•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вибори 2012

Автор Повідомлення
Павло Дудра

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

КМІС також публікує рейтинг політсил серед тих опитаних, які мають намір брати участь у виборах і вже визначилися зі своїми симпатіями.

Згідно з ним за Партію регіонів віддала б голоси рівно третина (33,3%) виборців, готових брати участь у виборах,
за "УДАР Віталія Кличка" - 23%,
за ВО "Батьківщина" - 17,7%,
за КПУ - 11,7% і

за ВО "Свобода" - 5% опитаних.

Опитування проводилося 12-23 вересня 2012 року.

тобто ,Свободі НЕ ВАРТО ВТРАЧАТИ ПИЛЬНОСТІ.
Фальсифікації будуть не на їх користью

Редаговано: Павло Дудра (13 жовтня 2012, 14:09)
Павло Дудра

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 14:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

1. Партія регіонів – 30,7%.
2. УДАР – 21,5%.
3. ВО "Батьківщина" – 19,8%.
4. КПУ – 13,3%.
5. ВО "Свобода" – 6,7%.

Опитування проводили з 21 вересня по 1 жовтня на замовлення Фонду Демократичні ініціативи

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Часто приймаю участь в агітації за Свободу, біля намету. Часто питають, скільки нам за це платять. Так от - жодної гривні! Звісно ж на цю відповідь всі єхидно усміхаються... Вони живуть в матеріальному світі, тому що є жалюгідними тупаками. Я стою за ідею, не отримую за це грошей і пишаюся цим! В іншому випадку я б розчарувався у Свободі назавжди. Свобода це єдина сила в Україні, яка має НЕПРОПЛАЧЕНИХ прихильників!
Ходос

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До уваги спостерігачів!

На сайті http://2012vybir.com.ua/ матеріали для офіційних спостерігачів.

Сайт вирішує принаймні два завдання:

по-перше, ознайомити офіційних спостерігачів, представників партій, кандидатів і громадських організацій (ГО) з їхніми правами і обов’язками у виборчому процесі,
по-друге, навчити спостерігачів, як законними способами захищати інтереси тих суб’єктів, яких вони представляють на виборах. Ця частина сайту представлена короткими відеофільмами, де популярно висвітлено правовий статус спостерігачів, правила організації виборів, проведення голосування і підрахунку голосів, найбільш типові порушення, які трапляються у виборчому процесі, і способи боротьби із ними. До кожного фільму додається стенограма виголошеного диктором матеріалу.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Павло Дудра написав:
КМІС також публікує рейтинг політсил серед тих опитаних, які мають намір брати участь у виборах і вже визначилися зі своїми симпатіями.

Згідно з ним за Партію регіонів віддала б голоси рівно третина (33,3%) виборців, готових брати участь у виборах,
за "УДАР Віталія Кличка" - 23%,
за ВО "Батьківщина" - 17,7%,
за КПУ - 11,7% і

за ВО "Свобода" - 5% опитаних.

Опитування проводилося 12-23 вересня 2012 року.

тобто ,Свободі НЕ ВАРТО ВТРАЧАТИ ПИЛЬНОСТІ.
Фальсифікації будуть не на їх користью

Той же КМІС давав Свободі 7%, вже передумали7
Ходос

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не передумали, а влада брутально натиснула
По всій Україні іде шалений тиск на всіх, хто має відношення до виборів.
Якщо українці згадають про своє козацьке коріння, то вистоїмо.

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні 16.10.2012 бачив дивну картину: стоїть намет ВО "СВОБОДА"
дивне в тому що агітматеріал видають Галини Гереги.

Як це розуміти, та коли вона вступила до партії????

пунк біля супермаркету "Сільпо" по вул. Райдужній. (м.Київ)

Слава Україні!
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бабурка написав:

Слава Україні!

В житті не повірю. Що ж ви не маєте фотодоказів?

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 08:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Будь які соціологічні дослідження, які сьогодні офіційно оголошують, є спробою нав’язати пересічному громадянину розклад сил у майбутньому парламенті, яким його бачать фальсифікатори. Тому й занижують відсотки деяким партіям, а деяким піднімають.
В цьому сенсі викликають підозру рейтинги, які малюються КПУ та УДАРу.

З багатьох попередніх виборів відомо, що рейтинг КПУ повільно спадав. Воно й не дивно – електорат комуністів тільки вимирає. І ось раптом він стрибнув у гору. Щось не так.

УДАР, так само як і Королівська є новими і, головне, безідейними партіями (Я – сильний боксер, а Я красива жінка – голосуйте за нас!). Ніхто з їх лідерів не проявив себе ані на боці українців, а ні на боці українофобів. Теоретично вони мали б мати приблизно однаковий рейтинг. Але УДАРу малюють від 15 до 20 %, натомість Королівській лише 1.5…3%. Знову щось не так.

З попередніх виборів відомо, що сфальсифікувати можна не більше 3…5 відсотків голосів. Але якщо фальсифікувати на користь не тільки ПР, а КПУ і УДАРу, ще й Королівській дещо підкинути – можна отримати значно більше. Звісно що і КПУ, і УДАР, і Королівська повністю укомплектовані майбутніми тушками.
І ці технологія «розподіленої фальсифікації», на мою думку, буде «тріком» цих виборів.

На підтвердження: ""Регіони" заговорили про спільні позиції з УДАРом"
http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/17/6974815/

Редаговано: Пляшечник (17 жовтня 2012, 11:01)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 10:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бабурка написав:

Слава Україні!

О!Тa в тіх наметах ще й не таке побачити можна!Російськомовних свободівців не бачили?А агітаторів які росповідають,що сидять за гроші?Маладеси!-передвиборча робота-100балів.Докази?А хто має доводити?
ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українські суди зовсім "оборзємають". Спочатку судом змінюється Конституція на користь бандитів. Тепер забороняють вести передвиборчу агітацію
http://kiev.pravda.com.ua/news/5081448b3357c/
Наступним кроком буде проголошення судом "вітька 1" царем "уся окраіни" а депутатів "верховної зради" - недоторканними боярами.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012, 15:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

может есть тут знающие кухню выборов. Так вот в пригласительном на выборы у меня неправильно написана фамилия, я пошла на участок, там тетушка исправила мне в списках фамилию, НО и рядом выписала все мои паспортные данные. На мой вопрос зачем, ответа внятного не дала..только краснела и говорила что так положено...это меня напягло...подскажите законно ли такое ее действие????
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Взагалі то в таких випадках треба писати заяву.
П.М.а ви правила форуму читали?

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні пані та панове, перепрошую. Правила читала. Ctrl-V зробила (питала спочатку в іншій мережі, хвилювалась якшо напишу на рідній мові, то ще переводити прийдеться, а часу немає), бо детина не давала набирати текст. Дякую за відповідь!!!! Зара піду на дільницю...Це питання мене хвилює, бо у мене взагалі влада відібрала змогу проголосувати. В місті де я прописана(по родинним обставинам) я не мешкаю понад 12 років...А відкріпний тепер дають лише за якимись документами..бла-бла-бла...А я мати яка сидить дома з малявкою..хто мені дасть документ?..а з міста де прописана мені тре завтра їхати..тож я в паніці((((
муззза

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а де тре писати заяву і кому???..зара хочу сходити та наполягти щоб видалили мої паспортні данні зі списків

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,