•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національна ідея, неможлива без національної диктатури!

Автор Повідомлення
ВВС987

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2014, 00:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так , саме так , історію треба робити , а не обговорювати ! Історія - це те що ми залишим своїм дітям ! Поки це наше сьогоденя і майбутнє, але завтра воно стане саме історією. Національне питання не треба згадувати , протиставляти одного іншому , треба будувати націю , і тоді у нації буде одна історія.Скільки у США національностей? А в усіх одна історія за останні 200 років, одна мова . То хто вони ? Будемо згадувати минуле - ніколи не побудуємо мйбутнього. Треба поставити крапку і ділити людей не за тим ,хто вони були , а за тим - ким вони хочуть бути! Хто хоче бути Українцем -гуртуйся. Хто хоче бути засновником нації - будь їм.Хто хоче збудувати державу - почни з себе і будуй!

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 02:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
історію залиште історикам! Історія це найбільша казка!

Хто не знає минулого - не має майбутнього (Рильський).

От того в нас так є, бо ми забуваємо ПОМИЛКИ. помилки історичні. Треба дивитися: ага, це або те було неправильно, - цього разу зробімо інакше.

Історія історикам - все одно що дитина залишить погані оцінки вчительці!!! Але від цього вона не матиме майбутнього. Вона не матиме умінь, отримає атестат з гіршими балами і т.д. Так само і нація.

Японія
Чудовий приклад!
Але! - Ви забули:

1. Японську мову не забороняли 134 рази
2. Ніхто не казав що такої мови не існує.
3. Ніхто не казав що такого народу не існує.
4. Ніхто їхніх патріотів не називав екстремістами.
5. На їх землі не було 600-річ бездержавності.
6. в них є своя конфесія, яку на відміну від УГКЦ ніхто не забороняв.
7. ВОНИ ВСІ ВВАЖАТЬ, ЩО ВОНИ - НА СВОЇЙ, БОГОМ (ЧИ ТАМ КИМ ЗА ЇХ ВІРОЮ) ДАНІЙ ЗЕМЛІ.
їх 99% націоналістів. - переймімо цей досвід.

Цитата:
Такого в Європі немає!
Справді, не в тих масштабах. Але асортимент паскудства може й навіть ширший. Інша справа - нам аби з лабетів Кремля вирватися.
На жаль, я не можу ніяк докладніше написати в Інтернеті, але у мене була можливість пізнати ту Європу "докладно". Так от, багато що і там є. Але ретельно приховане від туристів. Просто вони більше думають про своє черево, грубо кажучи. От їхня влада мусить їх трошечки більше прикормлювати. Але подивіться на їх ціни. Подивіться на жахливу пропаганду в гірших совєцьких традиціях. Подивіться, як вони ставляться до людей з нестандартною точкою зору

Цитата:
крадії мають відповісти
- ну, забудем ми історію, то тоді де гарантія що таке не повториться?

Цитата:
Ми сама корумпована нація, кожен з нас давав хабарі! Кожен давав, бо мусив "подякувати" лікарю, чиновнику і т.д.
Така правда! І це гидко! Страшно, що наші діти будуть давати, якщо лозунги переможуть здоровий глузд!
Треба перемогти себе!

По перше. За всіх не розписуйтеся.Хай 90%, 95% чи навіть більше. Але таки є люди, які змогли жити не даючи хабарів.
По друге слово "самий" в українській не існує.(не ображайтесь, я по-доброму звертаю увагу).
По-третє. А чому наша нація?? Може нас століттями змушували? Може це прийшли чужаки і брали з нас данину, панщину? А потім податки, побори, хабарі? Можи вбили і вивезли в Сибір ЦВІТ НАШОЇ НАЦІЇ (привіт історія)!!!!

от вони мають відповісти!

Далі.От Ви жалієтесь! Ви звикли, що був Лєнін, Сталін, Хрущ і т.п. поголів'я, яке казало, що робити. І чекаєте команди фас! Так давайте домовимось і з якогось там дня всі до жодного перестанемо. МИ ВІЛЬНА КРАЇНА ДЕЮРЕ. ТАМ ПРАЦЮЙМО, ЗМІНЮЙМО СЕБЕ, ТИСНІМО НА ТИХ,ДО КОГО ЩЕ НЕ ДІЙШЛО.ЩОБ БУЛО ДЕФАКТО.

І ОСТАННЄ. ВИ ЩЕ НЕ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ЗЛО ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ? ПОЧНІМО ЗІ ЗЛОДЮЖОК НЕ НА МІСЦЯХ, А З ВЕРХОВНОГО ЗЛА - СОВЄЦЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНИ. РОЗБИВШИ КРУГОВУ ПОРУКУ - ПІДЕМ ДАЛІ.

Ви ж пишете, що у більшості руки в пушку. Так що - всіх посадити. А хто ж лишиться? Ні, треба спочатку розбити кругову поруку, покарати організаторів, а мілких стрілочників карати лише тоді, коли вони і після докорінного очищення влади продовжуватимуть.

Про нашу націю. Наша нація - нащадки Трипільців. Почитайте про них. Така нація не можу бути поганою чи недолугою. Нас вже стонадцятий раз могло не бути... Що ж Ви хочете. Нашу націю зашугали, скурвили, даруйте...

І наостанок. Про духовне. Чехов: у людини все має бути прекрасним! Народна мудрість: Не хлібом єдиним!

Востаннє редаговано: Глечик (15 лютого 2014, 03:01), редаговано 3 раз
Глечик

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 02:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
якщо лозунги переможуть здоровий глузд!

А давайте якщо пішла така жара, щоб лозунги таки співпали зі здоровим глуздом. чесно кажу, моя думка (Вам не нав'язую) що у Свободи (наголошую, не знаю особисто жодного свободівця і прихильність моя до партії виникла десь рік тому) звідповідності лозунгів глуздові порівняно з іншим досить непогано.

Далі. Якщо щось в діяльності Свободи не подобається - сходіть на прийом до когось із депутатів, викладіть свої прохання, запитайте, чому так,а не інакше.

З повагою до Вас. Дякую за увагу.

Запевняю Вас, рік тому у мене була така сама позиція, як у Вас. Потім трапилися цікаві публікації, люди, трохи історії - світогляд змінився дуже сильно...
Глечик

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2014, 03:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Також прошу Олександра заглянути за посиланням (дякую Дідові Володі:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/zakrevsckaya/52fe9923dadef/
Олександр1970

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2014, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На "шо" в Швейцарії з 1848 року - 513 референдумів!
Щоб не вбивати один одного!
Щоб не робити галас, а отримувати результат!
"ТАК" - "НІ" - "НЕ ЦІКАВИТЬ" (дай відповідь)
МІЙ ЗАКЛИК "НАРОДНИЙ РЕФЕРЕНДУМ три рази в рік - РАХУВАТИ З СОКИРАМИ"
Раб це людина яка не може без страху смерті висловити свій протест!

Самі гучні заклики були у фашистів, більшовиків, комуністів - інші ще не досягли їх грому і трагедії

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2014, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми шукаємо трипільців,або гени аріїв (к арії очі та чорнії брови) то що на цих територіях до цього ніхто не жив?Мій дід з молоду емігрував з хутора в село через шлях.Я також живу в цьому селі і так відбувалося тисячоліттями.Не обов"язково досконнало знати історію,можна подивитися на себе та поаналізувати трохи.Та доки не проженем "Аскольдів" та "Рюриків"- нема на що сподіватись.Читайте катехізис.
А Європу ми вже заразили нашою хворобою,гледи і до Ротшильдів докотиться.
Щодо синтоїзму(шлях Богів)- то почитайте "Лісову пісню".

З дерева що посадив дід їстимуть онуки.
ВВС987

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2014, 22:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не кажу забуваті історію - я кажу не нав'язуваті своє бачення. Чому -відповім двома прикладами. США - історія почалася з декларації незалежності і спільна до сьогодні ,незважаючи на громадянську війну і більше 200 років часу! Вони встановили для себе правила -спільні для всіх , побороли зовнишнього ворога , який диктував їм умови життя , а вже потім між собою чубились і незважаючи на це - разом! У нес на Україні більше спільного ніж у них було колись. Приклад другий - ЄС! Хто з ким тільки не воював ! Уся історія - історія воєн! Мільйони загиблих! І що? Сказали собі - з сьогоднішнього дня - спільна історія! І вона таки спільна. І ніхто не забув свою рідну історію.Кожен сказав - з сьогоднішнього дня ми разом. І усі войни будемо вважати спільною помилкою і усіх загиблих спільними жертвами. Доти ,доки ми будемо воювати за історію - в нас не буде майбутнього! Ми повинни воювати за наше спільне майбутнє! І вороги у нас повинні бути не історичні , а реальні. Хто хоче створити майбутню Українську націю - той наш друг , хто не хоче - той наш ворог. І неважливо у кого дід був в УПА, а в кого комуніст - важливо ким ти хочеш бути! Якщо ти говориш сусіду ,що хрін зним що твій дід був за Сталіна, а твій сусід говорить ,що хрін зним,що твій дід воював за Бандеру і ви обоє говорите ,що хочете бути єдиною Українською нацією (тім більше ,що ві обоє етнічні Українці) і робите все заради цього , тови і є та майбутня нація , і все одно ваші діти будуть говорити українською . А якщо ви будете чубитись за своїх дідів , то не ваші не його діти не будуть говорити Українською , бо вас з'їдять сусіди , а вашу сварку ще будуть і спонукати криками -- А ну вмаж йому за діда героя!!!! Отака буде історія.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2014, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо диктатури - то вона повинна бути ! Але саме майбутньої націі, а не минулої. Саме ти,хто вирішив створити цю нову Українську - саме Українську націю , і повинні створювати диктатуру нації , неважливо якою мовою вони поки що говорять . Скількома мовами говорили у США на початку?

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2014, 05:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абсолютно вірно! Націоналістична Диктатура (Націократія) - влада провідної верстви (еліти) Української Нації - необхідна умова створення сильної і соборної Української Національної Держави. А Держава - це інструмент в руках Нації для втілення в життя Національної Ідеї.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2014, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Один уже додиктувався...
А правдиві націоналісти кажуть "Бог і Україна!" Бог - як справедливий Суддя - допомагає тільки тим, хто шукає справедливості і правосуддя.
Інакше можна закінчити життя подібно вершнику золотого унітазу.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,