•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

іноземна мова

Автор Повідомлення
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 21:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Іванку, я розумію, що Вам на роботі треба згаяти час, тож не полінуйтесь і прочитайте, будь-ласка цю загальновідому статтю, де Мелетій Смотрицький також цитується : http://www.kominarod.ru/gazeta/papers/paper_822.html

Пане Барабас, на жаль, більшість загальновідомих фактів - як мінімум подані в трактовці, що влаштовувала певні політичні сили, як максимум сфальсифіковані. А факти, що не відповідають "держзамовленню" - замовчуються. Відповідно до вказаної Вами статті - я не буду розбирати її повністю, дурна нікому не потрібна робота - візьму лиш цитату: "1) До XVIII века язык Московии не считался никем в мире русским языком, а назывался конкретно языком московитов, московитским. 2) Русским языком до этого времени назывался именно и только украинский язык. 3) Язык Московии – московитский язык – не признавался до этого времени европейскими лингвистами (в том числе славянских стран) даже славянским языком, а относился к финским говорам. "

А ось цитата із книги Жана Бодена "Метод легкого пізнання історії" (вперше видана 1566 року): "(325)... слави з тієї Скандинавії ввірвалися в Панонію в часи Юстиніана; потім цей народ заполонив всю Європу, принісши свою мову і назви. Я чув, що поляки, богемці, литовці, далмати, московіти, боснійці, болгари, серби і вандали говорили на цій мові славів, принесеній ними із Скандінавії і яка відрізняється лише в діалектах."

Як бачите, не все так однозначно, як трактується Вадимом Ростовим. Московіти є, а от мова славів. Руська ж взагалі не згадується.
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 22:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Тиверцю, щиро дякую за інформацію про Кунгурова. А то мене цікавило, що то за тип, якого тошнить від моєї рідної української мови...
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:

Але ж я вважаю, що ні українці, ні білоруси, ні росіяни не є слов"янами ПО КРОВІ, але лише по МОВІ. А по крові - ні. У нас слов"янська мова, але арійсько-іранська кров, від сарматів, антів, роксоланів. І ще в ній є тюркські елементи, соромитися яких теж зовсім не варто.

Життя складніше. Погляньте на розповсюдження гаплогрупи R1a1. Хоч Ваші погляди мені близькі.

Відносно варягів і Рюрика я розмістив статтю в історичному розділі (вибачте, російською, бо вважаю елементом ідеологічної зброї і боюсь втрати ефективності від подвійного перекладу).

Здається, божевільної ідеї, що Рюрик - етруск, до мене ніхто не висував. Але якщо локалізувати Давню Русь на Дунаї - скільки темних місць в історії проясняються!
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
. Але пика ж типово жидівська...

Семітська. Серед іудеїв семітів приблизно 35-36%. Тут ще в родословних покопатись не завадило б, враховуючи ще не зовсім вияснений взаємовплив арабської і слов'янської культур. Та хай цим росіяни переймаються, ким там були його предки по лінії матері. До речі, зустрічав цікаву теорію (і вона багато чого пояснює), що правив мужчина, але наслідування було по материнській лінії. Генетичних аналізів тоді не знали :).
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Це пояснює і випадок з тим хлопцем-киянином. Можливо, кияни і печенеги за походженням були одним народом,

От-от. І міста їх на Дунаї були рядом. Київ і Пече.

А монголоїдність - справа наживна. Я вже звертав увагу, у кого найбільший процент R1a1.
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 10:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.М.Ш. написав:

R1a1 серед таджиків більше, чим серед поляків, українців, росіян чи білорусув.

"Слов’яни" - то люди зрозумілого слова. Бо людей з незрозумілою мовою називали "німцями". "Німець англійський". Так мені видається.

Гаплогрупа умовно вважається слов'янською, бо зародилась на землях народів яких умовно називають слов'янами та складає абсолютну або пропорційну більшість у цих народів. Гаплогрупа зустрічається і в шотландців, і в китайців, і в індусів, і навіть у темношкірих. Що стосується таджиків та інших народів ближньої до нас Азії, то не варто дослідження про них сприймати надто серйозно, там поки що вибірки замалі і дослідження ще ведуться. У росіян дослідження в основному проводились на півночі у європейській частині країни та у селах на територіях колишніх князівств Русі, тож вибірка не репрезентативна.
Цитата:
Здається, божевільної ідеї, що Рюрик - етруск, до мене ніхто не висував.

Дослідження генів тих кого прийнято називати рюриковичами уже проводились http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15476.php

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за посилання. Я знайомий з цією інформацією.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,