•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Корупція і українці ...

Автор Повідомлення
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2007, 05:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гроші це не є погано, але погано коли ти заради тих грошей можеш останню сорочку з людини зняти. Якщо хороша людина і має гроші то вона може багато корисних речей зробити.

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2007, 17:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Киянин-Патріот, а якщо я скажу, що гроші не принесуть Вам ні впевненості у собі, ні щастя, повірите?

Ні не поврю, бо мені навіть ще покищо не досить великі прибутки принесли мені впевненість у собі і радість життя.

Це чудово, коли ти йдеш по магазину і знаєш, що це і це ти можеш собі дозволити, от тоді відчуваєш себе людиною, а не непотрібом.

Професор

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2007, 22:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
Професор написав:
Киянин-Патріот, а якщо я скажу, що гроші не принесуть Вам ні впевненості у собі, ні щастя, повірите?

Ні не поврю, бо мені навіть ще покищо не досить великі прибутки принесли мені впевненість у собі і радість життя.

Це чудово, коли ти йдеш по магазину і знаєш, що це і це ти можеш собі дозволити, от тоді відчуваєш себе людиною, а не непотрібом.

Справді? Ви впевнені в сказаному?

Волю окропіте.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 22 грудня 2007, 14:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Киянин-патріот написав:
Професор написав:

Справді? Ви впевнені в сказаному?

Щодо себе так.
Але для кожної людини це питання є особистим.
А я точно знаю, що чим більше в мене в кишені грошей, тим впевненіший я у собі.
І страхи відразу всі зникають, а як йдеш із 2 гривнями на маршрутку, то страшно, боюся усього.

А якщо в кишені гарні сумми, то можно сміливо розшивати по місто, нічого не боячись.

Професор

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 00:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що ж, Киянин-Патріот, жиди заполонили Ваш розум і тепер Ви повністю під їхнім контролем, адже відсутність грошей породжує у Вас страх. Досить жидам відібрати у Вас гроші, як Ви в цей же момент втратите дух...

Але можу порадувати Вас, Ви не один - таких більшість. Якщо хочемо подолати жидів, систему, то в першу чергу треба розібратися з собою, зі своїми залежностями. Коли ми говоримо, що Українці досі залишаються рабами, мають рабську психологію, то велике значення в цьому плані має залежність від грошей.

Але мої поради Вам не потрібні, бо бажання позбавитися цієї залежності Ви не маєте.

Щодо мене, то я теж частково в цій залежності, але маю бажання її позбутися. Тому постійно ловлю себе на думці про гроші, яка виникає кожного разу, коли потрібно щось купити або скористатися якоюсь послугою і дорікаю собі.

Волю окропіте.
Професор

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 00:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, Киянин-Патріот, як в економіста, хочу запитати у Вас чи виконується для грошей закон збереження - гроші ні звідки не з'являються і нікуди не зникають, а тільки переходять з одних рук в інші? Бо якщо виконується, то з моральної точки зору не існує слова "заробити", гроші можна тільки забрати? Тобто немає моральної різниці як "заробити гроші", чи то через бізнес, чи рекетом, грабежом, корупцією?

Волю окропіте.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
До речі, Киянин-Патріот, як в економіста, хочу запитати у Вас чи виконується для грошей закон збереження - гроші ні звідки не з'являються і нікуди не зникають, а тільки переходять з одних рук в інші? Бо якщо виконується, то з моральної точки зору не існує слова "заробити", гроші можна тільки забрати? Тобто немає моральної різниці як "заробити гроші", чи то через бізнес, чи рекетом, грабежом, корупцією?

Це досить спірне питання:
інфляція і дифляція здебільшого спричинюється зміною кількості грошей, тому впринципі, закон збереження до грошей не притаманний, оскільки в цілому їхня кількість постійно змінюється.

Але якщо розуміти гроші, не як папірці, а глибоке економічне явище, що включає в себе вартість всього, тобто гроші - це сукупність товарів і послуг, які за нипх отримується.

Тепер про моральність.
Є така маленька стаття Макконела "Чи можна вважати спекуляцію злом?"
Просто в нас виховували завжди нелюбов до спекулянтів, але це явище:
Коли хтось щось купує, отже він цінить цей товар, дороще, ніж гроші, що він за нього віддає, а продавець навпаки, тобто після здійнеснення самого акту купівлі/продажу обидві сторони отримують задоволення - кожна отримала, те , що їй потрібніше:
продавець гроші, а покупець - товар.

Для кожного з них одне приорітетніше за друге.

Професор

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Чекайте, якщо я правильно розумію, гроші - то справді тільки папірці, вартість яких змінюється щосекунди. Наглядно це можна побачити, якщо зайти на ринок Форекс. І гроші дійсно відповідають тільки тим товарам і послугам, які вони представляють, а точніше - співвідношенню попиту і пропозиції на них. Але це підтверджує мої слова - гроші має той, хто володіє правом на виробництво і надання послуг. Тобто закон збереження виконується.

Якщо гроші, а точніше їхня ціна, це сукупність послуг і товарів, то для них однозначно виконується закон збереження, бо вони в першу чергу пов'язані з власністю. А власність можна тільки відібрати в іншого. Чи не так?

Волю окропіте.
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Професор написав:
Чекайте, якщо я правильно розумію, гроші - то справді тільки папірці, вартість яких змінюється щосекунди. Наглядно це можна побачити, якщо зайти на ринок Форекс. І гроші дійсно відповідають тільки тим товарам і послугам, які вони представляють, а точніше - співвідношенню попиту і пропозиції на них. Але це підтверджує мої слова - гроші має той, хто володіє правом на виробництво і надання послуг. Тобто закон збереження виконується.

Якщо гроші, а точніше їхня ціна, це сукупність послуг і товарів, то для них однозначно виконується закон збереження, бо вони в першу чергу пов'язані з власністю. А власність можна тільки відібрати в іншого. Чи не так?

так.
Про форекс мені можете не казати.
Були, бачили, заробляли.
Це скоріше я вам можу розказувати про Форекс.
Якщо ви там працювали, то давайте поспілкуємося десь у асі.

Професор

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2007, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Не так, щоб працював, з інтересу зареєструвався. Але не дуже на тому всьому розуміюся, тому давно вже туди не заходив.

Волю окропіте.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"