•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ліна Костенко

Автор Повідомлення
Цой

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про тур Ліни Василівни ми з Оксанкою-львів'янкою анонсували тут:

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=12124&postdays=0&postorder=asc&start=30

Ліна Костенко раптово перервала свій тур по Україні

http://www.unian.net/ukr/news/news-420496.html

Її зустрічі з читачами Кривого Рога та Острога відсуваються на невизначений термін, а львівські зустрічі — скасовуються.
Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали "провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру", повідомляється
всіляко намагався переконати Ліну Василівну не переривати туру, — зазначає Іван Малкович, — я зокрема сказав: "Ліно Василівно, ви ж бачите, що ви, мов той криголам, проламуєте штучно створену кригу українського відчуження... "Так, я згодна, як криголам, пробивати кригу, хоч це й дуже холодно, — відказала Ліна Костенко, — я згодна пробивати стіну, але криголами не плавають у болоті..."

Ляпас за Ліну Костенко

http://zik.com.ua/ua/news/2011/02/09/271005

У львівському «Кабінеті» класики літератури Кучерявий і Котик у пух і прах розбили «Записки українського самашедшего» Ліни Костенко. Влаштували судилище, з реготом й епатажем. Колишній чиновник управлінь культури, а нині письменник Кучерявий був до «героїзму» наглим. Заявив: «Ліна Василівна змаразматіла». І ніхто не дав йому ляпаса.

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

критики на зразок Котика, Кучерявого, Неборака не доросли до рівня цієї книги. І ніколи не доростуть...(

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
критики на зразок Котика, Кучерявого, Неборака не доросли до рівня цієї книги. І ніколи не доростуть...(
В топку цю писанину..
Марися

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2011, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанко, а Ви самі читали цей роман?

Я обожнюю Ліну Василівну Костенко - поетесу.
Почала читати "Записки..." і зрозуміла, що продовжувати не хочу ...Рано судити, бо твір оцінюють прочитавши повністю...
Думаю, що літературознавці мали право висловити свою думку в своєму камерному літературному клубі. Я розумію чим книга їх зачепила.А от чому справжній скандал роздмухали змі?
Як Ви думаєте : просто так, бо молоді літератори замахнулись на класика? Чи не є це якоюсь технологією, щоб в черговий раз виставити галичан самовпевненими дикунами...?

До речі, раджу послухати
http://zaxid.net/newsua/2011/2/10/102045/
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 00:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:

Оксанко, а Ви самі читали цей роман?

Я обожнюю Ліну Василівну Костенко - поетесу.
Почала читати "Записки..." і зрозуміла, що продовжувати не хочу ...Рано судити, бо твір оцінюють прочитавши повністю...
Думаю, що літературознавці мали право висловити свою думку в своєму камерному літературному клубі. Я розумію чим книга їх зачепила.А от чому справжній скандал роздмухали змі?
Як Ви думаєте : просто так, бо молоді літератори замахнулись на класика? Чи не є це якоюсь технологією, щоб в черговий раз виставити галичан самовпевненими дикунами...?

До речі, раджу послухати
http://zaxid.net/newsua/2011/2/10/102045/

я теж його не дочитав....він мені не до смаку)
судячи з усього,хлопці вирішили пропіаритися і не більше)
Літо

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 06:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Бузини зявились" братани по перу".

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 08:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися,книжку ще читаю,тож теж судити буду коли дочитаю до кінця... зупинятись не хочу.... хочеться зрозуміти весь підтекст закладеної думки..в українській культурі ще з 90-тих склалася така дивна традиція, що про сучасну літературу, як про дорогого покійника, говорять добре або мовчать. Бракує здорових дискусій...

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

книжку ще читаю,тож теж судити буду коли дочитаю до кінця... зупинятись не хочу.... хочеться зрозуміти весь підтекст закладеної думки..

Оксано,я тебе прошу....це все одно що приймати отруту малими дозами,аби не вмерти від великої дози) я вже колись тут писав на цьому форумі,що мені українська література вцілому недовподоби!..чому? та тому що вона постійно і весь час пронизується якимось песимізмом....а Україні бути - це таке собі глибоко відірване субєктивне мрійливе бажання автора....тобто це можна порівнювати з розпачем і у той самий час з надіями на краще....і той самий стиль зустрічаєш повсюди....стиль песимізму з субєктивною болючою надією автора....такої песимістичної літератури як в нас - мабуть що ніде не знайдеш.... автори ніби постійно говорять про те саме але різними словами....ніби жують одну й ту саму жуйку....і в нас все закінчується не "хепі ендом"..а "далі буде"...тобто будемо бідкатися і надалі....це навіть нагадує бразильський серіал безкінця....треба лиш хустинку підібрати,щоб плакати було зручніше....ой Божечки Боже...ой лелечки леле...така в нас тяжка доля....)
Ріно

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
...я вже колись тут писав на цьому форумі,що мені українська література вцілому недовподоби!...
...такої песимістичної літератури як в нас - мабуть що ніде не знайдеш....
...ой Божечки Боже...ой лелечки леле...така в нас тяжка доля....)

Ваша правда, здебільшого, українська література саме така.
Хоча, були ще й Котляревський і Гоголь, не такі вже й песимісти, як на
мене. Гоголя я взагалі відкрив для себе по-новому, завдяки
видавництву Малковича.

До речі, "Берестечко" тієї ж Ліни Костенко справило на мене дуже
сильне враження, і я не назвав би його песимістичним. Скоріше
навпаки... Добре. Тоді порадьте, яку художню літературу читають
справжні українські націоналісти, щось ж вони таки читають?!

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ріно написав:
Тоді порадьте, яку художню літературу читають

Українські націоналісти читають виключно все те,що їм згодиться для боротьби За Україну,За українську Ідею...і для розбудови Незалежної Соборної Національної Української держави!
Марися

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ріно написав:

До речі, "Берестечко" тієї ж Ліни Костенко справило на мене дуже
сильне враження, і я не назвав би його песимістичним. Скоріше
навпаки... Добре. Тоді порадьте, яку художню літературу читають

Вона просто геніальна поетеса! Рівних їй просто не існує на цілій планеті. В усякому разі, для мене.
А от проза виходить якась штучна, повчально-песимістична, безнадійна. Якось дивно звучать вплетені в речення сленгові словечка...Ну не вірю. Нудно, бо все про що пишеться я спостерігала сама і зараз просто не хочу повертатись в той час.
Якийсь вийшов дуже холодний і сірий, гнітючий твір, як комунальна квартира, в якій років 100 не робили ремонт. Такі у мене відчуття...
От про події минулих двох років та їх сприйняття Ліною Костенко я б із задоволенням щось почитала...
Літо

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я думаю , щоїї проза - це крик душі . Не треба займатись критикою стилю , треба зрозуміти , що вона хотіла сказати прозою.Вона не просто поет, вона поет -громадянин,патріот і поважна за віком людина .Її поважати треба за мудру поєзію , за те що вона є і нікого не зрадила , як переважна більшість нашої інтелегенції. Адже зраджувати можна і бездіяльністю , а у неї і мочання має голос.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2011, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
книжку ще читаю,тож теж судити буду коли дочитаю до кінця... зупинятись не хочу.... хочеться зрозуміти весь підтекст закладеної думки..

Оксано,я тебе прошу....це все одно що приймати отруту малими дозами,аби не вмерти від великої дози) я вже колись тут писав на цьому форумі,що мені українська література вцілому недовподоби!..чому? та тому що вона постійно і весь час пронизується якимось песимізмом....а Україні бути - це таке собі глибоко відірване субєктивне мрійливе бажання автора....тобто це можна порівнювати з розпачем і у той самий час з надіями на краще....і той самий стиль зустрічаєш повсюди....стиль песимізму з субєктивною болючою надією автора....такої песимістичної літератури як в нас - мабуть що ніде не знайдеш.... автори ніби постійно говорять про те саме але різними словами....ніби жують одну й ту саму жуйку....і в нас все закінчується не "хепі ендом"..а "далі буде"...тобто будемо бідкатися і надалі....це навіть нагадує бразильський серіал безкінця....треба лиш хустинку підібрати,щоб плакати було зручніше....ой Божечки Боже...ой лелечки леле...така в нас тяжка доля....)

Міхаелю.... то що робити? пів книжки прочитала і залишити до кращих часів? Мені подобається все що вона пише... але * записки * дуже важко сприймаються...схематичний персонаж.. і якщо бути об'єктивною... то в *записках* сюжету просто нема... він відсутній.. і основна частина тексту це скоріш підбірка політичних новин ..позавчорашнього дня

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2011, 19:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна костенко у Львів не приіде,тому що єдине місто в Украіні,де на зустріч з нею продавали квитки від 30 до 100грн..Агов!!!!ЛЬВОВЕ проснись!!!!! Мешканці Львівщини хочуть чути і бачити Ліну Костенко у Львові!!!! Невже і на тому хочуть заробити? Влада то у Львові наша!!??
Орел

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2011, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

берко написав:
Ліна костенко у Львів не приіде...

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2011/02/110211_kostenko_lviv_dt.shtml

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови