•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Лондон

Автор Повідомлення
Панцерник

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2011, 02:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я хлопець зі Львова , який оселився в Лондоні мені подобаються погляди ВО "Свобода". Хотів поцікавитись чи є контакти в Лондоні до Свободівців??
Панцерник

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2011, 15:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

нема слів! до "директора"
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2011, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не звертайте увагу на ідіотів.

Мені молодим помирати
Панцерник

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2011, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не звертаю, це його проблеми , різних провокаторів дуже багато , мені цікаве спілкування з простими мудрими людьми
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2011, 22:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзере, от в мене є питання. Деректор має якусь депутатську недоторканість на форумі? Чи не надто багато ми обговорюємо цього дурачка?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2011, 22:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панцерник,ви хоч трішки розкажіть,як там життя
в вашому альбіоні-чесно,дуже цікаво!
І,особисте ваше життя,в двох словах.
Щиро запитую,дякую!

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 08:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панцерник написав:
Я хлопець зі Львова , який оселився в Лондоні
ой вей!!!Абрамовіч!як там "Челсі"?

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Кайзере, от в мене є питання. Деректор має якусь депутатську недоторканість на форумі? Чи не надто багато ми обговорюємо цього дурачка?

А вам аби "не пущать". Всіх повиганяєте, з ким останетесь?
І так на форумі одна автентична кулінарія осталась. А так суцільний "одобрямс" і шапкозакидательство.
Як тільки появиться розумна людина - тут же глушите. Нічого собі "Свобода".
таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Евкаліпт написав:
Шугай написав:

А вам аби "не пущать". Всіх повиганяєте, з ким останетесь?
І так на форумі одна автентична кулінарія осталась. А так суцільний "одобрямс" і шапкозакидательство.
Як тільки появиться розумна людина - тут же глушите. Нічого собі "Свобода".

це стьоб? деректор відповідає всім ознакам класичного троля і мені смішно бачити людей, які йому пишуть бо тим самим вони годують троля.
чи ви ніколи не чули про людей, що троллінгом займаються?
Евкаліпт

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це добрий троль.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Евкаліпт написав:

Як тільки появиться розумне дерево - тут же глушите. Нічого собі "Свобода".
Евкаліпт

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зіг Хайль
таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Евкаліпт написав:
Це добрий троль.

не існує добрих тролів. як не існує добрих даїшників, вбивць, маніяків.
інтернет-товариство давно вже виробило правила контактування з тролями. як бачу на форумі про них ніхто ніколи нічого не чув.

але головне не це. головне те, що коли з причин незнання правил троля підгодовувати то він не тільки не піде, він ще й інших тролів приведе.

...хоча якщо на форумі адміністрація не заважає збільшенню кількості тролів то мабуть це комусь потрібно.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Евкаліпт написав:
Зіг Хайль
А може бути і таке, що Екваліпт і Деректор - це один і той же "ПРИКОЛІСТ"
В ОДНІЙ ОСОБІ

А чом би ні?! :)

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 12:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вже відмічав залізну логіку пана майора

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"