•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ігор Мірошниченко

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2014, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
За яку іноземну армію боровся з поляками Богдан Хмельницький?

так чи інакше Хмельницький був вимушений іти під протекторат Росії в боротьбі проти спокончічних європейських любих друзів і братів

Цитата:
І за це треба боротись

та уже доборолись до самого краю, ще мало?

Цитата:
не скиглити що всьо дорожає

радіти?
радіти і стрибати
як варіянт
Цитата:
А за які шиші?

за наші
ну і украдені, на війні в т.ч.
на війні взагалі дуже класно красти
навіть краще ніж на будівництві

Цитата:
Коли Ви отримаєте адекватну ціну за свій труд

мені обіцяли одразу коли настане "бандугеть"
щось ніяк

Цитата:
І бабці, яка отримає достойну пенсію

я теж сповнений оптимізму
хоча в реалі розумію на підсвідомості що бабця скоріше за все не доживе
і дід також
і спробуйте мене переконати в протилежному

Цитата:
не буде обурювати ціна прикиду депутатів

прикид то таке, як правило обурює ціна годинника і автівки :)
хоча більше обурювало на "минулих"
он учора компанія "бувших" на чолі з Ківаловим пішла вночі домовлятися з Гройсманом :)

тільки репресії і диктатура врятують цю країну[/quote]
верба

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2014, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
верба написав:

Я хотів лише наголосити, що неважливо скільки що коштує і на скільки зросли ціни. Важливо щоб збільшувалась купівельна спроможність.
І за це треба боротись, а не скиглити що всьо дорожає.

Як це неважливо? В нас мільйони соціально незахищених людей втч і інвалідів. І мільйони б'ютжетників, які живуть на одну зарплату.
В нас нема жодної галузі, незалежної від імпорту! Тому зі зміною курсу
міняються структурно ціни. Плюс бензин, плюс комунальні послуги.
І заморожені зарплати і пенсії. ...

Попробуйте ще раз.
У всіх перерахованих Вами категорій і в неперерахованих збільшилась купівельна спроможність. Тому інваліди і соціально незахищені зможуть купити більше долярів і бензину, ціна на які зросла до хмар.
Тому їм неважливо на скільки зросли ціни. Тільки з цікавості.

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2014, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Тому їм неважливо на скільки зросли ціни

Особливо неважливо наскільки зросли ціни на ліки і на комуналку.
верба

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2014, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Саме так.
В Італї в ресторані пообідати дорожче ніж в наших кафе.
Але там більше їдять в ресторанах, ніж в нас в кафе, по причині більшої купівельної можливості.
Приклад 2. Вам по контракту кожний день дають яблуко. Яке Вам діло скільки воно коштує? Ви його маєте хоч скільки б воно не коштувало.

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2014, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Дядя Ваня написав:

Саме так.
В Італї в ресторані пообідати дорожче ніж в наших кафе.
Але там більше їдять в ресторанах, ніж в нас в кафе, по причині більшої купівельної можливості.
Приклад 2. Вам по контракту кожний день дають яблуко. Яке Вам діло скільки воно коштує? Ви його маєте хоч скільки б воно не коштувало.

вибачте, але моя розумова відсталість не дозволяє мені вникнути у глибини Вашої логіки
але спинним мозком я здогадуюсь що у нас все чудово і все іде по плану
верба

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2014, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
... я здогадуюсь що у нас все чудово і все іде по плану

Місцезнаходження і стан, не відміняє таблички множення.
Збільшення купівельної можливості відносна величина і не залежить від абсолютної величини ціни ліків.
Вона збільшилась на 25% і коли Ви могли вчора купити 4 таблетки аспірину, то сьогодні 5. І неважливо, що вчора вона коштувала 4 коп, а сьогодні 20 долярів. Правда як це розуміють урядовці ще питання.

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2014, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Дядя Ваня написав:
... я здогадуюсь що у нас все чудово і все іде по плану

Місцезнаходження і стан, не відміняє таблички множення.
Збільшення купівельної можливості відносна величина і не залежить від абсолютної величини ціни ліків.
Вона збільшилась на 25% і коли Ви могли вчора купити 4 таблетки аспірину, то сьогодні 5. І неважливо, що вчора вона коштувала 4 коп, а сьогодні 20 долярів. Правда як це розуміють урядовці ще питання.

Ви щось плетете, на голову не налазить
у моєї матері пенсія як була тищу двісті, так і залишилась, (вчитель, ветеран праці)
ліки які коштували 70 гривень коштують 120-130
комуналка - 500-600 гривень, було - 200-300 гривень
яка нафіг купівельна спроможність?
Пенсіонер витрачає пенсію на ліки і комуналку. І український хліб. Половинку. Раніше хоч на масло вистачало. Плюс - обрізали всі добавки і пільги бюджетникам.
Може ми у різних країнах живемо?
верба

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2014, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де я писав, що вона збільшилась? Читати вмієте?
Я писав, що боротись треба не проти заморожування цін на товари, а за зростання купівельної можливості.

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2014, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви хочете, щоб ціна на хліб і масло була низькою і відповідала вашій мізерній зарплаті?
А може бажати, раз уже ваші власники продають зроблені вами товари по світовим цінам, щоб вашої зарплати вистачало і для життя в розвинутих країнах, а не прозябання в бідній?

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ви хочете, щоб ціна на хліб і масло була низькою і відповідала вашій мізерній зарплаті?

благими намірами вимощена дорога в пекло

за всіма псевдо-економічною балаканиною дятля Сєні і друзів стоїть виключно обрізання соціалки, збільшення доходів олігархату і тотальне зубожіння НАРОДУ УКРАЇНИ, якому вони ще недавно освічувалися в коханні і стояли на колінах, в буквальному розумінні.

все інше - лірика

що цікаво - у пацанів або відсутній інстинкт самозбереження - або реформи по створенню реальної поліцейської держави таки запустять, інакше - біда
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
боротись треба не проти заморожування цін на товари

угу
товарів багато - а населення мало
зморити голодом і холодом зайвих - тоді тим, хто залишиться - проіндексувати - і заживемо!
Ваша думка зрозуміла
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня, от я зараз читаю коментарі людей з приводу подій в Вінниці. В новинах пише: в Вінниці вибрали "народного губернатора", хоча це фейк. Ніякого "народного губернатора" ніхто не обирав. Але люди палко обговорюють це і не задумуються, що це навмисний інформаційний прийом.

І пишуть типу, "Свобода розхитує ситуацію в центрі, їм мало Донбаса, це ніж в спину України під час війни"..ну десь в такому стилі...ну в кращому випадку "порох має почистити кадри від корупціонерів". Ну що робити з такими ідіотами? На все ведуться. І лише ті, хто там був, розповідають про дії міліції, які спричинили штурм. І про наглість місцевих чинів і депутатів.

Ось, для чого потрібне те "заморожене ато". Вічне ато - в ідеалі. Як дурні будуть гинути не зрозуміло за що і за кого, а ці танцюватимуть Хала Нагілу в теплі і затишку.
верба

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 19:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

угу
товарів багато - а населення мало
зморити голодом і холодом зайвих - тоді тим, хто залишиться - проіндексувати - і заживемо!
Ваша думка зрозуміла

Ні, Ви не зрозуміли.
Цікаво, як Вас писати навчили?

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 19:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

Ось, для чого потрібне те "заморожене ато". Вічне ато - в ідеалі. Як дурні будуть гинути не зрозуміло за що і за кого, а ці танцюватимуть Хала Нагілу в теплі і затишку.

Хто засилає гумконвої до України?
Може, у Путіна таргани танцюють в голові зі злої волі американців, які теж виконують сіоністський танець?

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2014, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

Хто засилає гумконвої до України?

Не знаю, я тих хто це робить не бачив.

Цитата:
Може, у Путіна таргани танцюють в голові зі злої волі американців, які теж виконують сіоністський танець?

Пам'ятаєте Шекспіра? "Світ - театр, а люди в ньому актори"
По телевізору ми бачимо виключно акторів: путін актор, обама актор, порох актор, яценюк актор, меркель актриса, всі арабські шейхи актори,всі "західні лідери" актори, всі генсеки нато-шмато, оон, банкіри "міжнародних банків", різін кісенджери, бжезинські...це все актори.

У акторів є своя етика, своя субоординація. Вони говорять виключно те,що публіка хоче чути і до чого публіка готова. А зверху їх знімають на камеру оператори найвідоміших в світі авторитетних медіа - агенцій і корпорацій, власниками яких є ......таємниця за сімома печатками, бо
офіційні власники то є ширма.

Ось оператори знімають, потім матеріал монтують, як фільм і показують або публікують (по естафеті) матеріал
мільйонам таким чином, щоб публіка розуміла все,що відбувається так,
як це вигідно власникам тих агенцій. В срср всі знали, що радянські медіа керуються вказівками зверху у відповідності до офіційної ідеології. Це було зрозуміло.

А тут прямо нема на кого пальцем тикнути. Офіційного політбюро ж нема. Ну а публіка дивиться і обговорює картинку. Хтось висловлює свою думку, хтось йому заперчує, як тут на форумі (для того ж вони і створюються, щоб мильні політ.опери обговорювати), часто б'ються, соряться....згадайте фільм з Міроновим "Людина з бульвару Капуцинів". якщо пам'ятаєте сценарій то все зрозумієте. Ми сміялись. але це справді дуже схоже...Тепер я це точно знаю.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,