•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хоч одну тему про тварин?(якщо можна).

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2017, 23:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18491684_465753647095807_3879569393349686935_o.jpg?oh=6e74397353532e1ca719e4c0e859d6f0&oe=59A83C4A

(побачимо,що вийшло)...

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2017, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так так так,вийшло! Гарне фото.
Це моя собака Рейлісс,майже рік боролась за її здоров"я,закінчилось усе важкою операцією.
Зараз сподіваюсь на краще.
А це її нова будка-яку з чоловіком побудували.
Не судіть мене строго,вона для мене як дитина.
Ніхто не знає свого призначення.
Чомусь зі щенячого віку я мала врятувати цю собаку.
Не знаю,не розумію. Але таке враження.

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2017, 21:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні провела день на Труханівському острові.
У "Козацькому наметовому таборі".
Це той табір,куди зразу позакінчені Майдану переїхали деякі активісти.

Назараз там все змінилося.
Наприклад,сьогодні привезли підлітків з Одеси,Дніпра,Запоріжжя...ще звідкісь.
Місцеві аборигени,і мій чоловік у тому числі з друзями вчили поводженню зі зброєю.
Ці діти там живуть і чомусь навчаються.
І там ,у таборі якісь такі постійні акції.
Тобто табір переріс у щось сакральне.
Там і волонтери кантуються,і всі патріоти,кому нема куди подітися.

У таборі зібралися дуже віддані люди,патріоти.

З Донбасу врятували і привезли у табір коней.
Уявляєте! Побудували ім стайні і все,що треба.

І це все ,знов силами звичайних патріотів. Про яких ніхто,ніде не знає.
Держава хрін допоможе.

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2017, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Держава здатна лише позности ті стайні та розігнати табір... тіпун мені на язика ))

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2017, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луся,ти вже нічого не накаркаєш. Бо все вже і так сталося.
Майдан переміг? Цей табір вже за цієї влади намагались спалити.
Бачила фотки з обгорілими деревами?
Весь табір палав. Черговий олігарх намагався цю місцину забудувати базою відпочинку.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/20369956_502928706711634_1746844543050131900_o.jpg?oh=49766fdbe29b628c1ff9854e2baa8617&oe=59EE0022

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2017, 08:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тю, а я й не туди! Вся увага зосередилася на Елі, а обгорілі дерева залишилися непоміченими. От же ж паскуди, що роблять! Самих би підпалити!

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2017, 04:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще раз про нашого Рекса. Писав про нього 26.07.2016.
Він так і не навчився виконувати команди українською.

Дружина каже-"Дай собі спокій! Якщо пес знає лише москальський "єзік", значить, це і є собача мова. Нічого не вдієш уже. Пані Шкода теж писала про таку проблему (30.07.16).

Так от що було недавно із Рексом. Приїхав до нас старший онук (він живе за 15 км., навідується до діда-баби принаймні раз на тиждень).
Коли від'їжджав, Рекс вибіг за ворота і помчав за машиною з онуком (згадав свого рятівника, мабуть). Онук побачив, що Рекс біжить за ним, але думав, що той відстане і повернеться додому. Але ні. Десь за три-чотири кілометри відстав, але не вернувся, хоча і чекали ми його цілу ніч. Наступного дня після обіду ми вже вирішили, що пес заблукав у міських лабіринтах вулиць і провулків і вже все, не вернеться.
Яке ж було наше здивування, коли підвечір почули скавучання Рекса за воротами. Собачка повернулась! Коли Рекс підбіг до мене, я його запитав чистою українською мовою, де він гуляв стільки часу. Він, бідолаха, ліг мені на ноги і з винуватим писком (не мордою) почав лащитись, ніби просячи вибачення за свій необачний променад.
Звичайно, одержав добрячу костомаху... .

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2017, 00:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Ще раз про нашого Рекса. Писав про нього 26.07.2016.
Він так і не навчився виконувати команди українською.

Дружина каже-"Дай собі спокій! Якщо пес знає лише москальський "єзік", значить, це і є собача мова. Нічого не вдієш уже. Пані Шкода теж писала про таку проблему (30.07.16).

Так от що було недавно із Рексом. Приїхав до нас старший онук (він живе за 15 км., навідується до діда-баби принаймні раз на тиждень).
Коли від'їжджав, Рекс вибіг за ворота і помчав за машиною з онуком (згадав свого рятівника, мабуть). Онук побачив, що Рекс біжить за ним, але думав, що той відстане і повернеться додому. Але ні. Десь за три-чотири кілометри відстав, але не вернувся, хоча і чекали ми його цілу ніч. Наступного дня після обіду ми вже вирішили, що пес заблукав у міських лабіринтах вулиць і провулків і вже все, не вернеться.
Яке ж було наше здивування, коли підвечір почули скавучання Рекса за воротами. Собачка повернулась! Коли Рекс підбіг до мене, я його запитав чистою українською мовою, де він гуляв стільки часу. Він, бідолаха, ліг мені на ноги і з винуватим писком (не мордою) почав лащитись, ніби просячи вибачення за свій необачний променад.
Звичайно, одержав добрячу костомаху... .

Для собак,українська мова чи кацапська не важливо.
Головне,щоб собаку любили.
Але є одне "але".

Людина може вчити собаку командам українською,або російською.

Я за своє довге життя звикла до команд кацапською мовою.

З чоловіком пересварилась через це-він наполягав дресерувати собаку українською.

А я не змогла.

Коли я прийшла на дресмайданчик і почула,що деякі люди чхати хотіли на кацапську мову і казали "до мене", "сидіти", "поруч"..
і таке інше.
Я зненавиділа себе.

Мені було страшенно соромно,я хотіла кричати цим людям-агов! я теж українка!Я не така кацапка,як інші.

Але було пізно.

Любіть собаку,любіть тварин і природу,любіть землю.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2017, 09:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леоніде,я така сентиментальна стала і вважаю,що наші собаки мають знати нашу мову. Хоча і шукаю собі виправдання,що наша мова милозвучна і рявкати команди нею не виходить.
Ось посміхніться:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/20369717_502928316711673_3818843609705417593_o.jpg?oh=c9d3c05f7a4b82de3664c36f6d03ed48&oe=5A437973

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2017, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:)))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"