•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Експрес" проти Свободи?

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 28 грудня 2013, 10:25 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вікотор Гюго написав:
Ну я ж це не сам придумав, а прочитав в інеті.

Вікотор Гюго, ви наче нормальна людина, але часом...

В мене з памяттю все нормально і я знаю чітко : було написано "вілла на Русанівці". Якщо ви стверджуєте, що там "масив", то в Києві масивів багато - є ще, наприклад, Харківський масив - такі само багатоповерхівки. Про жодні "сади" в статті нема жодного слова, а я написав про те, що бачу на власні очі.
І тут питання вже не в грі слів, а в вашому намаганні мене дурно потроллити.
Але я не маю часу і бажання на риття в тому смітнику, щоб вам щось доводити.
Тож вибачайте, але якщо маєте натхнення займатись дурницями, то продовжуйте без мене.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2013, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабас,
так, дійсно, мені також запам'яталось, що в статі "Експреса" було написано "Русанівка", але після того були ще різні статті, записи в блогах та обговорення (в тч на УП) з яких зрозуміло, що мова йде не про "Русанівку" чи "Русанівськи пагорби", а про "Русанівськи сади".
Непевно вони (експрес) після цього внесли зміни.
Я Вас не тролю, просто інформую.

А виходячи з цього http://h.ua/story/395052/
зараз пан Тягнибок живе за адресою: Жилянська 59, кв. 726.
Пані Фаріон написала, що пан Тягнибок живе у побратимів Гелевея, Мірошниченка та Кривецького, тому може жити за різними адресами.

Проблема не в тім де він живе, проблема в тому, що публічно не звітує про використання майна підлеглих відповідно до ст 16. "Вимоги щодо прозорості інформації" ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції"
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3206-17
та не платить прибутковий податок за безкоштовне використання чужого майна... зрештою як і всі інші...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2013, 20:03 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
прибутковий податок за безкоштовне використання

це шось нове від азірова ?

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2013, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Цитата:
прибутковий податок за безкоштовне використання

це шось нове від азірова ?

Ну, можна й так сказати, але така норма було і до діючого Податкового кодексу.

Податковий кодекс:

"РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Стаття 164. База оподаткування
...
164.2.17. дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених статтею 165 цього Кодексу) у вигляді:
...
е) вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку.

Якщо додаткові блага надаються у негрошовій формі, сума податку об'єкта оподаткування обчислюється за правилами, визначеними пунктом 164.5 цієї статті;
..."
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2013, 21:09 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

не доводьте до абсурду.

Бо, за Вашими словами, якщо я приїхав до друга і погостював у нього, то він мусить піти і заплатити тим кровопивцям ? На таке є тільки одна відповідь, але я не буду тут її писати, бо нас дівчата читають.

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2013, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тобто безкоштовне на постійній основі використання житла та автомобіля своїх підлеглих Ви вважаєте звичайною гостинністю? Ну так, то й так.
Тоді і "Межигір'я" це звичайна гостинність братів Клюєвих по відношенню до Віті Януковича. Подумаєш живе у своїх друзів...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,