•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди і комнезами -ХТО ВИНЕН?

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:

Всі розмови про "жидівський заколот", я вважаю дурними і злочинним.

Шолом (Салям) Абрам) І я теж так вважаю. розмови про "жидівський заколот" вважаю наївними, адже ніякого заколоту непотрібно. Я сам колись вірив в заколот, а виявилося, що ні якого заколоту нема і небуло.
Бо заколот не потрібний тим, хто знає як маніпулювати людьми і знає ПРАВДУ, от тільки всіляко приховує її. Мені сподобалось це відео на ютубі: "Герман Греф о народе" http://www.youtube.com/watch?v=dxN22oTgbUw Доречі за ці откровення йому добряче по пальцях понадавали. Дивіться, Абраме..дивіться і жахайтесь, які люди дурні.
Абрам

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
почуваю щіристь

відчуваю щирість

Цитата:
я розкажу вам, як давлять комуністи нашу державу

але таки ж розкажіть
і хто такі комуністи?
хіба є ще живі?
давно не бачив

Авжеж, "відчуваю".
Дякую за підказку.
А чи не знаєте, є програмний український редактор, де б можна було перевірити правопис?
Бо я вже давно не писав українською...
-------------------------
Так от, комуністів не так вже багато, але... є. Чимало.
І вони в наявній формі в західних странах не з"являються.
Відношенння до них презирлеве.
Але! Вони мімікрують під профсоюзи, під екологів, під зелених... Аби не робити, а ділити...
Це дуже стримує розвиток, завдає труднощі в подоланні монополізації.
Так, наприклад, напротязі десятиліть неможливо створити конкуренцію серед морських портів, в електрокомпанії і так далі.

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
є програмний український редактор

я замість нього
але попереджаю - за кожне виправлення - 10 шекелів

Цитата:

Чому ж, здається навіть в США є цілком офіційна Комуністична партія США.
І комуністи, теж завжди здавалося - виступають за права трудящих, справедливий розподіл соціальних благ, кожному по потребам, від кожного по способностях...принаймі декляративно
а то знаєте - один в десяти спальнях масаж своєму пікінесу замовляє, б.дєй міняє і тачки їм дарує, а другий по помийним ямам шкурки від бананів збирає
Абрам

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Абрам написав:

Всі розмови про "жидівський заколот", я вважаю дурними і злочинним.

Шолом (Салям) Абрам) І я теж так вважаю. розмови про "жидівський заколот" вважаю наївними, адже ніякого заколоту непотрібно. Я сам колись вірив в заколот, а виявилося, що ні якого заколоту нема і небуло.
Бо заколот не потрібний тим, хто знає як маніпулювати людьми і знає ПРАВДУ, от тільки всіляко приховує її. Мені сподобалось це відео на ютубі: "Герман Греф о народе" http://www.youtube.com/watch?v=dxN22oTgbUw Доречі за ці откровення йому добряче по пальцях понадавали. Дивіться, Абраме..дивіться і жахайтесь, які люди дурні.
Я вже давно ознайомився з цим виступом Грефа.
Тут без мультікив: http://www.youtube.com/watch?v=3jmN764y8LE
Що сказать...
Зрозуміло, що для російскої влади народ - це сміття!
Але, якщо ви покладете руку на серце - хіба народ, який терпить і підтримує і обирає таку владу, не заслуговує на таке відношення?
Такий виступ високого службовция міг би стати приводом відставки уряду і зміни системи... Але... у відповідь мовчання...
То, чого варті люди, котрі дають себе принижувать?
В світі не може бути повної рівності, бо не кожен зрозуміє навіть повністю відкриту інофрмацію. Але мати можливість - має кожний.
В цьому сенс рівних можливостей.
Вірно і наступне: влада ніколи не надається, тільки завойовується в кривавій боротьбі.
І справа тут не в євреях, москалях, якутах чи Грефі...
Це світовий закон життя: "Починай зі свободи, то будеш мати хліб..."

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 16:45 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

я замість нього

Дядьку, а ви - жлобяра.

Я й по п'ять повиправляю.
(Приват-мастеркард)

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

драбина написав:
Дядя Ваня написав:
Цитата:

я замість нього

Дядьку, а ви - жлобяра.

Я й по п'ять повиправляю.
(Приват-мастеркард)

майте совість, соромно торгуватися на святому - українській мові!
давайте брати по 7,5
потім поділимо
(10% - адміністрації)
Абрам

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 17:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

я замість нього

Цитата:

І комуністи, теж завжди здавалося - виступають за права трудящих, справедливий розподіл соціальних благ, кожному по потребам, від кожного по способностях...принаймі декляративно
а то знаєте - один в десяти спальнях масаж своєму пікінесу замовляє, б.дєй міняє і тачки їм дарує, а другий по помийним ямам шкурки від бананів збирає
10 шекелів? Я не можу не поторгуватись: це в мене в генах... для початку - 10 агорот... (Не відмовляйтесь - буде вігідно)...
Віддам налом. В Тель-Авіві. Можна пивом... Тільки особисто!
-------------------
"Кожна людина народжена свободною"! Один вчиться, працює, а другий горілку п"є...
Кожна людина коваль свого щастя.
Справедливо - це не порівну. Це по труду!
Заробив на 10 спален - спи! Хоч 10 разів за ніч, і міняй б-єй кожен час.
Можна, безумовно, заздрить, але краще навчиться самому.
------------------
Комуністичні партії є. Але це потворні партії, клоунські, що не мають впливу. Їх не видно й не чутно...

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2014, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

я замість нього
але попереджаю - за кожне виправлення - 10 шекелів.
Дозвольте і мені щось заробити. Тільки не шекелі, а злоті.

Цитата:
І вони в наявній формі в західних странах (країнах) не з"являються.

І комуністи, теж завжди здавалося - виступають за права трудящих, справедливий розподіл соціальних благ, кожному по потребам, (по потребах, але краще згідно з потребами), від кожного по способностях (згідно з можливостями)...принаймі (принаймні) декляративно
а то знаєте - один в десяти (десятьох) спальнях масаж своєму пікінесу замовляє, б.дєй (укр. шльондр, повій) міняє і тачки їм дарує, а другий по помийним ямам (по помийних ямах) шкурки від бананів збирає

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 08:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Заробив на 10 спален - спи! Хоч 10 разів за ніч, і міняй б-єй кожен час.

відповідно до нового націонал-соціялістичного законодавства - буде заборонено мати більше однієї спальні, а всі б.ді будуть ліквідовані як такі що підривають генофонд
також заборонені контрацептиви і аборти (аж до смертної кари)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня, краще б Вас Пєтіни плакати розклеювати по рознарядці відправили.

Якого законодавства? Ні, хай нас Бог береже від такого нещастя. Ми нормальна, цивілізована держава, а не диктаторський режим.

Щодо повій і решти. Це забороняє (точніше, вважає за гріх Християнська Церква), а держава не може так глибоко влазити. Проте вона, звісно, повинна робити вірність шлюбові та народження дітей популярними через ЗМІ, культмасові заходи. Тим, хто народжує декілька дітей, збільшити пільги, спростити процедуру наданн лікарняного вагітним ранніх та середніх строків тощо.

Щодо абортів. Аборт є вбивство живого зародка. Питання дискусійне, проте це є вандалізм однозначно. А от контрацептиви - тут уже не попреш: офіційно існує право на вільний світогляд, і термін душа не є в юриспруденції.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
а держава не може так глибоко влазити.

як це не може? а якшо держава ставить за мету побудувати духовно і фізично міцне високоморальне суспільство? мабуть на те держава і потрібна, щоб реалізовувати загальнонаціональні цінності та цілі.
Абрам

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 05:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Глечик написав:
а держава не може так глибоко влазити.

як це не може? а якшо держава ставить за мету побудувати духовно і фізично міцне високоморальне суспільство? мабуть на те держава і потрібна, щоб реалізовувати загальнонаціональні цінності та цілі.
Держава мету не ставить! Це трагічна вигадка комуністів і фашистів!
Держава - це службовці, які виконують завдання народу, громади.
Народ ставить перед собой мету. Держава цю мету втілює.
Як втілює?
Згідно до мети, яку поставило перед собой суспільство, держава розробляє закони (Рада). На тій же основі розробляе бюджет (Рада і Уряд). Слідкує за сумлінністю виконання (правохоронці, суди).
Над усім - Майдан! Це гомадське суспільство, яке за всім спостерігає, во все втручається через свої громадскі спілки, ЗМІ, інше.
Мораль - це те, що надає Церква.
Якщо дати волю джержаві, то їй зручніше за все, щоб всі громадяни сиділи за гратами...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,