•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

провокації російських фашистів у Львові

Автор Повідомлення
Сергій Ліневський

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2011, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ворог-народу написав:
Розумієте, Сергію, я не можу тут виступати в якості судді -- не той в мене статус. Та й якщо Ви вірите в свою правоту -- відстоюйте її, не вагайтесь. Врешті, Ви ж не перед синедріоном, який має за мету лише одне -- розіп"ясти Вас. "Стукайте -- і відкриють вам".
Пояснюйте свою позицію, дослухайтесь до зауважень, не панікуйте.

Ворогу-народу

Дякую Вам за відповідь.

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 02:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що Серьожа, як жизнь? Ти думаєш що ти зруйнував цю тему? Думаєш ти її затролив? :)) наївний дурачок. Це все дуже просто робиться, всі твої дописи видаляються, разом із твоїм акаунтом і тема знову нова як п'ять копійочок.
Що дуже назва теми очі вам фашистам пече? :) Максимум що можете - то це затролити, на те щоб щось довести кишка тонка.
Спочатку я подумав що ти якийсь старий, але потім стало все ясно. По малесеньких дрібничках ти попалився начисто. Хочеш знати на чому я тебе попалив? Роль дурника щось тобі не дуже вдається. Це ти із тої самої кантори що й Іво Клаар? Чи це якась інша Кримська кантора?
Твою появу після кожного допису в цій темі можна навіть виміряти по секундоміру, працюєте як у формулі 1, браво. І як завжди постійно в онлайн, як гарно. Фірма віників не в'яже.
А у вас роль дурника, який нічого не знає і нічого не розуміє менше оплачується ніж роль розумного троля? Різниця велика?
Все розписано як по нотах:
1.) поява на форумі. створення безглуздих тем щоб привернути до себе увагу всіх форумчан. Назва псевда із Ім'ям і Прізвищем когось там, ну це вже класика, мабуть викликає більше довіри, ніж псевдо "таксист" чи ще там щось.
2.) представлення себе як якогось наївного дурачка. нічого не бачу, не знаю, не розумію, а хіба планета кругла?
3.) кожен троль має мати свою гарну легенду. в тебе вона яка? а згадав - завод, сало, сто грам, співробітники, Бандера...
4.) підтакує в ритм розмов але все частіше і частіше починає гнути свою програму. - так я патріот, так я хороший - але стрічки, Свобода...

Можна перераховувати ще довго всі ваші особливості, але мета у вас одна й та ж сама... Це ж треба бути таким нікчемним щоб заробляти гроші тролем.

п.м. попросив би всіх ігнорувати цього уродця Сергія Ліневського. Не дамо підару заробити зайвих грошенят.
верба

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
... Це ж треба бути таким нікчемним щоб заробляти гроші тролем.

А як Вам виступи Колісниченко вадіка по цій темі?
Брехуни і аферисти. Страшно що вони при владі.
Свою відверту брехню мають можливість подавати як правду для оболванювання молоді, яка ще не торкалась питань їх злочинів. Тоді в незайнятих ячейках пам"яті відкладеться про геройське і визвольне минуле красних асвабадітєлєй. А те, що вони асвабаждалі українців від незалежного, гідного життя, та і від самого життя з допомогою голодомору, НИМИ ж розпочатої світової війни в вересні 39го стирають.
17 вересня не збираються потомки катів св"яткувати узгоджене з фашистами договором Молотова- Рібентропа захоплення Західної України?
А може нагадати їм самим про це і реконструювати німецько - російський парад вересня 39го?

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 13:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергію,відкрийте власну тему.І невиправдовуйтесь,бо це слабкість.Просто будьте собою!Спілкуйтесь.

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 17:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Ну що Серьожа, як жизнь? Ти думаєш що ти зруйнував цю тему? Думаєш ти її затролив? :)) наївний дурачок. Це все дуже просто робиться, всі твої дописи видаляються, разом із твоїм акаунтом і тема знову нова як п'ять копійочок.
Що дуже назва теми очі вам фашистам пече? :) Максимум що можете - то це затролити, на те щоб щось довести кишка тонка.
Спочатку я подумав що ти якийсь старий, але потім стало все ясно. По малесеньких дрібничках ти попалився начисто. Хочеш знати на чому я тебе попалив? Роль дурника щось тобі не дуже вдається. Це ти із тої самої кантори що й Іво Клаар? Чи це якась інша Кримська кантора?
Твою появу після кожного допису в цій темі можна навіть виміряти по секундоміру, працюєте як у формулі 1, браво. І як завжди постійно в онлайн, як гарно. Фірма віників не в'яже.
А у вас роль дурника, який нічого не знає і нічого не розуміє менше оплачується ніж роль розумного троля? Різниця велика?
Все розписано як по нотах:
1.) поява на форумі. створення безглуздих тем щоб привернути до себе увагу всіх форумчан. Назва псевда із Ім'ям і Прізвищем когось там, ну це вже класика, мабуть викликає більше довіри, ніж псевдо "таксист" чи ще там щось.
2.) представлення себе як якогось наївного дурачка. нічого не бачу, не знаю, не розумію, а хіба планета кругла?
3.) кожен троль має мати свою гарну легенду. в тебе вона яка? а згадав - завод, сало, сто грам, співробітники, Бандера...
4.) підтакує в ритм розмов але все частіше і частіше починає гнути свою програму. - так я патріот, так я хороший - але стрічки, Свобода...

Можна перераховувати ще довго всі ваші особливості, але мета у вас одна й та ж сама... Це ж треба бути таким нікчемним щоб заробляти гроші тролем.

п.м. попросив би всіх ігнорувати цього уродця Сергія Ліневського. Не дамо підару заробити зайвих грошенят.

Шугаю

Шугаю, в тебе манія бачення шпигунів, тобі скрізь бачутся шпигуни.
1. Щодо мого псевда: це моє справжнє ім"я та прізвищє.

2. Я відверто викладаю свої погляди, а якщо ти їх не розумієш так це
ти дурнику а не я!

3. Якщо в тебе така манія бачення шпигунів, то можу тобі показати мої документи: паспорт, трудову книжку, мої звернення до державних органів влади, з приводу порушення трудового законодавства, там і відповіді які мені надавали з моїх питань.
Щодо Бандери, так я за нього спорився, можу показати тих людей з ким я споривсь, свідків які мене підтримували в тих спорах.

4.Щодо "Свободи" то поганого про цю партію я нічого не писав, а тещо я написав: що зараз я не бачу таку партію яка б піклувалася за народ і громадянина окремо, так це моя думка, про це на "5-каналі" у тому році казав Юрій Костенко -лідер партії "УНП" його ти теж в шпигуни запишеш?
Моя думка що коли людина вступає в якісь громадські організації або партії, то він стає залежним від тих організацій, а я цього не хочу, це моя думка.

Я не состою ні вжодній партії або організації, в КГБ теж не працюю, тут ти помилився.
І знайди де я ображав "Свободу"? Ну де?

Уважно читай тещо я пишу, і не обзивай мене!

Гляди, я тобі оці образи у горло запхну, ідіоте!

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 17:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Сергію,відкрийте власну тему.І невиправдовуйтесь,бо це слабкість.Просто будьте собою!Спілкуйтесь.

Пану Джура

А я невиправдовуюсь, я пояснюю свою позицію і залишаюсь собою, одну мою тему скасували, це Шугая робота.
Дякую за підтримку!

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ДокУмент в студію! Тобто всі вище згадані документи разом з іменами і фотографіями людей будьласка. Бо інакше ми всі будемо думати шо ви ФСБ-шний троль, яким ви звичайно не є. І після цього, Сергію, не забудьте попередити коли будете шось там пхати ..... через TCP/IP....дуже хочу то бачити. Або якшо вже шось і будете кудись пхати, то попередньо провірте шоб напруга була не менше 220.

A Костенко класно сказав, свою партію він до таких також не відносить :)
Сергій Ліневський

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зелений написав:
ДокУмент в студію! Тобто всі вище згадані документи разом з іменами і фотографіями людей будьласка. Бо інакше ми всі будемо думати шо ви ФСБ-шний толь, яким ви звичайно не є. І після цього, Сергію, не забудьте попередити коли будете шось там пхати ..... через TCP/IP....дуже хочу то бачити. Або якшо вже шось і будете кудись пхати, то попередньо провірте шоб напруга була не менше 220.

A Костенко класно сказав, свою партію він до таких також не відносить :)

Зеленому

Своєрідний у Вас гумор, мені сподобалось про 220.
Мені приємно що ви бачите що я не шпигун!

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 18:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[ "Суд над Тимошенко Ю.В." не є настільки важлива тема, аби створювати заради неї нову гілку. Є більш пристойні люди, що їх судять дійсно ні за що. Наприклад Ганна Сінькова. Адміністрація.]

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
А як Вам виступи Колісниченко вадіка по цій темі?
Це хто? Це той брехливий виродок із диявольською усмішкою? сатана вже на нього чекає.
верба написав:
А може нагадати їм самим про це і реконструювати німецько - російський парад вересня 39го?
Нагадаємо, але не їм, вони і так прекрасно це знають, а нагадаємо нормальним адекватним людям.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2011, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добра людина із різних уривків зробила фільм про події 9 травня http://www.youtube.com/watch?v=2qt1TGD9rt4
емоції після фільму, ніби знову пережив те ж саме... замість того щоб примусити згорнути сатанинські червоні шмати, бичари бігли допомагати утримувати розгніваний натовп, скручувати тих хто прорвався і пхати у воронки...
Мені сподобався діалог журналіста із російським фашистом -
журналіст: "звідки ви приїхали?"
російський фашист: "із Севастополя"
журналіст: "Для чого ви сюди приїхали?"
російський фашист: "патамушта так палучілася"... геніальність так і пре.
я не зможу нормально жити, поки, та вся українофобська наволоч, разом із своїми безмізкими шістками, не подохне в страшних муках! Всі до єдиного!!!!!!!!!
Шугай

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2011, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні відбувся черговий день суду над братами Володимиром і Михайлом Ковалівими.

Image Image

Нагадаю, що це політв'язні в зв'язку із подіями - приїзду яника до Львова і 09 травня. В понеділок біднесенькі міліціянти розповідали байки, про те як їх жорстоко побили озвірівші свободівці. Розповідали про те як їх біднесеньких живіт болів і ноги... На запитання судді, чому ж тоді побої знімали не з ніг і не з живота, а з рук, вони чомусь не знайшли розумної відповіді.
Сьогодні було продовження суду. Всі очікували що вже цей фарс закінчиться і братів відпустять. Привезли їх у катафалку див. фото2, десь о 09:30. Біля суду зібралися десятки Свободівців і громадян Львова. Скандували "Свободу політв'язням", "Руки геть від патріотів" і інше.
Потім до людей приєднався Олег Тягнибок. Виголосив промову в підтримку братів. Одразу ж у вікні суду з'явилася камера із оперативною зйомкою Олега Ярославовича, див. фото4 у лівому куті фотографії, видніється за склом. Після Тягнибока виступила панянка див. останнє фото із гарними патріотичними віршами.
Суд робив перерву на обід, потім оголосив, що остаточний вердикт буде оголошений 20 липня... Коли братів виводили із суду і садили назад у катафалк, люди співали Гімн України... декотрих міліціянтів Гімн дуже розвеселив... чому?-важко відповісти. мабуть через те що родилися виродками.
Хочу наголосити, що сьогодні знову ж таки мав можливість привітатися і поговорити із Олегом Ярославовичем і Русланом Кошулинським... і я от собі оце міркую - чи буде в мене така можливість просто по дружньому побесідувати наприклад із тігіпком, чи азаровим, чи колєсніковим, чи з рештою? мабуть вже б їхня охорона поламала мені всі ребра при такій спробі. До чого я веду - люди які не роблять нічого поганого, які не брешуть, не крадуть, не хитрують - почувають себе між простими людьми досить комфортно і спокійно, натомість решта боїться це робити і обкладається вздовж і впоперек охороною, бо знають сучари що хапнути можуть, відчувають гниди свою вину і страх перед народом. На злодії і шапка горить.

Image Image Image Image Image Image Image

Підходить якась мадам батерфляй, років 30 із чимось... верхній ряд зубів вибитий, за чорними окулярами видніється бланш, пика закопчена алкоголем... досить довго вже стирчала перед судом... говорить расєйською, питає:
батерфляй: ви тут за гроші, чи як?
я: ми тут за ідею!
батерфляй: [дивиться на плакати братів Ковалівих] і чьо, нормальниє пацани?
я: патріоти України
батерфляй: так щас всє патріоти
я: не всі
батерфляй: [перепитує із справжнім щирим здивуванням] нє всє?
:))) досить комічна людина і досить комічна розмова... потім погребла в приміщення суду... от мені і цікаво стало, може це яка алкоголічка, яка чекала на початок своєї справи, а може якась акабська інформаторша, підіслана щоб винюхати в нас все вздовж і впоперек. Я схиляюсь до другого варіанту.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2011, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні відбувся черговий день суду. На відміну від суду над Багінею і Луциком, чомусь про братів Ковалівих преса мовчить... То ж повідомляю вам усім, що є хороша новина, але хороша вона в лапках. Братів відпустили, визнавши їх винними по усіх статтях звинувачення :( Михайла Коваліва засуджено до 1,3 року позбавлення волі з відтермінуванням покарання на 1 рік, Володимира Коваліва - до 1 року позбавлення волі з відтермінуванням покарання на 1 рік. Після оголошення вироку їх звільнили у залі суду. Адвокати братів подають апеляцію, але по крайній мірі брати' вже можуть бути біля своєї родини. І хоч пан Гринда і заявив що це перемога, чесно кажучи не розумію в чому ми перемогли. І навпаки вважаю це поразкою, а суддів прислужницькими шавками бандитської влади. Враховуючи просто кумедні звинувачення, наприклад те як міліціонер плакався що його вдарили носком ноги в око, але чомусь при цьому не залишилося жодного сліду на обличчі, навіть подряпинки... або те як якийсь акаб розповідав що йому показалося що один із братів бив майора міліції... Натомість стрілець із ПР вийшов чистий із води, так само як і мутанти які розгортали червоні ганчірки залишилися чистенькими...
Брати вийшовши із суду кричали "Слава Україні!" й у відповідь звичайно ж почули "Героям Слава!". Потім Брати подякували людям за підтримку, заспівали усі разом гімн України і зрештою порозходилися і пороз'їжджалися хто куди...
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2011, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Перемога" в плані виграшу часу. Зараз будуть апеляції (може і до Стразбурга дійти). Ну а Стразбург як правило в більшости випадків стоїть на боці обвинувачених.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2011, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
"Перемога" в плані виграшу часу. Зараз будуть апеляції (може і до Стразбурга дійти). Ну а Стразбург як правило в більшости випадків стоїть на боці обвинувачених.

А,я чомусь завжди думала,на боці жидів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"