•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А.Гітлер „Моя боротьба”. Хто читав?

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2013, 20:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Image

Адольф Гітлер у віці 35 років після виходу з в'язниці Ландесберг 20 грудня 1924. Гітлера звинуватили в зраді батьківщині за участь у спробі організувати заколот в 1923 році під назвою «Пивний путч». Ця фотографія була зроблена незабаром після того, як Гітлер закінчив надиктовувати книгу «Моя боротьба» Рудольфу Гессу. Вісім років по тому Гітлер стане канцлером Німеччини в 1933 році. (Library of Congress)

p.s. це там про машини хтось говорить.

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 08:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Барабасе, це лише мені здалося що Ви порівнюєте пана Гітлера і пана Тягнибока?
Чи я неправильно зрозумів Ваші паралелі?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 08:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ваня, не придурюйся. Я просто розмістив історичне фото до теми, а якщо тобі вже так кортить щось порівнювати, то автівки таки того варті.
А тому дрібному факту, що однопартійці надають своєму лідеру нормальну автівку, на відміну від тебе, абсолютно не дивуюсь.

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фото цікаве, особливо медведик, який стоїть під аркою (на фото зліва).
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 10:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я би підписав фото
"Гітлєр, що дивиться на тебе як на лайно" :)
Максим07

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кожний буде вбачати в цьому погляді своє...
Дядю, у вас якийсь комплекс меншовартості!

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 15:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Кожний буде вбачати в цьому погляді своє...
Дядю, у вас якийсь комплекс меншовартості!

невже на Вас він дивиться як на товариша соратника і однодумця?
Максим07

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2013, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні, я в ньому не вбачаю соратника й однодумця.
Я бачу в його погляді рішучість, твердість та якусь суворість...

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 08:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я бачу в його погляді рішучість, твердість та якусь суворість...

тобто симпатія присутня все-таки :)
бо якби вам показати Володимира Ульянова (Леніна) - то крім ненависти сумніваюсь щоб щось бачили
хоча фігури тотожні, чи не так (не відносно ідеології, а стосовно рішучості твердості і суворості)
але Гітлер таки вам ближчий, чи мені здалося?
Максим07

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То ваші вигадки.
Для мене вони з Леніним та Сталіним стоять в одній шерензі.

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Для мене вони з Леніним та Сталіним стоять в одній шерензі.

так, але пан Барабас чомусь скинув саме сувору, впевнену, рішучу і тверду світлину з Гітлером :)
Максим07

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 12:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таке враження, що вам хочеться підловити прихильників свободи на лояльності до Гітлера, та потім кричати "Фошисти!!!" і тицяти пальцями.
В нас тут нещодавно до роковин підривання Дніпрогесу у 41му по місцевому каналу якийсь дядечко виступав з приводу свободівського маршу вшанування загиблих. Щось накшталт "еті потомкі фашистскіх пособніков будут маршіровать к нашей святинє - Днєпрогесу ! - Нє допустім!"
Так мені так згадалися радянські часи коли нам комуністи розповідали про звірства та нелюдяність фашистів, тільки тепер це відносилось до українців! В дусі нового віяння ПР про боротьбу "з фошистами" - ти українець свідомий своєї національності - значить ти фашист!

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Таке враження, що вам хочеться підловити прихильників свободи на лояльності до Гітлера, та потім кричати "Фошисти!!!" і тицяти пальцями.

дивне враження
я сам з розумінням відношуся як до Гітлера так і до його фільозофічно-соціяльної праці "Мain kampf"
і до ідеології, в історичному сенсі, яка була зрозумілою і начасною в той період, так само як комуністична ідеольогія в свій час
але виключно в ІСТОРИЧНО-пізнавальному розрізі
чого не розумію - так це намагання перенести ті ідеології, або їх мавпування в сьогоденні
це принаймі кумедно і недоречно
відносно італійського класичного фашизму - взагалі немає претензій, чистий більшовизм і лівацтво, ніякої расової складової, Мусоліні тоді так і називали - Мусолєнін :)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 12:49 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

варто ще додати, що Гітлер був першим творцем Євросоюзу, тільки без підорів та корупції.

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 12:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
варто ще додати, що Гітлер був першим творцем Євросоюзу, тільки без підорів та корупції.

авжеж
і Європа лягла під нього майже без спротиву
одне для мене не ясно - чому Гітлер не зачіпив Швейцарію з її жідо-масонським капіталом?
міг би одним пальцем, але ж ні!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"