•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Релігійні організації в Україні

Автор Повідомлення
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну,не знаю,шановний Гуманоїде,мені підхід до релігії Свідків Єгови подобається.Та й вчення вони проводять за звичайною Біблією(але це не тема розмови)Колись показували док.фільм про переслідування нацистами в Німеччині кришнаїтів.Вони вже точно козні проти Гітлера не чінили.Усміхаються собі,пісеньки співають.

Редаговано: М.Джура (08 червня 2011, 16:30)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 13:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Ну,не знаю,шановний Гуманоїде,мені підхід до релігії Свідків Єгови подобається.Та й вчення вони проводять за звичайною Біблією(але це не тема розмови)

Не за звичайною. По перше заснована ця секта була двома книговидавцями-жидками, що в скрутну годину нажилися на друкуванні Біблії, але до того ж збагнули, що заснувати власну секту - ще кращий бізнес.
Зараз вони проводять "вчення" за т.зв. перекладом Біблії архимандрита Макарія (що насправді є сфальсифікованим) і цей переклад відрізняється від традиційного християнського тим, що імена Бога всі позамінювані на "Єгова".
Є ще й інші відмінності, за що їх не люблять інші християнські церкви.
Але це вже офтоп.

Віктор Німець то я дочекаюсь відповіді на питання, що ви його зпровокували ?
Чи продовжувати вважати Вас підбрехачем ?

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
М.Джура написав:
Ну,не знаю,шановний Гуманоїде,мені підхід до релігії Свідків Єгови подобається.Та й вчення вони проводять за звичайною Біблією(але це не тема розмови)

Не за звичайною. По перше заснована ця секта була двома книговидавцями-жидками, що в скрутну годину нажилися на друкуванні Біблії, але до того ж збагнули, що заснувати власну секту - ще кращий бізнес.
Зараз вони проводять "вчення" за т.зв. перекладом Біблії архимандрита Макарія (що насправді є сфальсифікованим) і цей переклад відрізняється від традиційного християнського тим, що імена Бога всі позамінювані на "Єгова".
Є ще й інші відмінності, за що їх не люблять інші християнські церкви.
Але це вже офтоп.

Віктор Німець то я дочекаюсь відповіді на питання, що ви його зпровокували ?
Чи продовжувати вважати Вас підбрехачем ?

Найшановніший Барабасе,СЄ мають власний пердклад Біблії,але навчають по синодальному,щоб не викликати зайвих питань!Ви ніколи не задумувались,що синодальний переклад не є досконалим і змінювався на користь церкви? ВВАЖАЮ НЕ ЕТИЧНИМ В РОЗДІЛІ ПРО ГІТЛЕРА ГОВОРИТИ НА ДУХОВНІ ТЕМИ!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

СЄ мають власний пердклад Біблії,але навчають по синодальному,щоб не викликати зайвих питань!Ви ніколи не задумувались,що синодальний переклад не є досконалим і змінювався на користь церкви? ВВАЖАЮ НЕ ЕТИЧНИМ В РОЗДІЛІ ПРО ГІТЛЕРА ГОВОРИТИ НА ДУХОВНІ ТЕМИ!

Не мають СЄ власного перекладу, бо для цього треба мати першоджерела, яких в них ніколи не було. Це - бізнес-структура.
Вибирайте гілку про релігію - поговоримо про цю секту.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найшановніший Барабасе,СЄ мають власний переклад Біблії(ПЕРЕКЛАД НОВОГО СВІТУ),але навчають по синодальному,щоб не викликати зайвих питань!Ви ніколи не задумувались,що синодальний переклад не є досконалим і змінювався на користь церкви?Ви хоч самі зрозуміли,що написали:"позамінювали ім'я Бога словом Єгова"...Оце так невігластво!!!Ще таке для Свідків Єгови ваша нелюбов нічого не важить,вони зважають лише на Бога і своїх по вірі.
ВВАЖАЮ НЕ ЕТИЧНИМ В РОЗДІЛІ ПРО ГІТЛЕРА ГОВОРИТИ НА ДУХОВНІ ТЕМИ!

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поговорити можна,але чі треба.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Ну,не знаю,шановний Гуманоїде,мені підхід до релігії Свідків Єгови подобається.

Не хочу занурюватися у релігійні догми, дискутував з цієї нагоди вже багато разів повірте досить начитаний й можу заткнути пельку будь-якому Свідку знаннями Біблії але то бува доходить до маразму, жодна з церков не проти переливання крові при потребі адже то буває рятує життя й навіть серед адвентистів з середовища яких вийшли Свідки Єгови донорство то навіть пропагується, а серед Свідків вже багато кого у рай відправили у такий спосіб у Біблії нема жодного згадування щодо цієї процедури, там є заборона на вживання крові у їжу, а то не одне й те ж

М.Джура написав:

Та й вчення вони проводять за звичайною Біблією(але це не тема розмови)

В них є власний переклад Біблії от тільки не відомо де вони його взяли з чого перекладали, бо на моє питання де знаходиться оригінал Біблії ще ніхто не відповів згідно якого Христа розіп'яли скажімо не на хресті, а на стовбі й це не одна розбіжність з традиційними перекладами

М.Джура написав:

Колись показували док.фільм про переслідування нацистами в Німеччині кришнаїтів.Вони вже точно козні проти Гітлера не чінили.Усміхаються собі,пісеньки співають.

Цілком вірю
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Поговорити можна,але чі треба.

та як хочете, але ось трохи цікавого : http://bohm.narod.ru/books/ehova_kern_ukr/7.html

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 14:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:

М.Джура написав:

Колись показували док.фільм про переслідування нацистами в Німеччині кришнаїтів.Вони вже точно козні проти Гітлера не чінили.Усміхаються собі,пісеньки співають.

Цілком вірю

Молодці !

p.s. Крішнаїти були засновані в 1947 році.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

Найшановніший Барабасе,СЄ мають власний пердклад Біблії,але навчають по синодальному,щоб не викликати зайвих питань!Ви ніколи не задумувались,що синодальний переклад не є досконалим і змінювався на користь церкви?

А ви ніколи не задумувались над тим, що переклад Свідків ще менш досконалий, з чого вони його перекладали ?Наприклад серед мусульман справжній Коран то тільки на арабській, бо перекладом не можна передати все без певних збочень, крім того до цих днів зберігся оригінал Корану у трьох екземплярах, а от щодо Біблії....відомо тільки те, що її неодноразово копіювали й перекладали при тому копіювальних машин тоді не було й зрозуміло, що допускалися помилки, оригіналів ніде нема тобто вони не збереглися
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 15:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Молодці !

Я сказав, що вірю але віра то буває стоїть далеко від знання, так чисто по методиці Гітлера то в те можна цілком вірити, визнаю ляпнув не те. Втім Барабасе ось почитав Вікі й тепер маю виправити вас бо :

Рух свідомості Крішни - міжнародна індуїстська релігійна організація, заснована бенгальським ченцем Бхактіведанта Свамі Прабхупади в 1966 році в Нью-Йорку

хоч можна додати, що то на заході тоді у той час з'явилися крішнаїти, а у Індії культ Крішни з давніх давен, хто його зна мож які індуси й були на той час у Німеччині коли Гітлер був, я не знаю
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 16:09 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
БАРАБАС написав:

Молодці !

Я сказав, що вірю але віра то буває стоїть далеко від знання, так чисто по методиці Гітлера то в те можна цілком вірити, визнаю ляпнув не те. Втім Барабасе ось почитав Вікі й тепер маю виправити вас бо :

Рух свідомості Крішни - міжнародна індуїстська релігійна організація, заснована бенгальським ченцем Бхактіведанта Свамі Прабхупади в 1966 році в Нью-Йорку

а, ну так ...
Цитата:
В 1947 году «Гаудия-вайшнавское общество» («Gaudiya Vaishnava Society») в признание учёности Шрилы Прабхупады присвоило ему почётный титул «Бхактиведанта», что означает «тот, кто осознал, что преданное служение Верховному Господу является целью всего знания»

тобто право на заснування власної секти.

І до 66 року шукав спонсорів і можливості, аби укорінитися в Нью-Йорку - відомому світовому центрі справжньої духовності. (неподалік від центру світової торгівлі :))

Зауважте - Свідки Єгови теж з тих країв...

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно крові,СЄ молодці,спонукають нашу медицину хоч до якихось дій.Переливання крові це вже відсталий метод.Зараз існує безліч замінників.В наш час з кров'ю можна підхопити смертельну недугу,особливо ВІЧ(СНІД)цей вірус в крові проявляється аж через місяць!Але ж нашій медицині не вигідно рухатися вперед,вони ж заробляють на наших хворобах.А донарство у них цілий бізнес,без плати за донара і в лікарню не поткнешся.А скільки заражень через кров дітей,людей,які без переливання крові одужали б,у нас жеж цей метод застосовується необдумано.Особисто мені наявність чужої,невідомо чієї крові в моїх венах здається огидною.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 18:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На хресті чі на стовпі Ісус віддав своє життя за людство не так вже й важливо.
Головне,щоб жертва не виявилась марною!
Цікаво,що Булгаков в романі"Майстер і Маргарита"уникає слова хрест.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Стосовно крові,СЄ молодці,спонукають нашу медицину хоч до якихось дій.Переливання крові це вже відсталий метод.Зараз існує безліч замінників.

Бачу ваш мозок вже прополоскали, щось ті замінники не здатні рятувати життя, ви пробували їсти пластикові пряники ?

М.Джура написав:

В наш час з кров'ю можна підхопити смертельну недугу,особливо ВІЧ(СНІД)цей вірус в крові проявляється аж через місяць!.

В наш час коли ще не відомо чи підхопиш хворобу й скоріш за все ні можна від втрати крові віддати Богу душу, що вже неодноразово Свідки Єгови демонстрували, та добре як самі та з дуру у дорослому віці, а так дітей ну все одно як гітлерівці

М.Джура написав:

.А донарство у них цілий бізнес,без плати за донара і в лікарню не поткнешся.А скільки заражень через кров дітей,людей,які без переливання крові одужали б,

От тільки я не можу зрозуміти яким то боком до релігії, до чого тут халатність лікарів до релігії ?У Біблії нічого про то не сказано, Свідки спекулюють релігією на нерелігійному питанні

М.Джура написав:

у нас жеж цей метод застосовується необдумано.Особисто мені наявність чужої,невідомо чієї крові в моїх венах здається огидною.

Дехто не їсть м’ясо, рибу бо теж ніби огидно але теж більш з релігійних міркуваннь якщо розібратися але науково доведено що нічого в тому хорошого нема, людина власними руками сама себе робить слабкою

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,