•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Відкрите Хоробре Серце

Автор Повідомлення
Процесс

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2011, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
Я до цього всього скептично відношусь - енергетика, аури, чакри, та ін.

Як би ви знали, шановний, як я вас розумію. :)

Колись я й сам був переконаний, що логіка, інтелект та здоровий глузд - здатні усе осягнути на цьому світі.

Але, з часом я довідався та прийняв те, до чого колись ставився скептично, і змінився.

Якщо вам цікаво, то й ви зможете змінити свою думку.

З Повагою,...
Доріан Грей

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2011, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:
Доріан Грей написав:
Вітаю!
Процессе, щоб Ви порадили для читання людині, яка не любить читати:)?
Просто я так розумію переважно духовні знання може почерпнути лише з книг?

Шановний Доріан Грей.

Читаючи книги, навіть духовні тексти, ви маєте ризик залишатися в рамках раціонально - логічного розуміння. Тобто, такого розуміння, в яке не вкладається, не вміщується духовна реальність.
У такому випадку ви ризикуєте даремно витрачати час.

Думаю, на початок, непогано було б зайнятися налаштуванням свого сприйняття на "відчуття" духовного тексту.

Спробуйте зробити це з коанами дзен. (Гэнро "ЖЕЛЕЗНАЯ ФЛЕЙТА - 100 КОАНОВ ДЗЕН" http://zen.ucoz.ua/load/1-1-0-16 ).

Для сприйняття коану потрібно спочатку зупинити свій інтелект. Якщо спробуєте аналізувати зміст коану, потрапите у ту ж саму інтелектуальну пастку, в якій перебувають сучасні протестанти.

Оскільки ви не любите читати, читання коану не викличе у вас труднощів, він, зазвичай, обмежується трьома - чотирма рядками.

І наостанок - візьміть коан, який вам сподобався, та залиште його поруч з собою. Можливо, з часом, вам відкриється щось надзвичайне.

З Повагою,...

Привіт Процессе!Давай на ти,якщо не проти
Знаєш,скачав я ці коани і лежать вдома вони в мене....намагався читати,нічого не виходить....
В мене до тебе питання(трохи не по темі). Надай декілька порад,як можна абстрагуватись від посторонніх шумів. Для прикладу,я не можу сконцентруватиись на роботі,якщо хтось горосно балакає,чи їсть яблуко))...звичайно можна попросити це не робити...але б я краще хотів навчаитись,як можна по бажанню, відключатись від сторонніх звуків,що можуть заважати.
Дякую))
Процесс

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2011, 11:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На сусідній гілці http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=216228#216228 виникла цікава розмова. Мені захотілося написати свою думку тут.
Сергій П. написав:
Любов і страх.
Коли людина відчуває страх?Коли може втратити щось цінне. Для віруючої людини це душа.Для патріота Батьківщина, а для закоханого кохана людина. Те що подібну тенденцію помітно в багатьох гранях існування вказує на те що це абсолютний закон .
Про любов сказати складніше...
Любов це коли ми віддаємо щось іншим не вимагаючи нічого у відповідь.
Чи помічали ви що відчуваєте частіше любов до ближнього чи страх втратити, а що ви відчуваєте до України.
Якщо розглядати з цієї точки зору історію України чи не помітимо ми закономірності між почуттями та діями людей і злетами та падінням нації?!
Добре булоб почути думку історика.

Шановний Сергій П.

Дуже захотілося відповісти Вам, оскільки ви зачепили такі цікаві та глибокі речі, як Любов та страх.
Спробуйте подивитися на ці поняття з такої точки зору:

- Любов та страх, це не просто почуття, але набагато більше - СПОСОБИ СПРИЙНЯТТЯ ТА РОЗУМІННЯ СВІТУ.

Страх - це буденний, звичний усім нам спосіб сприйняття. Ми дивимося на Світ, як на вороже середовище, у якому ми боїмося пропасти.

Таке ставлення до Світу реалізується в нас через, нав'язане нам, штучне, інтелектуальне розуміння Світу.

Любов - це природній спосіб сприйняття Світу, оснований на "диханні" Серця.

Як виявляється, Серце людини (не плутати з анатомічним серцем) має здатність вбирати в себе частинки Світу та відчувати їх. Одночасно, воно видихає, випромінює свої частинки, та наповнює собою Світ.

"Дихання" Серця дає людини непередаване відчуття близькості зі Світом та людьми.

Щоб навчитися відчувати Світ Серцем, необхідно спочатку зрозуміти:-

Інтелект призначений для створення мертвого - він не здатний осягнути живе.

З Повагою,...
Сергій П.

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2011, 21:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за запрошення.
Справді любов і страх важливі чинники в житті людини. Але мені здаєтся що наше розуміння різне . Якщо я вірно зрозумів то ви вважаєте що любов і страх існуют як два дуальні ( тобто взаємопов'язані явища).
Але я вважаю що існує лише любов як об'єктивна реально існуюча енергія. Страх це почуття яке виникає коли ми втрачаєм любов.
Любов бувае різна , але вона необхідна нам як повітря для життя. Немає любові- людина помирає.
Любов пронизує всесвіт. Вона пронизує наше буття. Саме відчуття любові в навколишній природі , в відношеннях з людьми дає нам счасливі моменти. Заберіть це і людина відчуває розчарування,біль а потім і страх що любов не повернути.

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2011, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій П. написав:
Але мені здаєтся що наше розуміння різне .
Але я вважаю що існує лише любов як об'єктивна реально існуюча енергія.

Насправді, шановний Сергій П, наше розуміння Любові та страху схоже.

Так, Любов, це не просто слово, не якась абстракція, це - реально існуюча енергія.
Крім того, щоб оволодіти цією енергією, необхідно розвинути реально існуючий центр у нашому енергетичному тілі - Серце.

Але, хочу ще раз наголосити - Любов та страх є способами сприйняття реальності. Поясню це.

Уявіть собі, що ви стоїте на горі, в руках у вас бінокль.
Коли ви дивитесь неозброєним оком, ви бачите прекрасний пейзаж. Подивившись у бінокль, ви бачите реальність більш деталізовано, але - ви бачите ту саму реальність - в ній нічого не змінилося.

І зовсім інакше відбувається, коли ми дивимося на світ через Любов, або страх - ми починаємо бачити різні світи.

Підкреслюю - не один і той же Світ під різними кутами, а - різні Світи.

Через страх ми бачимо "неживий" матеріальний Світ, а через Любов ми відчуваємо Світ, як Цілісний Живий Організм.

І ще:

страх, пов'язаний з інтелектом, та з органом фізичного зору - очима;

Любов - з інтуїтивним баченням, та органом енергетичного та духовного зору - Серцем.

З Повагою,...
Процесс

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2011, 22:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:
І зовсім інакше відбувається, коли ми дивимося на світ через Любов, або страх - ми починаємо бачити різні світи.

Підкреслюю - не один і той же Світ під різними кутами, а - різні Світи.

Через страх ми бачимо "неживий" матеріальний Світ, а через Любов ми відчуваємо Світ, як Цілісний Живий Організм.

Хочу трохи додати про різні Світи.

Сприймати та розуміти неживий світ нас навчали з дитинства, прищеплюючи матеріалістичний світогляд. Тут приклали руку сім'я, школа, інститут, а з ними уся наука та культура. Тому наш з вами світогляд є, по суті, соціальним продуктом.

Тепер важливим стає те, як ми розпорядимося своїм світоглядом - приймемо його за чисту монету, або піддамо сумніву.
І тільки через розуміння неправдивості, оманливості матеріалістичного світогляду, ми можемо розпочати свій пошук нових знань про Світ.

Так ми можемо здобути знання про духовну природу Світу та Людини, але тепер ваш світогляд буде вже не соціальним продуктом, а вашим особистим здобутком.

З Повагою,...
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2012, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Процесе!

Куди Ви поділися?

Ви так потрібний на Форумі!

Відгукніться!

З Повагою...

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2012, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Шановний пане Процесе!

Куди Ви поділися?

Ви так потрібний на Форумі!

Відгукніться!

З Повагою...

Я думав, що тут нікому не потрібний, тому навіть не заглядав на форум.

Але ваші слова мене надихнули, тому продовжимо спілкування.

Чекаю ваших думок, коментарів, запитань.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2012, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Процессе, висловлюю Вам щиросердну подяку за створену тему! Прочитала цілком, легко та швидко. Під час перегляду теми у мене виникли запитання. Прошу відгукнутися! Надайте відповідь, а я напишу запитання.

З повагою. Радомира Гетьман

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2012, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Пане Процессе, висловлюю Вам щиросердну подяку за створену тему! Прочитала цілком, легко та швидко. Під час перегляду теми у мене виникли запитання. Прошу відгукнутися! Надайте відповідь, а я напишу запитання.

:) ... Якби ви знали, як мені радісно повернутися на цю гілку!

Пишіть Ваші запитання - буду відповідати.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:
ЯК ЗМІНИТИ СВОЮ СВІДОМІСТЬ.

[Насправді: і втраті радості життя, і хворобі - можна запобігти.
Як?

Зрозумівши, що проблеми, депресії та хвороби несуть у собі можливість змінити життя, і у цьому сенсі вони є дарунками Живого Світу кожній людині.

Для де-інсталяції обмежувальної програми у нашій свідомості, необхідно зробити три кроки.

Перший - взнати що це можливо, та захотіти цього. Щось всередині нашої свідомості опирається визнанню духовної природи реальності. Так діє сама обмежувальна програма.

Наступний крок - пошук нових знань
. Більшість людей, зацікавившись духовною стороною світу, поринають в езотерику. Насправді, езотерика є досить бурхливим потоком, у якому дуже важко зорієнтуватися, та виплисти на чистий простір духовної реальності.

Останній крок найважливіший: зайняти чисту позицію очікування (нагадаю, що позицією називається ставлення людини до світу, до інших людей, до самої себе):

В одній з попередніх бесід ми наводили приклад людини, яка сидить на березі річки та дивиться на воду.
Ця людина знає, що по воді пливуть до неї подарунки - все, чого вона бажає для себе від життя.
Вона знає, що подарунки вже існують, що вони вже належать їй так само, як і ріка,
адже це річка є її життям.
Не потрібно переживати, метушитися, пришвидшувати хід часу, штовхати річку.

МАЄМО ПРОСТО ДОВІРИТИСЯ.

Таке очікування само по собі дарує радість та наповненість, і в якусь мить ви, можливо, помітите, що вже не існує ні вас ні берега, а тільки спокійний та чистий потік життя.

З Повагою,...

Пане Процессе, як досягти стану ДОВІРИ? Наприклад, людина зробила перші кроки і зараз штовхає річку. Але й під камінь, що лежить, вода не тече?

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Пане Процессе, як досягти стану ДОВІРИ? Наприклад, людина зробила перші кроки і зараз штовхає річку. Але й під камінь, що лежить, вода не тече?

Шановна Радомира.

Ви дуже доречно написали про те, що під камінь вода не тече.
Давайте зрушимо той камінь з місця, та відкотимо якнайдалі.

Академічна психологія вважає, що якщо людина має психологічну, або ж життєву проблему, вирішувати її потрібно на ментальному або ж емоційному рівні - у думках та емоціях людини.

Але, ні думками, ні співпереживанням неможливо кардинально допомогти, оскільки вони зачіпають лише верхній шар людини (психологи називають цей шар особистістю), та не досягають її глибин. А там ми маємо ще два рівні:

- енергетичний,

- духовний.

Як правило, будь яку психологічну, життєву, психосоматичну проблему людини можна вирішити на енергетичному рівні. Поговоримо про це.

Всередині енергетичного та фізичного тіла людини рухається енергетичний потік. Я називаю цей потік - Життєвим.
Він тече паралельно хребту знизу вверх та розгалужується над головою людини, як струмінь води у фонтані. Цей потік нагадує собою струмок, або швидше - джерело.

Якщо потік - джерело тече вільно та легко, людина почувається радісною та здоровою.
Якщо ж джерело засипане, закидане камінням - маємо психологічні, життєві проблеми, розлади здоров'я.

Тому перше, що потрібно зробити - розчистити Життєвий потік людини.

Людина є духовною істотою, і вона має здатність бачити, відчувати Життєвий потік у себе, та у інших людей.
Але ж, чому ми його не бачимо? - причина у соціальному договорі.

Існує негласний соціальний договір, який підтримують люди сучасної технічної цивілізації - не помічати, ігнорувати духовну природу світу та людини. Незважаючи на цей договір, частина людей усе таки сприймає тонку природу реальності (це, як правило - жінки), але такий свій досвід вони тримають у таємниці.

Найперше, що ми маємо зробити - взнати, що всередині нашого тіла реально існує енергетичний потік, від якого залежить якість нашого життя, та захотіти його відчути. Це буде початок.
Далі почнеться налаштування сприйняття, ви почнете відчувати цей потік.
Вам допоможе розуміння того, що болі та напруження у нашому тілі (головний біль, сердечний спазм (при умові, якщо не має патології), болі у внутрішніх органах, тиск) спричинені енергетичними блоками.

І саме тоді, коли ми на особистому досвіді починаємо відчувати та розуміти енергетичну а з часом і духовну природу людини та світу, в нас з'являється справжня Довіра до Світу, як до Живої Усвідомленої Реальності.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 08:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:

Найперше, що ми маємо зробити - взнати, що всередині нашого тіла реально існує енергетичний потік, від якого залежить якість нашого життя, та захотіти його відчути. Це буде початок.
Далі почнеться налаштування сприйняття, ви почнете відчувати цей потік.
Вам допоможе розуміння того, що болі та напруження у нашому тілі (головний біль, сердечний спазм (при умові, якщо не має патології), болі у внутрішніх органах, тиск) спричинені енергетичними блоками.

І саме тоді, коли ми на особистому досвіді починаємо відчувати та розуміти енергетичну а з часом і духовну природу людини та світу, в нас з'являється справжня Довіра до Світу, як до Живої Усвідомленої Реальності.

З Повагою,...

Шановний Процессе, дякую за пояснення!
Наступне запитання. Яким чином Людині, яка вже визнала, що всередині нашого тіла реально існує енергетичний потік та хоче його відчувати, розпочати на практиці налаштовувати сприйняття? Адже є занадто багато різноманітних практик. Як обрати саме ту, що буде найбільш ефективною для конкретної особистості?

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:

Шановний Процессе, дякую за пояснення!
Наступне запитання. Яким чином Людині, яка вже визнала, що всередині нашого тіла реально існує енергетичний потік та хоче його відчувати, розпочати на практиці налаштовувати сприйняття? Адже є занадто багато різноманітних практик. Як обрати саме ту, що буде найбільш ефективною для конкретної особистості?

Шановна Радомира.

У вашому запитанні відчувається реальна зацікавленість, оскільки ви одразу перейшли до конкретики.

Непогано було б використати ваш наявний стан. Наприклад, якщо ви відчуваєте біль у голові, втому, або ж відчуваєте емоційні труднощі - можна сконцентрувати увагу на симптомі та попрацювати з ним.

Наприклад, маємо головний біль у ділянці потилиці. У такому випадку потрібно провести рукою по потилиці, та спробувати відчути специфічне відчуття - затерплість, заніміння, задерев'янілість. Ще це відчуття схоже на легку анестезію.

Будь яка енергетично заблокована ділянка завжди буде відчуватися затерплою.

Так от, суть процедури полягає у тому, щоб сконцентрувати свою увагу саме на цьому відчутті затерплості. Сконцентруватися потрібно максимально - так, щоб притишилися, або й зовсім зупинилися думки.
Втримати таку повну концентрацію потрібно протягом п'яти - десяти, або двадцяти секунд. Ще, ледь не забув, - необхідно заплющити очі, щоб збільшити концентрацію.

Тепер відкриваємо очі, опускаємо руку, відпускаємо увагу, та чекаємо реакції нашого тіла. Це, як правило, - полегшення фізичного стану, прояснення у голові, можливо виникне позіхання, або інші реакції, описані у попередніх бесідах.

Так ми можемо працювати з симптомами. Але, якщо ви почуваєтеся бадьоро, і вам нічого не болить - це дуже добре.
У такому випадку почнемо з концентрації на Аджні.

Торкніться ділянки середини лоба, вище лінії перетину брів на один - два сантиметри.
Спробуйте у цій ділянці вловити, описане вище відчуття затерплості. Щоб легше було концентрувати увагу, спробуйте погладити цю ділянку лоба, або ж притиснувши до шкіри, "приклеїти " палець до Аджни та робити рухи по колу у зоні розтягнення шкіри.
Усе це - тільки для того, щоб зачепити увагу за Аджну, та відчути затерплість у цій ділянці.

В результаті ви також відчуєте полегкість, та прояснення у голові.

Очищення Аджни, та концентрація на ній покращить ваше самопочуття, додасть вам сили, одночасно почнеться поступове налаштування, пробудження тонких центрів сприйняття.

Наснаги вам, запитуйте далі.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 13:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:

Очищення Аджни, та концентрація на ній покращить ваше самопочуття, додасть вам сили, одночасно почнеться поступове налаштування, пробудження тонких центрів сприйняття.

Добродію Процессе, будьте ласкаві, напишіть:
1) як часто слід очищувати Третє Око задля стабільно бадьорого стану тонких центрів сприйняття?
2) чи можна допускати до себе іншу людину, що діягностує чари, тонкі тіла с наданням рекомендацій щодо подальшої поведінки (наприклад, рекомендація - частіше працювати на земельній ділянці)? Чи є така діягностика втручанням в ауру людини?
З повагою...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"