•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Прохання до модераторів

Автор Повідомлення
школяр

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 01:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Іво Клаар написав:
Чорний! Викинь це чмо з теми, поки ....

приклад досить банального поєднання бидлячої фаміль'ярності та спадкового дебілізму, що начебто має продемонструвати оточуючим клінічну ррррррреволюційність найррррреволюційнішого гатунку.

Вочевидь цьому дописувачу вкрай необхідно негайно прописати подвійну ін'єкцію ефективного заспокійливого і швиденько загорнути його в мокре простирадло аж поки не засне і з рота не перестане йти піна.

Не можу погодитись, шановний колего.
Численні рецидиви оху..лості у пацієнта не залишають сумніву в необхідності хірургічного втручання у формі декапітації.

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 02:33           Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
БАРАБАС написав:
Іво Клаар написав:
Чорний! Викинь це чмо з теми, поки ....

приклад досить банального поєднання бидлячої фаміль'ярності та спадкового дебілізму, що начебто має продемонструвати оточуючим клінічну ррррррреволюційність найррррреволюційнішого гатунку.

Вочевидь цьому дописувачу вкрай необхідно негайно прописати подвійну ін'єкцію ефективного заспокійливого і швиденько загорнути його в мокре простирадло аж поки не засне і з рота не перестане йти піна.

Не можу погодитись, шановний колего.
Численні рецидиви оху..лості у пацієнта не залишають сумніву в необхідності хірургічного втручання у формі декапітації.

Хірургічне втручання потрібне стосовно вас.Взагалі,форум викликає жалегідне відчуття.Маленька і незграбна купка "українців" чогось там "вимагає"!:-)
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МЕССЕМБРИН написав:

Взагалі,форум викликає жалегідне відчуття.Маленька і незграбна купка "українців" чогось там "вимагає"!:-)

послухай алКАЛОЇД типу інгібітор фосфодіестерази вас заблокували вже не на одному форумі..йшли б ви на кацапський форум,де у вас не буде ніяких відчуттів..

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Модератор вам що нема що робити , ви ходете за мною і підтираете повідомлення .
Панове що недовподоби критика , то чого тоді дивуватись тут ...
Як яник рота затикае так я бачу і тягнибоки будуть рота затикати коли прийдуть до парламенту .
Цензура на сайті , так , тільки оди хваплебні приймаюця а критиканству рота затикати...

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 12:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Снаїп написав:

Цензура на сайті , так , тільки оди хваплебні приймаюця а критиканству рота затикати...

Звичайно,критиканству треба закривати рот.
А от конструктивна критика допомагає справі. Якщо критикуєте - докази, документи, шляхи вирішення проблеми.
МЕССЕМБРИН
Гість

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 14:59           Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
МЕССЕМБРИН написав:

Взагалі,форум викликає жалегідне відчуття.Маленька і незграбна купка "українців" чогось там "вимагає"!:-)

послухай вас заблокували вже не на одному форумі.

І звідки ви все знаєте?Мабудь,самі на ціх форумах перебуваєте?І спілкуетесь російською?:-)А можє мені тут цікаво!
пан майор

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2011, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Снаїп написав:

Звичайно,критиканству треба закривати рот.
А от конструктивна критика допомагає справі. Якщо критикуєте - докази, документи, шляхи вирішення проблеми.

Зконцентруйтеся!!!
Одна мудрість!!!
Критиканство.
І - критика.

Критиканству - геть!!!
Критиці - прошу, конструктив.
Раніше, ніж вступати в дискусію, "кебу" потрібно мати.
Гарлапанів вистачає із обидвох боків.
А для конструктивної критики потрібна мудрість.
Але ж вона у дефіциті із обох боків.
То ж зосередьтеся на висловах мудрих людей.
З повагою. Відповіді не потребую.
Шануймося.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 09:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прохання до модераторів:
ви коли видаляєте записи "перепалки" між двома форумчанами - видаляйте всі записи. А то якийсь "Барабас" відразу переходить на особистості і йому навіть не можна відповісти, хоча його самого не чіпають

Которым гордится Страна!
Україна-Мати

http://www.youtube.com/watch?v=ahAKeT2fors
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 09:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Даниил написав:
Прохання до модераторів:
ви коли видаляєте записи "перепалки" між двома форумчанами - видаляйте всі записи. А то якийсь "Барабас" відразу переходить на особистості і йому навіть не можна відповісти, хоча його самого не чіпають

а можна докладніше - в чому саме проблема, москалику ?

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 10:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"москалик"-це і є проблема.
Я б навіть сказала відвертіше-це діагноз.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ви завжди обзиваєте незнайомих людей (навіть якщо вони вам нічого поганого не зробили) - або тільки тих, що з Петербурга?
Ну добре, я поставлю замість СПБ "Лемберг - місто героїв" - у вас в голові переключиться румблер і ви будете розмовляти як люди?
Діагноз не у мене. Я не кидаюся на форумчан.

Которым гордится Страна!
Україна-Мати

Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Даниил, я тількі вчора повернулась з твого Пітєра,
чому ви там усі такі не привітні, такі злі?
я теж нічого поганого не зробила ні тому перехожому,
у якого запитала дорогу, ні тій продавщині...
Нєчо на зєркало пєнять, колі рожа крива:)

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода

я якраз і не хамив тут нікому.
ps
який перехожий? який продавець? Про що взагалі розмова?
- Мені здавалося що про модерацію

Которым гордится Страна!
Україна-Мати

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 11:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Даниил написав:
Я не кидаюся на форумчан.

а на вас хтось кидався ? Чи може Ніцше - теж москаль, що ви його цитату в підписі подаєте москальською ?
І чому ви вважаєте, що ваша думка стосовно внутрішніх справ Свободи чогось варта і когось цікавить ?

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2012, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Дописувач - неадекват. Адміністрація.]

Которым гордится Страна!
Україна-Мати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь