•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вітаю Греко-Католиків!

Автор Повідомлення
берко

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2011, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю Греко-Католиків з обранням Верховним Архиєпископом Украінськоі Греко-КатолицькоіЦеркви Святослава Шевчука! Жаль ,що влада чомусь проігнорувала показати інтронізацію Глави УГКЦ по телевізору.
Василів

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2011, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не було команди із ФСБ та МОССАДУ. Враховуйте хто керує НТКУ.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це ганьба для України - керівника т.з. української церкви УГКЦ затверджує керівник іншої держави. Такого навіть в УПЦ МП немає. Після цього варто перейменувати УГКЦ в Римо-католицьку церкву, яка частково використовує православний обряд.
Віндіго

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прочитав інтерв'ю Блаженнійшого Святослава на УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-428570.html
Склалося дуже позитивне враження. Особливо імпонують наступні тези:
-... ми хочемо бути собою, справді живою Христовою церквою, яка має на меті донести євангельську благовість до кожної людини, до якої нас посилає Господь.
-Ми тепер вивчаємо досвід сучасного менеджменту, у який спосіб бути найбільш ефективними, але водночас найдешевшими.
- Як протистояти російському світу? Дуже просто – будувати український.
Вітаю Греко-Католиків з новим главою.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
Прочитав інтерв'ю Блаженнійшого Святослава на УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-428570.html
Склалося дуже позитивне враження. Особливо імпонують наступні тези:
-... ми хочемо бути собою, справді живою Христовою церквою, яка має на меті донести євангельську благовість до кожної людини, до якої нас посилає Господь.
-Ми тепер вивчаємо досвід сучасного менеджменту, у який спосіб бути найбільш ефективними, але водночас найдешевшими.
- Як протистояти російському світу? Дуже просто – будувати український.
Вітаю греко-католиків з новим главою.

приєднуюся.
хоча я не є вірянином угкц але в словах їхнього (не розбираюся як правильно казати) вбачається дуже чіткі позитивні моменти.
1. УГКЦ не обсирає інші церкви. це позитивно бо це може відмінною відповіддю священникам інших церков що кинулися гівно кидати в УГКЦ.
2. УГКЦ позиціонує себе як церкву саме незалежної держави, м'яко вимагаючи патріархату.
3. ризикну дати прогноз - через 7-5 років цю людину назвуть достойнішим послідувачем екуменізму павла другого.
4. за відповідь як протистояти "русскому міру" мегареспект. лаконічно та зрозуміло. що ще треба?

з мінусів можна назвати те, що обраний (кардинал?) дуже вже схожий на просту людину а не на священника. хоча, можливо, то плюс, не знаю, час покаже.
аби то не було грою на публіку...
Цой

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу поздоровити братів греко-католиків з обранням Предстоятеля.
Ваша віра довела свою ефективність в захисту української ідентичності ,про що свідчать нападки злостивців на цю тверджу віри і моралі.На тому і стояти будемо.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цой написав:

Яке обрання??????? Якби керівник однієї з держав не затвердив - до спини таке обрання було б. Все вирішила одна людина.
таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мрія написав:
Цой написав:

Яке обрання??????? Якби керівник однієї з держав не затвердив - до спини таке обрання було б. Все вирішила одна людина.

а ви аж труситеся хочете релігієсрач розпочати?
яке вам діло як чужа вам церква обирає собі священників? вони вам обрали священника? ні, собі. то чого ви до чужої церкви лізете?
десь там в джунглях живуть папуаси і обирають собі папуаських шаманів. ви й туди полізете вказувати їм як треба правильно обирати чи, може, зрозумієте нарешті що у кожного власна церква і кожен опікується власною церквою?

мабуть то про вас сказано - В ЧУЖИЙ МОНАСТИР ЗІ СВОЇМ УСТАВОМ НЕ ХОДЯТЬ.
Мрія

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Деректор1 написав:
Мрія написав:
Все вирішила одна людина.

Папа?Мама?

Папа.
таксист 20-11 написав:

Ні. Просто хочу щоб біле називали білим, а чорне чорним. Якщо кандидатуру затверджує одна людина - то який тут вибір?

А про папуаських шаманів невдалий приклад. Папуаські шамани на територію моєї держави не лізуть.
таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мрія написав:
Деректор1 написав:
Мрія написав:
Все вирішила одна людина.

Папа?Мама?

Папа.
таксист 20-11 написав:

Ні. Просто хочу щоб біле називали білим, а чорне чорним. Якщо кандидатуру затверджує одна людина - то який тут вибір?

А про папуаських шаманів невдалий приклад. Папуаські шамани на територію моєї держави не лізуть.

церкви йдуть за вірянами. куди віряни туди й церква. привезе ахмєтов до нас папуасів на заводах працювати замість нас - приїде і їх папуаська церква в Україну.

тож ваше несприйняття інших церков є просто надуманим. бо історія людства - то історія воєн таких як ви людей що намагалися релігійні кордони поєднати з кордонами держав.
а це вічний привід для війни.

це раз.
по друге щось я не чув щоб націоналісти поділяли ваші погляди а саме - надавали певній вірі переваги в Україні або забороняли свободу віросповідування.
це два.

а три - це боротьба проти церкви, що зберегла у собі українську ідентичність.
якщо ви дієте так як хоче змусити діяти нас наш ворог то хто ви?
якщо ви намагаєтеся сварити українця православного та українця греко-католика то на чий млин ви ллєте воду?

ще раз вам кажу. НЕ КРИТИКУЙТЕ СУСІДУ ЗА ТЕ, ЩО ВІН ОЖЕНИВСЯ НА КИРПАТІЙ. БО АБО СУСІДКА ОЧІ ВАМ ВИДЕРЕ АБО СУСІДА ОКО ВАМ ПІДІБ'Є.
давня українська традиція - жити з сусідами мирно.
ви не схожі на людину, що притримується українських традицій.
школяр

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Недорозвинутим релігійним аутистам, певна річ, важко помітити різницю між привітанням братів-українців однієї конфесії із обранням їхнього Глави згідно їхніх правил із розпалюванням ворожнечі. Дефекація замість гратуляції:
Мрія написав:
Цой написав:

Щось негарно пахне від ваших злостивеньких дописів.
В бані давно мились, га?

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 21:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не переконуйте мене в тому що ви хочете бачити.

Затвердження однією людиною - не є вибір. - ось це коментуйте, а не пустослів"я розводьте типу - "В бані давно мились, га?", "Недорозвинутим релігійним аутистам", "тож ваше несприйняття інших церков є просто надуманим.", "це боротьба проти церкви, що зберегла у собі українську ідентичність."

Я сприймаю все тверезо. ні проти кого не борюсь.
Затвердження однією людиною - не є вибір.
таксист 20-11

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

коли когось цитують то цитують так що не виглядало як начебто нишком чи крадькома.
школяр

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для обмежених у сприйнятті реальності через ненависть до братів-українців (причини мене не надто цікавлять), пояснюю:
1. Вибір був здійснений Синодом єпископів УГКЦ.
2. Наведіть приклад, коли обраний Верховний Архієпископ УГКЦ не був затверджений Папою, або закрийте рота. Крапка.

ПМ. В баню посилають із форуму неадекватів. А чи вони там миються, чи ні, - то вже їхні проблеми. Аби тут не смерділо.

ПовідомленняНаписане: 30 березня 2011, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо Папа затверджує всіх, кого обрав синод - тоді навіщо така принизлива формальна процедура затвердження?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,