•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ігор Мірошниченко

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 09:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Дядя Ваня написав:

угу
товарів багато - а населення мало
зморити голодом і холодом зайвих - тоді тим, хто залишиться - проіндексувати - і заживемо!
Ваша думка зрозуміла

Ні, Ви не зрозуміли.
Цікаво, як Вас писати навчили?

отак і навчили... :( туго!
одне радує - я людина єворпейська і законослухняна, буду чекати коли з/п зрівняється з європейською, бо ціні уже майже зрівнялися
хоча я може і дочекаюсь (я ж оптиміст, як і Ви) а от пенсіонери - сумніваюсь
індексація заморожена, ціни ростуть, спробуйте їм розказати як кораблі бороздять... може зрозуміють?
Случ

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Антиукраїнський провокатор Дядя Ваня засрав своїми повідомленнями цілий форум. Адміністрація не реагує. Поодинокі патріоти щось там намагаються писати у відповідь, але це марно.
Як завзято виріщали модератори: "У нас є цензура!"...."У нас є цензура!"..."У нас є цензура!"
Питаю: де та цензура? Два тролі запаскудили форум і ніхто практично крім них сюди вже не заходить... Затроленний форум Свободи помирає.

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

краще б подякували що хоч якось надаємо життя конаючому форуму

у вас конкретні претензії чи прагнете диктату!?
нагадаю, ми практично в Європі, у нас демократія, цензура - у кривавому минулому, ні правил Форуму ні Законів України ні Конституції я не порушую.
Це Ви намагаєтесь порушувати.

нагадаю -
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

якби свободівці не скакали на Майдані на шляху до Європи - не було б питань. Але прорвавши обійми заклятого ворога - Росії і вирвавшись до сім"ї братніх євопейських народів - я нікому не дозволю порушувати мої загальнолюдські права і забороняти жити вільно і свободно - ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ!
Ганьба!

Редаговано: Дядя Ваня (09 грудня 2014, 11:31)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Антиукраїнський провокатор

можете тицьнути у щось антиукраїнське написане мною?
Дякую.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ, ви просто зомбі. а Дядя Ваня, говорить те. що наболіло. Якби не наболіло, то Дядя Ваня разом би з вами співав би пісні про прєкрасную маркізу і як у нас все чудово і які погані москалі,
бо вони нам життя не дають. І кому це потрібно? Ми ж все прекрасно розуміємо, шо нас не просто розвели, а нам сказали прямо: "дєтачка, тєбє нє кажецца, што твойо мєсто возлє параши?" І що робити вигляд, що цього нема? Он Парубія на козляче місце посадили (раніше там Кошулинський сидів). Цим вони показують нам наше місце. Навіть порісшого мохом Звягільського витягли з засоленої банки, щоб відкривав Кнесет.
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Случ, ви просто зомбі. а Дядя Ваня, говорить те. що наболіло. Якби не наболіло, то Дядя Ваня разом би з вами співав би пісні про прєкрасную маркізу і як у нас все чудово і які погані москалі,
бо вони нам життя не дають..

Якщо Дяді Вані щось "наболіло", то нехай лікується, а не гавкає на Україну, як якесь кацапське стерво.

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2014, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
а не гавкає на Україну

на УКРАЇНУ !?!

Ви того... розділяйте дебілів при владі і УКРАЇНУ.

Можливо навіть розділяйте кастровану недодержаву, з покидьками і бандюками при владі, які гвалтують народ уже скільки років.
Україна зразка 91-го - це бридкий совковий атавізм, причому чомусь усім хочеться щоб вона залишалася бридким совковим атавізмом - навіть війну розпочали, щоб не порушити не дай Боже кордони, які товариш СТалін з друзями по глобусу малював, продалися світовому капіталу, і тепер разом (за деякий % від гвалтування) будуть розпинати.
якось так
вибачте що нагавкав нечистоплотно
додам - немає ні лівих, ні правих, ні лібералів ні демократів, ні синіх ні зелених ні червоних
є псевдо-еліта, і є народ, і щоб народ не взяв псевдо-еліту за горло - народ стравлюють між собою, і досить успішно
Случ

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2014, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман
Говорячи про другого троля я мав на увазі саме вас. На форумі працює двоє активних тролі: Дядя Ваня і МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2014, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
МіхаельВітман
Говорячи про другого троля я мав на увазі саме вас. На форумі працює двоє активних тролі: Дядя Ваня і МіхаельВітман

Зомбі, краще помовч ;)
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2014, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

Дякую.

Можу:якби свободівці не скакали на Майдані на шляху до Європи - не було б питань. Але прорвавши обійми заклятого ворога - Росії і вирвавшись до сім"ї братніх євопейських народів - я нікому не дозволю порушувати мої загальнолюдські права і забороняти жити вільно і свободно - ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ!
Ганьба!
. Це Ваш попередній допис.
А тепер питання. Чому ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ
, а не ПО-УКРАЇНСЬКИ? Чи Ви "преклоняетесь" перед Європою?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2014, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Микола написав:
Дядя Ваня написав:
Цитата:

Дякую.

Можу:якби свободівці не скакали на Майдані на шляху до Європи - не було б питань. Але прорвавши обійми заклятого ворога - Росії і вирвавшись до сім"ї братніх євопейських народів - я нікому не дозволю порушувати мої загальнолюдські права і забороняти жити вільно і свободно - ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ!
Ганьба!
. Це Ваш попередній допис.
А тепер питання. Чому ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ
, а не ПО-УКРАЇНСЬКИ? Чи Ви "преклоняетесь" перед Європою?

звичайно!
бо Європа - це поргрес, загальнолюдські цінності, свобода, високі стандарти життя, високі зарплати, культура, великі пенсії
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2015, 18:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Плітки-чутки....

Ігор Мірошниченко розповів подробиці бійки з коханцем колишньої дружини

http://ua.112.ua/video/ihor-miroshnychenko-rozpoviv-podrobytsi-biiky-z-kokhantsem-kolyshnoi-druzhyny-177540.html

Соціум реагує на інцидент із екс-свободівцем Мірошниченком (ФОТО)

http://uapress.info/uk/news/show/104075

http://www.bbcccnn.com.ua/podiyi/svobodovtsa-ygorya-myroshnychenko-yzbyl-lyubovnyk-zheny-foto/

https://www.youtube.com/watch?v=ViTeIJUeWIU

Красень....

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2015, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сімейні справи - це суто сімейні справи, а не журналістів і стурбованої громадськості. Оскільки цю інформацію розголосила екс-дружина, то пробачте... Що там було - не було, нам не відомо, і не це мало б цікавити. Взагалі-то чомусь пригадалася мадам Окунська, а також судове засідання стосовно Ігоря Швайки, де так само фігурує незадоволена екс-дружина.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2015, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба було з побратимами іти до бувшої жінки, чого сам поперся?
вп"ятеро, а краще вдесятеро
Бенюк і Іллєнко тримали б, а Мірошниченко б достойно розказав негіднику чому так негарно поступати.
Недопрацювали.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2015, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Треба було з побратимами іти до бувшої жінки, чого сам поперся?
вп"ятеро, а краще вдесятеро
Бенюк і Іллєнко тримали б, а Мірошниченко б достойно розказав негіднику чому так негарно поступати.
Недопрацювали.

Спробуй з двома велосипедами одночасно.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику