•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди блюзнірствують

Автор Повідомлення
енергетик

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2011, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T0hy66Ghbl4#at=29

На Паску в інтернеті з'явився відеоролик з фрагментом "гумористичної" передачі "Тоффі і Горила" одного ізраїльського телеканалу, в якому напівгола ведуча Тоффі демонстративно розпинає на хресті мавпу. Горила, зрозуміло, не справжня, це лялька. Зате акт розп'яття відбувався цілком натурально.

Дівиця в купальнику запитує мавпу, чи чула вона про Ісуса (на івриті вимовляється як Йешу). Горила відповідає, що чула, що ВІН "шанована" Людина. Ні, говорить ведуча, "Йешу був ворогом єврейського народу". Мабуть, передача замишлялася як "посібник" для ліберальних ізраїльських євреїв, оскільки Горила підкреслює, що хоче асимілюватися з гоями і жити де-небудь в Швейцарії. Добре, відповідає ведуча раз ти так любиш Йешу, тобі доведеться Його зіграти.

Тут напівгола дівиця, озброївшись молотком, забиває цвях в руку розіпнутій на хресті Горилі. Зрозуміло, мавпа кричить від болю, але кричить не "просто так", а цитатою з Писання: "Боже мій, для чого Ти мене залишив"? (Мф. 27: 46; Мк. 15: 34). А дівиця б'є молотком та засуджує: "Ти - нацист, Йешу, ти - нацист"!. Врешті-решт, Горила не хоче більше асимілюватися і "бути" Йешу і заявляє, що "Моше, наш учитель". Дівиця б'є Горилу молотком по обличчю, і та випускає дух. "Ой вей" - знаково вимовляє дівиця. Завіса.

Ось таке пасхальне шоу піднесли нам жиди. Скандал? Скандал. Наруга в чистому і незамутненому вигляді. Але де протести правозахисників, чому всі мовчать?

Та і самі християни доки ніяк не заявили про себе, на відміну, наприклад від пам'ятної реакції мусульман із приводу набагато менш "живих" карикатур на Мухаммеда. Чи від реакції самого Ізраїлю, коли трохи десь щось їм здасться "не так"...

ПовідомленняНаписане: 02 листопада 2011, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жидво-це чума! Потрібна нова КОЛІЇВЩИНА! Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2011, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ведуча симпатична. Мавпа - не дуже. Хоча й схожа на Вітренко.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 08:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А з іншого боку - яке МЕНІ діло до цих міжєврейських розбірок? Ну, не хочуть вони сприймати Раббі Іешуа бар Аббас («Син Бога») як свого Месію, то це їхні справи. Хай між собою розбираються.
http://velesova-sloboda.org/christ/hagel-o-nedostovernosti-iudeo-hristianstva.html

Він сам про себе казав, що він посланий до "заблудших овец Ізраілєвих". Я не ізраїльска вівця, тому їхні суперечки стосуються мене так само мало, як колізії міфів давніх греків або індусів, або там подорож китайського народного героя Короля Мавп Сунь-Укуна. З теоретичної точки зору це, мабуть, цікаво, але сприймати всерьоз всі ці міфи і робити з них якісь висновки? Це смішно.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн,
що ж ти не користуєшся жидівським гуглтранслейтом? Всі підсіли, і радіють. І лише ви з Барабасом псуєте рай в інтернеті.

З.І.
(Не сприймай особисто, це риторичне запитання.)

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:31 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Моргенштерн,
що ж ти не користуєшся жидівським гуглтранслейтом? Всі підсіли, і радіють. І лише ви з Барабасом псуєте рай в інтернеті.

З.І.

Мене той жидівський транслейтер бісить. Як і хвороблива настирність його пропагандистів.

Якщо не володієш іноземною - то твоя особиста проблема, але пряме посилання - є пряме посилання, а там вже знущайся над текстом як хочеш, навіть з жидівською "допомогою" нівечачи рідну мову - то вже твій особистий мазохізм.

Щодо статті, наведеної Моргенштерном, то вона не витримує жодної критики і до наукового дослідження не має ніякого стосунку.

Втім, як і весь той сайт, творці якого навіть не підозрюють, що т.зв. ними Велес то є лише неграмотна назва православного святого Власія, якому був присвячений один з найдавніщих Київських храмів .

Востаннє редаговано: БАРАБАС (08 листопада 2011, 11:53), редаговано 2 раз
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що ви таке Барабасе кажете...
А як же захист інформаційного простору?
Все починається з дрібниць!
Не можна давати прямі посилання на російськомовну інформацію, бо спочатку це російськомовна, а вже потім інформація! І виключень не може бути!
Тільки загнавши всіх в україномовний простір ми зможемо зберегти Україну!

З.І.
Стосовно жидівського транслейтера. Ми повині радіти і аплодувати за можливість перекладення онлайн сторінок на українську мову.

Редаговано: В.Михайлович (08 листопада 2011, 11:44)
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як раз навпаки - це з Велеса "християнизатори" зробили Власія, щоб хоч якось зачіпитися на неблизькосхідних територіях, щоб їхня релігія хоч якось могла опертися на звичаї "аборігенів". Так саме вони і в Європі робили з кельтських та германських богів і богинь християнських святих.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В.Михайлович написав:
Моргенштерн,

З.І.

По-перше Гугль перекладає ПОГАНО. А по-друге, я взагалі не бачу сенсу перекладати з української на російську, і з російської на українську, бо ж і ті, і інші насправді нормально розуміють обидві мови. Перекладати треба з якихось інших мов, німецької, французької, угорської, китайської тощо. А перекладати близько споріднені мови - звичайно, якщо йдеться не про ПУБЛІКАЦІЮ, а в приватному порядку, щоб прочитати, це марні витрати часу. Ось я тому ж Льву Прозорову давав посилання на статті українською, про тих же хозарів, які Галі Голокост у дерева влаштували, і він все чудово розумів, хоча й росіянин.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 11:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Як раз навпаки - це з Велеса "християнизатори" зробили Власія, щоб хоч якось зачіпитися на неблизькосхідних територіях, щоб їхня релігія хоч якось могла опертися на звичаї "аборігенів". Так саме вони і в Європі робили з кельтських та германських богів і богинь християнських святих.

Якщо зараз ще Ви мені почнете доводити, що т.зв. "Велесова книга" є автентичною історичною спадщиною, то я тихо зомлію.

Бо кількість розумовообмежених, що вважають правдивим існування такої релігії як "язичництво" на підставі лише помилки перекладу слів ап. Павла "піду до слов'ян" (слово-язык) на нашому форумі періодично і хвилеподібно зростає.

Причому до українства за вуха, руки, ноги, яйця тупо притягуються шаманістські вірування з Пермі та Зауралля і з них ліпляться зразки для поклоніння.

Набридло. Хочеться часом спіймати такого ідіота, тріснути його бубном по лобі, загорнути в невичинену коров'ячу шкіру і примусити продемонструвати, як вн вміє заклинаннями викликати дощ.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не є Велесова книга аутентичною спадщиною, а є літературною містіфікацією. Ну то й що? Звичайно, до християнства предки українців не сиділи на деревах. Більш того, вони ще й слов"янами не були. Вони були іраномовними народами - антами, нащадками сарматів і скіфів. Слов"янство тут таке ж чуже, як і християнство, і теж занесене чужинцями з Балтії мечем і кров"ю.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 12:29 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Не є Велесова книга аутентичною спадщиною, а є літературною містіфікацією. Ну то й що? Звичайно, до християнства предки українців не сиділи на деревах. Більш того, вони ще й слов"янами не були. Вони були іраномовними народами - антами, нащадками сарматів і скіфів. Слов"янство тут таке ж чуже, як і християнство, і теж занесене чужинцями з Балтії мечем і кров"ю.

Це не так. Може Вам невідомо, що найдавніші письмові джерела, зібрані і цитовані Матео Орбіні ще у 16 ст. однозначно зараховують плем'я антів до слов'ян, а самі слов'яни фігурують як найдавніший і наймогутніший народ Європи.
Щодо скіфів, то на їх витворах мистецтва знайдених археологами, були прочитані слов'янські написи.
Напр. академік Фоменко на виставці скіфських витворів мистецтва в Московському Кремлі навіть знайшов у написі на шоломі ім'я власника давньоруським шрифтом : Янко Таруль.
То про яке "іранство" може йти мова ? Це можливо лише в сучасній жидівській парадигмі історичної науки, створеній у 17-18 ст. Скалігером та Петавіусом і пануючий досі, бо жиди там "найдревніші".
Втім, я дуже багато писав про це на нашому форумі у відповідних гілках.

Інша справа, що московське ханство ще в 17 сторіччі активно користувалось арабським алфавітом, - але ж ми тут до чого ?

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
В.Михайлович написав:
.....
З.І.

По-перше Гугль перекладає ПОГАНО. А по-друге, я взагалі не бачу сенсу перекладати з української на російську, і з російської на українську, бо ж і ті, і інші насправді нормально розуміють обидві мови. Перекладати треба з якихось інших мов, німецької, французької, угорської, китайської тощо. А перекладати близько споріднені мови - звичайно, якщо йдеться не про ПУБЛІКАЦІЮ, а в приватному порядку, щоб прочитати, це марні витрати часу. Ось я тому ж Льву Прозорову давав посилання на статті українською, про тих же хозарів, які Галі Голокост у дерева влаштували, і він все чудово розумів, хоча й росіянин.

Ви можете покращити переклад жидівського гуглтранслейта! Вбивайте час на покращення цього сервісу. Нехай жиди зароблять на вас свої мільярди! Зате у нас буде чудовий інструмент перекладу сторінок!
Ви ж пишете і публікуєте інформацію на відкритому форумі. Це і є публікація! Тут потрібно однозначно використовувати гуглтранслейт. Те що ви розумієте москальську говірку це ваша проблема а не відвідувачів і модераторів сайту.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2011, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну,я й голандську говірку розумію, проте в цьому випадку я бачу, для чого перекладати, а чи треба з російської - не впевнений. Так само як я ніколи не перекладаю для росіян нічого з української мови. Бо розуміють.

А ось про іранське коріння України це аж ніяк не вигадка.
http://www.unian.net/ukr/news/news-316809.html

На мій погляд, нам треба повернутися до СВОГО коріння, вигнати під три чорти все це псевдо-ЄВРОПЕЙСТВО (псевдо, бо нас там вважають "унтерменшами" і ніхто не бачить як європейців), яке було нав"язане нам кров"ю і мечем іноземними колонізаторами, здихатися від чужого слов"янства (цебто рабства, бо "склав" це "раб"), від всього цього лайна, яке вже більше тисячі років, з часів балтийських піратів в рогатих касках і з мухоморами в зубах (т.зв. варягів) вбиває нас, бо ж всі ці західні ідеї - масонське просвєщеніє (це слово походить від сатаністів-іллюмінатів), імперіалізм, марксизм, комунізм, демократія, лібералізм, глобалізм - коштували нам забагато крові. Ми не Європа, у нас свій шлях. Для Європи ми завжди будемо колонією, постачальником гарматного м"яса, рабів, ресурсів. Для Москви - яка є британсько-американським жандармом, тупим і без мізків - ми просто "нічийна територія". Отже ці обидві орієнтації є хибними. Треба знаходити свою дорогу. І це саме дружба з антиімперіалістичними національними державами, лідером яких безперечно є революційний Іран. Я не є великим прихильником Іслама, але повністю погоджуюсь зі словами лідера революційного Ірана Аятоли Хомейні - "Англія гірше за Америку, Америка гірше за Англію, а Росія гірше ніж вони обидві". Це - я вважаю - правильний підхід.
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2011, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
В.Михайлович написав:
Моргенштерн,

З.І.

Мене той жидівський транслейтер бісить. Як і хвороблива настирність його пропагандистів.

Якщо не володієш іноземною - то твоя особиста проблема, але пряме посилання - є пряме посилання, а там вже знущайся над текстом як хочеш, навіть з жидівською "допомогою" нівечачи рідну мову - то вже твій особистий мазохізм.

Щодо статті, наведеної Моргенштерном, то вона не витримує жодної критики і до наукового дослідження не має ніякого стосунку.

Втім, як і весь той сайт, творці якого навіть не підозрюють, що т.зв. ними Велес то є лише неграмотна назва православного святого Власія, якому був присвячений один з найдавніщих Київських храмів .

Тобто виходить, спочатку всі були християнами а потім кляті кацапи нав"язали нам язичництво? Кий, Щек, Хорив були християнами? Якщо мова йде про неоязичництво тут я з вами згоден, багато чого у ньому є штучним, але вважати гаївки, щедрівки та ін. творчістю царя Давида та спадщиною християнства це вже пробачте... :(

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,