•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

іноземна мова

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось хотів подивитись на історію чехів.Глянув на авторів-ну як цій писанині вірити...
http://lib.rus.ec/b/392890/read#t3
в передумові подивіться хто працював тих інститутах..
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А знаєте, що німці впевнені, що чехів в Європу притягли авари з Азії? Потім аварів розбили, а чехи залишились.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я про інше..
--------------------------------
До 1018 Словаччина було повністю окупована угорцями і залишалася під їх пануванням наступні 900 років, хоча регіон Спис у Східній Словаччині належав Польщі з 1412 по 1772 рік.
-----------------------------------------------------------------
http://travel-ua.info/slovakia/180-istoriya-slovachchini.html
Уявляєте-900років і мови не забули...
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І наостанок : ваші вперті причитання про "склавів-рабів" зрозумілі - "ми є те, що ми їмо" (с).

Я не знаю, хто там що їсть. Зрозуміло, коли після СРСР створили Ессен Ге, то те й вийшло - "їсти Ге", ось це саме "ге" і їмо.

Але ж я вважаю, що ні українці, ні білоруси, ні росіяни не є слов"янами ПО КРОВІ, але лише по МОВІ. Ось як кенійці є англійцями по мові. Або індіанці дакота і сіу. А по крові - ні. У нас слов"янська мова, але арійсько-іранська кров, від сарматів, антів, роксоланів. І ще в ній є тюркські елементи, соромитися яких теж зовсім не варто.
А слов"янська мова прийшла з Заходу, разом з першою євроатлантичною агресією проти нас, т.зв. варягами.

Ви здивуєтесь, але і польська шляхта сторіччями вперто не визнавала себе слов"янами, називала себе сарматами.

Ну, і нарешті, цих славетних Рюриковичів сюди запросили купці-рахдоніти (бухарські євреї), щоб забезпечити нормальне постачання саме РАБІВ.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Пару разів вже навіть думали пристрелити, аби не мучився.

а що заважає?
мені не звикати :)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба Вас відправити на тему Караванівського стрільця,може там хоч хтось Вас підстрілить,а ми Вам картинки помаранч,тістечок,цукерок Рошен посилатимемо,поки виздоровлюватимете.....:)

Питання,що ми будь-якою ціною хочемо дістанціюватись від Московії....
І тому така каша в головах з давньою історією.Тут он по УПА і поглядах на Голодомор-які суперечки в суспільстві...
А молодь взагалі,плювати на ту історію хтіла.Як ті долдони,в школі скажуть,то воно навіть не загляне перевірити,чи то правда.А погодьтесь 90%історії,яку ми знаємо-суцільні міфи....Ніхто ж не цікавиться,як описувались ці події в іншому таборі,хай навіть упереджено...
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Питання,що ми будь-якою ціною хочемо дістанціюватись від Московії....

Ну чого ж, ми від московитів завжди хотіли бути далеко, від коли Нєвський встав на бік орди так і до тепер, просто мулька про "братські народи" не у всіх з голови виходить, а перевірити ліньки:(
Товариство вам це має сподобатись:
Цитата:
История Русов (о временах Богдана Хмельницкого)
Въ бытность сихъ Козаковъ въ походахъ вмЂстЂ съ стрЂльцами и сайдачниками Россійскими, терпЂли они отъ сихъ солдать частыя и язвительныя насмЂшки по поводу бритья своихъ головъ. Солдаты оные, бывши еще тогда въ сЂрыхъ зипунахъ и въ лычаныхъ лаптяхъ, небритыми и въ бородахъ, то есть, во всей мужичей образинЂ, имЂли однако о себЂ непонятное высокомЂріе или какой-то гнусный обычай давать всЂмъ народамъ презрительныя названія, какъ-то Полячишки, НЂмчурки, Татаришки, и такъ далЂе. По сему странному обычаю называли они Козаковъ чубами и хохлами, а иногда и безмозглыми хохлами, а сіи сердились за то до остервененія, заводили съ ними ссоры частыя и драки, а наконецъ нажили непримиримую вражду и дышали всегдашнимъ отвращеніемъ.
Проходя Бояринъ Ромодановскій съ корпусомъ своимъ далЂе въ Малоросію, извЂстился, что Виговскій и Поляки съ Татарами изь нея уже выгнаны, и публиковалъ всенародно о выборЂ новаго Малоросійскаго Гетмана; а между тЂмъ не переставалъ попускать войску своему озлоблять Малоросіянъ, понося ихъ то Виговцами, то хохлами, и причиняя имъ многія насилія и грабительства безъ всякой наказанности, оть чего возродилось въ народЂ крайнее огорченіе и завелись новыя партіи, не знавшія прямо, чего держаться и кому ввЂрить судьбу свою и подчиненность въ разсужденіи протекціи
Хмельницкій, отступя съ войскомъ своимъ отъ стану Шереметева, послалъ жалобу свою къ Царю черезъ Старшину Генеральнаго, Тредьяковскаго, и въ ней, описавъ всЂ тяжкія обиды свои и оскорбительныя поношенія, отЂ Боярина и чиновниковъ его причиненныя, дополнилъ при томъ, что самое поведеніе чиновниковъ оныхъ и ихъ подчиненныхъ воиновъ не имЂетъ ничего дружескаго или союзнаго къ нему, Гетману, и войску Малоросійскому, не имЂетъ даже и политическихъ видовъ, удерживающихъ народъ хотя въ притворномъ соединеніи и пріятельскомъ обращеніи, И все у нихъ дЂлается вопреки, а обхожденіе ихъ и разговоры дышутъ однимъ презорствомъ и издЂвками надъ здЂшнимъ народомъ. Поношеніе Виговцами и хохлами есть обыкновенными для ихъ титулами и названіями
Из "Кіевской Газеты", №236 о Полтавщине

Image
И, наконец, из Ф.С.Красильников "Украина и украинцы" (1918)
Жители Малороссии принадлежат к славянскому племени и называются, по имени края, малороссами, т.-е. жители Малой России. Среди нас же, великоруссов, они известны еще под именем хохлов: но название "хохол" - слово бранное, и всякий малоросс, услыхав его, ответит тоже бранью и назовет великорусса "кацапом"

Цитата:
І тому така каша в головах з давньою історією.Тут он по УПА і поглядах на Голодомор-які суперечки в суспільстві...
А молодь взагалі,плювати на ту історію хтіла.Як ті долдони,в школі скажуть,то воно навіть не загляне перевірити,чи то правда.А погодьтесь 90%історії,яку ми знаємо-суцільні міфи....Ніхто ж не цікавиться,як описувались ці події в іншому таборі,хай навіть упереджено...

Те що каша то правда, в наш то час інформації. Крім того історію кожна держава пише під себе, історіографія надійніше. Я от про бандерівців недавно чеський фільм подивився, по моєму вони найоб'єктивніше висвітлили це питання, хоча суперечки триватимуть ще довго. Там на початку фільму старий дядько хорошу фразу сказав (може неточно, але суть така)"Бандерівці, хто вони герої чи бандити? Це питання буде в українців вічно, як у чехів питання про гуситів." А молодь різна буває як у всі часи, хоча деякі совкові верх невігластва, як вам така новина:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/1489510-v-odesi-predstavniki-prorosijskih-organizacij-spalili-prapori-nacional-patriotiv
Цитата:
Уявляєте-900років і мови не забули...

Вам про кримчан сподобається це відео:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cHJv-9_3gJg
Цитата:
Але ж я вважаю, що ні українці, ні білоруси, ні росіяни не є слов"янами ПО КРОВІ, але лише по МОВІ. Ось як кенійці є англійцями по мові. Або індіанці дакота і сіу. А по крові - ні. У нас слов"янська мова, але арійсько-іранська кров, від сарматів, антів, роксоланів. І ще в ній є тюркські елементи, соромитися яких теж зовсім не варто.
А слов"янська мова прийшла з Заходу, разом з першою євроатлантичною агресією проти нас, т.зв. варягами.

Ви здивуєтесь, але і польська шляхта сторіччями вперто не визнавала себе слов"янами, називала себе сарматами.

Ну, і нарешті, цих славетних Рюриковичів сюди запросили купці-рахдоніти (бухарські євреї), щоб забезпечити нормальне постачання саме РАБІВ.

Ну про кров москалів їхні ж вчені вже все сказали http://izvestia.ru/news/322374
Щодо нас, не думаю що ми б разом з мовою могли перебрати таку велику кількість пісень, казок звичаїв(не тільки християнські, а й язичницькі), про кров я думаю зараз ще хтось, якісь дослідження підтягне.
Про сябрів нічого не скажу, бо мало що про них знаю.
Про сарматів слизька тема, бо це зібрання досить різних племен(так само як і жителі Русі), до речі Юрій Хмельницький скромно іменував себе «Князем сарматським і вождем Війська Запорозького».
Щодо Рюрика, мені мало віриться що він взагалі існував, щоб люди з нашим менталітетом, та кликали когось щоб ними правили? На землях де з'явилась приказка "Два козака - три гетьмана", нізащо не повірю. Скоріш за все після Олега Віщого правило його нащадки.
Цитата:
Пару разів вже навіть думали пристрелити, аби не мучився.

Судячи з стилю спілкування Іванка, йому гілляка більше підходить. Дядя Ваня ви мій попередній пост не помітили, чи чимось образились на мене?

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тиверець написав:
Цитата:
А музей існує в Трипіллі, це факт об"єктивний.
http://www.doroga.ua/poi/Kievskaya/Tripolje/Arkheologicheskij_muzej/79

До речі і справді дуже "примітивний" і "сумнівний". В те що музеї там є я не сумнівався, мене малюнок цікавить я на нього дочекаюсь?

Дід Володя вже давай в цій темі посилання на щось таке схоже, ось посилання з потрібного місця
http://youtu.be/RirDNctvamM?t=11m30s
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вікотор Гюго написав:

Дід Володя вже давай в цій темі посилання на щось таке схоже, ось посилання з потрібного місця
http://youtu.be/RirDNctvamM?t=11m30s

А це шановний, дуже легко пояснюється. Якщо ви забули, то спочатку татари захопили наших друзів фіно-угрів, які до того воювали разом з руськими і як це можна логічно припустити мали однакові обладунки. Ось і виходить що в короні то скоріш за все наш Данило (чи хтось з його нащадків), а в шапочці то кровний братик хана Сартака, Сашко Нєвский (так москаль звичайний став клятим москалем:)). Про хлопців з оселедцями у Батия, ну в сім'ї не без урода, зрадників на кожній війні вистачає. Я хотів щоб Дядя Ваня мені вузькооких русичів показав.

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я хотів би побачити вузькооких татар.

А щодо зрадників, то, вибачте, цим норманським уркам, запрошеними сюди рахдонітами, українці не друзі. І дуже у мене сумніви великі, що тодішньому населенню татари були такими вже страшними. Можливо не страшнішими, ніж власні берсерки-мухомороїди. До речі, церква чомусь нормально сприйняла "татарську навалу".

І до речі, а знаєте звідки взялося слово "татарське іго? Це слово взялося зі скарги сибирських чи уральских татар в 17 му чи 18-му сторіччі на якогось москальского губернатора. Вони писали царю, що мучаютсья під ігом. Отже татарське іго - це іго татар 18-го сторіччя під москалями, а зовсім не навпаки.
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 18:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
А я хотів би побачити вузькооких татар.

Кримські татари підійдуть?
Image
Image
Цитата:
цим норманським уркам, запрошеними сюди рахдонітами

Це ви про що?
Цитата:
До речі, церква чомусь нормально сприйняла "татарську навалу".

У ранньому середньовіччі не було іще таких сильних протиріч між релігією у внутрішній політиці Орди. Хан Сартак був християнином, до нього навіть Рим посланців відправляв. У нас язичництво трималось аж до 18ст., а зараз відроджують. А московське православ'я завжди "лизало" своїм повелителям, так коли Новгород відмовився платити данину Орді попи оголосили анафему всім жителям, а Нєвський з ординською армією знищили майже все населення. А в часи війни з Японією анафема і прокляття були також об'явленні і цій країні, а про Мазепу думаю ви в курсі. І взагалі релігія справа особиста, а не національна чи державна(Московія виняток)
Image

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 19:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це ви про що?

Про Рюриковичей. Евроатлантичних окупантiв.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 21:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Це ви про що?

Про Рюриковичей. Евроатлантичних окупантiв.

А Ви про що ? :)

Варто згадати, що Рюрік, трясця його матері, сів княжити на Ладозі, що до історії нашої Держави стосунку не має, бо ж далеченько.

Окрім того останній Рюрікович (сам так себе називав принаймні в листі до короля Магнуса) - Іван Грозний на прижиттєвих іконо-портретах для москалів виглядав так : Image

Оскільки цей портрет був знайдений в Копенгагені, бо був захоплений шведами під час Лівонської війни, то в його автентичності сумнівів нема. Але пика ж типово жидівська...

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я подумав спочатку,що то якийсь апостол.Дуже вже подібний.....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 22:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

так москальський пархат від початку був так заведений, що цар був і патріархом одночасно і з нього писали ікони, щоб дикуни на нього молилися, як на Бога.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,