•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди і комнезами -ХТО ВИНЕН?

Автор Повідомлення
Літо

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2010, 07:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не зовсім так,китайці ще не стали сіоністами.Але це говорить про одне ,щоб протистояти треба мати власну міцну культурі і оберігати рідну мову.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вельмишановні форумчани і націоналісти, я роблю свої перші кроки в питаннях українського націоналізму,поясніть будь ласка, хто такі жиди,євреї і чому вони так наср...ли всім вам!(прошу починати з фактів)

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 22:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жиди це й е евреi.Вони не насрали.вони нищили мiй рiд.33 р голод,розстрiли,катiвня ЧК.Знищення УНР й т.д.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Чорношлик мабуть я чогось не розумію хто, за що, чому, хто не будь конкретніше, без емоцій, факти з історії, для мене це важливо БО Я ТЕЖ УКРАЇНЕЦЬ!!!

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Богдан Дума написав:
Вельмишановні форумчани і націоналісти, я роблю свої перші кроки в питаннях українського націоналізму,поясніть будь ласка, хто такі жиди,євреї і чому вони так наср...ли всім вам!(прошу починати з фактів)

- Тема не так звучить.Жиди - український синонім російського євреї.Є ще один маловідомий український варіант - гебреї.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2010, 22:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Богдан Дума написав:
Шановний Чорношлик мабуть я чогось не розумію хто, за що, чому, хто не будь конкретніше, без емоцій, факти з історії, для мене це важливо БО Я ТЕЖ УКРАЇНЕЦЬ!!!

Давай я тобi краще скажу шо треба почитать,шоб ти розiбрався.Або як буде бажання розпишу конкретнiш.

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2010, 16:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ДАВАЙ!!!!!

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонідович написав:
На мій погляд, жиди вже близьки до своєї мети - світового панування...
Вважаю, що не стільки москалі є загрозою для України, як жиди...
Фактично, на мій погляд, Росія також під жидами. Події останніх десятиліть свідчать про те, що політика перетворення на рабів росіян, українців і белорусів, яка реалізується жидами (див. Катехізіс радянського єврея), дала найвидатніший результат. А ми, українці, фактично введені в оману, постійно ведеться перепалка між хохлами і кацапами...А це жидам наруку..Поділяй і володарюй ! Провладна жидівська верхівка Украіни та Росії задоволено потирають руки..Поки ми бьємось з москалями, вони остаточно знищують залишки незалежності нашої держави і остаточно привласнюють матеріальні ресурси...Так невже ми таки перетворимось на жидівських рабів ? Особисто я - не хочу ! Як там у них записано ? На кожного жида по 2800 гоїв.... Така доля готується нашому народові....Але уважно проаналізувавши стан справ в Україні можна зрозуміти, що їхня мрія майже здійснилася...

Повністю підтримую. Ви написали дуже правильно. Я сам так думаю. Жиди і тільки жиди -головний ворог України. Але треба дати відсіч. Зберегти Україну. Що їхня мрія (жидів до панування) майже здійснилася- я не згоден. У всьому іншому ви абсолютно праві.

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2013, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для мене зрозуміло так:вибір є завжди.Останній вибір звучить -загинути як герой,або жити як скот.Так от хто вибрав перше-тих немає -це найкраща половина нації,їх вибили починаючи з 1917 по 1945рр.А з тими хто вибрав друге-ми і маємо справу і тоді і зараз.Здебільшого вони і були підручними у жидів.
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 02 серпня 2013, 11:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До чого тут Комнезами?
Комітет незаможних якщо розшифрувати. Не валіть все у купу

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2013, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну як Вам це хасиди святкують Нови 5774 рік в Умані А наше літочислення скостили із 7521-го на 2013-тий. І втюрують християнам
що вони першооткрівателі. А ті як ті вівці грішні рабобожі гублять свої
невинні душі тай ще за собою других тягнуть. Я припустив собі що так
очищується світ , але такою ціною- важко повірити.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2014, 01:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Богдан Дума написав:

Щодо нацменшин. В 21 столітті важко знайти країну, в якій проживає лише автохтонне населення. Як кажуть історики, навіть в Київській Русі було понад двадцять народів. На території сучасної України живуть представники 132 народностей. В основному – у великих містах. До речі, в Москві із 12 млн. жителів лише приблизно четверту частину складають росіяни.
А тепер цитати із Вікіпедії: „Жид (заст. Жидовин) — етнонім на позначення євреїв у лексиці багатьох народів, зокрема, і в українців. Однак в Україні, внаслідок впливу норм російської мови, вживання цього етноміма має негативне забарвлення і в сучасній українській мові вважається застарілим. Попри це, у деяких регіонах (які тривалий час перебували в складі Польщі, Австрійської, Австро-Угорської імперій), а також в літературних джерелах збереглося необразливе, традиційне використання цього етноніма для означення євреїв. Згідно з дослідженнями учених, слово «жид» прийшло на територію Київської Русі ще в дописемний період (перші писемні згадки слова Остромирове євангеліє (1056–1057): жидовинъ, Галицьке євангеліє (1114): жидомъ.) Слово пішло з латинського (лат. judaeus), що в свою чергу походило від гебрейського відповідника «юда», що мало загальне значення «славетний» чи «хвалений». Староєврейською Yehudi (звідси — Юдея) в грецькій вимові звучало Judaios (жид), звідси походить латинська версія Judaeus. Початкове „j” у латинській версії в деяких давніх романських діалектах вимовляли як „ж” — наприклад на території Галії (нинішня Франція) почали вимовляти як juif (жюїф), а на території давньої Британії — як Jew (Джю). Вплив цієї старої старороманської вимови поширився й на слов'янські землі”.
„У найдавніших українських церковних книгах поряд зі словом жид вживалося слово єврей (від староєврейського ibrt — той хто прийшов до Палестини з «тієї сторони»), але в світській мові з давніх-давен прийнялося тільки слово жид, слово ж єврей вживалося виключно в церковному середовищі”.
„Хоча єврейські громади існували на Русі вже довгий час, початок великої хвилі єврейської міграції до України припадає на 13-14 століття. Євреї прибували у Річ Посполиту з Західної Європи. Перехід давнього запозичення «жидъ» до зневажливого відбувалося під впливом декількох факторів. Зокрема згідно з однією з теорій, негативне забарвлення для євреїв це слово набуло після того, як православна церква проголосила під кінець 15-го століття юдаїзм «єрессю жидовствующих». Від того, що віруючі юдаїзму були в приниженні, слово «жид» набуло зневажливого забарвлення. В той час, слово «єврей» залишалося нормативним, оскільки пішло від мови святого письма «гебрей»”.
„Починаючи з середини XIX століття, часів царювання Олександра ІІ, уся російська так звана «прогресивна» преса перестала вживати світське слово жид на перевагу церковному єврей. Слово жид стало табу і його перестали вживати на підставі нібито «лайливості». Відтак в світському сенсі слово єврей є російським словом, в українській мові в світському вжитку такого слова ніколи не було.”
„Видатний український поет Тарас Шевченко у своїх поетичних творах вжив слово «жид» у різних його словоформах більше 60 разів і жодного разу — слово «єврей»”.
„Під час визвольних змагань 1919 року в Тернополі сформовано «Жидівський курінь» — самостійний оперативний військовий підрозділ 1-го корпусу Української Галицької Армії, який складався переважно з євреїв”.
„В Галичині, окупованій Польщею, бували випадки судових позовів у випадках вживання слова «єврей» замість «жид», які задовольняв суд; позивачі заявляли: Я є польський жид, а не радянський єврей”.
„Згідно з аналізом, проведеним Міністерством юстиції України, не виявлено норм, якими б заборонялось вживання термінів "жиди", "жид" та "жидівка".
„Етнонім жид зберігся у багатьох мікротопонімах на території Західної України (як от поле Жидівське Болото (с. Вільхівці), поле Жиди (с. Закомар'я), ліс Жидівка (с. Смиків), вулиця Жидівщина (м. Радехів), кладовище Жидівський цвинтар (с. Варяж), поле За Жидами (с. Нова Кам'янка) та ін., а також у назвах міста Жидачів та села Ожидів (Львівська область), села Жидичин (Волинська область)”.
„Етнонім жид, як і пол. Żyd, чеськ. Žid, словац. Židia, хорв. Židovi чи болг. Жид, бере початок від праслов'янського *židъ, запозиченого в дописемний період з італ. giudeo[10], яке, в свою чергу, походить від лат. judaeus — «юдей», яке зводиться до гебрейського Yehűdhĩ утвореного від особового імені Іehűdã «Іуда» (укр. Юда)”.

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 09:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шолом, мої українські побратими!
Моє ім"я насправді не Абрам, але задля колориту я обрав такий собі НІК.
Я, дійсно, живу в Ізраїлі, і дійсно, всі роки, що живу тут, люблю Україну і все, що пов"язано з нею.
На мойому робочому столі завжди лежить "Кобзар", а пам"ять кожну хвилину повертає мене до Дніпра, до Києва, до Яремчі...
Ось вже півроку, як я не сплю ночами - слідкую та співчуваю вашій боротьбі!
Всі розмови про "жидівський заколот", я вважаю дурними і злочинним.
Всі, хто спирався на ненавість до жидів, пішли в сміття історії, а жиди непагано себе відчувають... Повірте мені, простому жиду (ну, не такий вже я простий)...
Ця ненависть мало мене бентежить, бо ніякими аргументами і доказами не підкріплюєтся, а ті, що використовуються - це для пролетарів... яким треба когось винуватити в своїй нікчемності.
Я підтримую всі положення партії "Свобода", і тільки, що до "єврейського питання" застерігаю!
Ніхто з цивілізованих країн не стане на сторону партіі, де буде зроблена ставка на антисемітизм! Не тому, что це аморально! А тому, что в цьому нема правди!
І я вважаю, що антисемітизм помилково використовується для залучення додадкового електорату... Але це маргінальний электорат!
Від нього толку не буде!
Того ж гатунку, що пролетарі-лідери штучно-кумедної ДНР і ЛНР...
Дійсний ворог людства - це комунізм! А тепер ще й ісламізм...
Ось вороги!
Якщо вам буде цікаво, я розкажу вам, як давлять комуністи нашу державу... і тут вже не звернеш на жидів... всі такі...
Вибачте мені мою бідну українську мову, яку я вважаю рідною, але не маю достатнього досвіду: нема з ким балакать!
Пішов дивитись 5-Канал
Передайте моє особисте вітання Тягнибоку!
Я в захопленні від його полум'яних промов - почуваю щіристь.
На все добре.

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шалом, пане Абраме, передавайте вітання знайомим жидам, жидівкам і жиденятам.
Слава Ізраїлю!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
почуваю щіристь

відчуваю щирість

Цитата:
я розкажу вам, як давлять комуністи нашу державу

але таки ж розкажіть
і хто такі комуністи?
хіба є ще живі?
давно не бачив

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії