•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Церква i полiтика.

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2017, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХТО БІЛЬШЕ ЗДИВУВАВ СПАСИТЕЛЯ - праведний багатий юнак, чи апостоли?:
Цитата:

23 Тоді Ісус сказав до своїх учнів: “Істинно кажу вам: Трудно багатому ввійти в Небесне Царство.
24 Іще кажу вам: Легше верблюдові пройти через вушко в голці, ніж багатому ввійти в Боже Царство.”
25 Почувши це, учні здивувалися вельми і сказали: “Хто ж тоді може бути спасенний?”
26 Ісус глянув на них пильно й мовив: “У людей це неможливо, Богові – все можливо.” (Мт. 19 : 23-26)

За євангелистом Марком апостоли аж жахнулися словами, що праведний багатий юнак, який змалку дотримувався всіх заповідей, не зможе увійти у Царство Боже.
Бо були впевнені у протилежному.
І юнак був упевнений - інакше запитав би чи можна хоч трішки собі залишити - і не відійшов би засмучений.
Бо почув би, що для спасіння достатньо половину багатства бідним віддати...
...........................................................................................................

ЗАТЕ СУЧАСНІ "СЛУГИ БОЖІ" здатні не менш здивувати навіть апостолів:

Цитата:
"1 Брати мої, не зважаючи на особи, майте віру в Господа нашого, Ісуса Христа прославленого.
2 Бо коли до вашого зібрання ввійде чоловік із золотим перснем, у пишних шатах, увійде і вбогий у брудній одежині,
3 а ви глянете на того, що носить пишні шати, і скажете йому: «Ти сідай тут вигідно», а вбогому скажете: «Ти стань отам або сідай на моїм підніжку»,
4 - то хіба ви тим не утворюєте різниці між собою і не стаєте суддями з нікчемними думками?
5 Слухайте, брати мої любі: Хіба не вбогих цього світу Бог вибрав як багатих вірою і як наслідників Царства, що його він обіцяв тим, які його люблять?
6 Ви ж зневажаєте вбогого!

Хіба то не багаті вас гнітять і не вони тягнуть вас на судилища?
7 Хіба то не вони ганьблять те гарне ім'я, яким називано вас?
8 Коли, отже, виконуєте закон царський за писанням: «Люби ближнього свого, як себе самого», - ви добре робите.
9 А коли зважаєте на особи, то чините гріх, закон засуджує вас як переступників." (Якова 2 : 1-9)

Бо скоріше хабарників та митарів проголосять святими...
ніж визнають, що :
ДЛЯ СПАСІННЯ їм потрібно хоча б половину награбованого та накорумпованого...
ВІДДАВАТИ БІДНИМ - тобто найбільше обдуреним та пограбованим !!!

...........................................................................................................

Більшість святих не тільки всі свої статки віддавали тим найбільше обдуреним та пограбованим, але й часто-густо свої життя до останнього подиху чи останньої краплі крові...
Бо для спасіння НЕ ЯЗИКОМ чи СЛОВОМ,
а ДОБРИМИ ДІЛАМИ потрібно виконувати НАЙВИЩУ ЗАПОВІДЬ!

Коли ж не бажаєте вимагати у обраних слуг віддати тим найбільш обдуреним та пограбованим
хоча б половину того, що їм належало на момент проголошення незалежності

ТО ЯК СПАСТИСЯ ЗМОЖЕТЕ ???

Культпоходу у Царство Боже не буде!
Тим паче, що провадирі безнадійно осліпли:
Цитата:
" 8 Ви ж не давайте себе звати: Учителю, – один бо ваш Учитель, ви ж усі брати.
9 Та й отця собі теж не йменуйте на землі: один бо у вас Отець – той, що на небі.
10 Ані наставниками не звіться, один бо ваш Наставник –Христос.
11 Найбільший з вас буде вам слугою. "

Ігнорування зацитованих настанов робить слуг Божих сліпішими від книжників та фарисеїв і сказане нижче уже в повній мірі адресоване і їм:
Цитата:
"13 Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що людям замикаєте Царство Небесне! Самі не входите й не дозволяєте ввійти тим, які бажали б увійти."

А сталося так тому, що Бог хоче бачити САМОСТІЙНЕ розуміння та виконання Слова Божого кожною людиною.

Апостоли та їх послідовники мали просто донесити Слово Боже до людей, а не нав'язувати ім своє розуміння та бачення!

Тому, маючи повні тексти Святого Письма, треба забувати нав'язане ними розуміння та бачення, а шукати власне.
Цитата:
13 Входьте вузькими дверима, бо просторі ті двері й розлога та дорога, що веде на погибель, і багато нею ходять.
14 Але тісні ті двері й вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що її знаходять. (Мт. 7.)

Мусимо все переосмислити, "народитися" наново - інакше не побачимо Царства Божого ні на землі, ні на небі...

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи не про той Вавилон мова, перед яким статуя розпусти красується...

Цитата:

18 А жінка, яку ти бачив, то - город великий, що має царювання над царями землі.» (Одкровення 17)
«Упав, упав Вавилон - блудниця велика і став житлом демонів і пристановищем усякого духа нечистого і пристановищем усякого птаха нечистого і ненависного;
3 бо від вина ярости розпусти її впивалися всі народи і царі землі з нею блуднили і купці землі від сили розкошів її збагатіли.»
4 Почув я інший голос із неба, що говорив: «Вийди від неї, народе мій, щоб не співучаснили в гріхах її і кар її щоб не прийняли;
5 бо досягнули її гріхи аж до неба, і пригадав Бог беззаконня її.
6 Відплатіть їй так, як і вона платила вам, і подвойте їй удвічі, за вчинками її; у келехові, що замішувала, замішайте їй подвійно.
7 Скільки прославляла себе і розкошувала, стільки дайте їй мучення і скорботи.(Одкровення Йоана Богослова 18)

Нагорода праведним:
Цитата:
1 Я побачив ангела, який сходив з неба, який мав ключ від безодні і ланцюг великий у руці своїй.
2 І схопив дракона, змія стародревнього, який є диявол і сатана, і зв'язав йоги на тисячу років;
3 і вкинув його в безодню і замкнув і запечатав над ним, щоб не міг він знаджувати більше народи, поки скінчиться тисяча років; після цього повинен бути випущений на короткий час.
4 І побачив я престоли і тих, що сидять на них, і судити дано їм - і душі обезголовлених за свідчення Ісуса і за слово Боже, і тих, котрі не поклонилися звірові ні образові його, і не прийняли клейна на чоло своє і на руку свою.
І вони ожили і царювали з Христом тисячу років. (Одкровення 20)

Хто має вуха - хай слухає!
А Іванів та Іванок - з іменинами.

22 Ісус проходив через міста та через села, навчаючи й простуючи до Єрусалиму.
23 Аж ото сказав хтось до нього: “Господи, чи мало буде тих, що спасуться?” Він відповів їм:
24 “Силкуйтеся ввійти через тісні ворота, багато бо, кажу вам, силкуватимуться ввійти, але не зможуть.
25 І як господар устане й замкне двері, а ви, зоставшися знадвору, почнете стукати у двері та казати: Господи, відчини нам! - він відповість вам: Не знаю вас, звідкіля ви.
26 Тоді ви почнете казати: Ми їли й пили перед тобою, і ти навчав нас на майданах наших.
27 Та він відповість: Кажу бо вам: Не знаю вас, звідкіля ви; геть від мене всі ви, що чините неправду!
28 Там буде плач і скрегіт зубів, коли побачите Авраама, Ісаака та Якова й усіх пророків у Царстві Божім, себе ж самих викинутих назовні.
29. Прийдуть тоді від сходу й від заходу, від півночі й від півдня й возсядуть (на бенкеті) в Царстві Божім.
30 Тоді останні стануть першими, а перші - останніми.”
(Лк. 13)

20 А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: “Царство Божеє не прийде помітно,
21 ані не скажуть: Ось тут", або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас!”
(Лк. 17)

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ!

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2018, 00:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПРОСІТЬ - І ДАСТЬСЯ ВАМ...

Через гори, через доли
Простелився шлях.
Ішла тим шляхом Божая Мати
З Дитям на руках.
(2 рази)

Ой, не слухай, мій Синочку,
Як вітри гудуть,
Є в Україні добрії люди
Вони нас приймуть.
(2 рази)

І не стануть, як той Ірод,
Слати вояків
Але попросять в них царювати
Навіки-віків!
(2 рази)

То ж заходь до нас Маріє
Зі своїм Дитям
А ми будемо Його благати
Зостатись Царем!
(2 рази)

Маленький Ісусик
Не спить, не дрімає,
Своїми руками весь світ обіймає.
І Вашу хатину,
І Вашу родину,
І всю Україну.

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ !
СЛАВИМО ЙОГО
І ПРОСИМО ЗОСТАТИСЯ З НАМИ !

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2018, 19:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Главі УГКЦ

І правда визволить нас.

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Після процесу над Джордано Бруно святий Белармін офіційно заявив: якщо
будуть надані незаперечні докази руху Землі, то у буквальне пояснення
Святого Письма потрібно буде вносити зміни.

Чи не пора вже або спростувати докази руху Землі, або внести у пояснення
духовного світу такі ж зміни, як Арістарх Самоський а потім і Коперник внесли
у пізнання видимого?
Чи будемо дотримуватися старого методу пізнання поки з нас кури не почнуть
сміятися?
Краще вже посмійтеся із моєї молитви:

Царю Небесний, Утішителю,
Душе істини, що всюди Єси і все наповняєш,
Скарбе дібр і життя Подателю,
(замість прийди і вселися...) :
наповни по вінця душу і тіло, свідомість та підсвідомість,
звільни їх від усякої скверни, неправди та напівправди -
щоб я міг з тілом і душею увійти в життя вічне
та утверджувати Царство Боже на землі!

А заодно і зі звернення до президента (насправді до всіх громадян України)
копію якого додаю до цього листа.

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

15. 02. 2018 р. Б. ..................................................підпис

додаток:

Президенту України
гр._______________________

ЗВЕРНЕННЯ.

Шановний гаранте державного суверенітету, територіальної цілісності України,
додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

У 1998 році барель нафти коштував 13 доларів США.
У 2008 році - 98 доларів.
Коли купівельна здатність долара була вищою?

Чому не вимагаємо індексації валютних резервів та вкладів громадян, а
постійно благаємо позик ?

Чому замість зниження курсу долара відбувається постійне підвищення??
Вже всі поголовно з глузду з'їхали...
Чи вирішили допомогати великій сімці (семиголовій звірині) ОСАТАНІЛО грабувати
укранський народ та державу???

Якщо не припините "віддавати" фіктивні борги та не повернете курси
валют та ціни в Україні до передвиборного рівня, то доведеться повертати
все те громадянам України власними коштами у подвійному розмірі !

КАТЕГОРИЧНО ВИМАГАЮ ОПРИЛЮДНЕННЯ ЦЬОГО ЗВЕРНЕННЯ !!!

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !
СЛАВА УКРАЇНІ !
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ !

02. 02. 2018 р. ..............................................підпис

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2018, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧОМУ книжники та фарисеї не бажали пояснювати простому люду таких елементарних речей ?:
Цитата:
1 «Як чоловік візьме жінку й ожениться з нею, а вона не знайде милости в його очах, бо він помітив би в неї щонебудь негоже, то напише їй розвідний лист і, вручивши їй, відпустить зо свого дому; (5 М. 24)

Що вирішальне слово стосовно жінки (навіть спійманої на перелюбі) залишається за чоловіком !

БІЛЬШЕ ТОГО - навіть якщо чоловік вимагає смертної кари тільки для жінки :
Цитата:
10 Хто чужоложить із жінкою ближнього свого, на смерть мусять бути скарані і перелюбець і перелюбка. (3 М. 20)
ВСЕ ОДНО МУСИТЬ БУТИ ПОКАРАНИЙ І ПЕРЕЛЮБНИК !!! (щоб унеможливити змову між чоловіками)

ТА ТОМУ, ЩО НЕ ЗМОГЛИ Б НАЦЬКОВУВАТИ СВОЇХ СЛІПИХ ФАНАТІВ на усіх невгодних, як описано у цьому епізоді :
Цитата:

37 Останнього ж великого дня свята стояв Ісус і закликав на ввесь голос: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до мене і п'є!
38 Хто вірує в мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!»
39 Так він про Духа казав, що його мали прийняти ті, які увірували в нього. Не прийшов був ще Дух Святий, бо Ісус не був ще прославлений.
40 Численні ж з народу, вчувши ті слова, казали: «Він дійсно пророк.» 41 Інші ж: «Він - Христос.» Ще інші: «Чи з Галилеї Христос прийде?
42 Хіба в Писанні не сказано, ще з роду Давидового Христос прийде, з села Вифлеєму, звідки був Давид?»
43 І роздор виник із-за нього серед народу.
44 Бажали і схопити його деякі, та ніхто не наклав рук на нього.
45 Повернулись, отже, слуги до первосвящеників та фарисеїв, а ті питають їх: «Чому не привели його?»
46 Слуги ж відказують: «Ніколи чоловік не говорив так, як цей чоловік говорить.»
47 Фарисеї ж: «Чи й не ви дали себе звести?
48 Невже хтось із старшини або фарисеїв увірував у нього?
49 Та проклятий той народ, що закону не знає!»
50 Але озвавсь до них Никодим, що приходив до нього вночі, а був же один з них:
51 «Чи дозволяє наш закон засуджувати чоловіка, не вислухавши його спершу та й не довідавшися, що він робить?»
52 Ті ж йому: «Чи і ти з Галилеї? Розвідайся, то й побачиш: з Галилеї пророк не приходить.»

1 Подавсь Ісус на Оливну гору. 2 Та вдосвіта знову прибув до храму, й усі люди посходились до нього; він же, сівши, навчав їх.
3 І привели тоді книжники і фарисеї до нього жінку, спійману на перелюбі, поставили її посередині,
4 і кажуть до нього: «Учителю, жінку оцю спіймано саме на перелюбнім вчинку.
5 Каменувати отаких приписав нам Мойсей у законі. Що ж ти на те?»
6 Іспитували вони його, казавши так, - щоб мати чим оскаржити його. А Ісус нахилився додолу і писав пальцем по землі.
7 А що вони наполягали та допитувалися в нього, то він підвівсь і каже до них: «Хто з вас без гріха, - нехай перший кидає у неї камінь!»
8 І знову нахилившись, писав по землі.
9 Почувши таке, почали вони виходити один по одному, почавши з щонайстарших аж до останніх. І залишилися тільки Ісус та жінка, що стояла посередині.
10 Підвівсь Ісус, а нікого, крім жінки, не побачивши, мовить до неї: «Де ж вони, жінко, оті твої обвинувачі? Ніхто не осудив тебе?»
11 «Ніхто, Господи», -відповіла. Тоді Ісус до неї: «То і я тебе не осуджую. Йди та вже віднині не гріши.»

12 І ще промовляв до них Ісус, і так їм казав: «Я - світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а матиме світло життя.»
(Ів. 7 : 37 - 52; 8 : 1 - 12)

А ЧОМУ новітні книжники та фарисеї не хочуть читати та пояснювати виділений епізод навіть після цього листа :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=280495#280495
ПОТРІБНО У НИХ ПИТАТИ !

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2018, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А поки вони кивають п'ятами від написаного Спасителем палцем на землі...
розважаємо далі:
Цитата:

"17 Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, - і не понесеш гріха за нього.
18 Не будеш мститися і не будеш ненавидіти синів свого народу. І будеш любити ближнього свого, як самого себе!
Я - Господь! " (3М. : 17,18)

Хто сумнівається, що саме так звучить двоєдина Найвища Заповідь у Законі Мойсея, може пошукати текст із вказівниками.
Вказівник біля 17-го вірша скеровує нас на Мт. 18 : 15, або ж до сьогоднішнього Євангелія:
Цитата:

10 Глядіть, щоб ви ніким з оцих малих не гордували: кажу бо вам, що ангели їхні на небі повсякчас бачать обличчя мого Небесного Отця.
11 Бо Син Чоловічий .прийшов спасти те, що загинуло.
12 Що ви гадаєте? Коли хтось має сто овець і одна з них заблудить, – чи він не кине дев'ятдесят дев'ять у горах і не піде шукати ту, що заблукала?
13 І коли пощастить знайти її знову, істинно кажу вам, що радіє нею більше ніж дев'ятдесят дев'ятьма, що не заблукали.
14 Так само і в Отця вашого Небесного немає волі, щоб загинув один з тих малих.

15 А коли брат твій завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч. Коли послухає тебе, ти придбав брата твого.
16 Коли ж він не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа вирішувалася на слово двох або трьох свідків.
17 І коли він не схоче слухати їх, скажи Церкві; коли ж не схоче слухати й Церкви, нехай буде для тебе як поганин і митар.

18 Істинно кажу вам: Усе, що ви зв'яжете на землі, буде зв'язане на небі, і все, що розв'яжете на землі, буде розв'язане на небі.
19 Знов істинно кажу вам: Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним;
20 бо де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них.”

Вказівник біля 18-го вірша - на Мт. 22 : 39;

Залишається тільки усвідомити, що церква - то не споруда, і не слуги у тій споруді,
А СПІЛЬНОТА, яка дотримується одинакових звичаїв, моралі та законів!
ЯКЩО ТАКИХ СПІЛЬНОТ БАГАТО - ОТРИМАЄМО КРАЙ, КРАЇНУ АБО Й ОБ'ЄДНАННЯ КРАЇН...

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2018, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні неслухняні неслухи Божі!

Докіль іще думаєте ігнорувати настанови Сина Божого?

Докіль іще будете робити себе добрішими та милосерднішими від Бога?? :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=281251#281251

Бо, якщо то не Бог, а князь світу цього
вимагав,
вимагає
і буде вимагати кривавих жертв:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=285401#285401
ТО ЯКОЇ НАГОРОДИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ ЗА НАЙТЯЖЧИЙ У ВСЕЛЕННІЙ НАКЛЕП НА ОТЦЯ НЕБЕСНОГО ???
Цитата:
8 А Филип йому: «Господи, покажи нам Отця, і вистачить для нас.»
9 «Скільки часу я з вами, - каже Ісус до нього, - а ти мене не знаєш, Филипе?
Хто мене бачив, той бачив Отця.
Як же ти говориш: Покажи нам Отця? (Ів. 14)

Не покарання - ні, А САМЕ НАГОРОДИ !
ОТЕЦЬ НЕБЕСНИЙ НІКОГО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ПОЗБАВЛЯТИ СВОБІДНОЇ ВОЛІ :
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=286544#286544
бо лукавий це трактуватиме як доказ своєї правоти ...

Просто - якого Отця собі оберете - до того і підете !

ТО І БУДЕ НАЙВИЩА ТА НАЙСПРАВЕДЛИВІША НАГОРОДА КОЖНОМУ ...
відповідно його пізнанню та уявленню про правдивого Бога.

Цитата:
1. "Бо Я милости хочу, а не жертви, і Богопізнання - більше від цілопалень."
(Осії 6. 6)

Боїтеся самостійно пізнавати - просіть правдивого Учителя:
Цитата:

Подай знання Слова Отця нашого небесного у кожній потребі - бо то і є
правдиве Тіло Твоє Сину і Слове Божий.

Рівно ж подай правильне і непомильне розуміння Слова Отця нашого небесного
у кожній потребі - бо то і є правдиво Кров Твоя Сину і Слове Божий.

І навчи просто і доступно пояснювати Слово Отця нашого небесного -
щоб і інші змогли Його зрозуміти.

А коли найкраще просити - мусите здогадатися самі.

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2018, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Синоду Єпископів УГКЦ

Слава Ісусу Христу!

І навіщо верховний апостол умовляв своїх одноплемінників:
«РЯТУЙТЕСЯ ВІД ЦЬОГО ЛУКАВОГО ПОРІДДЯ.» (Ді. 2 : 40)

Чи не краще було попросити: Господи Ісусе Христе!
Дозволь виконувати Твої настанови пізніше, після смерті.

А за життя дозволь слухатися багатих та пархатих.
Бо нам з ними вже так добре, так добре - що, напевно,
навіть перед потопом людям так добре не було ...

ЧИ НЕ ТАК ???

Слава Ісусу Христу!

Якщо зручніше відповідати верховному апостолу
чи Господу нашому Ісусу Христу, то можете мені не відповідати.

08. 07. 2018 р. Б. ......................................................підпис.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,