•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Лондон

Автор Повідомлення
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

таксист 20-11 написав:
Евкаліпт написав:
Я вже відмічав залізну логіку пана майора

вимагаю щоб ви негайно вбили в собі деректора.))
так і живіть, з трупиком всередині.

Сто пудів:))

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 20:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

............

Редаговано: Панцерник (07 березня 2011, 20:41)
Панцерник

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2011, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панцерник написав:
Я не звертаю, це його проблеми , різних провокаторів дуже багато , мені цікаве спілкування з простими мудрими людьми

Як вам сказати , живу я на півдні Лондона , район не з кращих , але мені зручний бо ближще до сіті і роботи, я одружився з італійкою живем разом , дітей поки не маєм. Вчусь в коледжі , який для нас дуже дорогий 3000 в рік, але як би не було є де їх заробити ))
За Львовом буває скучаю, за тою Львівською атмосферою... за кожним куточком .
Наших тут є багацько, буває проходиш і чуєш мати)) Але не зважаючи на це наш народ працьовитий , тільки шкода шчо не Україну розбудовуєм. Намагаюсь при розмові з англіками наших людей хвалити наводячи приклади відомих українців як Кличко) Дуже мало знають про Україну...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2011, 08:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Евкаліпт написав:

Як тільки появиться розумна людина

Ви себе переоцінюєте.

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2011, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панцерник написав:
Я хлопець зі Львова , який оселився в Лондоні мені подобаються погляди ВО "Свобода". Хотів поцікавитись чи є контакти в Лондоні до Свободівців??

Нема.

У нашої організації в MI-5 інформатори.
Цой

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2012, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Британському 5-річному хлопчикові дозволили змінити стать.(

http://translate.google.com.ua/translate?sl=auto&tl=uk&js=n&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Flike.lb.ua%2Ffun%2F2012%2F02%2F21%2F5157_britanskomu_5letnemu_malchiku.html

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2012, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Життя в Англії: зарплати і рівень життя.
http://translate.google.com.ua/translate?sl=ru&tl=uk&js=n&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fsharla-tanka.livejournal.com%2F252396.html
Цитата:
Багато хто живе в кредит, майже всі серйозні покупки роблять в розстрочку з відсотками.
Це я ще не брала в розрахунок витрати на сім'ю і дитину. Дітей попросту багато хто не може собі дозволити дуже і дуже довго...
...
Ось такі кисільні річки і молочні береги тут на заході якщо коротко. Треба зауважити, що в цілому по західній Європі це типова ситуація, в інших країнах західної Європи іноді й гірше справи йдуть, в країнах південної і східної Європи набагато гірше...
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 09:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

Цитата:
Багато хто живе в кредит, майже всі серйозні покупки роблять в розстрочку з відсотками.
Це я ще не брала в розрахунок витрати на сім'ю і дитину. Дітей попросту багато хто не може собі дозволити дуже і дуже довго...
...
Ось такі кисільні річки і молочні береги тут на заході якщо коротко. Треба зауважити, що в цілому по західній Європі це типова ситуація, в інших країнах західної Європи іноді й гірше справи йдуть, в країнах південної і східної Європи набагато гірше...

Структура витрат населення у Європі відмінна від нашої.
Наприклад, автомобілі там майже усі беруть в лізінг. Людина користується автомобілем 4-5 років і платить деяку суму компанії-виробнику. Потім вертає автівку, а замість неї бере з невеликою доплатою нову. Старі автівки виробник знищує.
Переваги? Майже немає витрат на ремонт. Страховий збір після 5 років суттєво зростає.

Меблі міняються в середньому кожні 10 років, побутова техніка – кожні 5 років.
Цитата:
Ліричний відступ ;-)
Серце кров’ю обливається коли бачиш біля смітників майже нові холодильники, телевізори, пральні машини. Все б це забрати, але ж де в літаку місце знайти і як митницю пройти… А скільки шмаття, взуття біля смітників! Багато речей не ношені або вдягнуті 1 чи 2 рази.
Коли регулярно їздив туди у відрядження завжди вдягав себе і родину з євро смітників. Привіз собі звідти відеомагнітофон, касетник (це було на початку двохтисячних), потім СД плеєр (правда без ДВД підтримки). Але приходилось сваритися з нашими митниками – як їм довести, що та чи інша річ із смітника.

Стосовно дітей. Там їх не заводять не тому що, немає на що їх утримувати, а тому, що до 30 – 40 років люди просто не хочуть витрачати на них час. Робота віднімає від 9 до 12 годин щодня (це з урахуванням поїздок, які можуть тривати до 2-х годин в один кінець). Вечори багато молоді проводять у барах, ресторанах, клубах.

Цікава ситуація з житлом. У батьків майже ніхто не живе. Спочатку орендують житло. Коли з’являється родина – купляють будинок. Частіше достатньо далеко від батьківського. Сплачують за нього кредит майже до пенсії (у кредит можна придбати як нове так і старе житло). Коли батьківська хата залишається порожньою, туди не переїжджають – продають.

Багато родин харчуються по швидкоїжах. Цих швидкоїж там дуже багато. Асортимент скрізь стандартний: смажена картопля, куряча відбивна, шашличок, іноді котлета; нарізані огірки, помідори, салат. І пиво. Часом їжу купляють на винос (мабуть їдять вдома).

Дуже багато подорожують – по вихідних автошляхи завантажені не менше ніж по буднях. Красивих місць у Європі багато, так що такий «місцевий» туризм процвітає.
Ну ось якось так…
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Там їх не заводять не тому що, немає на що їх утримувати, а тому, що до 30 – 40 років люди просто не хочуть витрачати на них час.

ну і нехай не дивуються що скоро Європа стане чорношкірою.
Якось був репортаж з Брюселю (столиця Євросоюзу) - за весь репортаж з вулиць - промайнула одна чи дві білі пики, решта чорношкірі, араби, мулати тощо.
http://www.tema.ru/travel/belgium/
обережно, російська мова!
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
Там їх не заводять не тому що, немає на що їх утримувати, а тому, що до 30 – 40 років люди просто не хочуть витрачати на них час.

ну і нехай не дивуються що скоро Європа стане чорношкірою.
Якось був репортаж з Брюселю (столиця Євросоюзу) - за весь репортаж з вулиць - промайнула одна чи дві білі пики, решта чорношкірі, араби, мулати тощо.
http://www.tema.ru/travel/belgium/
обережно, російська мова!

Я, Іване, це на власні очі бачив… Цілі селища арабські. Чи турецькі? Хоча яка різниця?! Мечеті стоять, жінки у намордниках вулицями ходять. Це північ Бельгії.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

угу
тому мені дико смішно коли нас кличуть у Європу і за європейсткими цінностями - скоро європа буде до нас їздити за європейськими цінностями і генофондом. Між іншим уже їздять, дівчат шукають.
Ще дратує оте прєклонєніє пєрєд Западом - причому ті яки поклоняються бачили той Захід максимум з вікна туристичного автобусу. Так само як я можу судити про Єгипет побувавши в туристичній зоні :)
хе.. оце згадав - був у нас один гід - Мухамед (там кожен другий - Мухамед) - пам"ятаю як він запально розказував (це десь 2006 рік був помоєму) про Мубарака - "підстилку Америки" і про майбутню революцію... думаю Мухамед був один з перших на площах Каїру.
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 11:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
угу
тому мені дико смішно коли нас кличуть у Європу і за європейсткими цінностями - скоро європа буде до нас їздити за європейськими цінностями і генофондом. Між іншим уже їздять, дівчат шукають.

Не тільки. Ще ділянки під Києвом скуповують і квартири теж. Особисто знаю декількох німців, бельгійців, француза і шведа, які мають квартири, будинки або ділянки у власності.

Сліпо копіювати західну модель суспільства, дійсно, нерозумно. Хоча б через те, що в нас зовсім різне коріння. Але багато чого звідти можна і треба взяти. І найперше – це суворе дотримання законів і повагу до них. Саме цим, доречи, і користуються семітські мігранти – стосовно їх усе за європейським законом, а самі живуть за своїм.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Самі бачите,як змінилось ставлення в Свободі до негайної імплементації в Еуропу.Власне,потрібно старатись не робити таких дурниць з тими мігрантами,як вони.

Слава Україні!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В деяких районах Лондона створені "шаріатські патрулі", які перешкоджають порушенню мусульманських традицій місцевими. Одягнуті в чорний одяг представники ісламської молоді виходять патрулювати віддалені від центру райони Лондону і "захищають мусульманську (!) територію від неправильних (з їх точки зору) дій лондонців. На відео, яке викладують учасники "патрулів" можна бачити як вони виривають з рук переляканого підлітка банку з пивом, або заставляють вилити вміст банки, також звучать погрози по відношенню до дівчат, які "неправильно" одягнені. По даним Скотланд-Ярду групи пов"язані з екстремістською організацією "Іслам для Великобританії".
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, що якщо порівняти міста, звільнені, або, якщо хочете, окуповані у Другій світовій війні, Жуковим, Конєвим, Рокосовським і Баграмяном, з містами, де те ж саме зробили Петтон, Бредлі, Айзенхауер або Монтгомері, то порівняння явно на користь перших. Біла Варшава, біла Прага, білий Будапешт - арабско-негритянський Париж, Брюсель, навіть китаїзований Рим. Та і німецьки міста НДР до з"єднання були білими. І тепер вони більш білі, ніж міста "старої ФРН", крім Берліна, можливо. В Саксонії іноземці це поляки, чехи, югослави, росіяни. В Баварії, Гесені - турки, араби.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,