•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Кроки досягнення національної та соціальної справедливості

Автор Повідомлення
верба

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2014, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Майдан виробив велику кількість вимог, які мають втілити політики.
І для втілення їх треба перезавантажити все керівництво країною.
Поставити тих, хто був готовий на Майдані покласти голову, в кого загинув побратим - це гарантія, що ці люди говорять чесно, а не для того, щоб отримання схвалення елехторату і на тому край, вакуум і розчарування.

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2014, 23:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вони можуть бути героями, але юридично неграмотними.

Також, в Раді потрібнен ясний, але холодний розум, а не революційний запал, як на Майдані.

Я за КОНТРОЛЬ, але не за взаємозамінність.

Вербо, не треба нам лєнінського про кухарку, що керує країною. У нас свій шлях.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Також, в Раді потрібнен ясний, але холодний розум, а не революційний запал, як на Майдані.

Я за КОНТРОЛЬ, але не за взаємозамінність.

Вербо не треба нам лєнінського про кухарку, що керує країною. У нас свій шлях.

Не "Вербо", а пан Верба. Або ж пане Вербо.
Це усе рівно, що кухарка витягує з печі гладущик. Адже вживається й такий варіант глечика в різномаїтті української мови.

Пан Верба надзвичайно актуальні питання піднімає

І вони - найголовніші.
Те що він пише, казочками про лєнінських кухарок не поясниш.
А тільки затьмиш, як гладущик у печі.
Треба збагнути, що за вариво у тому глечику.
Вербі +
Глечику -

Думаємо і осягаємо.

З ПОВАГОЮ.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую. Дізнавшись нещодавно про Вас, дуже поважаю Вашу думку. Так, моє повідомлення було поспішним. Читаю і дивуюсь, і звідки в мене про кухарку вилетіло?
верба

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 01:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Також, в Раді потрібнен ясний, але холодний розум, ... що керує країною. У нас свій шлях.

Ми юридичнограмотними розумниками гниєм вже 22 роки.
Пацани почали різати гангрену.
Стовідсотково ними маніпулюєть ті ж, що створили Батьківщину і ПР.
Але "творці" не чекали такого розумового перезавантаження люду.
Ті, ким маніпулювали і використовували "в темну" виявились грандіозної величі люди. Я не кажу про їх лідерів, які відпрацьовували чийсь план. з безпечних місць посилаючи на смерть дітей.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 01:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую. Ви праві, у мене теж були думки, а Ви їх розвинули далі, систематизували, й висунули розумні висновки. Відкрили мені очі. Я, на жаль, тільки вчуся бачити "між рядками".

А про "грандіозної величі людей", якими маніпулювали - так вони ще досі не розуміють хто ними керував,- хай ізробили велику справу. Не дай Бог Правий сектор створить партію.

Було б класно Свободі в ті кола підкинути інформацію про власний радикалізм і спробувати поповнити ними свої ряди.

Особисто Ярош мені не подобається. Як і "Тризуб". На сайті Тризубу взагалі публікації трохи дифективні.

Їх треба пом'янути і т.д., все для годиться, але треба вміти лавірувати, не допустити яроша (а він ще й в нру, до речі крутився) до президентства. Він буде ющенком номер 2, якщо не гірше.

верба написав:
ті ж, що створили Батьківщину і ПР.

Дякую за сміливість. Я сюди ще й Кличка додам. Всі одним тістом ...
І всі регулярно плагіатять свободівські лозунги.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 01:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
грандіозної величі люди

http://www.youtube.com/watch?v=_1DBwXMgGTQ

РОЗМОВА З МАЙБУТНІМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 01:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно. Чудова людина. Але хіба ж він ПІДЕ в президенти? Насильно ж не відправимо.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2014, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Дійсно. Чудова людина. Але хіба ж він ПІДЕ в президенти? Насильно ж не відправимо.
За Конституцією він ще не досяг "президенського" віку.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2014, 21:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зараз знову можуть почати чубитись за булаву на радість ворогам і втратять все... Дай Боже розуму! Я вважаю що на цьому етапі розвитку Свободі треба не президентства чи прем'єрства - треба будувати українську Україну. Контроль над використанням бюджетних коштів. Щомісяця звіт. НЕ ЗРАДЬ МАЙДАН!!!
верба

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 08:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Позавчора Яценюк дуже довго крутив, пояснював і обгрунтовував те, що можна зберігши дорогоцінний час сказати коротко: Я хочу позичити гроші.
Знов те саме. Для чого нам вже зрозуміло - закрити невміння жити не позичаючи, закрити рота бюджетникам і основну частину вкрасти. Чому змовчав, що треба знайти позики, які взяв Яник? Чому не сказав що зроблено для того, щоб подиребанені кошти не виїхали і які міри приймаються для повернення тих, які вивезені? Чому не ставляться на розгляд питання перевірки раніше проведених тендерів з величезними відкатами(наприклад Євро 2012)?

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Майдан проти кулуарних домовленностей.
Але коли домовляються кулуарно разом з майданом, то це вже не кулуарно?
Чому незначну посаду в парламенсько-президентській республіці - Президента, будем обирати всенародно, а першу посаду узгоджують кулуарно з двох, зовсім непридатних і неприйнятних українцям людей?
Коли Рашка вказує, хто керуватиме в Україні - це недопустимо, а коли Європа відверто говорить, що розглянувши всі можливі варіанти: від Яценюка до Порошенка має бути Яценюк, то тут таку ж альтернативу і розглядають.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 19:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
а коли Європа відверто говорить, що розглянувши всі можливі варіанти: від Яценюка до Порошенка має бути Яценюк, то тут таку ж альтернативу і розглядають.

Держдеп США погодив кандидатуру на посаду Прем`єра України поміж двох кандидатів ідеологічно і фінансово залежних від західних банкірів. Воно й не дивно. Дивує інше: як Майдан так легко погоджується здати Україну і самих себе на з`їдання транснаціональних корпорацій Заходу. Гамериканські посланці вже прибули задля здійснення нагляду за "рехвормами" та діяльністю ручного уряду. Так було в 1992. Схоже сценарій повторюється...
Глечик

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 04:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи варто підіймати питання оголошення четвертим голодомором окремі роки правління Кучми?
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 08:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Чи варто підіймати питання оголошення четвертим голодомором окремі роки правління Кучми?
Варто! Навіть більше: слід оголосити т.зв. "радикальні ринкові реформи" 90-х інспірованим тодішньою владою ГЕНОЦИДОМ Українців!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику