•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Релігійні організації в Україні

Автор Повідомлення
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2011, 21:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
На хресті чі на стовпі Ісус віддав своє життя за людство не так вже й важливо.

Для Свідків важливо бо то відрізняє їхню релігію від інших але немає жодного історичного підґрунтя

М.Джура написав:

Цікаво,що Булгаков в романі"Майстер і Маргарита"уникає слова хрест.

Взагалі Булгаков був наркоман, змінив декілька жінок є автором так званого Євангеліє сатани, хто його зна що йому там у наркотичних снах ввижалося ..зрештою свідком розп’яття Христа він не був
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2011, 06:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойде,трошки про слабкість тіла яке не вживає м'яса.Моя дитина десь в 1.5роки,після хвороби,САМА відмовилася від продуктів тваринного походження(крім молока і яєць).Ми спочатку намагалися в неї щось запхнути,але вона плакала так ніби ми ображаємо саме її єство.Тож ми більше не силували її.Добавляємо горох в суп,майже щодня годуємо гречкою.За ці 2роки вона хворіла раза чотири легкою застудою(пчіхала).В 1.7р.вона вже знала всю абетку,зараз чітає по складах,їй достатньо раза три прочітати вірш на кілька сторінок,щоб запам'ятати його.Коли вона виходить на вулицю,одразу біжить на турники.
Ви не забувайте,що за фізіологією людина подібніша до травоядних,ніж до хижаків.Навіть по Біблії люди почали вживати м'ясо після Потопу.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2011, 06:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Гуманойде,трошки про слабкість тіла яке не вживає м'яса.Моя дитина десь в 1.5роки,після хвороби,САМА відмовилася від продуктів тваринного походження(крім молока і яєць).

Ну по перше ви ж самі кажете, що продукти тваринного походження ваша дитина таки їсть, а по друге то не моя придумка то що кажу, а результат наукових дослідженнь згідно з якими через декілька років вегітаріанства у людини слабне імунітет, справа у тому, що білок рослинного походження не повноцінний тобто не містить у собі повний набір незамінних амінокислот, також рослинні продукти як правило не містять вітаміну В12, а це вже загрожує анемією, морська риба дуже корисна через вміст риб’ячого жиру ну і т.д Виключно рослинною їжею замінити повноцінний раціон дуже важко

М.Джура написав:

Ви не забувайте,що за фізіологією людина подібніша до травоядних,ніж до хижаків.Навіть по Біблії люди почали вживати м'ясо після Потопу.

Ну то вже з області псевдо-антропологічних дослідженнь коли по формі щелепи та зубів визначають травоядність, а в Біблії багато чого написано там навіть написано що леви мають їсти сіно як і корови хоч за формою зубів вони явні хижаки, тому тре трохи критичне ставлення мати, бо лев на сіні довго не протягне
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2011, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що стосується анемії,то раджу петрушку і ківі.Морська риба?Багато її наші бабусі з дідусями в селах їли?
Стосовно левів вони можуть харчуватися мертвечіною,бо сіно то дійсно не їхня їжа,але це вже фантазії на тему Раю на Землі.
Я не пропагую вігітаріанство,але ствержую,що без м'яса людина може нормально обходитись .Ті ж кришнаїти,індуси м'яса не їдять,але вживають багато молочних продуктів.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2011, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Що стосується анемії,то раджу петрушку і ківі.

Я ж тобі зрозумілою мовою написав вітамін В12, нема його ні у петрушці, ні у ківі, щоправда у невеликих кількостях він синтезується самим організмом у кишечнику але того замало

М.Джура написав:

Морська риба?Багато її наші бабусі з дідусями в селах їли?

Це не арґумент принаймні наші бабусі з дідусями добряче їли сало

М.Джура написав:

Стосовно левів вони можуть харчуватися мертвечіною,бо сіно то дійсно не їхня їжа,але це вже фантазії на тему Раю на Землі.

Лев падлом не харчується й до речі падло то дійсно така їжа від якої можна швиденько на той світ, хто його зна з якої причини воно здохло та й є таке поняття як трупна отрута

М.Джура написав:

Я не пропагую вігітаріанство,але ствержую,що без м'яса людина може нормально обходитись .Ті ж кришнаїти,індуси м'яса не їдять,але вживають багато молочних продуктів.

Знов таки є певні поради дієтологів-науковців які ставляться до вживання молока навіть дуже не прихильно, адже молоко то їжа для дітей й у дорослому організмі немає певних ферментів для його повноцінного засвоєння, якщо вже говорити про молоко то дорослим краще вживати у їжу кисло-молочні продукти але все одно в міру, яйця корисний продукт але знов таки у міру, бо у яйцях багато холестерину. Втім то не може замінити повноцінного харчування, кришнаїти, індуси живуть у теплих країнах їм не треба так багато енергії елементарно для того щоб нагрітися, людина зайнята важкою фізичною працею теж потребує вживання м'яса. На цю тему можна довго дискутувати але факт, що Свідки Єгови з дуру вже не одного чоловіка відправили до праотців кому тре було переливання крові робити, факт, що вони по своєму переписали Біблію, факт що за історію свого існування вже декілька разів призначали дату кінця світу й ні разу не вгадали
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2011, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можу погодитись лише стосовно сала і молока!
Свідки Єгови ніколи не називали точної дати кінця Світу!!!
Ще до ківі і петрушки можете додати гранат,цибулю.
Чому без м'яса людина може жити,а без рослинної їжі-НІ?Яскравий приклад цього в книзі про голодомор В.Барки"Жовтий князь".
До речі,не думаю,що жирне свиняче сало(СМАЧНЕ,СОБАКА)має ті ж компоненти,що і морська риба,порівняння кумедне!
Наші лікарі часто самі бояться використовувати своїм рідним кров з наших банків крові,тому радять ПЕРФТОРАН.

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2011, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Можу погодитись лише стосовно сала і молока!
Ще до ківі і петрушки можете додати гранат,цибулю-це джерело заліза,втрата його найчастіше викликає анімію.
В12(ціанкобаламін),джерело:печінка,жовток,м'ясо,риба,птиця,сир,гречана крупа.
Чому без м'яса людина може жити,а без рослинної їжі-НІ?Яскравий приклад цього в книзі про голодомор В.Барки"Жовтий князь".
До речі,не думаю,що жирне свиняче сало(СМАЧНЕ,СОБАКА!)має ті ж компоненти,що і морська риба,порівняння кумедне!
Наші лікарі часто самі бояться використовувати своїм рідним кров з наших банків крові,тому радять ПЕРФТОРАН.
Стосовно левів. Я знаю,що вони,як правило ,не їдять падло,хоч часто і відберають тушу впольовану іншими.Але ж ви говорите про левів з Біблії,а там описується реальність,яка не є,а має бути...тому,ми про подібні речі можемо лише фантазувати...

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2011, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

.

Хо-о друже так ти не знаєш історії руху Свідків Єгови, Чарльз Рассел стверджував, що в 1914 році наступить кінець світу. Пізніше він пересунув цей термін на рік.Суддя Ратерфорд, який прийняв організацію після смерті її засновника, продовжував лякати «Свідків» Армагеддоном, пророкуючи, що в 1918 році Бог знищить усі церкви й мільйони їх парафіян. Коли в призначені терміни нічого не сталося, кінець світу був перенесений на 1925 рік. У 60-і роки Свідки знову згадали про кінець світу, призначивши його на осінь 1975 року.

М.Джура написав:

Чому без м'яса людина може жити,а без рослинної їжі-НІ?.

М'яко кажучи не правда, північні народи десь там у тундрі де літа практично майже не буває їдять в основному м'ясо та рибу

М.Джура написав:

До речі,не думаю,що жирне свиняче сало(СМАЧНЕ,СОБАКА)має ті ж компоненти,що і морська риба,порівняння кумедне!

Та ні компоненти не такі самі, сало я навів як приклад швидше виходячи з відомої байки про українців які без сала жити не можуть й хотів би таки сказати не тільки про сало, а ще й про м'ясо, одна дуже вагома річ яка ріднить рибу та м'ясо це повноцінний білок якого ще раз наголошую у рослинних продуктах просто немає, а от щодо сала так дієтологи рекомендують їсти кожен день не багато сала у зв'язку з наявністю у його складі корисних жирних кислот от саме це вже ріднить сало з морською рибою, як правило люди які вживають у їжу достатньо морської жирної риби не мають проблем з судинами . Вдаючись у подробиці поясню, що організму для життєдіяльності необхідні амінокислоти й серед необхідних амінокислот є замінні тобто ті які можуть синтезуватися самим організмом і тому не є надто обов'язковими в харчуванні хоча й бажаними, а також є незамінні тобто ті які повинні обов'язково поступати в організм з їжею окільки організм їх не синтезує, власне що таке повноцінний білок ?Це білок який містить всі незамінні амінокислоти й такого білка у рослинних продуктах немає, до того-ж рослинний білок засвоюється організмом гірше ніж тваринний. Я не переконую вегетаріанців до споживання м'яса але просто даю інформацію, що вегетаріанство не є надто вже як рекламують корисним й може бути причиною хвороби, найприйнятніший спосіб харчування людини то змішане харчування, бо саме таке харчування у найліпший спосіб може дати необхідні організму поживні речовини у достатній кількості, а це є запорукою здоров'я та довголіття

М.Джура написав:

Але до чого тут вчення Біблії ?У Біблії немає ніякої заборони на переливання крові, у Біблії немає навіть згадки про якийсь там перфторан. Й бувають випадки коли ніякий замінник не замінить кров, жодна інша християнська конфесія ще не вичитала у Біблії про таку заборону й навпаки адвентисти пропагують таку річ, а вони знають Біблію не гірше за Свідків, багатьма ліками можна нанести шкоду здоров'ю але то зовсім не причина від них відмовлятися, а якщо й відмовлятися то зовсім не з релігійних причин, бо релігія у такому випадку помічник нікудишній, ніде у Біблії не написано, що вживання крові у їжу призводить до хвороб, там просто звичайна заборона яка не пов'язана з втратою здоров'я, тому зараження тут зовсім ніяким боком й навпаки з дієтичної точки зору їсти кров може бути навіть корисно втім в нас тут розмова навіть не про їжу, а саме про життєво необхідну річ. От вам певна далека не повна інформація про дурну смерть, почитайте :

http://www.iegova.narod.ru/prochee/memorial.htm

власне чим це відрізняється від самовбивства чи то навіть вбивства якщо згоди на переливання не дали родичі ?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2011, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хотілося б дійти спільного знаменника хоча б у темі гастрономії(нас,Гуманоїде,скоро будуть стерати),бо тема релігії складніша.Я за освітою вчитель біології,всю цю теорію знаю,але практика в іншому(перечітайте повідомлення про мою доню.Ваша ж їсть м'ясо?Роскажіть як часто вона хворіє і т.д.)Може наш організм настільки розумно створений,що сам знає,що йому треба.Я ,на приклад обходитись без м'яса не можу.Хоча й не похвалюся гарним імунітетом.До речі,після розмов з вами,мені аж ввижається гарний шматок свининки!:)

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2011, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
.Ваша ж їсть м'ясо?Роскажіть як часто вона хворіє і т.д.)

Та як звичайна людина, хоч там немає того розуміння, у більшості людей немає розуміння того, що харчування має бути збалансованим, більшість людей харчуючись вибирають насамперед смачну їжу але смак і користь не одне й те саме . Щоб харчування було збалансованим треба харчами особливо не перебирати й намагатися харчуватися різноманітно вибираючи насамперед нерафіновані продукти

М.Джура написав:

Може наш організм настільки розумно створений,що сам знає,що йому треба.

Не згоден, певною мірою так але то стосується перш за все патологічних станів таких як алергія чи ще щось подібне але більшістю люди орієнтуються за смаковими якостями, що навпаки може бути причиною надмірного вживання певних продуктів, а все що над міру шкідливо, часто кращим смаком відрізняються продукти гірші за дієтичними властивостями. Організм багато погрішностей харчування нам вибачає завдяки здатності за допомогою кишкової міклофрори виробляти певні потрібні йому речовини й біохімічним реакціям в результаті яких теж виробляється частина необхідних речовин

М.Джура написав:

Я ,на приклад обходитись без м'яса не можу.Хоча й не похвалюся гарним імунітетом.До речі,після розмов з вами,мені аж ввижається гарний шматок свининки!:)

Їжте на здоров'я але в міру, можливо вам краще не свинину їсти, а скажімо куряче м'ясо, білі сорти м'яса бажаніші за червоні
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2011, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за пораду))До речі,моя доня відмовилася від м'яса після хвороби,лікарі її залікували так,що наслідком стала жахлива алергія.Зараз ми її майже подолали,у нас в Кривому Розі є хороший фітотерапевт,ще й україно мовний,ходимо до нього,як на свято.Коли мова йде про смакоту,наш організм робиться дурненьким.Але бувають стани,коли якийсь продукт аж ввижається,тоді варто задуматись.

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

500 років Реформації – Україна по-справжньому віддаляється від Росії
Віктор Уколов:

„Може тому серед найвідоміших громадських активістів, які гаряче підтримують боротьбу з корупцією, є українські протестанти.”

http://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/57c275783ec76/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"