•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Улюблена гілка Пана Майора !

Автор Повідомлення
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Цитата:
Всрані мисливці за головами

Це щось небезпечне? Бо і у мене, виявляється, є "мєндалька" від 13-го квітня. Я - під номером 9.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Цитата:
Всрані мисливці за головами

Це щось небезпечне? Бо і у мене, виявляється, є "мєндалька" від 13-го квітня. Я - під номером 9.

Просто не зважайте. Хтось хоче закрити Вам рота. У нас тут один теж так розважався, вже не розважається: відбилась охота.
:-)
"9" - вам попало класне число! Стійкості духу Вам, щоб не перейшло в: "6" ...
ЖАРТУЮ!

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2014, 02:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
щоб не перейшло в: "6"

Дякую за підтримку! Я не завжди так все роблю як треба, але цієї огидної цифри ніколи не допущу! Жартую також.

До пана майора.
Дякую, пане майоре.
Я 100 % погоджуюся з Вами у всьому, що стосується Гіпербореї і чистої душі. Про це повинен знати кожен українець. І має прагнути, щиро, а не за лєнточки і мендалі стати борцем. І ми цього всі разом досягнемо. З мене борець дуже слабенький, але тепер є мотивація.

Я сподіваюся, Вам Господь за Вашу боротьбу підкоректує все так, я Ви казали, щоб Ви просвітили ще не одне покоління людей, які прагнуть стати гідними членами українського суспільства і очистити себе від толерантної, байдужої і колабораційної смоли!

Гіперборейцям слава!

А взагалі, хотілося б Вас запитати:
1. про більш приземлену річ. От хто москва - уже ясно всім. Але як саме бути з отією сажею (зразу застерігаю - я говорю не за недолік когось, а за те, щоб самим мати гідність), яку нам може додати такий прошарок суспільства, як європланктон (не мені, не Вам особисто, а нам як народу, бо не всі люди стійкі) у разі євроасоціації?

Йдеться про сімейні цінності, про визнання права бути нацією, про основи духовного буття.
Для них Трипілля, ті, що орють, Гіперборея, коловорот (наш, правильний, а не той), своя земля та инші речі такого рівня є доброю дюжиною "пєщєрних" -ізмів, неприпустимих в "демокггатичному" суспільстві, на які "дослідники" дивитимуться крізь великі окуляри.
Я із задоволенням читаю про самоочищення та інші моральні проблеми. Цього ж разу я хочу конкретно почути від Вас як авторитета шляхи недопущення нав'язування нам цією ницості і душевного вакууму і найголовніше що робити аби не заткнули нам рота. Я десь на форумі уже зазначав, що Європа підтакувала Януковочу, коли той замовив суд з приниження нашого борця за волю. Коли ми увійдемо в цей серпентарій, нам ще більше будуть за це твердити.

Ситуація направду є катастрофічною, коли лунають гасла "зупинімо злочинців - "традиційників" і злісну антинаркотичну пропаганду", мовчу вже про історію.

2. На перспективу. що Ви думаєте про Стародуб, Острогозьк, Малиновий Клин?
пан майор

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2014, 11:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Глечику!
Прошу вибачення, але ж категорично наголошую на тому, що намагаюся висловлення своєї думки будувати таким чином, щоб співбесідник не сприймав сказане мною під егідою будь-якого іншого чинника, окрім сенсу сказаного. Коли на сказане впливає авторитет промовця, чи самореклама, чи будь-що інше, то сприйматиметься не сенс сказаного, а в кращому випадку - сенс сказаного під тиском чогось іншого.
Найбагатша людина жертвує своїм багатством, заради збереження свого здоров'я, тим більш життя.
Але ж не спроможність багатія усвідомити ту істину, що на стан його здоров'я впливають Небеса, спонукає його до самообману. Але ж самообман - це найвища категорія брехні.
Тому, що виходячи з того, що людина - це Храм Господній, а людина - це її душа, то витікає із такого простого судження наступне: як же Небеса спроможні будуть людину врятувати від хвороби, якщо людина сама себе забруднює - ДУХОВНО.
Не тримає в чистоті свою душу - ЗРАДЖУЄ, БРЕШЕ, КРАДЕ.
Нехай багатій забезпечить своєму тілу найкращий комфорт. Він це може. Грошей у нього не міряно. Але ж яким чином він зітре із своєї ДНК запрограмоване Небесами дряхління та старіння його фізичного тіла?
Для фізичного комфорту свого фізичного тіла багатій запросто застосує гроші.
А для комфорту душі гроші не застосуєш. Бо в Небес інші розрахунки. В Небесах гроші не ходять.
Там розрахунок один - ЛЮБОВ.
Чистота фізичного тіла від хвороб, залежить від чистоти душі.
Вірить людина в це , а чи не вірить, це його особисті проблеми.
Доказів цього постулату - тьма.
Хіба це новина, що ПЛАЦЕБО - лікує, навіть, РАК.
А що таке ПЛАЦЕБО ? ВІРА в ліки, які є, насправді, "пустишкою".
Нашим сучасникам тепер достеменно зрозумілим стало для чого людям ВІРА В БОГА потрібна. А ВІРА В БОГА - це далеко не "пустишка".
Небеса бачать чисту душу на землі, навіть, і скрізь суцільно окуту її чорною хмарою брехні.
Тому то цю душу ніхто не спроможний знищити. Фізичне тіло знищити спроможний будь-який покидьок. А душа - недоторканна ні для кого, окрім Бога.
Душу наповнюють Небеса Святим Духом. А Святий Дух складається з найменших у світі частинок матерії, які, навіть, розгледіти в найпотужніший мікроскоп неможливо. То хто ж взмозі хоч одну частинку цієї матерії Святого Духу знищити?
Ніхто! Окрім самої людини. Якій Бог дарував волю вибору свого життєвого шляху. Людина, яка брешеть, своєю ж брехнею вивітрює із своєї душі Святий Дух і наповнює свою душу грязью. Тобто, - брехнею. Ось і "казочка" уся.
І де б людина не перебувала - в Євро, чи по за Євро, її долею піклується тільки вона сама.
На її клітинах ДНК пишеться і записано усе її життя, усі її вчинки - гідні, і - негідні, - і Вселенна, і динозаври, і мамонти і усі історичні події, - АЖ ДО ТЕПЕР.
Недарма ж наш філософ Григорій Сковорода, та й не тільки він, казав - ПІЗНАЙ СЕБЕ - І ТИ ПІЗНАЄШ ВСЕСВІТ.
Шановний пане Глечику, я не збираюся когось навчати. Просто, тут, як і скрізь по життю, постійно намагаюся самовдосконалюватися. Вважаю на цьому Форумі, що аудиторія - НАЙАКТУАЛЬНІША, наголошую - ДЛЯ ВЕДЕННЯ ДИСКУСІЙ. Навіть, якщо це - ФСБешнік. Повторюю, НАЙАКТУАЛЬНІША - ДЛЯ ВЕДЕННЯ ДИСКУСІЙ.
Ось, опромінили своєю любов'ю майстри металевих лелек. Яких вони зробили для дітей-сиріт.
А негідник зірвав тих лелек, закріплених на огорожі і вкинув в глибоку громадську криницю, з якої люди здавен воду пили. І лелеки з дна криниці опромінили Небеса. Опромінили людською любов'ю майстрів, які в тих лелек свою душу вклали, виготовляючи з металу для дітей-сиріток птахів-лелек - символ України, що принесли тих дітей - найбільшу радість для їх батьків.
І людям було послано Попередження з Небес. Над криницею з'явилася золота хмара. А на ній - три воїни в кольчугах, шоломах. Поруч з криницею - городище прадавніх українців - зміїні вали. Ось Небеса і зконцентрували незримі часточки Любові Святого Духа Орійців-Українців минулих тисячоліть до своїх нащадків - наших сучасників - Орійців-Українців ХХІ віку.
Я з тієї криниці воду пив, пила моя мати і пили мої діди-прадіди. Який мені сенс брехати.
Ці явища незримого світу існують і живуть разом із видимим світом. Тобто, існує паралельно два світи - видимий і невидимий. І явища НЕВИДИМОГО світу ми називаємо НОРМАЛЬНИМИ, які ПАРАЛЕЛЬНО існують з явищами ВИДИМОГО світу.
У видимому світі людей хоронять. А у невидимому - НІКОЛИ. Чому? Тому що фізичне тіло помирає. А душа - НІКОЛИ.
Одним людям, незалежно від їх національності, цікаве життя тільки у сумах грошей видимого свту, а в паралельному - НІ! Інші перевагу віддають невидимому світу - світу любові.
Людина порядна, гідна, правдива - живе розумом, керованим чистою душею, яка постійно наповнюється Святим Духом Небес.
Людина непорядна, негідна, брехлива - живе розумом, керованим грязною душею, від Небес відірваною, яка постійно перебуває в зловонії й мерзопакості.
Адже це не я придумав. Так написано в Святому Письмі. Я тільки намагаюся знайти відповіді науки на поставлені питання РЕАЛЬНОГО життя.
Світ видимий - РЕАЛЬНИЙ - в ньому критерій оцінки - ГРОШІ.
Світ невидимий - РЕАЛЬНИЙ - в ньому критерій оцінки - ЛЮБОВ.
Чому зараз світ такий розгублений?
Тому що світ "офігєл" від МОГУТНОСТІ ЛЮБОВІ УКРАЇНЦІВ.
Кожна гідна людина, будь-якої національності, мріє хоч один деньок відчути себе українцем.
Що хіба не так?
Так !!!

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2014, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане майор! Я дякую за висловлення Вашої думки. Хочу наголосити, малося на увазі те, що я людина поки що "спрагла", і потребую чути інших людей в умовах інформаційної блокади, а Ви саме та "актуальна"людина для дискусії.

Погоджусь про внесення моральної складової у життя. Ваш допис, пронизаний глибинними поняттями, осягнути було помітним зусиллям. Це такий шифр, який розгадати може тільки людина, хоч трошечки причетна до нашої боротьби. Проте я це зробив. Повертаюсь до нашого українського коріння. Дякую щиро.

Проте, все-таки хотілося б скоректувати питання. Яким ідеалам ми і наші політики повинні служити - зрозуміло. Але, зрозумійте, такими, як Ви кажете, навіть хоч половина людей стане (а це таки трапиться!) не так скоро, і всяке євро (як і Росія, як і Османія, як і інша бездуховна орда) може наступити скоріше, воно поглине в своє середовище більшість не одержимих, і знов підуть репресії, пропаганда та ін.

Неточність моїх питань зумовлена тотальним моніторингом форуму, а також тим, що я не хочу, щоб інформація про мене сплила. Я задав питання надто неконкретно. Я мушу сказати конкретно, без водички: я боюсь Заходу, який нам заборонить казати, чиї ми послідовники і хто для нас герої, яку історію (як новітню, так і до нашої ери) ми шануємо. Нам заткнуть пельку. Я розумію, що ми виживемо і за таких умов, але хотілося б знайти такий шлях, щоб не було "слово рідне, орле скутий", а залишатися вільними птахами, щоб "орлиці не сповідалися перед гієнами". Захід, до Вашого відома, уже ввів уроки сексуального виховання (гомофільського) в школах, герої для них Майкл Джексон і Клара Цеткін.
Яким чином потрібно на вищому рівні будувати геополітику, щоб нас алчні люди, цього разу з Заходу, знов не повертали в стійло толерастії і комуністичних пережитків?
З ким треба співпрацювати, кого і як перевиховувати, який інфо-простір навколо себе вибудовувати, для того щоб хоч трохи огородити слабку частину суспільства від чергового інформаційного насилля?

І як захистити людей, які мешкають на Доні і Кубані, і мають спільні з нами ідеали і козацьке коріння. Я здійснюю постійний моніторинг звісток звідти, і сигнали бувають дуже добрі. Як ми можемо їм допомогти, зараз і потім? Я наголошую: що саме доброго ми можемо зробити для них.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2014, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Народна мудрість:
ПРАВДА І КРИВДА
http://www.e-reading.ws/chapter.php/1024813/61/Ukrainski_narodni_kazki.html
Якщо слово "корж" замінити словом "газ", то дуже знаково.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 20:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Народна мудрість:
ПРАВДА І КРИВДА
http://www.e-reading.ws/chapter.php/1024813/61/Ukrainski_narodni_kazki.html
Якщо слово "корж" замінити словом "газ", то дуже знаково.

Шановна пані М.Джура!
Дякую!
Із таких витоків народної мудрості упорядковувалися Святі Книги в усіх народів світу.
СУТЬ СВЯТИХ КНИГ - це шлях, пройдений людством тисячоліттями і набутий гіркими і щасливими долями людського життя досвід, тільки на грунті якого можливим є ЩАСТЯ, РАДІСТЬ, МИР І ПРОЦВІТАННЯ ЦИВІЛІЗОВАНОГО ЛЮДСТВА.

Найвіажчим для сприйняття пересічною людиною є висновок із Святих Книг:

ЛЮБІТЬ ВОРОГІВ СВОЇХ !

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2014, 01:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивно для мене,кажете-ЛЮБІТЬ ВОРОГІВ СВОЇХ.

Я ,мені зараз не дуже добре,чоловік зранку йде хреститись.
Я цього не підтримую,це не "галочка",це має бути переосмислення
всьго колишнього життя.
Якщо людина охрестилася-вона має розуміти,що після цього не може
поводити себе і жити як до Хрещення.

(мій перший чоловік охрестився на всяк випадок і йго вбили в Абхазії.
Батюшка тоді мені пояснив-що новохрещеним Бог насилає зразу випробування Вірою. всілякі негаразди на цю людину,випробує на міцність)
я думаю,хто душою не прийшов до віри і не змінився-хоч десять разів охристися.)

Якщо людина нехрещена,то і не треба нічого міняти.
Коли мене о 14 років,як я зараз знаю кгб взялося.

Я тільки зараз зрозуміла-що я у всьому була права.
Я можу бути сильною.
У мене ніколи не існувало подружок,приятелів.
Родичів...,як таких теж ігнорувала.
Дітей не хотіла і не мала.
Чоловіка завжди намагалась не сильно любити.
Отака я монстр.

Я нехрещена і поки що до цього не готова.

Пане Майоре,скажіть,тільки чесно,що ви думаєте з цього приводу.

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2014, 06:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Шкодо, вибачте, що влізу. Я б, мабуть, теж не хрестилася, якби мене не охрестили немовлям, бо розумію важливість(відповідальність) такого кроку. Якщо ваш чоловік сам прийняв це рішення, ніхто не підштовхує його, значить він готовий до цього, напевне він відчуває в собі потребу в такому кроці.
Ми постійно пливемо проти течії, боремося. Але, коли настає втома, щоб не підти на дно, треба лягти на воду і відпочити: піддатись течії, можливо вона й винесе куди треба, а як ні, то хоч відпочинете, щоб боротися далі з течією.
Тримайтесь!

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2014, 07:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Дивно для мене,кажете-ЛЮБІТЬ ВОРОГІВ СВОЇХ.

Я ,мені зараз не дуже добре,чоловік зранку йде хреститись.
Я цього не підтримую,це не "галочка",це має бути переосмислення
всьго колишнього життя.
Якщо людина охрестилася-вона має розуміти,що після цього не може
поводити себе і жити як до Хрещення.

(мій перший чоловік охрестився на всяк випадок і йго вбили в Абхазії.
Батюшка тоді мені пояснив-що новохрещеним Бог насилає зразу випробування Вірою. всілякі негаразди на цю людину,випробує на міцність)
я думаю,хто душою не прийшов до віри і не змінився-хоч десять разів охристися.)

Якщо людина нехрещена,то і не треба нічого міняти.
Коли мене о 14 років,як я зараз знаю кгб взялося.

Я тільки зараз зрозуміла-що я у всьому була права.
Я можу бути сильною.
У мене ніколи не існувало подружок,приятелів.
Родичів...,як таких теж ігнорувала.
Дітей не хотіла і не мала.
Чоловіка завжди намагалась не сильно любити.
Отака я монстр.

Я нехрещена і поки що до цього не готова.

Пане Майоре, скажіть,тільки чесно, що ви думаєте з цього приводу.

Я скажу Вам чесно - прочитавши цей Ваш допис мене охопила миттєва гордість. Така жінка! Така жінка! Боже! Невже я у ТАКОЇ ЖІНКИ !!! до цих пір разом із усіма своїми висловлюваннями до цих пір ще не втратив на таке ЇЇ рахування із моєю думкою.
Моя жінка рідко когось цінує із оточуючих її жінок. А Ви отам у Києві біля пам'ятника Тараса Шевченка, де вона тільки один раз Вас побачила. Єдиний раз! І цього було достатньо для того, щоб Ви стали для неї надзвичайним авторитетом. Ваше ставлення. Ваше зовнішнє. Ваше внутрішнє. Не існує слів, щоб сказати сильніше: ВИ - УКРАЇНКА !!!

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2014, 06:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як рясно цього року посходили маки, і на полі, а цвинтар так просто скривавлений ними.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2014, 21:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Як рясно цього року посходили маки, і на полі, а цвинтар так просто скривавлений ними.

Дякую, шановна пані М.Джура.
Константую чергове паранормальне явище. Мій день сьогодні почався з цвинтаря. І цілий день перебував у дуже важких роздумах.

Я ТЕЖ ЗВЕРНУВ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ЯК НІКОЛИ, БАГАТО У НАС НА ВІННИЧИНІ ПОСХОДИЛО МАКІВ. І В ЦЕЙ ПОМИНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ВИ ОПРОМІНИЛИ УВЕСЬ СВІТ БЛАГОРОДНІСТЮ І ВЕЛИЧЧЮ ВАШИХ ВІДЧУТТІВ РЕАЛЬНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДІЙСНОСТІ - БОГ ПРИРОДОЮ РЯСНО СКРИВАВЛЕНУ СВЯТОЮ КРОВ'Ю ГЕРОЇВ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ УВІНЧАВ ЧЕРВОНИМИ МАКАМИ. ВАШІ ПОЧУТТЯ ПЕРЕДАЛИСЯ У ВСЕСВІТ БЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ.

Цитата:
З цього питання в 1993 році н форумі по вивченню можливостей психотроніки вченими заявлено, що енергетична інформація в оточуючій нас природі, звідусіль, в тім числі біополями кожного з нас, безперервно поповнюється, концентрується та споконвічно перебуває в еволюційному русі вперед, в майбутнє.
Звідси можливе не тільки бачення минулого, але й сприйняття в будь-який момент де завгодно народжуваних, порою на величезних відстанях думок або інших інформаційних випромінювань про стан біооб’єктів.
Наука стверджує, що коли християнин хреститься, молиться, або б’є поклони, він вводить себе в стан релігійного екстазу, під час якого відкриваються канали зв’язку з цією, в природі існуючій енергетичною інформацією – Інформаційним полем Землі, Вселеної - Вищим Розумом, з яким зв'язок Ісуса Христа існував постійно.

Коротко і конкретно Ви вмістили в цей вислів всеосяжну, благородну і дуже сумну інформацію.
Усе, що діється. Ви передали. Ще раз, дуже дякую за це .
Святі люди - Герої України віддали своє життя за Правду.

ПРАВДА - ЦЕ БОГ.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2014, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знов стриляють.
Правда є те,що сама людина для себе придумала.
І за цю правду буде боротися.
А щей вмирати.

Вічна пам"ять нашим молоденьким солдатам і командирам.
Героям Слава!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2014, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Правда є те, що сама людина для себе придумала.

Правда - одна єдина. Найсильніше почуття, яке неможливо перевершити будь-якими іншими почуттями, це - любов. І це - правда, одна-єдина. Тому це явище в людському житті має узагальнену назву - Бог.
Хоче хто вірить в це, а хто хоче не вірить.

БОГ ДАВ ЛЮДИНІ ПОВНУ СВОБОДУ У ВЛАСНОМУ ВИБОРІ. А ХТО СУПРОТИВНИК БОГА - ТОЙ НЕПРАВДОМОВЕЦЬ. ЛЮБОВ НІЧИМ ЗАМІНИТИ НЕМОЖЛИВО. ЛЮБОВ - ВСЕСИЛЬНА. ТОМУ ЗА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ ЛЮДИ ВІДДАЮТЬ СВОЄ ЖИТТЯ. ЦЕ - ПРАВДА.

ЦІ ЛЮДИ - ГЕРОЇ.

Велике щастя у житті зустріти ТАКУ ЛЮДИНУ.

ГЕРОЯМ СЛАВА !

Редаговано: пан майор (24 грудня 2014, 12:32)
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2014, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Шкода написав:
Правда є те, що сама людина для себе придумала.

Правда - одна єдина. Найсильніше почуття, яке неможливо перевершити будь-якими іншими почуттями, це - любов. І це - правда, одна-єдина. Тому це явище в людському житті має узагальнену назву - Бог.
Хоче хто вірить в це, а хто хоче не вірить.

БОГ ДАВ ЛЮДИНІ ПОВНУ СВОБОДУ У ВЛАСНОМУ ВИБОРІ. А ХТО СУПРОТИВНИК БОГА - ТОЙ НЕПРАВДОМОВЕЦЬ. ЛЮБОВ НІЧИМ ЗАМІНИТИ НЕМОЖЛИВО. ЛЮБОВ - ВСЕСИЛЬНА. ТОМУ ЗА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ ЛЮДИ ВІДДАЮТЬ СВОЄ ЖИТТЯ. ЦЕ - ПРАВДА.

ЦІ ЛЮДИ - ГЕРОЇ.

Велике щастя у житті зустріти ТАКУ ЛЮДИНУ.

ГЕРОЯМ СЛАВА !

МіхаельВітман написав:

Суть Християнства можна передати одним словом: ЛЮБОВ!

Ісус Христос спустився на землю Іудейську, щоб сказати іудеям, що
книжники і фарисеї викривили слова Мойсея і інших пророків і
перевернули все з ніг на голову.

Треба сказати, що книжники і фарисеї мали тісний зв'язок з єгипетськими жрецями, нащадками сумнозвісних
"атлантів" і були посвяченими. Апостоли ж Христові, мали проповідувати Слово Боже по всій Римській імперії і пізніше це назвали Християнством.

А в Римській імперії тоді вклонялися ідолам, "богам", які мали тісний зв'язок з "богами" єгипетськими, як власне і грецькі "боги". Жреці ж
цих всіх храмів були обов'язково посвяченими в таємниці маніпулювання людською свідомістю, знали гіпноз, парапсихологію,
були знайомі з магією, програмуванням людської психіки.

І всі ниточки тянулися з Єгипту, там був інтелектуально-ідеологічний центр, якщо його так можна назвати. Не випадково в Александрії розміщувалася найбільша бібліотека в Світі, в якій були всі знання про цей Світ і доступ до нього мали виключно люди непрості.

Як я вже казав, єгипетські жреці (та і Вавилонські) були нащадками
атлантів. Атлантида - це була допотопна цивілізація, яку, як писав
Платон заснували "сини божі". Атланти були велетенські на зріст і
появилися в результаті статевих стосунків "падших янголів" з жінками,
які приймали їх за "богів, що прилетіли з небес". Ці атланти зналися
на колдовстів, магії, гіпнозі.

Тодішні люди їм вклонялися як богам. Вони собі будували храми. ставили ідолів. І доречі Сфінкс і піраміди т.зв
"єгипетські" були збудовані ще до потопу за часів Атлантиди. І цьому
є докази!!! Рабами атлантів були темношкірі і оливкові (сильно схожі на індіанців). Це доречі одна з причин того, чому нині так просувають
ту "толерастію".

Так от, люди настільки тоді погрязли в різного роду
"задоволеннях", що зоофілія тоді стала нормою, вже не говорячи про
інші збочення. І неправду говорять вченя, що від спарювання людини
з твариною не буде ні яких наслідків. Наслідки були: через такі
відносини народжувались діти-мутанти, як то "русалки", "кентаври", "динозаври"(результат спарювання бісів-ящерів з тваринами) і різні уродці.

Величезну роль також грало явище "телегонії", що мало величезний вплив. Отож ясно, що людство не виконувало свого призначення і дальше все по Біблії: Бог попередив останнього праведника Ноя про потоп і велів збудувати йому ковчег. Ну а дальше
ми знаємо.

Після потопу частині атлантів таки вдалося вижити і вони
стали відновлювати "цивілізацію атлантів" на тому місці, яке пізніше назвали цивілізацією "Давнього Єгипту". До потопу Єгипет був квітучим краєм атлантичної цивілізації. Ну а "єгиптяни" то була та сама раса "оливкових", які теж змогли врятуватись після потопу. А сини Ноєві
розселилися і дали потомство в тих місцях, де їм було заповідано і заснували три групи народів: Сим (семіти), Хам (хаміти) і Яфет (північні
народи).

І дальше по суті точиться духовна (в першу чергу) боротьба між нащадками атлантів і нащадками Ноя, які формували народності,
яким Бог давав завдання нести ПРАВДУ і Світло в темряву до тих народів, які зійшли з цього шляху. Такими народами були давні євреї
і арії (на півночі). І так само як викривили Біблійні вчення, так само
намагались викривити арійські вчення.

І ниточка знову приводить нас до нащадків атлантів, які мало зв'язок також і з Тибетом. Тобто по суті
сатана стоврював такі собі вчення "клони",релігійні вчення (як то буддизм) для того, щоб люди звертали з праведного шляху. І війна ахейців з Троєю, це була війна на замовлення жреців Єгипту проти наступу "арійської ідеї" руками зомбі - ахейців. які дуже нагадують сучасних американських вояк. А сучасна Европа - це по суті той же самий проект "Атлантиди" і він безперервно якби "клонується" в різному вигляді, але суть та сама.

Написав багато, але думаю, основна суть зрозуміла.

Пане МіхаелюВітмане, ЩИРО ДЯКУЮ !!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"