•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ВО "Свобода" в Ужгороді

Автор Повідомлення
Думич

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 00:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу вступити в Свободу...відіслав два рази інформацію...
щось нема відповіді....
Я розумію що не на часі і зараз треба бити пики РигоАналам...в Раді...
Але потрібно і партію розширювати...останні події у парламенті тільки підняли рейтинг Свободі.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 02:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Піднявся рейтинг Свободи і Ви раптом вирішили в неї вступити? А якщо понизиться, то ви з неї підете, я вгадав?
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 02:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А всіляке буває...Там у них взагалі щось регіони задомовились.Добре б там трохи зі сну українці прочумали.

Слава Україні!
Думич

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 11:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Піднявся рейтинг Свободи і Ви раптом вирішили в неї вступити? А якщо понизиться, то ви з неї підете, я вгадав?

Ви не хочете мене розуміти пане...
Я дуже радий що рейтинг піднявся і Свобода тепер у Парламенті...
І бачу що дії партії в перший же день ще більше ствердили мою віру в правильності зробленого мною вибору....я думаю і багатьох українців теж навіть тих хто за них не голосував. Але тепер точно буде.
І вступ в Свободу зараз якраз на часі тому що пора робити кардинальні дії , навіть скоріше радикальні дії по знищенню БандУгрупування ПиРи....
Причому я абсолютно впевнений що знищення мае бути повне тотальне і фізичне....Без цьго ми нічого не змінимо в Україні.
А чому я вирішив вступити в Свободу....
Тому що це едина партія не соплежуїв а бійців...які точно не будуть ні про що домовлятись з ворогами України як всі інші наші опозиціонери.
Ну по крайній мірі я надіюсь на це.
І виходити з Свободи якщо й прийдеться то тільки якщо вони зрадять свої принципи...ну і рейтинг при цьому у них буде як у ДРИЩА-ЗРАДНИКА...зараз
Бєлєков

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2012, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а де саме знаходиться офіс свободи в ужгороді?
я вже давно шукав але ніяк не міг знайти
Володимир Іванович

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2013, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Готель "ЗАКАРПАТТЯ" офіс 420
Українець_73

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго всім дня.
Хотів би побувати на зборах, міроприємствах, які проводяться у нас, в Ужгороді, представниками "Свободи".
Відчуваю, що виникнуть до мене запитання на кшалт - "Свобода" в парламенті, то всі хочуть туди.
Відповім - зараз зароджується одна із сил, яка здатна в близькому майбутньому побороти пережитки комуняцько-єврейсько-бандитської побудови суспільства з часів єврея лєніна та сьогочасних "патріотів" бувших комуністів та комсомольких вожаків.
Дуже хочеться вірити, що хоч наші діти зможуть жити Українцями в Україні.

Слава Україні!
Українець_73

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 09:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Як це нема в Ужгороді "Свободи"?? :)
Наші двері відчинені для патріотів 24/7, маєте бажання?? -приходьте -"Закарпаття", оф.420, а по пн збираємось всі - запрошую)) о 18.00 кожн пн.

Доброго Всім дня.
Скажіть, хто знає - 18.00 це понеділок. чи п"ятниця, і чи ще двері відчинені? :-)
Дякую.
Українець_73

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Невже в Ужгороді так справи кепські?
Знаю, що у нас своєрідний краї - венгри. румуни, словаки, росіяни, русини,...., але не думав, що з Ужгорода тут,на форумі, відсутні люди.
:-(
Володимир Іванович

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2013, 16:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ужгород! Закарпаття! up!

Нас, патріотів тут багато, але є й дофіга й інших нац.меншин (мадяри, словаки та інша наволоч), але їх тут не більшість... мать їх йоп!

Прошу вибачення за такий агресивній пост, але накипіло.........

Чого не вистачає в Закарпатті для позитивного сприйняття ВО Свобода в свідомості закарпатців? Зібраності?! Інформації?!

Так!!!

Незважаючи на те, що пан Куцин Олег Іванович дуже хороша та порядна людина, та віддана своїй справі... але, трохи не вистачає згуртованості та подання СВОЄЧАСНОЇ інформації про зібрання та інші заходи партії.

Доречі, збираємось як і раніше в готелі "Закарпаття" щопонеділка?

....нагадайте, будь ласка, номер кімнати.
ФайнийЛегінь

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Чого не вистачає в Закарпатті для позитивного сприйняття ВО Свобода в свідомості закарпатців? Зібраності?! Інформації?! "

- Закарпатці прагматичні люди ... але як і всі Українці не люблять афішувати свою думку ... дуже довго нас гнобили ... і зараз гноблять, правда вже не інші а власна влада.
Для позитивного сприйняття потрібні реальні дії, позитив яких буде зрозумілим для населення. Тому що словами вже всі давно ситі ...

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українець_73 написав:
Невже в Ужгороді так справи кепські?
Знаю, що у нас своєрідний краї - венгри. румуни, словаки, росіяни, русини,...., але не думав, що з Ужгорода тут,на форумі, відсутні люди.
:-(

Присутні! Але активність форума в цілому досить низька ... тому і зявлятись часто тнемає ніяко резону ...

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 15:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вово
я всіма силами намагаюсь оживити - а мене ще й лають і банять за це періодично :)
ФайнийЛегінь

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2013, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
вово
я всіма силами намагаюсь оживити - а мене ще й лають і банять за це періодично :)

Так тут досить жорстка редакційна політика ... Можливо в дечому вони і праві але і толерантність могли б виявляти частіше...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,