•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Модернізація форума

Автор Повідомлення
Віктор Німець

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2011, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Віктор Німець написав:
По-перше, було б корисним, якби користувачі могли формувати список друзів, як це є на інших Форумах
Було б корисним для кого? Для фсб чи сбу?
Не зрозумів Вашої іронії: до чого тут "фсб чи сбу"? І що поганого в моїй пропозиції? Наприклад, на Форумі є люди, яких я хотів би додати до списку своїх друзів, а заходячи на Форум, знати, чи вони зараз в мережі.
Віктор Німець написав:
і писати особисті повідомлення одне одному не через кострубатий "поштовий сервіс", який вимагає додаткової реєстрації і налаштувань, а безпосередньо на Форумі.
Було б непогано, але нагальної потреби у цьому не бачу.
[/quote] А Ви самі взагалі користувалися цим "сервісом", шляк би його трафив? Я учора спробував написати особисте повідомлення другові, який теж зареєстрований на Форумі... Краще б я цього не робив! Схоже, що той ваш "сервіс" справді розроблений якоюсь спецслужбою, бо задавав надто багато запитань, замість того, щоб просто відіслати моє повідомлення. Що ж доведеться спілкуватися з друзями на інших Форумах!

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2011, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Німець,а нафіга тобі те спілкування з друзями? тобі що мало Facebook???
Шугай

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2011, 23:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Німець написав:
Не зрозумів Вашої іронії: до чого тут "фсб чи сбу"? І що поганого в моїй пропозиції?
Я не бачу в ній нічого корисного і навпаки... Крім того тут дитячим садочком попахує або як мінімум "школьниками" чи "контактами" якимось.
Віктор Німець написав:
а заходячи на Форум, знати, чи вони зараз в мережі.
така функція вже наявна на форумі.
Віктор Німець написав:
А Ви самі взагалі користувалися цим "сервісом", шляк би його трафив?
Так, пару разів писав Шкоді і пару разів листи доходили до адресата :)
Проблема не в форумі... просто розберися що й до чого і тоді все буде гаразд.
Віктор Німець написав:
Що ж доведеться спілкуватися з друзями на інших Форумах!
:)))
Віктор Німець

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2011, 17:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Віктор Німець написав:
Не зрозумів Вашої іронії: до чого тут "фсб чи сбу"? І що поганого в моїй пропозиції?
Я не бачу в ній нічого корисного і навпаки... Крім того тут дитячим садочком попахує або як мінімум "школьниками" чи "контактами" якимось.
Віктор Німець написав:
а заходячи на Форум, знати, чи вони зараз в мережі.
така функція вже наявна на форумі.
Віктор Німець написав:
А Ви самі взагалі користувалися цим "сервісом", шляк би його трафив?
Так, пару разів писав Шкоді і пару разів листи доходили до адресата :)
Проблема не в форумі... просто розберися що й до чого і тоді все буде гаразд.
Віктор Німець написав:
Що ж доведеться спілкуватися з друзями на інших Форумах!
:)))

Дякую за пояснення. З функціями пошуку розібрався. А на рахунок "поштового сервісу"... навчусь обходитись без нього.

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2011, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому на Форумі не можна змінити гасло?
Хотів змінити. Написав псевдо і електронну скриньку, натиснув "Вислати нове гасло". Гасло надійшло, але активувати його я не зміг, бо при переході було "Відмовлено в доступі". При цьому я перепровірив всі "вікна" браузера, натискав "Вихід", але все байдуже. Наново Форум з іншим гаслом не реєструє.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,