забирайся геть", цьому священнику вірять і він поливає брудом патріотів, перед керіництвом вдаючи, що стоїть не екуменічних позиціях.

Чому не маємо? Бо сидімо зклавши руки, чекаємо на "дядю", який прийде й наведе порядок.
З 2004 (помаранчева революція підняла у мене національну свідомість), ходив по Херсону з помаранчевою стрічкою, підписався за недовіру ЦВК, роздавав газети, агітував народ. Тоді ледь Ющенко не переміг по Херсону, Янукович лише на декілька % його переміг...
Спокій

ПовідомленняНаписане: 20 серпня 2010, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Спокій написав:

А що їм заважає зараз будувати "українську Україну"?

Українська нація збудує українську Україну.
Мені ніхто не заважає. А вцілому забагато сміття в Україні. Сміття і непотребу. Окупанти процвітають і їх здеморалізовані чада. Тішить те, що вони не ворони і не живуть по триста років.
Хто не виздихає пішлемо до Бога.
"...І буде син і буде мати, і буде правда на Землі".

ПовідомленняНаписане: 26 серпня 2010, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Спокій..

я тільки за..

ЗА національну Диктатуру..

Але..

ПРОСТЕ ПИТАННЯ -ЯКИМИ СИЛАМИ...

НІ, якщо відділите ГАличину -то цілком реально ((

Але ж ви хочете ще й"від Сяну до дону" ..

Повторюю -якими силами !?

Цитата:

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2010, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Павло Дудра написав:

ПРОСТЕ ПИТАННЯ -ЯКИМИ СИЛАМИ...
Повторюю -якими силами !?
Цитата:

Силою животворящого Святого Духа! І керуватиме нами Божа рука!
Приєднуйтеся.

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2011, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброзичливі українці , які намагаються і спроможні реалізувати себе на користь України поки знаходяться в площині фантастики.
школяр

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2011, 14:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Обама написав:
Доброзичливі українці , які намагаються і спроможні реалізувати себе на користь України поки знаходяться в площині фантастики.

На мою думку, доброзичливі українці, які намагаються і спроможні реалізувати себе на користь України, діють в лавах Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

ПовідомленняНаписане: 21 жовтня 2011, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
Обама написав:

На мою думку, доброзичливі українці, які намагаються і спроможні реалізувати себе на користь України, діють в лавах Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Саме це я і мав на увазі і хочу в це вірити.
школяр

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2011, 14:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Обама написав:
школяр написав:
Обама написав:

Тоді ласкаво просимо! :)

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2011, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
Обама написав:

Тоді ласкаво просимо! :)

Нууу...Школяре,не думав що у ваших лавах так скучно :)
Стевас

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 17:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наявність нелегального крила та силових структур у ВО СВОБОДА повинна стати визначальною і обов'язковою умовою для досягнення мети знищення існуючої буржуазно-державної системи влаштування суспільства. Це той невидимий фундамент на якому можна будувати і втримати видиме (легальне) буття будь-якої партії. Якщо цей фундамент розрахований і побудований правильно, то будівлі не страшні ніякі катаклізми, в ньому ніколи не буде вогкості і цвілі. Якщо фундамент не відповідної якості або його немає зовсім, то в будинку неминуче з'явиться цвіль, воно відволожиться, розтріснеться, і врешті-решт розвалиться - що і відбувається зі всіма нині існуючими партіями. Вони суцільно покриті цвіллю опортунізму, їх постійно потрясають розколи, вони неминуче розвалюються, перетворюючись в клуби марнослів'я. У них немає майбутнього. Їм ніколи не набрати тієї масовості, того впливу, який необхідно для здійснення революції. Партія тільки та чогось варта, яка не тільки зможе підняти маси на боротьбу, але ще і захистити їх у нещадній силовий сутичці з озброєними загонами буржуазії. Тільки за нею підуть пригноблені маси, тільки вона зможе стати організатором революції!
Олександр1970

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2014, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Японія відбудувалась за 1рік - бо у них заборонено гучні лозунги які не дають зрозумілого економічного результату! В Японії самий низький рівень корупції серед чиновників міського рівня - її нема!
Політика це відповідальність - якщо чудові лозунги приводять до розколу держави це злочин!
Так само як ксьондзи-педофіли!
В Японії мер міста заробляє як менеджер середнього рівня - бо він менеджер, а вкрасти шансу нема! Немає і все, навіть якщо хоче!
Корупція і безвідповідальність - ось чума! Все що відволікає від боротьби з Чумою - шкодить всім!
- захворювання на рак, чим лікувати! Віддали в приватні руки всі енергоносії - грошей нема.
- Чиновники крадуть і мільярдерами тікають за кордон!
Всі розмови про героїв, про мову - тільки відволікають від страшних проблем, які не хочуть бачити слуги народу! Бо як приємно говорити про героїв і самому чути себе героєм! Як приємно «допомогти» другу і забезпечити себе, родину на 1000років! Але мені все це гидко!
- корупцію треба знищити!
- хворих на рак лікувати!
- крадії мають відповісти!
- князі-політики та їх діти безкарні, що це! Такого в Європі немає!
А ми маємо вимагати правди! Правди сьогоднішнього дня!
А історію залиште історикам! Історія це найбільша казка!
Ми сама корумпована нація, кожен з нас давав хабарі! Кожен давав, бо мусив "подякувати" лікарю, чиновнику і т.д.
Така правда! І це гидко! Страшно, що наші діти будуть давати, якщо лозунги переможуть здоровий глузд!
Треба перемогти себе!

Вибачаюсь за запал!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику