•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А.Гітлер „Моя боротьба”. Хто читав?

Автор Повідомлення
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Адольф Гитлер - жизнь для Германии и Европы

угу
Адольф Гітлер дуже багато зробив для Германії і Європи.
Жаль тільки що після нього І Германія і Європа залишилися в руїнах, а пів-Європи опинилися в соц-таборі
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Він був таким же маріонеткою, як і Сталін. Всі ці ідеології - демократія, комунізм, нацизм, лібералізм - вилізли з одного зміїного кубла - Французької революції, зробленої ілюмінатами-сатаністами. Після неї плебсу дозволили впливати на політику, з цього і випливли Гулаги, Освенцими, Пол Поти і Хіросими. Бо, звичайно, король міг бути і дурним, і жорстоким, але міг і НЕ бути. А ось СВЯТИЙ НАРОД він завжди дурний, жорстокий, пришелепкуватий і маніпульований. Тому ніякому королю і в голову не могло прийти те, що наробили демократичні лідери - від Робеспьєра до Пол Пота, від Гітлера до Сталіна, від Рузвельта до Мао Цзедуна. Змінили французи свого Луї на Робеспєра з Гільотиною, німці Вільгельма на Гітлера, богоносці Миколу Другого на Леніна і Сталіна - яка радість, який прогрес!
Самі жорстокі злочини історії останніх 220-230 років - плід саме демократії, тобто плебсу у влади. Бо ж і Сталіна, і Гітлера, і Мао Цзедуна підтримувала переважна більшість їхніх народів. Бо народи самі нічим від них не відрізнялися, та може народи були (і є) ще гіршими за найгірших диктаторів.
Народу у влади немає чого робити. Хай працює, жере і трахається. Керувати має еліта.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
що наробили демократичні лідери

гм... це Сталін був демократичним лідером? :)
А як щодо правління 100%-го придурковатого свято-блаженного ідіота Миколи Другого?
Який і довів РІ до розвалу з усіма витікаючими наслідками?
І хто ж це змінив Миколу 2 ? Невже народ заставив зректися?
Чи може сам був таким недоумком що довів до зречення як логічного продовження своєї кар"єри. Причому так довів що брат Міша плюнув на то всьо і відмовися. Тоже мені монархи.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звичайно. Сталін був самим що ні на є демократичним лідером. Звичайно, Мао Цзедун, і особливо Пол Пот були ще демократичнішими. Народ за них горою стояв, бо народ хлібом не годуй, а дай розкуркулити, а ще краще й вбити того, хто трохи багатший за тебе. І демократичний Сталін, а потім Мао і Пол Пот дали народу таку чудову можливість. Дав таку можливість і Гітлер, тільки там замість куркулів були євреї. Народ був в захопленні. "Макдональдс - я це люблю!!!!!"
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 12:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо монархії були можливі при певній чисельності підданих, але коли чисельність людської маси стрімко стрибнула вгору - контролювати і догоджати підданим стало просто неможливо -
"хай працює, жере і трахається" - а коли система дає збій і нема чого їсти - монарху рубають голову (влаштовують заколот, стріляють в підвалі, тощо).
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За Вашою логікою ідеальною країною був СРСР епохи розвинутого соціалізму, 60-80 рр. минулого ст.
Народ їсть, п"є, розмножується (ударними темпами), такими ж темпами будуються для народу малогабаритні нори - хрущьовкі - в політику народ не лізе і від нього мало що залежить, хто хоче полізти - миттєво нейтралізується (різними способами), інформація, що може збуджувати народ і відволікати від їди, питва і розмноження - старанно дозується і цензурується - над цією красою - партеліта, куди ходу простим смертним немає. Штампуються правильні книги, ненав"язлива улюблена народом комедія "Діамантова рука", в цирку виступають приборкувачі тигрів і Кіо, в театрах ставлять Чехова і Старицького... іділія!
Могутня євразійська імперія почувається впевнено, потрясаючи атомними боєголовками.
А вже після 91. коли до влади поліз народ - почалася розруха, безлад, залишилися без науки, медицини, освіти, авіапрому, і т.д. і т.п. все розікрали, приватизували, що не приватизували - згноїли або порізали на металолом.
Все сходиться, чи я щось забув?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 13:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так. Найкращий час СРСР це 1965-1976 роки. Після цього, на жаль, посилилася гонка озброєнь, знову почали кліпати 100 тисяч танчиків.
А щодо всіляких дисидентів в СРСР, то це було півтори каліки на 220 мільонів, і то переважно з єврейської інтелігенції. Та й ті, коли б взнали, що буде після кінця СРСР, самі б побігли вступати до партії.

Це не значить, що не було великих проблем і недоліків. По-перше, дуже заважала дурнувата ідеологія соціалізму-коммунізму з його общинністю. По-друге, під ядерною парасолькою повністю можна було б розпочинати економічні реформи в напрямку приватної ініціативи, як у китайців, або як у угорців, чехів, чи югославів. Щось на зразок нового НЕПу. По-третє, партії не треба було влізати в особисті справи людей - хто яку музику слухає, хто як одягається і все інше. По-четверте, треба було активізувати випуск товарів народного споживання, більше купляти технологій відповідних у іноземців (чехів, італійців, фіннів). Треба було зробити і більш активний культурний обмін. І тут я скажу, що Брежнев саме і був прихильником цього. Але Суслов (Саблер) і Андропов (Файнштейн) були дуже сильно проти. Комінтерн. Мирні ініціативи Брежнева, як і реформи Косигіна вони старанно торпедували.

"Народ" за 100 років в Росії двічі розвалював свою державу в 1917 і в 1991 - і це не пішло йому на користь. А в Україні ще був і 2004 рік, коли обдурена шабес-гоями і їхніми хазяями юрба остаточно прикінчила недолугу українську незалежність, зробивши з України повністю колонію світової фінансової олігархії. Теж народець постарався. Спасибі йому!

Редаговано: Моргенштерн (11 жовтня 2012, 14:05)
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Проте я не задля цього про це заговорив. Просто, якщо хтось хоче текст книжки Крістоферсена (російською мовою) з цими самими останніми замітками Гітлера, тому можу відіслати. Бо ті, кому я хотів переклад запропонувати, його не взяли. Щоб не було непотрібної роботи - можу всім бажаючим відіслати. А якщо хтось зможе ще й десь на якомусь сайті причіпити - то буде зовсім чудово.

Редаговано: Моргенштерн (11 жовтня 2012, 21:07)
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Закинув на форум Агентури

http://agenturaforum.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=8108&p=19566#p19566

Можуть потерти, так що кому цiкаво - забирайте швидше. Хто зможе розповсюдити - буде добре.

Редаговано: Моргенштерн (11 жовтня 2012, 21:06)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 21:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Щиро дякую - надзвичайно цікаво.

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2012, 08:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розмістить хоча б у себе в ЖЖ, а то можуть потерти.

Але з цим текстом і особливо з "Останніми записами" є, як казав колись Єльцин, одна "загогулина". Я про неї пізніше розкажу.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 07:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стерли, як я і казав.

А ось і загогулина.
http://agenturaforum.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=8111

Останні бесіди Гітлера - гебістсько-атлантистський фальшак.
ВіталійВС

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2012, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Читав... трохи правда
Вадя Ротор

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:
А.Гітлер „Моя боротьба”. Хто читав?

Я давно читав. Нічого особливого в ній нема, її важливість явно роздута, а заборона цієї книжки в "демократичних" країнах Заходу робить їй зайву рекламу.

Приязний

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2013, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Так. Найкращий час СРСР це 1965-1976 роки. Після цього, на жаль, посилилася гонка озброєнь, знову почали кліпати 100 тисяч танчиків.

У Вас невеличкі (ну майже невелички - ги, ги, ги) неточності: в 90-х роках на Україні так тяжко бідували - приблизно як в 1960-х роках. А в 1950-х жили ще гірше за 1960-ті: голоду не було - але і ситими не були. Так що не потрібно розказувати за найкращі 1965-1976 роки.... А ось у 1976 році трохи підняли зарплатню і жити в СРСР стало трохи краще, ніж раніше. А потім вожді СРСР постаріли і перестали дресирувати народ, забули за нього за старістю своєю - і ті часи були для народу СРСР найкращими. Висновок: чим менше правителі впроваджують в життя свої бредні по вихованню народу - тим народу краще живеться.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,