•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Повернення європейського націоналізму

Автор Повідомлення
Зуб Іван

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 09:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ворог-народу написав:
Згоден з Вами, пане Слухач.
Шкода мені лише слів "лібералізм" та "толерантність", значення яких страшенно спаплюжено і нав"язано всьому світові. Чому лібералізм перетворився зі свободи, обмеженої законом, на заперечення відповідальності? Я вже не кажу про толерантність.
(Якщо напишете ще щось -- відповім завтра).
З повагою.

Тому що значення Закону, як обов'язок, перетворилося в медаль за минулі заслуги.
Тому що в суспільстві має існувати лише Закон і відповідальність за скоєні злочини, а не "лібералізм" та "толерантність", а не політика і партії які обіцяють те що має бути і закріплене законом.
Тому що не людина має керувати державою і контролювати Закони, а Закон має це робить.
Людина має здатність змінювати свою думку, гадити, брехати, вмирати, а Закон є постійний, вічний і твердий як меч - або ти з ним , або він в тобі і наскрізь.

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2011, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зуб Іван написав:
ворог-народу написав:
Згоден з Вами, пане Слухач.
Шкода мені лише слів "лібералізм" та "толерантність", значення яких страшенно спаплюжено і нав"язано всьому світові. Чому лібералізм перетворився зі свободи, обмеженої законом, на заперечення відповідальності? Я вже не кажу про толерантність.
(Якщо напишете ще щось -- відповім завтра).
З повагою.

Тому що значення Закону, як обов'язок, перетворилося в медаль за минулі заслуги.
Тому що в суспільстві має існувати лише Закон і відповідальність за скоєні злочини, а не "лібералізм" та "толерантність", а не політика і партії які обіцяють те що має бути і закріплене законом.
Тому що не людина має керувати державою і контролювати Закони, а Закон має це робить.
Людина має здатність змінювати свою думку, гадити, брехати, вмирати, а Закон є постійний, вічний і твердий як меч - або ти з ним , або він в тобі і наскрізь.
а якщо Закон написаний покручами чи ворогами Нації? Якщо цей Закон, в ім'я лібералізму та "толерантності", захищає інтереси не корінного етносу, а расово чужих прибульців з далеких країв, прирівнюючи їх до титульної Нації (в окупованій Німеччині - "ФРН" - навіть негр або турок, що отримав громадянство, вважається "німцем"!)? Якщо цей Закон змушує Націю соромитись власної Історії, а гордість за славні подвиги Предків оголошує "злочином"? Що тоді робити з таким "законом"? Свято дотримуватись його, бо він, бач, велике цабе - Закон!?

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Гор 59

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2011, 01:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Dokumente/ru/ -це не е в контекстi останнiх дiалогiв -це в контекстi загальноi теми.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,