•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ВО "Свобода" на Сумщині

Автор Повідомлення
Відомий

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2012, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС
ви взагалі розумієте різницю між політичною партією і терористичною організацією ?
Це 100%...різницю треба бачити,хоча зараз без радикалізму...

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2012, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що знаєте про Артема Семеніхіна?Цікавить не офіціоз,а думка рядових свободівців,чи просто знайомих.На скільки там є.брехні?

Слава Україні!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2012, 12:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя,я добре знайома з Артемом.
Все є брехня!
Це дуже віддана Україні людина.
Це просто дикість приписувати йому якісь тисячи і мільони.
У нього є малесеньке кафе,тобто дуже малий бізнес,
і це кафе,доречи оформлено в УПІВСЬКОМУ стилі,
і знаходиться прямо навпроти відділку міліції:)

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2012, 12:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання знімаю.Ваш авторитет,шановна Шкодо,розвіяв всі сумніви.

Слава Україні!
007

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут "Шкода" надала погляд з Києва, а я з Артемом знайомий по виборчій кампанії в 159 окр. Загалом то я не поділяю людей на позитивних і негативних. Одні й ті ж самі люди за різних життєвих обставин виявляють різні приховані в звичних умовах риси і здатні на зовсім різні вчинки, часто непередбачувані для оточення. Саме тому і "тушкуються" часто незламні і переконані партійці. В тому якраз і полягає перший талант керівника з відбору кадрів, які "вирішують все".
А щодо конкретики в "сухих" фактах, то в мене особисто немає жодного сумніву в щирості пареконань Артема. Але брак досвіду, переоцінка власних можливостей і партійної підтримки, незнання реалій округу і основного суперника сприяли такому розвитку подій.

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ваше прізвище часом чи не Герега або Пиліпішин?

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2012, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені теж дуже шкода, бо я не приліпишин до свободи, саме тому і написав загалом, а щодо конкретики, то люди з виборчого штабу розбіглися приблизно ще за місяць до виборів. Чому так сталося, достеменно не знаю, бо не я ж їх відбирав туди. От ці кадри і вирішили, якщо не все, то багато чого в долі Артема.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2012, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За Деркачем стояла не тільки офіційна влада а й місцева кримінальна мафія. Я Артема поважаю вже за те , що він має хоробрість кинути виклик цьому "Пахану". А щодо слабкої виборчої компанії, то досвід прийде з часом.
007

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2012, 18:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, погоджуюся, я до Артема також ставлюся з повагою. Написав тут тільки те, що сили були занадто нерівними. Це залякане кучмівщиною прикордоння так і залишилось персональним заповідником Деркача для "полювання" на електорат останні 15 років. Але плани Артема іти по 160-му Шостка-Конотоп зірвав Юрій Сербін, який знявся з виборів незадовго до голосування, второпавши, врешті, повну безперспективність для себе змагання з будь-ким з трійки лідерів - Молоток, Нога, Талала.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[стаття незрозумілою мовою]

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Артем Семеніхін-знайомтесь...

http://www.youtube.com/watch?v=3pOb1wltQsU&feature=relmfu

Слава Україні!
Господиня

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2012, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[на форумі вже є даний текст]

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Семенихин - фу фу фу
Шкода

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Украинка написав:
Семенихин - фу фу фу

Швидше за все ви його не знаєте.
просто,влаштовуєте провокації.
я не можу мовчати,коли хтось дозволяє собі ображати достойну людину.
тим більш,що він не може вам відповісти.

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна адміністрація сайта,чому ви видалили мій коментар? я знаю,що кажу і в мене є безперечні докази...
СЕМЕНІХІН ФУ-ФУ-ФУ

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"