•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як виховувати дітей Українцями в не українському суспільстві

Автор Повідомлення
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2011, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"ДІТИ-СЕ НАША НАДІЯ,-СЕ МОЛОДА УКРАЇНА!"Олена Пчілка.
Націоналістичні партії в Україні,як і всі або б'ються за владу,або балакають! Де гуртки,садки для дітей УКРАЇНЦІВ?Чекаєте,що ПР виховуватиме наших дітей?Вони вже виховують!"перевертнів"!ДАВАЙТЕ ЩОСЬ РОБИТИ!Де просвітня діяльність націоналістів?

Востаннє редаговано: М.Джура (24 грудня 2011, 20:02), редаговано 2 раз
Василів

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2011, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А Ви вчіть своїх дітей розмовляти українською. Казати не папа а ТАТО, не бабушка а БАБУСЯ, не дєдушка, дєд а дідусь, дід. А за Вами підуть і інші. З власного досвіду. Коли я приходив за моїми дітьми в садочок і вони бігли мені на зустріч з радісним криком ТАТО, за ними бігла майже вся група повторюючи тато, тато. І мої діти були поштовхом для російськомовної виховательки, та невеличкої частини батьків розмовляти українською. І зараз, вже дорослі мої діти вільно без комплексів в російськомовному оточенні користуються тільки українською мовою. Головне не боятись і вести себе гідно.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2011, 06:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так і робимо. Дякую!Та хочу щоб дитина мала змогу спілкуватися з іншими україномовними дітками.І хіба це правильно коли мої знайомі (рос.мовні)можуть віддати дитину в який завгодно гурток,а мені спочатку треба свою навчити російській мові.МИ ЯК ЧУЖИНЦІ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ,ЩЕ Й ПООДИНОКІ.Нам треба гуртуватися-ось я про що!Євреї,вірмени ж гуртуються,створюють садочки,недільні школи і їхні діти виховуються з відчуттям єдності.
"Нам треба захищати свою мову-квіточку"-так говорить моя доня ще з двох років,коли чує російську!

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2011, 14:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щосуботи о 10.05 на РАДІО"ЕРА" дитяча передача "РАДІО ЕРИКИ".З точки зору дорослого вона далека від досконалості,але маленьким діткам цікаво.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2011, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
а мені спочатку треба свою навчити російській мові

треба???? а навіщо? щоб підлаштовуватись під них?.... не робіть цього... нехай вони вчать українську мову... а Ви вимагайте цього від них

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2011, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не хочуть!!!)))

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2011, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура, видно Ви так прикладаєте зусилля... у мене теж діти, і якось з питанням мови у нас що у гуртках, що у садочку, питання було поставлене ребром..

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2011, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанко,я боюся Вас образити,але рівняти Львів з Кривим Рогом?
Та ще й зараз,коли чужа влада.Вам у Львові наші розмови про мову здаються безпорадним скиглинням.Я це розумію.

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 08:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є гарна українська мирилочка,замість російської"мірісь,мірісь".
"Битися-не билися,
Трохи посварилися,
Потім посміялися,
Друзями зосталися."

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

_Я згодний з паном Василівим щодо виховання дітей, тим більше, що мовна ситуація у Києві подібна до такої у Вінниці, тобто краща, ніж у Кривому Розі, проте гірша за львівську. В мене син займається реальним айкідо, тренери розмовляють переважно російською, але серед учнів є такі особистості, що й тренерів поступово переведуть на українську.
_ І ще зауважте, яка мовна ситуація була в Києві на початку незалежності і яка вона тепер. У Києві взагалі не було дітей-киян, що спілкувались рідною мовою. Зараз мої діти спілкуються українською, а головне -- вони відчувають чужинність московської говірки.
_Тримаймося!

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Головне виховати в дитині самоповагу.Це ще й від твердості характера залежить!І не опускатися до суржика.Стежити за своєю вимовою і вимовою дітей.

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Деяким людям до суржика треба ще піднятися. Неможливо почати людині розмовляти відразу нормальною рідною мовою, якщо вона до цього розмовляла виключно чужою. Просто почати розмовляти в зазвичай російськомовному середовищі -- це вже вимагає неабияких зусиль і, як зауважила Ліна Костенко, "громадянської мужності" (Записки українського самашедшего) Хоча потім вже розмова рідною мовою стає прироньою і не вимагає зусиль. І тут, дійсно, постає питання контролю за мовою. Мене, наприклад, дочка часто виправляє -- і мені це подобається.

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І ще, мені здається, важливо заповнювати інформаційний простір дитини українською. Мультфільми, журнали, книжки -- українські. Мені і моєму синові, наприклад, дуже подобається журнал "Професор Крейд" -- він змістовний, гарної якості, до того ж можна купувати журнал із вкладеним диском, який містить дуже гарні ігри і розвиваючі завдання.
Окремо хочу згадати чудову мережу книгарень "Є". Я, коли перший раз попав в книгарню "Є" на вул. Освіти в Києві, був просто в стані прострації. Зазвичай заходиш в який-такий "Книжковий супермаркет" -- там українсьі книжки з усіх напрямків зібрані на одному стелажі, що має назву "Книжки українською мовою". Ну, а як воно в "Є" - так там просто приємно навіть ходити поміж того різмаїття українських книжок і читати назви! Хоча, звичайно, кількість найменувань менша, ніж у підмосковських магазинах, але значно більша, ніж я міг уявити.

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 14:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як виховувати дітей в не українському суспільстві? -

Виховувати дітей потрібно, невтомно огортаючи їх своєю Любов'ю.

А решта - додасться.

З Повагою,...
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2011, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ворог-народу написав:
Деяким людям до суржика треба ще піднятися. Неможливо почати людині розмовляти відразу нормальною рідною мовою, якщо вона до цього розмовляла виключно чужою. Просто почати розмовляти в зазвичай російськомовному середовищі -- це вже вимагає неабияких зусиль і, як зауважила Ліна Костенко, "громадянської мужності" (Записки українського самашедшего) Хоча потім вже розмова рідною мовою стає прироньою і не вимагає зусиль. І тут, дійсно, постає питання контролю за мовою. Мене, наприклад, дочка часто виправляє -- і мені це подобається.

Кому Ви це говорите?Людині яка до 22 років говорила доволі не поганою російською мовою.А потім...і без суржика.Мовознавці вважають,(здається,О.Пономарів)що суржик-перехід з укр.мови на російську,а не навпаки.Простий експеремент:в меню людина яка говорить суржиком обирає російську,а не українську мову.Стосовно укр.простору100% погоджуюсь.У нас "Книгарні Є" немаЄ.Але стараємось підберати виключно українські книжки,мультики за "помаранчевої" влади це стало можливо.Хоч російського й більше.
Звичайно до дитини треба проявляти любов,і не лише діями,а й словами.Дитині важливо чути,що її люблять.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,