•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Експрес" проти Свободи?

Автор Повідомлення
верба

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2013, 20:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Припустим - вся чорнуха правда.
Що з того?
З того випливає, що українці перейняли перевірений досвід приходу до влади.
Не будем брати світовий досвід, хоч там аналогічно. В Україні з допомогою кримінальних грошей до влади дорвались жиди, потім москалі з татарином.
Видно по-іншому не виходить. тим більше з елохторатом залежним від рекламного промоушену.
Мені байдуже, що норвежський рівень життя в Україні українці побудують за рахунок брудних грошей (теоретично краще за рахунок чистих, але чистих грошей,як правило, вистачає лише на хліб їх власнику). От чому не дорікаєте Коломойському, Фірташу, ВОні і Ко за їх можливість розкошувати на брудні гріші і при цьому ще і не дають дихнути 99% українців?
Що з того що( припустим правда) Тягнибок будує маєтки, коли він дасть реальну можливість через два роки побудувати аналогічні всім українцям України?
Головне щоб не передумав це робити. А він не передумає, коли в суспільстві буде домінувати рішимість взяти за горло чергову "молоду команду" брехунів.

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2013, 09:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо припустити, що все правда, то і Янукович вже не такий поганий
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2013, 07:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особливий погляд. Війна проти ВО "Свобода"
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hnCUh-5FRVc
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2013, 17:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Особливий погляд. Війна проти ВО "Свобода"
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hnCUh-5FRVc

Чи правильно я зрозумів (з цього відео), що новобудови, про які йшла мова в програмі "Гроші", належать нардепу від ВО "Свобода" Гелевею?
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2013, 01:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Будем сподіватись,що Свобода у судах доведе тенденціозність і наклепництво експресівських матеріалів і Експрес втративши довіру у читача,збанкрутує через обвал тиражу.
Ось які то мудрі аналітики підказали смикати тигра за вуса...????
У обласній свободівській газеті О.Сич порівнює публікації Експресу з казками Шахеризади.Здається,що ті *казки* вилізуть комусь навіть не боком,а точно задом.
Гамза

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2013, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я розумію, що Експрес має зацікавленість. І хтось матеріально зацікавлює редакцію. Але відмовчуючись Свобода робить собі злу справу. Експрес використовує справжні факти, звичайно інтерпритуючи їх на свій россуд, роздмухуючи з мухи слона. Але не визнавая своїх помилок, роблячи вид, що нічого не відбувається Свобода підігрує Експресу, руйнує і так вже зіпсований свій рейтінг.
Мічений

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2013, 00:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивіться і послухайте http://spilno.tv/
Як на мене, то казачьок як не іудо-більшовиків то іудо-ліберастов.
Слух спочатку різали коментарі-глушилки під час виступів свободівців, а згодом почалась цілеспрямована підривна діяльність по розколу "політики ідіть геть від громади". Аргументів 0, а емоцій зашкал. Сьогодні не слухав, а зараз просто випав в осад від "розділяй і володарюй". Вже дійшло, що треба розділити активістів на теоретиків і практиків. Аронець! Агов, що потрібно для онлайн трансляції з Майдану 24 години на добу?
Б'ють по ідеологах Майдану. 1 січня знову буде чучало "фашісти". Чи не на часі показати на Майдані хоч би щось подібне http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%80

Надра по Конституції кому належать? А скільки коштів від "тих надр" отримує власник? Може пенсійний фонд формувати не кредитами, а відрахуваннями від використання того, що належить народу?

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2013, 08:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Припустим - вся чорнуха правда.
Що з того?

знаєте, друже Верба - я Вам так скажу : перечитав я пару з тих статей в Експресі і натрапив там на такий "факт" - наче Тягнибок в Києві має депутатську квартиру на Позняках, але мешкає на шикарній віллі на Русанівці.
Але справа в тому, що я сам в Києві мешкаю на тій самій Русанівці і можу відповідально заявити : Русанівка, то район виключно багатоповерхівок (переважно 9 та 12 поверхів) . Там нема жодної не тільки вілли, але й будь-якого приватного будинка - цей район чітко обмежений Дніпром і каналом (фактично острівець) і помилитись в цьому твердженні просто неможливо.
Але коли я написав це в коментарі до тої статті, то коменту свого так і не побачив.
То яка там може бути правда ?

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2013, 20:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабас,
не "Русанівка" (червоним), а дачний масив "Русанівські сади" (зеленим)

ImageImage
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 00:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

повторюю для глухих : в статті чітко було написано "Русанівка"

Щодо Русанівських садів, то, наскільки знаю, це район дачок і сарайчиків совіцьких часів, але аж ніяк не "вілл". Тим більше, що ще за часів Черновецького їх почали зносити - чи то під будівництво мосту, чи під автостраду, ще був галас з цього приводу.

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 00:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
наскільки знаю

тобто не знаєте... так розберіться, наприклад подивіться на цей район в гугул/яндекс мапах в режимі супутника, чи там погугліть можливість придбання елітних будинків на Русаніскьких садах.
Врешті, може і пішки сходити:) пофоткати в районі 15-17 ліній.
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

подивився на "Експресі", уточнюю "недляглухих", там написано "Русанівський масив".
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 01:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ну то мені залишається лише сподіватись, що Ви розумієте різницю між масивом та садами.
А коли я писав свій комент до статті, було чітко написано "Русанівка"

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 01:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну так а на Садах є? )
Взагалі-то на Русанівських садах котедж уявити можна, але публіка там не для багатіїв. Цегляний чи цементний завод там був, може й досі стоїть.
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 09:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну я ж це не сам придумав, а прочитав в інеті.
ОСТ "Русанівський масив" (ОСТ - це об'єднання садівницьких товариств) знаходиться на Русанівських садах.
Ось їх сайт http://sady.in.ua/component/option,com_frontpage/Itemid,1/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"