•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Країни арабського світу

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2013, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://tyzhden.ua/World/81206

Підпіндоські шавки тявкають на Путіна, а цікаво, чи хочуть вони в Сирії режим ісламістів, які викопалися з десятого сторіччя, і чи зможуть вони замислитися, а чи не правий Путін в тому, що хоч якось допомагає Асаду, хоча б з принципу меншого зла.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2013, 18:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:

Підпіндоські шавки тявкають на Путіна, а цікаво, чи хочуть вони в Сирії режим ісламістів,

а їм пофігу який режим - важливо втримати долар, як світову резервну валюту.
І різниця - путін, чи ісламісти, чи ще будь-хто, вже не має значення, бо йдеться про продаж озброєнь взамін на природні ресурси з прибутком в 1000% та одночасне зменшення народонаселення на планеті до припустимої для них кількості.
І Путін, який би він не був распутін, для них лише маріонетка, бо його вже давно і міцно тримають за яйка.

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2013, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

кому потрібна та нафта. сланці на порозі. в сша найбільші запаси за останні 80 років.
http://www.eia.gov/oog/info/twip/twip_crude.html
інакше вже давно прилетів би якийсь uss-дрон з пластику, якому всі радари до сраки, й влаштував steak з нутрощів місцевого "божка" й тих зрк.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2013, 04:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а їм пофігу який режим - важливо втримати долар, як світову резервну валюту.

----

Так я ж не про цілі АМЕРИКАНЦІВ. У них свої цілі і вони їх намагаються досягнути. Я не розумію, чому нібито "українець" Каспрук, автор цієї статті, певно ж євроатлантист, демократ і оппозиціонер, тявкає на Асада. ЙОМУ Асад що поганого зробив? Хоча стаття дає відповідь - "Россія завжди стає на неправильний бік". Якщо Сирія - неправильний бік, то правильний хто? Правильно - Ізраїль. Ось це і є обличчя українського оппозиціонера і демократа. Шабес-гой.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2013, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой бідолашний Моргенштерн ,
здається ви вже впріли співати колискові,що українці
без зовнішнього втручання самі нічого не зможуть.
Випийте сто грамів наркомівських,може попустить:)
Прокидаються українці і я це знаю.
Тому навіть ви Моргенштерн вже заходитесь в істериці,
навідміну від давнього спокійного Моргенштерна:)

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2013, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я з розкуркулених, тьотю.
Що зробила революція для моїх предків, я чудово знаю. І цього для себе не хочу. Можливо, хтось хоче по трупам взібратися до влади, а ось я тоді хочу, щоб цього хтося вбили ще до того, як йому вдасться це зробити.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2013, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Що зробила революція для моїх предків, я чудово знаю. І цього для себе не хочу. Можливо, хтось хоче по трупам взібратися до влади, а ось я тоді хочу, щоб цього хтося вбили ще до того, як йому вдасться це зробити.

А я хочу взібратися по трупам до влади.
По трупам моїх ворогів.
І час нас розсудить.
Совдепія є ? Третій Рейх є?

Україна є?
Є!

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2013, 23:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Що зробила революція для моїх предків, я чудово знаю.

Якби мій прадід не воював у Пілсудського в артилерії, а бабуся з матір'ю не виїхала з Київа від більшовиків, то вона б ніколи не зустріла мого діда.
Тому я ставлюся до революцій філософськи.

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 04:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моя бабуся достатньо багато втратила, коли втікала з батьками з Києва від більщовиків. І її першого чоловіка розкуркулили і відправили на Біломорканал, а її саму з дітьми вигнали (любі односельці, борці за соціяльну справедливість) взимку з хати (віддали під сільраду) на мороз. Тому до революції я ставлюся погано, тому я консерватор, контрреволюціонер, і реакціонер.

Тут виникає більш цікаве, філософське запитання - чи може людина називати себе державником і одночасно бути за революцію? Я маю на увазі саме революцію в існуючий національній державі, а не національно-визвольний рух в колонії або в окупованій країні (як це було з Вашингтоном, Ататюрком чи Боліваром).
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 04:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я хочу взібратися по трупам до влади.
По трупам моїх ворогів.
І час нас розсудить.
Совдепія є ? Третій Рейх є?

Україна є?
Є!

---------

І хто там перся по трупам? Леонід Макарович?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 08:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:

І хто там перся по трупам? Леонід Макарович?

Вбивали, як мінімум, з його мовчазної згоди.

Вадим Бойко сам особисто мені казав : " а хто може мене вбити ? Я - депутат ВР, журналіст, якого знають... Щоб мене вбити, треба особистий наказ Кравчука "
Це було на початку вересня 91-го.

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2013, 08:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://rufabula.com/articles/2013/07/10/fear-and-loathing-in-cairo

Цікаві враження росіянина про теперішній Єгипет.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2013, 12:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Гейдар Джамаль - чи не найкомпетентніша особа в Росії в справах ісламу, та політики ісламського Сходу, як безпосереднього учасника, та ще й не на останніх ролях.

Його вчорашнє інтерв'ю Хазіну на тему Сирії та, відповідно, Ірану та Росії, де він відповідає навіть на питання, що Хазін їх намагається обійти : http://www.youtube.com/watch?v=PGONfHGme1U

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2013, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парламент країни проголосував за перенесення центру республіки з Тегерану у місто Паранд.

Іранський парламент проголосував за перенесення столиці республіки. Новим центром країни може стати місто Паранд, який знаходиться за 35 кілометрів на північний захід від Тегерану. За перенесення проголосували 110 зі 177 депутатів. Тепер має бути сформована спеціальна комісія, яка розгляне це питання.

Серед основних причин перенесення столиці в Іранському парламенті називають перенаселеність Тегерана. Зараз там проживає близько 12 мільйонів людей. Крім того, в місті погіршується екологічна ситуація. Але усе це може бути лише маневром, покликаним відволікти увагу мешканців від більш важливих зовнішньополітичних проблем, - вважає експерт Інституту Близького Сходу Сергій Серьогічев.

«Через режим санкцій там активно розвивається дрібний і середній бізнес, а не великий. Тому уявити собі дуже вже величезну кількість шкідливих підприємств неможливо. Якщо брати інші моменти, наприклад, перенаселеність, то що заважає переселити частину людей з Тегерану, припустимо, в передмістя. Швидше за все, це пов'язано з бажанням переключити увагу людей, тому що це масштабний проект. Звісно, він не буде реалізований, але його обговорюватимуть, і це на пару місяців займе людей – вони не будуть думати про те, що зараз відбувається в Сирії, про те, що відбувається з «Хезболлою», - каже експерт.

В історії чимало вдалих прикладів перенесення столиць. До 1997 року столицею Казахстану була Алма-Ата. Розширювати кордони було неможливо через географічне положення – навколо розташовані гори. Тому політичним і економічним центром зробили місто Акмалу, перейменувавши його в Астану, що в перекладі з казахської – столиця. Тоді президент країни Нурсултан Назарбаєв серед основних аргументів на користь перенесення називав зручне розташування нової столиці.

«По-перше, вона знаходиться майже в географічному центрі Казахстану. По-друге, Астана розташована на перетині великих транспортних магістралей. Третє – в місті проживає сьогодні 300 тисяч людей, і за існуючим Генеральним планом, передбачено можливість збільшення чисельності населення до 400 тисяч. По-четверте, не виникає питань стосовно стану основних систем життєзабезпечення міста», - заявляв Назарбаєв.

Переконати людей в масовому порядку залишити насиджені місця і переїхати в тоді ще неблагоустроєне місто було непросто. За 15 років існування Астана збільшилася у кілька разів і змінилася до невпізнання.

У деяких країнах, навпаки, столицею воліють оголошувати зовсім невеликі міста. Створення окремого урядового центру, на думку експертів, допомагає уникнути тих проблем, з якими стикаються мегаполіси. У цьому переконує приклад Канади. У 19 столітті звання столиці отримала Оттава – на той момент населення міста не перевищувало 8 тисяч осіб. Такий вибір – це компроміс між двома етнічними громадами Канади, каже директор аналітичного департаменту інвестгрупи «Норд-Капітал » Володимир Рожанковський.

«У Канаді дві громади – англомовна і франкомовна. При цьому між Торонто і Монреалем було історичне протистояння. Тому перенесення столиці в Оттаву було продиктоване міркуваннями нейтралітету, щоб нікому не було прикро. Оттава, звісно, маленьке місто у порівнянні навіть з Квебеком, я вже не кажу про Монреаль, або Торонто. Тому до того моменту, поки навколо урядових будівель не починає розростатися інфраструктура, я думаю, такі речі виправдані», - вважає аналітик.

Бразильську столицю в 1960 році теж перенесли у невелике, спеціально побудоване для цього місто, у центральній частині країни. На думку експертів, це допомогло розвинути регіон і перенаправити міграційні потоки. Саме тому населення там збільшилося майже у 10 разів і зараз перевищує 2,5 мільйони, а навколо виросли численні міста-супутники.

http://newsradio.com.ua/2013_12_26/ran-planu-perenesti-stolicju/

----
Я теж хочу, щоб столицю перенесли з Києва КУДИСЬ. Куди-завгодно. Щоб з Києва поввиміталися демократична влада і злочинна опозиція, майдауни і антимайдауни, затори на дорогах під час проїзду чергового Вождя, демонстрації, мітінги і вся ця срань.
Стрибунець

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2013, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
поввиміталися демократична влада і злочинна опозиція, майдауни і антимайдауни

що-що??

Ранкова зіронько (переклад його ніку із німецької), чи ж то ти упетрала, що написала?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,