•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Улюблена гілка Пана Майора !

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2014, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! бережіть себе пане Майор.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2014, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От на цій гілці можна і побалакати чесно і відверто.

Ходить Довбуш молоденький.....-зараз чую з магнітофону:))

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2014, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щосили намагаюся зовсім не акцентувати увагу на своїй персоні. Моя персона не достойна жодної клітинки тіла кожного із загиблих за Україну - і тих, що втратили здоров'я за Неї, Рідну Неньку - за нас, за наших дітей та онуків. Вважаю, немає більшої ганьби, ані ж "примазуватися" до їхньої Слави. Вважаю для себе таке "примазування" - найбільшим гріхом, якого Бог не простить. Нічого вдіяти не в моїх силах було про відвороття їх кровопролиття. Одні молитви до Господа Бога. І уся надія тільки на Нього. Бо ж братія диявола розперезалася.
Вірю в безсмерття Душ Небесної Сотні.
Вічная їм пам'ять!
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2014, 23:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Як наш Цой? При можливості - передайте мій доземний уклін йому і побажання щонайшвидшого одужання!
Персональні йому щирі привітання із Великоднем:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 00:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щосили намагаюся зовсім не акцентувати увагу на своїй персоні. Моя персона не достойна жодної клітинки тіла кожного із загиблих за Україну - і тих, що втратили здоров'я за Неї, Рідну Неньку - за нас, за наших дітей та онуків. Вважаю, немає більшої ганьби, ані ж "примазуватися" до їхньої Слави. Вважаю для себе таке "примазування" - найбільшим гріхом, якого Бог не простить. Нічого вдіяти не в моїх силах було про відвороття їх кровопролиття. Одні молитви до Господа Бога. І уся надія тільки на Нього.
Я теж так думаю.
Якщо мене не вбили.я винна.
Мені дуже боляче,що друга частина мого життя вже ніколи не буде така радісна .

Я і так жила з пам"ятю про Упівців.
А тепер ще додалася Небесна Сотня.
Я щиро радіти і веселитись цьому життю більше ніколи не зможу.
Мене може врятувати тільки загибель і вбивство зелених чоловічків.

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 06:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені на поштову скриньку прийшла отака штучка
https://freemail.ukr.net/q/image/медальдавибендеру.jpg?r=122636484&id=13974201150360345067;1
Комусь ще було?
З такої поштової адреси
headhuntercommander@mail.ru

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 08:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго ранку,шановна пані Джуро,мені вже їх кілька приходило.Навіть намітився*кар*єрний ріст*.Не відкриваючи,помітив спамом-і в кошик.То якісь зловмисники,чи просто ідіоти пробують залякати.Всрані мисливці за головами,нікчеми і йолопи,тому не лякайтесь,хіба потіхою буде те,що привернули увагу,як націоналістка.

Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А Ви під яким номером?
:-)

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 09:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Алло! Вище голову!!! Зараз не час для песимізму! А що мені робити? Наша частина великого українського народу (біля одного мільйона) була депортована з прадавніх українських земель, які (землі) були віддані сусідам. Мені тоді було п'ять з половиною років. Пережили мандри в телятниках по сплюндрованій війною українській землі, пережили голод 46 - 47 років, майже піші мандри через всю Україну ближче до малої Вітчизни. Маю трьох онуків, надіюсь, що вони ще житимуть у ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ, а наші вороги всілякого штибу згинуть як роса на сонці. Настане час, коли кожен відповість за "діла свої".

Коли у мене хандра, я читаю ось тут:

http://www.litopys.org.ua/istrus/rusiv.htm

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 09:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вже й не пам*ятаю,бо то все йде в кошик,як спам.Спочатку був номер чотири,а потім,здається більший,вже щось до десятого наближалось....
Спочатку то бавило мене,а тепер навіть уваги не звертаю...

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2014, 09:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
...То якісь зловмисники,чи просто ідіоти пробують залякати. Обісрані мисливці за головами, нікчеми і йолопи, тому не лякайтесь, хіба потіхою буде те,що привернули увагу, як націоналістка....

Цілком з Вами згідний. Відразу видно, що грамоту вони опанували, пописуючи на плотах (заборах). Шкода мені їхніх батьків. Чомусь подобається їм ображати жителів одного південного міста.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 04:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:

Давайте не будемо притворятися!
Арійці-українці є молодими аж до 100-років!
А на пенсію ідуть в 140 років!
Незабаром ці дати будуть прийняті Верховною Радою, як ЗАКОН персонально для УКРАЇНЦІВ.
Нехай виздихують наші вороги!
Бачите, Сам Бог велів, щоб ми їх пережили.

Дякую за позитив і правду, замулену всякими різними.
А скільки часу на духовний розвиток і дослідження часів духовних витоків кількатисячолітньої давнини з'явиться!

Редаговано: Глечик (22 квітня 2014, 04:20)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 04:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Всрані мисливці за головами

Це щось небезпечне? Бо і у мене, виявляється, є "мєндалька" від 13-го квітня. Я - під номером 9.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 04:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У них,напевно,Ви теж удостоїлись честі бути зачисленим в чергу на ліквідацію....:)Все-прощай спокій і сон....
Пробують налякати,а чим їм ще зайнятись?

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 10:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
пан майор написав:

Давайте не будемо притворятися!
Арійці-українці є молодими аж до 100-років!
А на пенсію ідуть в 140 років!
Незабаром ці дати будуть прийняті Верховною Радою, як ЗАКОН персонально для УКРАЇНЦІВ.
Нехай виздихують наші вороги!
Бачите, Сам Бог велів, щоб ми їх пережили.

Дякую за позитив і правду, замулену всякими різними.
А скільки часу на духовний розвиток і часів духовних витоків кількатисячолітньої давнини з'явиться !

Безперечно, духовна складова в житті кожної людини відіграє значущу роль.
Людей матеріально забезпечених мільярдами баксів чимало.
І в них у цьому, грубому світі, проблем з харчами, одягом, житлом, коханками не існує. Та й і з ішими подібними благами та насолодами для їх фізичного тіла - проблем немає.
У багатіїв одна проблема - як би пожити подовше. І о! яка б була красота, щоб взагалі не помирати. Та ще й вічно бути молодим.

Але ж, те що написано в усіх Святих Книгах усіх Народів Світу найсучасніша наука починає доводити його істинність.

В цьому плані: біля 1000 років жили люди, починаючи з Адама.
Потім, по мірі накопичення матеріальних благ скорочувався вік життя людей.

Висновок можна зробити такий:
Чим більше людина забезпечує своє фізичне тіло благами та насолодами, тим більше їй цього хочеться. І заради комфорту свого фізичного тіла, вона вимушена приносити в жертву свою душу. Бо насолоди тіла - це свого роду наркоманія. Тіло багатія потрапляє в залежність від насолод. І чим більше їх, насолод, його тіло отримує, тим більше йому їх хочеться.

І тут вони, багатії, потрапляють в пастку. В пастці - їх мозок, той що в голові - а це теж фізичне тіло, яким керує душа. Душа ж їх - грязна. То питання полягає в тому, що така грязна, бомжацька душа може накерувати, хоча б в своєму власному тілі, не кажучи уже про зовнішній світ?

Іде вишукано гарно одягнутий багатій, з гарними манерами, з вичурною мовою. Усі перед ним гнуться, улесливі слова кажуть. А у нього, в душі, яку ніхто не бачить, сморід, гниль.
Він вимушений постійно зовні маскувати цей свій душевний сморід. Ходить по церквам. Молиться. Такий - важний, солідний. А в душі - гниль, сморід, суцільна бридка антисанітарія.
І що Господу Богу з такою душею робити?
Десь в прірву, в безодню її зашвирнути, у смолу, щоб навічно там у ній, розплавленій, втопилася.
Адже Небесам потрібний прогрес, розквіт, процвітання, а не сморід.

Гіпер - зверх, боротьба за чисту душу гіперборейців-українців, які жили по 1000 років - духовний розвиток і часів духовних витоків кількатисячолітньої давнини з'явиться !

СЛАВА ГІПЕРБОРЕЇ-УКРАЇНІ !!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"