•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Сайт старих українських газет

Автор Повідомлення
терен


Повідомлень: 3
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Архів старих газет http:\\oldnewspapers.com.ua - на сайті зібрані окремі номери зі старих українських газет.
Найбільш цікавою є, мабуть, газета „Стрілець" - фронтова газета Української Галицької Армії.
Деректор1


Повідомлень: 188
Звідки: Бедичів

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 16:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дурна тема.

_________________
Сильні регіони-заможня держава!
терен


Повідомлень: 3
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

О, і дурник відмітився.
Деректор1


Повідомлень: 188
Звідки: Бедичів

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

терен написав:
О, і дурник відмітився.

так і дурень тему створив.

_________________
Сильні регіони-заможня держава!
терен


Повідомлень: 3
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чим більше ти напишеш у гілці, тим більше людей її подивляться :-)
Так що я не проти, пиши свою традиційну дурню :-)
Щось на зразок твоїх "Карпати-то футбольна команда..." та „Мавроді хороший!" :-)
В.Михайлович


Повідомлень: 1951
Звідки: Київ. Yкраїна.

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

терен написав:
Архів старих газет http:\\oldnewspapers.com.ua - на сайті зібрані окремі номери зі старих українських газет.
Найбільш цікавою є, мабуть, газета „Стрілець" - фронтова газета Української Галицької Армії.


Дякую за посилання. Дійсно цікаво.

_________________
Деградація суспільства веде до деградації всіх політичних партій. Бережіть Людину в собі.
Деректор1


Повідомлень: 188
Звідки: Бедичів

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2011, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

терен написав:

Так що я не проти, пиши свою традиційну дурню :-)
то дядько хоче щоб я розігнав йому тему?

_________________
Сильні регіони-заможня держава!
Мічений


Повідомлень: 361
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже корисна і важлива справа. Дуже вдячний за інформацію.
http://oldnewspapers.com.ua/node/337
Вісті ВУЦВК, 1933 рік, 30 червня
- На підприємствах Харкова до тиражу проведено велику підготовну роботу. По цехах проведено розмови, доповіді в зв'язку з третім тиражем позики «Четвертого вивершного». Велику роботу проведено коло роздачі облігацій позики «Четвертого вивершного». По всіх підприємствах роздача облігацій в основному закінчена. Здебільшого облігацій не видано тим передплатникам, що з тих чи тих причин тепер не працюють на даному підприємстві. За неповними даними комісії сприяння й ощадкаси столиці перевірили облігації 222 тисяч позикодержців. Виявлено 14,574 виграші на 490 тис. крб.

Сталінська естафета за найшвидше здавання хліба державі

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ. (Наш кор-т). На пропозицію ряду колгоспів Запорізького, Верхнєдніпровського та Синельниківського районів в області оголошено обласний сталінський переклик - естафету колгоспів за найшвидше виконання обов'язків у хлібоздачі державі. -Початок естафети - 5 липня, закінчення - 25-28 серпня.

Зустріч переможців сталінського походу відбудеться на обласному з'їзді передових колгоспів, які закінчать виконання плану хлібоздавання. Зліт цей відбудеться 28 серпня.

Переможців заноситься на обласну дошку пошани. При редакції «Зоря» організується обласна червона книга, в якій кожному колгоспові, що виконав план хлібоздачі до 15-20 серпня, присвячується сторінку. Сторінка складатиметься з рапорту, фотографій ударників-колгоспинків та керівників колгоспу. Для преміювання передових колгоспів в області організовано фонд на 500 тис. крб.

http://oldnewspapers.com.ua/node/339
Велику доповідь на тему «Стан на мовному фронті» зробив заступник наркома освіти тов. Хвиля.

- Історична постанова ЦК ВКП(б) від 24 січня 1933 року - почав свою доповідь тов. Хвиля - поставила руба питання про більшовицьке виправлення помилок у роботі української партійної організації. В наслідок цієї постанови зміцнено провід ЦК КП(б)У, харківської, дніпропетровської й одеської обласних організацій, відряджено на Україну ряд найвідповідальніших працівників партії, серед них - одного з керівників партії, випробуваного більшовика-ленінця тов. Постишева.

Основна причина помилок у кампанії хлібоздачі минулого року в тому, що в багатьох партійних організаціях України не було належної більшовицької пильности й непримиренности до ворожих елементів, які, користуючись з цього, шкодили нам на всіх дільницях нашого будівництва. Нині, за зміценним проводом, українська парторганізація виправляє свої помилки на всіх дільницях соціялістичного будівництва, зокрема на культурному фронті.

На початку 1926 року націоналіст Шумський та його спільники атакували лінію КП(б)У, на чолі якої був тоді один з кращих ленінців, соратник тов. Сталіна - тов. Каганович. Шумський намагався повернути нашу партію на націоналістичний шлях.

Шумські, Максимовичі, Хвильові та інші подібні ставили питання про орієнтацію на Захід, проти «Москви», вони намагалися перетворити творену в нас українську національну формою, а соціялістичну змістом культуру на буржуазну. КП(б)У, на чолі з тов. Кагановичем, дала тоді належну відсіч ворожим націоналістичним наскокам на ленінську національну політику. Але останніх років українська партійна організація не виявляла достатньої більшовицької пильности на цій ділянці фронту класової боротьби й тут чимало нам нашкодили вороги. Це з усією більшовицькою рішучістю викрив тов. Постишев у своїй історичній промові на червневому пленумі ЦК КП(б)У. Він сказав:

------------------------
Це лише поверхня того, що було і що зараз діється. Іудо-більшовизм при владі. І методи їхньої сатанинської роботи задокументовано. Зараз промови Хама з його жидівським кагалом можна сміливо друкувати поряд з промовами Сталіна, Постишева, Кагановіча і Ко. І діяльність їхня нічим не різниться.

------------------------
http://oldnewspapers.com.ua/node/11
Вісті ВУЦВК, 1922 рік, 1 січня
Голод в цілому ряді районів, який впав на радреспубліки через посуху й некультурність сельського господарства, глибока криза промисловости зруйнованої за роки війни й революції, ізольваність від нормаланих зносин із цілим світовим господарством, через невизнання радянської влади міжнароднім капіталом та відсутність гарантій від нової якоісь військової авантури з боку капіталістичних краів – були тими ворогами, які в минулому році заступили місце озброєноі білогвардійщини на військових фронтах. Нові труднощі і постановка нових завдань перед робітниками й селянами радреспублік примусили радянську владу радикально переглянути практику всього минулого періоду й відповідно пристосуватися до новоі ситуаціі. Минулий рік був роком великих труднощів – але він був і роком великого повороту. Поворотом назад, до капиталізму – злорадісно скавчали наші вороги. Поворотом до нашого, до свого капиталізму, який в умовах істнування радянськоі влади при задержці революціі на Заході є єдиним і найкоротшим шляхом до комунізму – одповідали ми, устами робітниче-селянськоі влади, з’іздів робітників і селян.
В. Блакитний

http://ua.korrespondent.net/ukraine/1185003-yanukovich-rozpoviv-koli-ukrayinci-vidchuyut-rezultati-reform
Президент Віктор Янукович в Херсоні заявив, що результати реформ Україна відчує у 2012 році.

"2012 рік буде роком, коли ми почнемо відчувати результати розпочатих у 2010 році реформ. Я сподіваюся, що наслідки кризи будуть не так негативно впливати на економіку держави, як це було минулого року, і ще залишаються і в цьому", - сказав Президент.

Янукович зазначив, що 2011 рік буде для України важким. За словами Президента, це, зокрема, пов'язано і з тим, що державі доводиться щомісяця повертати 8 млрд грн боргів. Крім того, близько 15 млрд бюджетної підтримки необхідно на розвиток інфраструктури в рамках підготовки до проведення Євро-2012.

При цьому Янукович закликав всіх "не зупинятися, йти тільки вперед". "Я зроблю все, щоб цей рух ніхто не зупинив. У всякому разі, поки я буду працювати", - наголосив він. Янукович також додав, що вважає дуже важливим, щоб в Україні була спадкоємність влади.

"Щоб і наші уряди, і в цілому влада працювали на авторитет країни... Безумовно, політична стабільність, згуртованість влади будуть сприяти її ефективній роботі", - цитує Президента його прес-служба.

Крім того, Янукович зауважив, що "в Україні триває боротьба з корупцією, створюються умови для залучення інвестицій, йде дерегуляція підприємницької діяльності, знімаються перешкоди для ведення бізнесу, прозорими будуть багато процесів у державі".

Нагадаємо, в ході візиту до Херсона Янукович також висловився за початок громадського обговорення проведення земельної реформи та "формування господаря на землі". "Потрібно, щоб на землі був господар, були правила користування землею, і власники їх використовували", - зазначив він. Янукович заявив, що земля сільськогосподарського призначення повинна мати ціну і можливість продажу.

-------------
"близько 15 млрд бюджетної підтримки необхідно на розвиток інфраструктури в рамках підготовки до проведення Євро-2012"
А 2012 буде ще тяжчим, бо на проведення Євро 2012 вже потрібної буде 30 млрд...40...50... одним словом будуть збитки і жодного шекеля доходу. І знову буде винне "некультурність сельського господарства". Дерегуляція бізнесу взагалі не схожа на НЕП, а скоріш розкуркулення конкурентів. жадними і не конкурентноздатними монополістами.

http://g-klimov.info/Publish/Trygub-umer.htm
Дуже багато просто вбивчих фактів наводить Григорій Климов. Документально підтверджених! Всім відомих. Треба просто подивитися на них трохи під іншим кутом... Я й подивився. Часто буваю у Верховній Раді України. Глянув на депутатський корпус. Нарахував більше двох сотень дегенератів. До того ж, дуже яскраво виражених. Подивіться уважно телевізор, почитайте Климова, зрозумієте. Манія величі і манія переслідування...

Проаналізуйте, кому належить майже весь телевізійний і радіопростір, які фільми і музику там крутять. Правильно! Власники дегенерати і продукція дегенеративна. Кому належать найбільші газети? Їм і належать. Почитайте – порнуха, ненормальний секс, чорнуха, збочення, приниження нас і вивищення їх.

Дегенерати керуються дияволом. Нормальні люди – Богом. За Климовим, дегенератів – 37 відсотків. У вищих органах влади – понад 80 відсотків. Але перехід можливий. Думайте про душу. Творіть добрі справи. І не бійтеся!»

Григорій Петрович написав мені кілька теплих листів. Передавав привіт через американських козаків. Хотіли зробити інтерв‘ю для українських читачів – не встигли.

Майстер пішов. Залишилися твори, учні. Ідеї. Не з усім можна погодитися. Але, книги Климова, знання, треба вивчати і поширювати.

Єдиний правильний вихід – не пускати збоченців до влади. Тим більше, абсолютної. До чого це приводить, показала бурхлива історія ХХ століття – Ленін, Сталін, Гітлер…

Вічна пам‘ять!

Віктор Тригуб,
редактор журналів
«Нова Січ» і «Музеї України»

Приєднуюсь без будь яких обмовок. "Єдиний правильний вихід – не пускати збоченців до влади. Тим більше, абсолютної"

_________________
Неправда гнобить протидії, але тим дужче бажання боротися з нею. Григорій Сковорода

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET