•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вітаю Греко-Католиків!

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2011, 22:49 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

питання скаженого троля виглядає так, ніби в московщині кирила-педрила обирали всєнародним рєфєрєндумом.
Тепер скажені не можуть спати, бо в них конвульсивна мрія про дємакратію планєтарнава маштаба.

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2011, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
питання скаженого троля виглядає так, ніби в московщині кирила-педрила обирали всєнародним рєфєрєндумом.
Тепер скажені не можуть спати, бо в них конвульсивна мрія про дємакратію планєтарнава маштаба.

Як би не виглядало питання - але воно потребує відповіді, а не недоречних і образливих коментарів.

Чи вас вчили якщо не знаєте відповіді - щоб не мовчати то треба лаяти москалів/РПЦ і т.п.
верба

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2011, 23:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво чому товариство проігноровало мою краморльну(на перший погляд) пропозицію приєднатись до УГКЦ?

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2011, 08:47 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Цікаво чому товариство проігноровало мою краморльну(на перший погляд) пропозицію приєднатись до УГКЦ?

бо, якщо це не особисте приєднання, то не від нас це залежить.
І, можливо навіть, це - добре.

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2011, 08:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На численні прохання шановного панства, бліду спірохету з кодовою назвою "Мрія" (вона ж "Мєчьта") відправлено на проходження санаційних процедур в руззґє баньйа.

Скажемо їй навздогін "Дасфіданьйа!"

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2011, 08:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще б коликом нижче спини - "на дарошку"! )

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2011, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приєднуюсь до привітань. Новообраний очільник УГКЦ мені видається достойною Людиною. Також з повагою ставлюся до його попередника - Любомира Гузара, особливо приємно вразив мене його вчинок - добровільне полишення посади предстоятеля і це при тому що він для своїх літ ще досить добре тримається і міг би ще далі очолювати УГКЦ (для порівняння - митрополит Володимир, предстоятель УПЦ МП, геть слабий і немічний мабуть вирішив до останнього триматися за крісло).
Іншими словами я з повагою ставлюся до так би мовити "кадрового" складу УГКЦ, тим більше що до цієї церкви належали відомі діячі ОУН УПА котрих я - "східняк" вважаю героями.
Але, ризикуючи бути зарахованим до "москальських паскуд", я не сприймаю УГКЦ, якщо можна так сказати як ідею.
- по перше, для мене як для східного українця, історичним уособленням справжнього українства насамперед є запорізьке козацтво, котре як відомо, перш за все боролося за віру православну. Тому коли я чую про УГКЦ як єдино справжню українську церкву то я м"яко кажучи не зовсім це розумію.
- по друге, сама суть УГКЦ це - католицька церква в православній обгортці, тобто історично, в момент свого виникнення вона, припускаю була розрахована на залучення до свого складу тих "православних" котрі не розуміються на суті речей а звертають увагу лише на зовнішні прояви
- по третє, як слушно зауважила "забанєная Мєчьта", УГКЦ підпорядковується зовнішньому центрові.
Спір щодо того яке віровчення є істинним, католицьке чи православне це окрема розмова. Зараз я хочу поговорити про політичний аспект - тут і об"єднання Заходу і Сходу (Схід навіть українізований УГКЦ не сприйме), тут і "незалежній державі - незалежну церкву".
Часто чую про ідею створення Патріархату УГКЦ...хочу запитати у греко-католиків, що це означає, як це буде виглядати ? чи означає це повну незалежність від Ватикану чи це просто назва така "патріархат" ?
Як ви ставитесь до ідеї об"єднання УГКЦ і УПЦ КП, (і можливо УАПЦ) і утворення на їх основі - Української Православної Церкви, дійсно автокефальної, незалежної від жодних зовнішніх політичних центрів і визнаної світовим православ"ям ? ... а УПЦ МП ... куди вони дінуться :-) самі до нас прийдуть, тим більше що серед їх вірян є багато таких що лише формально належать до МП (ходять до їхніх храмів лише тому що поряд немає храмів УПЦ КП) а насправді симпатизують УПЦ КП, а серед духовенства досить таких що схиляються до ідеї повної автокефалії.
Віндіго

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2011, 20:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зустріч Блаженнійшого Святослава з молоддю Києва:
http://www.youtube.com/watch?v=TJbhJvguIG8
http://www.radiomaria.org.ua/

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2016, 18:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1.
Глава УГКЦ у Страсну п’ятницю: «Якщо влада переступає через людське життя, то така влада є злочинною»
http://news.ugcc.ua/video/glava_ugkts_v_strasnu_pyatnitsyu_yakshcho_vlada_perestupaie_cherez_lyudske_zhittya_to_taka_vlada_ie_zlochinnoyu_76608.html

Проповідь Блаженнішого Святослава у Страсну П’ятницю
https://www.youtube.com/watch?v=Yk3K3zkBgCo

2.
«Церква сама прийшла до мене», – Блаженніший Святослав
http://news.ugcc.ua/interview/tserkva_sama_priyshla_do_mene__blazhenn%D1%96shiy_svyatoslav_76480.html

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,