•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Відкрите Хоробре Серце

Автор Повідомлення
Процесс

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 13:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:

Добродію Процессе, будьте ласкаві, напишіть:
1) як часто слід очищувати Третє Око задля стабільно бадьорого стану тонких центрів сприйняття?
2) чи можна допускати до себе іншу людину, що діягностує чари, тонкі тіла с наданням рекомендацій щодо подальшої поведінки (наприклад, рекомендація - частіше працювати на земельній ділянці)? Чи є така діягностика втручанням в ауру людини?
З повагою...

Чим частіше ви будете концентруватися на Аджні, тим краще.

Інша людина, що діагностує чари - ви маєте відчути, чи подобається вам ця людина, чи легко вам довіритися їй, чи є вона справжня.
Сфера езотерики настільки каламутна, і стільки людей заплуталися у ній, що дам вам ще одну пораду - більше прислухайтеся до себе самої.

Стосовно рекомендації "більше працювати на земельній ділянці". Безумовно, така рекомендація не нашкодить людині, але, з іншого боку - мало чим допоможе. Хіба що більше буде картоплі.
Якщо йдеться про активний спосіб життя, я рекомендую ходу 6 - 8 кілометрів жвавої прогулянки за містом, 2-3 рази на тиждень.

Якщо людина втручається у вашу ауру, ви миттєво відчуєте пробій - раптову слабкість. Якщо цього не сталося, втручання не було.
Якщо поспілкувалися з людиною, яка є нещирою, відчуєте напруження у ділянці аджни, та в очах - нібито неприємно дивитися на людину.
На психологічному рівні аджна відповідає за чистоту спілкування.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Процесс"
Сфера езотерики настільки каламутна, і стільки людей заплуталися у ній, що дам вам ще одну пораду - більше прислухайтеся до себе самої.
[/quote]

Процессе, а яке Ваше ставлення до Хосе Сильви? Чи ведуть його техніки ("склянка води" та ін.) до розвитку інтуїції?

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Процессе, а яке Ваше ставлення до Хосе Сильви? Чи ведуть його техніки ("склянка води" та ін.) до розвитку інтуїції?

Оцінити метод Сільви не зможу, оскільки не займався його методиками.
Радомира

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 15:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Процессе, я Вам щиро вдячна за відповіді, та, мабуть, вже втомила своїми запитаннями...
Я прочитала за Вашим посиланням коани дзен, там навіть є засторога щодо спілкування з людиною, яка ходить з одних зборів на інші. Думаю, такі часи бувають в житті багатьох, але є приклади, коли люди роками поринають у різні медитації, а їхнє життя не змінюється.
Все ж таки маю надію втішити ту дитину, що плаче у підвалі власної хати, взяти за руку та й вивести на поверхню, щоб вона посміхнулася Сонечку...
З повагою

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Пане Процессе, я Вам щиро вдячна за відповіді, та, мабуть, вже втомила своїми запитаннями...

Ні, ви мене не втомили. Навпаки, те, що ви зрозуміли надихає.
Після робочого дня я мав щойно важкість на Серці, і ваші слова зігріли мене.

Радомира написав:
Я прочитала за Вашим посиланням коани дзен

Може так станеться, що коли не-будь я прочитаю вам свій самий улюблений коан. :)
А який коан вам сподобався?

Радомира написав:
бувають в житті багатьох, але є приклади, коли люди роками поринають у різні медитації, а їхнє життя не змінюється.

Я колись проводив психологічне дослідження людей, які прогягом тривалого часу займалися трансцедентальною медитацією Махаріши. Багато з них займалися цим більше 10 років.
Досліджувалась трансцендентність мислення, та особливості особистості.
Результати були вражаючими - люди роками ховаються від життя, стаючи все більше інфантильними, а їх мислення залишалося звичайним буденним.

Радомира написав:
Все ж таки маю надію втішити ту дитину, що плаче у підвалі власної хати, взяти за руку та й вивести на поверхню, щоб вона посміхнулася Сонечку...
З повагою

Тепер я відчуваю, що ви дійсно зрозуміли, та відчули те, про що я пишу.

З Повагою,...
Радомира

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:
Ні, ви мене не втомили. Навпаки, те, що ви зрозуміли надихає. Після робочого дня я мав щойно важкість на Серці, і ваші слова зігріли мене.

Завдяки спілкуванню з Вами і втілюванню в життя переданих Вами знань відтепер почуваюся утихомирено.

Процесс написав:
Може так станеться, що коли не-будь я прочитаю вам свій самий улюблений коан. :)
А який коан вам сподобався?

Процессе, Ви мене заінтригували...
До речі, так називав себе Ошо
Коани всі мудрі. На сьогодні для мене багато актуальних і найбільш запам'яталися 28, 35 та 42.
Маю на меті перечитати твори нашого мандрівного філософа Григорія Савича Сковороди.

Процесс написав:
Я колись проводив психологічне дослідження людей, які прогягом тривалого часу займалися трансцедентальною медитацією Махаріши. Багато з них займалися цим більше 10 років.
Досліджувалась трансцендентність мислення, та особливості особистості.
Результати були вражаючими - люди роками ховаються від життя, стаючи все більше інфантильними, а їх мислення залишалося звичайним буденним.

Ваша діяльність дуже цікава. Мабуть, Ви можете порекомендувати для перегляду фахові сайти з соціяльної психології?

Процесс написав:
Тепер я відчуваю, що ви дійсно зрозуміли, та відчули те, про що я пишу

Коли маю бесіду, налаштовуюся на Людину, щоб відчути та порозумітися :-)

З повагою. Радомира Гетьман

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 21:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:

Процессе, Ви мене заінтригували...
До речі, так називав себе Ошо

Процес.... Колись у минулому, під час консультації я вперше відчув процес і одразу я побачив, що через кабінет зліва направо протікає струмок.
Явище мене здивувало і зацікавило. А потім, читаючи, Лоуєна, Міндела - я зрозумів, що вони також відчували цей струмок, і називали його потоком. Цей потік, та явища, які його супроводжують і є основою процесуальної психології.
Але процес винайшов не Мінделл - усі ці явища, давно відомі та технічно вдосконалені у духовних практиках Сходу.

Саме тому східні вчителі говорять про процес. Говорив про це й Ошо, але те, що він називав себе процесом - цього я не знав.

Радомира написав:
Коани всі мудрі. На сьогодні для мене багато актуальних і найбільш запам'яталися 28, 35 та 42.
Маю на меті перечитати твори нашого мандрівного філософа Григорія Савича Сковороди.

28, 35, 42 ..... Перечитав я ваші коани - вони дууууже глибокі :).
Не ставтеся до коанів надто серйозно :)

"..шукати святий світ потрібно не у невідомих потойбічних сферах, а тут і тепер, у всій повноті земного життя." (Франческа Фриматл)

А з іншого боку, шановна Радомира, зробіть ласку, та познайомте мене, та товариство з мудрістю Сковороди.

Процесс написав:
Ваша діяльність дуже цікава. Мабуть, Ви можете порекомендувати для перегляду фахові сайти з соціяльної психології?

Навіщо вам соціальна психологія? - як на мене, найцікавіша психологія духовності.

З Повагою,...
пан майор

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Процесс написав:
Навіщо вам соціальна психологія? - як на мене, найцікавіша психологія духовності.
І для мене - теж.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 08:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Процесс написав:
І для мене - теж.

Вітаю, пане майоре! Рада, що Ви знов з'явилися. І для мене теж найцікавіша психологія духовності. Саме тому, я на цій гілці. І радісно на душі з того, що знайшла однодумців.

Процесс написав:
шановна Радомира, зробіть ласку, та познайомте мене, та товариство з мудрістю Сковороди.

Щодо Сковороди, то його біографію та твори усі ми вивчали в школі, хіба що за виключенням тих, кого за радянських часів, за бажанням батьків, було звільнено від української літератури.

Наступне викладено у Вікіпедії.

Григо́рій Са́вич Сковорода́ - український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог, жив у 18 сторіччі.

Освіту здобув у Києво-Могилянській академії. Переслідуваний світськими та духовними властями, з 1770-х років вів життя мандрівного філософа.

Вважав, що зміст людського існування — подвиг самопізнання.
« Щоб пізнати Бога, треба пізнати самого себе. Поки чоловік не знає Бога в самім собі, годі шукати Його в світі.»

В одному з пізніших послань Сковорода розповідає про зустріч з ченцем, якого
« страшенно мучить демон печалі, і який звичайно називають бісом меланхолії. (…) Даючи поради цій людині, я сам ледве не пропав. (…) Дуже важливе значення має, з ким щоденно спілкуєшся і кого слухаєш. Бо поки ми слухаємо, ми їх дух в себе вбираємо».»

Ця історія виглядає особливо повчальною, оскільки учитель, визнаючи, що сам піддався печалі, показує, як поборов цей стан: у сні він звернувся по допомогу до Всевишнього:
«Якщо Бог всюди, якщо він присутній і в цьому черепку (при цьому я підняв черепок з землі), то для чого ти шукаєш розради в інших місцях, а не в самому собі? Адже ти є кращим з усіх творінь».

Про стиль його життя з харківського періоду його перший біограф пише: «Уставав дуже рано, їв раз на день, без м'яса і риби, був завжди веселий, сильний, рухливий, з усього задоволений, до всіх добрий, усім готовий послужити. Поважав і любив добрих людей без різниці їх стану, навідувався до хворих, розважав сумних, ділився останнім з тим, хто нічого не мав». («Житіє Сковороди»).
Сковорода конкретизує зв’язок між духовними та тілесними недугами: людина, яка зловживає м’ясом та алкоголем, довго зупиняється на тривожному роздумі — «звідси передчасне старіння, коли не щось гірше».

Слава про Сковороду йшла так далеко, що про нього довідалась і цариця Катерина II, і забажала його побачити. Через свого поручника Потьомкіна вона послала Сковороді запрошення переселитись з України в Петербург. Посланець цариці застав Сковороду на краю дороги, де він відпочивав і грав на флейті, а недалеко нього паслась вівця того господаря, в якого філософ затримався.
Посланець передав йому запрошення цариці, але Сковорода, просто й спокійно дивлячись в очі посланцеві, заявив: «Скажіть цариці, що я не покину України — мені дудка й вівця дорожчі царського вінця».

Про смерть Сковороди записав Срезневський таке:
…Був прегарний день. До дідича з'їхалось багато сусідів погуляти й повеселитись. Мали також на цілі послухати Сковороди… За обідом був Сковорода незвичайно веселий і говіркий, навіть жартував, оповідав про своє минуле, про свої мандрівки, досвіди. Зачаровані його красномовством повставали всі від обіду, Сковорода щез.. Він пішов у садок. Довго ходив він по перехресних стежках, зривав овочі й роздавав їх хлопчикам, що працювали в садку. Над вечір пішов сам господар шукати Сковороду й застав його під гіллястою липою. Вже заходило сонце: останні його проміння пробивалися крізь гущу листя. З рискалем у руці копав Сковорода яму — вузьку, довгу яму. — «Що це, друже Григорію, чим то ти зайнятий?» — спитав господар, підійшовши до старого. «Пора, друже, закінчити мандрівку!» — відповів Сковорода — «і так усе волосся і злетіло з бідної голови від мордування, пора непокоїтися!» «І, брате, дурниця! Досить жартувати, ходімо!» — «Іду! Але я прохатиму тебе попереду, мій добродію, хай тут буде моя остання могила». І пішли в хату. Сковорода недовго в ній лишився. Він пішов у свою кімнатку, перемінив білизну, помолився Богу і, підложивши під голову свої писані праці і сіру свитку, ліг, зложивши навхрест руки. Довго чекали на нього з вечерею. Сковорода не з'явився. Другого дня вранці до чаю теж, до обіду так само. Це здивувало господаря. Він насмілився увійти до Сковороди, щоб розбудити його; одначе Сковорода лежав уже холодний закостенілий.
Це було 9-ого листопада 1794 року. На хресті над його могилою, на прохання самого Сковороди, написано: «Світ ловив мене, та не впіймав…».

Одна духовна особа, яка відвідувала музей Григорія Савича, розповіла мені про те, що багато там фотогафувала, але жодного фото так і не проявилося...

З поваго. Радомира Гетьман

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Григо́рій Са́вич Сковорода́ - український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог, жив у 18 сторіччі....

Дякую за чудовий текст.
Радомира

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ця людина дійсно мала Відкрите Хоробре Серце

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Є люди, які живуть у світі і пильнують, щоб не збрехати. Вони не хочуть, щоб у їх душі було місце брехні.
Інші – брешуть. І живуть із брехнею у душі. Таким чином, перші – живуть у світі правди. Другі – у світі брехні.
Коли Григорія Савовича запитали, що за наука – Біблія. Він відповів, що є наука про взаємодію тіл – це Фізика.
Наука про те із чого ці тіла утворені – Хімія. А Біблія – це наука про Душу.
Люди у світі правди - щасливі. У світі брехні – нещасні.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 12:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майоре, а Ви - справжній Воїн.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Пане майоре, а Ви - справжній Воїн.

А я в цьому і не сумнівався!!! :))))

Бо... Від скромності не збираюся вмирати...:)))

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вої / Кшатрії

Це представники державних службовців, чиновники, військові, юристи кримінального права, банкіри високої категорії, керівники різного рангу.
Щастя кшатріїв - влада. Це люди, які шанують битву, ідею, вони хочуть всім володіти. А гроші - лише засіб. Коли немає війни, їм залишається битися за владу. Це ті красені, що першими куплять новий Феррарі, б'ються на аукціонах за право володіти прекрасним витвором мистецтва, розбивають пляшки Dom Perignon об борти своєї яхти.
Їм потрібна жінка видатна, унікальна. Та, яка буде сильно відрізнятися від інших. Справжня кшатрійка завжди має стежити за тим, щоб ніхто не проник в серце її шляхетного лицаря.
Героїзм, рішучість, сила, відвага, щедрість, готовність до ризику, уміння вести за собою - притаманне вою. Його смак до життя - усвідомлення, що він щось організував, ініціював, чимось ефективно управляє. І, звичайно, перемога над конкурентом.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,