•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хоч одну тему про тварин?(якщо можна).

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2010, 02:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Янек у нас помирає від раку кістки.
Сьогодні забрали його з лікарні.(неаперабельний)
Де лікарі сказали,що Янека треба приспати.
Але,як він там у клітці буде помирати насамоті?
Рак розвився з механічного ушкодження,
яке завдали йому сусіди-сектанти,
так само як мому Мурчику розбили усю ліву половину голови:
око,ніс,два клики (верхній-нижній),заїхали з правої ноги.
Секта ,оце досі з сусідкою Оксаною не знаємо що за секта.
І оце падло,Сергій Соколов(ми називаємо його "пастор",
нам сміється відкрито в очі і каже,що наша релігія не визнає собак,
і,взагалі вони заважають працювати нашим людям(читай: ходити
по хатам,одурманювати).
Якщо мені не вірете,це може підтвердити,навіть,пан Богдан Бенюк.
[/u][/i]

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2010, 08:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І мій кіт і моя собака - це моя приватна власність. Якщо вони зроблять шкоду, я компенсую. Але якщо якесь падло "заїде з правої ноги", я тоді так заїду з лівої руки, що десятому закаже.

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2010, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
І мій кіт і моя собака - це моя приватна власність. Якщо вони зроблять шкоду, я компенсую. Але якщо якесь падло "заїде з правої ноги", я тоді так заїду з лівої руки, що десятому закаже.

Дякую за підтримку.
Поки чекаю на нашу владу.
Рік-два-три,якщо не дочекаюсь,влаштую сама такий феєрверг...

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 05:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Індонезії вчені знайшли невідому науці рибу, яка бігає по дну на чотирьох лапах, а свої плавці використовує тільки для балансування.
А макака всиновив кошеня і піклується про нього, як про власне дитинча. :)

http://ukranews.com/uk/news/technics/2010/08/27/25657
http://ukranews.com/uk/news/curious/2010/08/27/25628

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2010, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ореле,у мене до вас прохання.
Ви можете знайти сюжет про заколоте вилами
дитинча чупакабри у Чернігівській області?

ПовідомленняНаписане: 29 серпня 2010, 01:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чупакабрів в природі не існує й ніколи не існувало, все інше - це казочки діда Панаса. Нема такого науково встановленого біологічного виду (підвиду) тварин. Це все одне, що стверджувати про існування йєті - снігової людини.
Стосовно ж повідомлень в ЗМІ (які час від часу надходять майже з усіх континентів) про цих міфічних істот, що десь їх там бачили, випадки нападів на людей та свійських тварин тощо, то все це свого матеріального підтвердження ніколи не знаходило. Надані на відповідні дослідження трупи забитих чи виявлених чупакабр доводили тільки те, що (у більшості випадків) це були трупи собак та інш. тварин, хворих на сказ.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0
Цитата:
В начале августа 2010 года в Черниговской области было убито животное, которое журналисты представили за чупакабру, однако серьёзных исследований проведено не было, а тело неизвестного зверя было кремировано.

http://ua-reporter.com/novosti/93704

ПовідомленняНаписане: 29 серпня 2010, 18:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел,якщо нам не було дано щось побачити у цьому світі,
ще не означає,що "цього" не існує!
Дякую за статтю,чупакабренятко дуже і дуже шкода.
Минулого року я на власні очі бачила
в лісі цілу ділянку слідів,витоптану.
Я довго іх вивчала,і прийшла до висновку:
це тварина яка може пересуватися,як на двох задніх лапах,
(схожих на копита) так і ставати на передні-малесенькі лапки.
Я ж брехати не буду.

ПовідомленняНаписане: 29 серпня 2010, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
... я на власні очі бачила
в лісі цілу ділянку слідів,витоптану.
Я довго іх вивчала,і прийшла до висновку:
це тварина яка може пересуватися,як на двох задніх лапах,
(схожих на копита) так і ставати на передні-малесенькі лапки.

Слава Богу, що ці тварини тільки витоптали галявинку й не накидали недопалків в траву, та ще й вистачило розуму затушити вогнище після шашликів, безвідносно до того на двох вони тоді лапах ходили чи вже лазили рака. А то мали б такі велетенські пожежи, які сталися цього року.

ПовідомленняНаписане: 29 серпня 2010, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тю!
Та я ж серйозно.

ПовідомленняНаписане: 30 серпня 2010, 03:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я зовсім не заперечую існування в наш час в природі невідомих науці істот (підтвердження тому вищенаведений пост про підводний світ Індонезії), але конкретно чупакабр не існує, вони - міф. Так, міф, який час від часу роздмухують недолугі журналюги, ось як у випадку з заколотим в Чернігівській області лисеням.
А вірити у щось чи не вірити, то особиста справа кожного із нас.

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 02:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Геть унікальний для природи випадок: кіт "усиновив" і "виняньчив" троє кошенят.
Цитата:
Чи не варто було б повчитися деяким двоногим у цього опецькуватого котиська людяності?..

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=933062

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2010, 06:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
Геть унікальний для природи випадок: кіт "усиновив" і "виняньчив" троє кошенят.
Цитата:
Чи не варто було б повчитися деяким двоногим у цього опецькуватого котиська людяності?..

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=933062

Орел,ви читаєте мої думки.
Сьогодні вночі хотіла вам написати.
Чому ви не спите?
Я наприклад не сплю,бо у мене Янек помирає.

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2010, 07:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та була на минулому тижні термінова робота (і час від часу таке буває), тому довелося не спати. Вже не в перший раз помічаю, що вночі якось краще працюється - може тому, що тиша й ніхто не заважає. Але й зловживати нічними сидіннями за компом не варто, це вже доведено:
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=934850
Не знаю, може Янека все ж таки було гуманіше приспати, щоб тварина не мучилася...

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2010, 08:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
Та була на минулому тижні термінова робота (і час від часу таке буває), тому довелося не спати. Вже не в перший раз помічаю, що вночі якось краще працюється - може тому, що тиша й ніхто не заважає. Але й зловживати нічними сидіннями за компом не варто, це вже доведено:
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=934850
Не знаю, може Янека все ж таки було гуманіше приспати, щоб тварина не мучилася...

Рука не піднімається вбити Янека,він гарно їсть,бігає-гуляє,
какає дуже добре,але що поробиш він приречений.
Навіть,навчився виконувати команди,і ви не повірете-
українською мовою!
То що робити,своєю смертію дати бідолашному піти у світ інший,
чи брати гріх на душу?(там не веліковне:(

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2010, 05:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гадаю, що на душу нічого зайвого брати не треба (особливо гріха), то ж дійте в унісон зі своїм сумлінням. І це буде правильним.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,