•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Акції у Києві online

Автор Повідомлення
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2010, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене є можливість транслювати онлайн акції у Києві, що їх проводить ВО Свобода, а також загальнонаціональні акції, типу Хресний Хід УПЦ КП і т.д.

Одразу мушу попередити, що не маю відношення до журналістики, і відвідувати всі акції і завжди не маю змоги, бо працюю з 9 00 до 18 00.

Як на вашу думку, чи є необхідність таких трансляцій? Якщо деякі акції будуть вам цікаві до перегляду, то прошу у цій темі розміщувати запити, які я по можливості буду реалізовувати.

Я створив свій канал, який назвав узагальнюючи : forumsvoboda.

http://www.ustream.tv/channel/forumsvoboda

З.І. Маю ще певні технічні проблеми, наприклад з якісним звуком, та буду їх намагатись вирішити.:)

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2010, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а куди транслюєте?
Терорист

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2010, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тракторист написав:
а куди транслюєте?

В космічний простір :)

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
27 листопада у Києві відбудеться вшанування пам'яті жертв Голодомору. Збір учасників ходи о 14:30 біля станції метро "Арсенальна". Біля Національного Меморіалу жертв Голодомору (вул. Мазепи, 15а) відбудеться панахида та жалобні заходи.

Панахиду біля Національного меморіалу Голодомору відправлять патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет, Патріарх Української греко-католицької церкви Любомир Гузар, очільники Української автокефальної православної церкви та Римо-католицької церкви в Україні.

До участі запрошені представники віх церков та релігійних організацій в Україні.

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Транслював сьогодні панахиду в онлайн, зробив деякі висновки технічного плану, буду далі вдосконалювати методи і засоби трансляції. Зі звуком здається проблем не виникло. А от відео дійсно низької якості. Хоча, що ж я хочу від 3G мережі.

Пізніше викладу фото.

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 20:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хороші фото.
Терорист

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Транслював сьогодні панахиду в онлайн, зробив деякі висновки технічного плану, буду далі вдосконалювати методи і засоби трансляції. Зі звуком здається проблем не виникло. А от відео дійсно низької якості. Хоча, що ж я хочу від 3G мережі.

Пізніше викладу фото.

А якщо не секрет - яке обладнання для трансляції використовується (мається на увазі весь комплекс: відеокамера, модем, провайдер).

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 22:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
В.Михайлович написав:

Пізніше викладу фото.

А якщо не секрет - яке обладнання для трансляції використовується (мається на увазі весь комплекс: відеокамера, модем, провайдер).

Відповів на мейл.

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2010, 23:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, друже!

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2011, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Усіх вітаю з 102-ю річницею дня народження Степана Бандери!

Мітинг у Києві:
http://www.ustream.tv/recorded/11766858
http://www.ustream.tv/recorded/11767093

Нажаль перше відео глючне,але звук більш менш нормальний.
Пізніше буде декілька фото.

Редаговано: В.Михайлович (01 січня 2011, 23:17)
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2011, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2011, 18:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=cIzhhwH6438&feature=player_embedded#!

Запис нормальної якості.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2011, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слухач написав:
http://www.youtube.com/watch?v=cIzhhwH6438&feature=player_embedded#!

Запис нормальної якості.

Якщо ти настільки тупий, що не бачиш різниці між онлайн трансляцією мітингу на Майдані Незалежності і відео з маршу, то мені тебе жаль.

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2011, 23:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
На згадку про теплу осінь.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

Image

Image

Вдень було досить мокро, от під вечір туман був дуже гарний у світлі сцени. :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,